Şimdi Ara

World of Warcraft : Legion [Ana Konu] (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
403
Cevap
2
Favori
22.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Illidan sizce "kötü adam" olarak mı yoksa bir şekilde legion etkisinden kurtulup bizim yanımızda savaşan, demon hunter'ların eğitmeni olan bir karakter olarak mı karşımıza çıkacak?
  • Bence bu son şansları bunda da düşürürlerse hiçbir şeyle toparlayamazlar. Garrison saçmalığınfan sonra clash of clansa çevircekler diye korkuyorum Tabi preorder yapıcam böyle dememe rağmen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyun çok rerörö oldu :)
  • eh yani.. biraz detaylar çıksın bakalım ondan sonra kararımı vericem. çok heyecanlandırmadı açıkcası..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Enzifer

Illidan sizce "kötü adam" olarak mı yoksa bir şekilde legion etkisinden kurtulup bizim yanımızda savaşan, demon hunter'ların eğitmeni olan bir karakter olarak mı karşımıza çıkacak?

blizzard illidiani hiç bir zaman iyi adam yapmadı(hak ettiği halde) onlarin iyi cocugu her zaman arthas olmustur arthasin yaptıklari ile gördüğü torpil resmen yuh artık dedirtiyor.Bu ek pakette blizzard sunu fark etti bence yeni uydurduklari story linelar tutmuyor(pandaria,wod) bugune kadar en çok tutan 2 isim var 1-arthas 2-iliidan aldilar iliidiani tekrar önumuze koydular.Bence herkez sunu bi fark etsin benim gibi lora önem veren oyunu seneler önce hikaye sapııtıgı ıcın bırakan bknz pandaria bir cok eskı oyuncuyu bu ek paket oyuna geri dondurebilir ve eger yine sapıtmadan devam ederse oyun geri dönen oyuncularin kalmalarida saglanabilir.Bu ek paketi çok başarili bir arka strateji ile cıkarttıklarini dusunuyorum yasadıkları oyuncu kayıplari ciddi ciddi düşünmelerine sebep olmus bence

• TBC ve LK dönemlerini oynayıp oyunu zirvede bırakmış biri olarak. Uzaktan - arada bi casual olarak takip ettiğim wow a eğer talent sistemindeki sıkıntı giderilirse bu defa dönmeyi düşünüyorum.

zira Blizz son kozunu oynadı Illidan wowu kurtaramazsa sanıyorum rüya bitecek.

• coluk cocuk sevindirecek bir patch.

oyunun fantastik havasını bozdular ve umurlarında degil. yeni gelecek maplerde yaratıklara bakın eski tipleri boyamışlar koymuşlar.

talent sistemi bu sekilde oldukca oyunun bir anlamı enazından benim icin yok. skilll kullanımları ve etkileri birbirinin kopyası oldugu sürece, sınıflar arası ayrım yok oldugu sürece oyun coluk cocuk oyunundan baska birsey degil. boynuz getirip, ortalık illidian olduk diye dolanacak cocuklar haricinden bu patchin getirecegi birsey yok.

demon hunter gelmiş diye sevinenlerin wow geçmişini merak ediyorum. ha birde yaşlarını...
  • Çıkış tarihi ile ilgili net bir bilgi yok mu ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: druen

coluk cocuk sevindirecek bir patch.

oyunun fantastik havasını bozdular ve umurlarında degil. yeni gelecek maplerde yaratıklara bakın eski tipleri boyamışlar koymuşlar.

talent sistemi bu sekilde oldukca oyunun bir anlamı enazından benim icin yok. skilll kullanımları ve etkileri birbirinin kopyası oldugu sürece, sınıflar arası ayrım yok oldugu sürece oyun coluk cocuk oyunundan baska birsey degil. boynuz getirip, ortalık illidian olduk diye dolanacak cocuklar haricinden bu patchin getirecegi birsey yok.

demon hunter gelmiş diye sevinenlerin wow geçmişini merak ediyorum. ha birde yaşlarını...

