Şimdi Ara

World of Warcraft : Legion [Ana Konu] (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
403
Cevap
2
Favori
22.943
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şehirleri güzel yapmışlar gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ilidiani geri getircekler sonunda seneler sonra sırf ıllidani gormek için bile oynarım:D
  • DH güzel olmuş da inş efekleri olur yav. Cok efektsiz gördüm gameplay de. Yeşil yeşil skilleri olsun hep Warrior gibi efeksiz takılmasın -.-
  • bu yeni expansion ne zaman çıkacak tarihi belli mi ?
  • Yeni haritayı beğendim, artifact weapon sistem de güzel gibi.
  • Herhangi bir beklenti oluşturmadı. Kasıtlı olarak yapmadılarsa böyle bir açıklamayı, oynanırlığından şüphe duydum şu an.
  • şahsen hiç heyecanlanmadım yani aynı wod sistemi ile gidilecek gibi yine beklediğim raid ve arena,bg dışı aktiviteler yok gibi.
    gördüğüm bol bol cosmetic ve özel weaponlar hayırlısı bakalım. izlediğim etkinlikte heyecan duyan kişi sayısıda çok az gibiydi
  • Yeni class'a gerek yok demiştim ama Demon Hunter sağlam duruyor cidden. Filmin etkisi ile sup. sayısı bir patlama daha yaşatır. Paket sonuna doğru %50 düşüş olur... Aynı bildiğiniz şeyler :)
    -----
    Yalnız 2 spec var sanırım ben mi yanlış anladım. ?
  • Classlara özel mekan falan garisson v2 diyorlar
  • çok yalnış yaptın blizzz dayı, sen demon hunterı burning crusader zamanında getirecektin, arkadaşlar illidan hakkında bilgisi olan varmı geri mi dönüyor?, guldan'ın cinematic de buzun içinde gördüğü kişi illidan olabilir mi çok benziyor ...
  • Demon hunterın iki kere zıplamasına millet çılgınlar gibi sevindi. Sizce o kadar çılgın mı beyler.
  • Demon Hunter dışında heyecanlandıran birşey göremedim
  • wod trailerında tüylerim diken diken olmuştu bunda trail nezaman başlayacak derken bitti bile. sonra bi video daha var dediler aha şimdi başlıyo dedim o da oyun içi video oldu. bikere tanıtımında hayır yoktu. demon hunter evet güzel görünüyo, canavar gibi, ışıl ışıl, illidanın kopyası olacağız çok güzel ama wowu daha oynanabilir hale getirecek şey bu değil sizinde hak vereceğiniz gibi. kozmetik şeyler eklenmiş birsürü buda wowun oynanabilirliğini artırmıyo. cata zamanı gelen transmog olayı çok daha heyecan vericiydi ve bi patchle gelmişti sadece. raidler dungeonlar zaten olmazsa olmaz bunu hesaba katmaya bile gerek yok. oynanışta ne değişecek önemli olan o. herşey aynı tas aynı hamam olursa oyuna texture/skin pack yükleyip(minecraft misali) oynamaktan farkı ne olacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: [__Zahid__]

gaza gelmeyin hemen. daha hala sağlam bişey duymadık. yeni class yeni raid yeni mekanlar duyduk. bunlar her expansionda olan şeyler

şimdi böyle diyenleri taşlayacaklar, gençler ilk gün hype ını yaşıyo daha
  • Yahu demon hunter bildiğin Illidan olmuş night elfi. Strateji açık, silahımı şöyle alevli yapıp karakterimi güzel gösterebilirim, demon hunter açıp böyle karizma olabilirim diye düşünen oyuncuları çekmeye çalışacak Blizzard. Resmen görselliğe abanmışlar, hani f2p oyunlar olur ya skin almak için parayı basarsınız onun gibi.

Açın BC serverı oturduğunuz yerden para yağdıralım size, yeter uğraşmayın artık.

