Şimdi Ara

##World Of Warcraft # Karakterler## (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
36.347
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bence super paylasimlar olmus hunterimi dizdikten sonra lock bile acabilirim.
  • bu milletde ko gibi görünmesleri görme özelliği varmı lupin eye gibi bişey yani eer sadece rogue rogueyi görüyosa veya kimse göremiyosa kesin rogueyim
  • Senin için önemli olan görünmemekse git stormwind in en iç yerinde bağdaç kur otur , emin ol ki kimse seni görmez .

Wow da herşey mantık üzerine kuruludur. Senden 1-2 LvL fazla biri sen yanından geçerken rahatlıkla seni görür daha sonrada olan olur .
    Yani güvenme invise ....... .......... ne diye bi laf vardır tamamen katılırım
  • quote:

Orjinalden alıntı: xhulkx

çok güzel yazmışsın abi ellerine sağlık hele shammyi tam tutturmuşun bu arada bi duyurum olacak
    TURKİSH POWER guildine katılmak isteyen bana özel özel msj asın
    server:spinebreaker ayrıca raidlerimiz kurulmuştur ve guildimizin internet sitesi bile vardır (yazamıyorum şimdi unuttum) birde acayip dercede healer kıtlığı çekiyoruz (priest açıp guildimize katlırsanız çok seviniriz)
    spinebreaker serverı tekrar hatırlatayım charınızı açınca triball veya demirboynuz adlı chara mail atın
    bu arada charım ad: triball lvl:51 class:shammy

Bende spinde turkish power üyesiyim...
    Eskiden karazhan fln yapılırdı ama çoğu playerın ayrılmasıyla guild adeta çöküşte ve desteklerinizi bekliyoruz

Bu arada xhulkx en önemli şeyi söylemeyi unutmuş, horde tarafındayız ! Sonra millet aLLyda demirboynuz triball fln arar, kahrolurlar

(Rhastaa 45 TroLL shaman---Frozen now) Öss sağolsn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XyrrAth -- 26 Temmuz 2007; 16:53:22 >

• slmlar , World of Warcraf.. ya ne kadar zevkli bir oyun en az 5 aydir oynuyorum ve 4 ayri karakterimi savasci yaptim, tek kelime tiryakisi oldum denilebilir ((: .. Yalniz sizler yukarida TURKISCH POWER olarak belittiniz; ben International oynuyorum ama TURKISCH Servere de katilmak istiyorum HORDE olarak .Sonucta ayni dilden konustugum insanlarla oynamak ta cok zevkli... lakin bu server islerinden pek anlamiyorum. rica etsem Turkisch Servere nasil uye olunabilir yardimci olur musunuz bana? Acele cevap lütfen.. Bu arada yeni bir üyeyim acemilik basa bela neyse, simdiden yardinci olan arkadaslara tsk ettim ve yukaridaki aciklamalarda zaman ayiran arkadaslara da ayrica tsklrr.. Kolay gelsin ((:

• quote:

Orijinalden alıntı: DERINN

slmlar , World of Warcraf.. ya ne kadar zevkli bir oyun en az 5 aydir oynuyorum ve 4 ayri karakterimi savasci yaptim, tek kelime tiryakisi oldum denilebilir ((: .. Yalniz sizler yukarida TURKISCH POWER olarak belittiniz; ben International oynuyorum ama TURKISCH Servere de katilmak istiyorum HORDE olarak .Sonucta ayni dilden konustugum insanlarla oynamak ta cok zevkli... lakin bu server islerinden pek anlamiyorum. rica etsem Turkisch Servere nasil uye olunabilir yardimci olur musunuz bana? Acele cevap lütfen.. Bu arada yeni bir üyeyim acemilik basa bela neyse, simdiden yardinci olan arkadaslara tsk ettim ve yukaridaki aciklamalarda zaman ayiran arkadaslara da ayrica tsklrr.. Kolay gelsin ((:

Allah belanı vermesin

• eywallah yararlı bilgi olmus..
  • quote:

slmlar , World of Warcraf.. ya ne kadar zevkli bir oyun en az 5 aydir oynuyorum ve 4 ayri karakterimi savasci yaptim, tek kelime tiryakisi oldum denilebilir ((: .. Yalniz sizler yukarida TURKISCH POWER olarak belittiniz; ben International oynuyorum ama TURKISCH Servere de katilmak istiyorum HORDE olarak .Sonucta ayni dilden konustugum insanlarla oynamak ta cok zevkli... lakin bu server islerinden pek anlamiyorum. rica etsem Turkisch Servere nasil uye olunabilir yardimci olur musunuz bana? Acele cevap lütfen.. Bu arada yeni bir üyeyim acemilik basa bela neyse, simdiden yardinci olan arkadaslara tsk ettim ve yukaridaki aciklamalarda zaman ayiran arkadaslara da ayrica tsklrr.. Kolay gelsin ((:

Kardes yazdiklarindan anlasilan su: hic wow oynamamissin bedava server ariyosun ama sormaya cekiniyosun caktirmadan soylemeye calisiyosun.

Bende 3.2k damagei nasil cok goruyolar diyorum 2007nin konusuymus.

• Turkisch Server nedir, neden söylenir ...
  • Ya cok hayretsiniz! Bedava server aradigimi ya da bu oyunu oynamadigimi yazmadim! Iyi okursaniz, " 5 Ay"dir oynadigimi yazdim!! Ama iste kisi görmek istedigini görürmüs.. insanin fikri neyse zikri de odur ya hani, sizinkisi de o hesap!! görülen o ki, kendinize malzeme cikartmaya calisiyorsunuz ((: Sizi ve yukaridaki kaba sahsiyeti dikkate alip ta cevap yazan da kabahat ((: A"ya B" diyenleri de ilk kez görüyorum ((: Ikinizi de kiniyorum ve Konunun ve de sorumun muhatabi olmadiginizi hatirlatmak isterim! Bu konuyla ilgili yazan arkadas forumu ziyaret ettiginde cezali degildi, bu yüzden yazdiklarinin kurallara uygun oldugunu saniyordum ve bilgi istedim . Ya herneyse admin arkadas kusura baknasin is cikti ona da ((: ama forumdaki argo konusmalara da dikkat edilirse sevinirim!..

• quote:

Tam sopalıksın

• "bazı shamanlar görüyorum tanka atan bunu, kafadan dalmak istiyorum onlara."

Burda bastım kahkahayı
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.