Haklısın benimde bu paketten pek bir umudum yok. Fakat yaş 27 - Wow'uda vanilla döneminden bu yana oynar ve takip ederim. Demon hunter olayına acayip sevindim. Her pakette beklediğim classlardan bir tanesi geldi. Blademaster ve demonhunterı bekliyorum yıllardır.. Warcraft 3 ten sonra blademaster ve demonhunter hayranlığı başladı bende . Hatta wow'a ilk başladığımda n.e warrior açıp ulan neden demonhunter yok die kuzene hayıflanmıştım. Wow'a başladığım dönemden bugüne kadar süreklli warrior ile oynadım. Sanırım warrior'ü bırakıcam içimde garip bir burukluk elbette var fakat insan hayallerinin peşinden gitmeli dimi. Demonhunter hoş geldin .

• World of Warcraft : Legion [Ana Konu]

Blizzard'ın sitesinde gösterdiği illidan hareketli resmini masaüstü arkaplanı yapmak isterseniz tüyoları veriyorum, ben yaptım harika görünüyor.
    Bakın böyle görünecek:https://www.facebook.com/groups/gamersfrpnet/permalink/694052033960369/

Bahsettiğim arkaplan:http://media.blizzard.com/wow/legion-6a153ad2/videos/header-illidan.webm
    1) Videoyu .wmv formatında indirmeniz gerekli, dönüştürülmüşü var indirmek için [TIKLA]
    2) Deskscape 8 veya Dream Scene Activator adlı programlara ihtiyacımız var, Deskscape 8'i indirmek için [TIKLA]
    3) Deskscape 8'i başlatıyoruz ve indirdiğimiz videoyu pencereye sürüklüyoruz.
    4) En/Boy oranı yapmak için Adjust'u seçip Fill diyoruz veya kendinize göre ayarlayın.
    5) Videoyu seçip sağ alt köşedeki Apply to my Deskop tuşuna basıyoruz ve bitti!
    Not: Ayarlamalardan sonra illidan yerine siyah ekran çıkarsa K-Lite Codec Pack kurulu değil demektir, indirmek için [TIKLA]
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Ne? Dört buçuk milyon kişi oyunu mu bıraktı?

World of Warcraft : Legion [Ana Konu]
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    wod çıktığında bu olayı yapmaya çalışmıştım ama becerememiştim. bu çok iyi oldu. ama evdekiler korkar. daha sevimli bi paket çıkarsa ozaman yaparım. gerçi pandalarıda kaçırdık ya
  • quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

World of Warcraft : Legion [Ana Konu]
    Arkadaşlar Blizzard'ın sitesinde gösterdiği illidan hareketli resmini masaüstü arkaplanı yapmak isterseniz tüyoları veriyorum, ben yaptım harika görünüyor.
    ...

güzel de başka ücretsiz Windows 10 için program varnı?

• Artyom Khan A kullanıcısına yanıt
    Dream Scene Activator isimli programı okumuştum, araştırılsa elbet daha vardır.
  • Gece Şarkısı kullanıcısına yanıt
    Tek capsle tüm konuyu özetlemişler hakkaten.

• Olaylar olaylar Blizzard köşeye sıkışınca hemen patlatıor birşeyler kurtarıor kendiniHype gerçekmiş Dh süper duruor artifact olayıda çok akıllıca olmuşGG WP Blizzz
  • XanthiN kullanıcısına yanıt
    Programsız yapılamaz mıdır acaba ? Gereksiz program kurmayı sevmiyorum makinaya :)
  • aschil kullanıcısına yanıt
    Araştırmak lazım, programsız biraz zor gibi. Bir zararı olmaz 75mb civarında ve çok kullanışlı, ram yemiyor. Masaüstüne bakmıyorken hareketli resim oynamıyor mesela, trial bitince silersiniz.
  • demon hunter gelıyosa oynanır yani diablo3 ve hots un en op karakteri
  • Bu Burning Crusade 2 paketinden sonra sanırım Lich King 2 paketide olucak gibi ?

tahminimde daha da ileriyede gidicek olursam Anduin olabilir belki yeni lich king.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.