İşin kötüsü night elf milliyetçiliğini anlamamış adamlar bile nelf açacak şimdi Illidan'a benzemek için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jack Rabbit Slims -- 6 Ağustos 2015; 20:52:59 >
  • şahsen bu konuda sadece ilgimi çeken pvp sisteminin tekrar düzenlenmesi ve sosyal etkileşimler.Diğer konular her ek pakette bulunan şeyler.Yeni bölgeler ve görevler her daim geldi.Birinde sınıf veya ırk eklendi.Açıklanan içerikler daha çok görsellik amaçlı gibi duruyor şuan için.Sistem konusunda bir değişiklik açıklanmamış.Eski bir wow oyuncusu olarak kendi fikrim ödeme yapan aktif oyuncu sayısının şuan için yarı yarıya azalmış olması Blizzard'ı böyle bir hamle yapmaya itti gibi fakat mevcut aksaklık olan sistemlerde değişikliğe gidilmez ise sonuç aynı olacak gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fautzin

şahsen bu konuda sadece ilgimi çeken pvp sisteminin tekrar düzenlenmesi ve sosyal etkileşimler.Diğer konular her ek pakette bulunan şeyler.Yeni bölgeler ve görevler her daim geldi.Birinde sınıf veya ırk eklendi.Açıklanan içerikler daha çok görsellik amaçlı gibi duruyor şuan için.Sistem konusunda bir değişiklik açıklanmamış.Eski bir wow oyuncusu olarak kendi fikrim ödeme yapan aktif oyuncu sayısının şuan için yarı yarıya azalmış olması Blizzard'ı böyle bir hamle yapmaya itti gibi fakat mevcut aksaklık olan sistemlerde değişikliğe gidilmez ise sonuç aynı olacak gibi.

sosyal etkileşim adına hiçbirşey söylemediler
    veya etkileşim den kasıtları instagram v.s olmasın :D
    özellikle beklediğim daha çok eğlenceli grup veya solo olarak yapılıcak yenilikler arıyorum ama şu an yok.
    göz doldurmak için de yazılmış olabilir.
    sadece transmog için bu kadar reklam yapılmasını anlamadım. ağırlıklı olarak görsellikten başka bir şey yok.

• DK lar gibi demon hunter de bizim tarafa geçti iyimiş arkadaşlar video yu altyazı çevirecek varmı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Artyom Khan

quote:

Orijinalden alıntı: Fautzin

şahsen bu konuda sadece ilgimi çeken pvp sisteminin tekrar düzenlenmesi ve sosyal etkileşimler.Diğer konular her ek pakette bulunan şeyler.Yeni bölgeler ve görevler her daim geldi.Birinde sınıf veya ırk eklendi.Açıklanan içerikler daha çok görsellik amaçlı gibi duruyor şuan için.Sistem konusunda bir değişiklik açıklanmamış.Eski bir wow oyuncusu olarak kendi fikrim ödeme yapan aktif oyuncu sayısının şuan için yarı yarıya azalmış olması Blizzard'ı böyle bir hamle yapmaya itti gibi fakat mevcut aksaklık olan sistemlerde değişikliğe gidilmez ise sonuç aynı olacak gibi.

sosyal etkileşim adına hiçbirşey söylemediler
    veya etkileşim den kasıtları instagram v.s olmasın :D
    özellikle beklediğim daha çok eğlenceli grup veya solo olarak yapılıcak yenilikler arıyorum ama şu an yok.
    göz doldurmak için de yazılmış olabilir.
    sadece transmog için bu kadar reklam yapılmasını anlamadım. ağırlıklı olarak görsellikten başka bir şey yok.

"Yeniden gözden geçirilen ve özelleşen Sosyal özellikler" konuyu açan arkadaşın dediğine göre yazdım.Ayrıca sitesinde de "Improved social features" olarak oyun içerisinde etkileşimlerinin arttırılacağı belirtilmiş.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.