Şimdi Ara

## WoW - Eşya ve Karakter Pazarı [ANA KONU] ## (209. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.179
Cevap
73
Favori
589.160
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hunterx

WoW BFA (110-120 lvl) Boost

Merhaba WoW BFA için (110-120 lvl)Boost hizmeti sunuyorum.

Zamanı olmayanlar, kasarken sıkılanlar, alt karakter isteyenler için güvenilir şekilde oyun süresinde ve dışında iletişim kurabileceğiniz bir hizmet sunuyorum.

110 - 120 lvl arası yapılabilecek bütün questler, dungeonlar yapılıp güvenli bir şekilde teslim ediyorum.

Dilerseniz WQ'lar açılır ve WQ'lar yapılır, dilerseniz Heroic dungeon girişleri sağlanır ve tamamlanır.Dilerseniz meslek, rep farm yapılır.Gerekli item Level İhtiyacı karşılanır.

72/48/24 saat teslim süreside sunabilirim.Dilersenizde oyunda olmadığınız zamanlar iletişimde olup kimse kimseyi sıkıştırmadan da halledilebilir.

Fiyatlandırma yapmıyorum.Yabancılarda ki gibi alıp copy paste buraya çevirip koyulabilirdi elbet.Karşılıklı görüşmeyle orta yol bulunur zaten işe çevirmedim sonuçta aldığım enerjiye göre fiyatta revizyona gidilir kasılacak karakter bazında bile düzenleme yapabilirim. Referans buradan ve paticikten mevcut gold satışım account satığım olmuştur.Şimdide çalışmadığımdan bu süreci katkı sağlayabilmesi için bu hizmeti vererek değerlendireceğim.

PM'den iletişime geçebilirsiniz iletişim numaramı verebilirim.Dilerseniz İstanbul içinde yüz yüze dahi görüşülebilir.
    Musaittir iletişime geçebilirsiniz. Referans mevcuttur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunterx

WoW BFA (110-120 lvl) Boost

Merhaba WoW BFA için (110-120 lvl)Boost hizmeti sunuyorum.

Zamanı olmayanlar, kasarken sıkılanlar, alt karakter isteyenler için güvenilir şekilde oyun süresinde ve dışında iletişim kurabileceğiniz bir hizmet sunuyorum.

110 - 120 lvl arası yapılabilecek bütün questler, dungeonlar yapılıp güvenli bir şekilde teslim ediyorum.

Dilerseniz WQ'lar açılır ve WQ'lar yapılır, dilerseniz Heroic dungeon girişleri sağlanır ve tamamlanır.Dilerseniz meslek, rep farm yapılır.Gerekli item Level İhtiyacı karşılanır.

72/48/24 saat teslim süreside sunabilirim.Dilersenizde oyunda olmadığınız zamanlar iletişimde olup kimse kimseyi sıkıştırmadan da halledilebilir.

Fiyatlandırma yapmıyorum.Yabancılarda ki gibi alıp copy paste buraya çevirip koyulabilirdi elbet.Karşılıklı görüşmeyle orta yol bulunur zaten işe çevirmedim sonuçta aldığım enerjiye göre fiyatta revizyona gidilir kasılacak karakter bazında bile düzenleme yapabilirim. Referans buradan ve paticikten mevcut gold satışım account satığım olmuştur.Şimdide çalışmadığımdan bu süreci katkı sağlayabilmesi için bu hizmeti vererek değerlendireceğim.

PM'den iletişime geçebilirsiniz iletişim numaramı verebilirim.Dilerseniz İstanbul içinde yüz yüze dahi görüşülebilir.
    Merhaba,

Destek olabileceğim bir konuda Allied raceler olabilir. Açmak icin gerekli olan rep/achi konusunda destek, allied race açıldıktan sonra Heritage Armor isteyenler olucaktır elbet 20-110 yada 20-120 destek verebilirim 60 euro sanırım karakter boost un değeri daha uyguna gelmez ama boost yapıldığında heritage armor alınamıyor bildiğim kadarı ile bununla ilgili konuşup heirloom dreanor ve legion haritalarında uçma varsa fiyatlar duzenlenebilir kolaylığına göre ve süre oyunda olmadığınız sureye gore duzenlenebilmekte.genelllikle erken teslim ediyorum belirttiğim süreden ama bir süre belirtiyorum olabilecek durumlara göre. 120 den sonra açılabilecek race ler içinde gorusebiliriz. O arada meslek diğer wq, dungeon desteğide eklenebilmekte...

• ##Hesap Satım##

Lightbringer serverında 110 Level Holy Priest (Dranei), 110 Level Demon Hunter, 96 Level Resto Druid içeren, BFA alınmış, 1 adet token üzerinde olan (yani 30 günlük oyun süresiyle birlikte) hesabımı satmak istiyorum. Henüz BFA'yı görmek nasip olmadı, zaten olursa bırakamam diye satmak istiyorum. =)

Wow'a başlayalı çok olmadı, bu senenin başıydı. Holy priest'i iyi bir seviyeye getirene kadar kastım fakat daha sonra hazırlanmam gereken sınavlar olduğu için druid kasarken bırakmam gerekti. Şimdi de aldığı zamanı göz önünde bulundurunca tekrar başlamak gözümü korkutuyor. Zaten oyunu pek öğrenemedim de. Oyunu bilenlerin de katılacağı gibi derya deniz bir içeriğe sahip. 1-2 yıl daha oynasam sanırım ancak o zaman wow'u biliyorum diyebilirim.

Hesapta 100 ve 110 level boostlar durmaktadır, kullanılmadı. Hesapta başka Blizzard oyunu yok. İlk aldığım cd key, legion cd key ve oyun dışı para ile aldığım oyun sürelerinin kodları ve tarihleri mevcuttur onları da vereceğim. Ek olarak Blizzard bakiyesinde 7 Euro mevcuttur.

Karakter linklerini de şöyle bırakayım, ilgilenenler olursa, Aksaray içi elden satış dışında alacaksanız, önce ödeme yapmanız gerekli. DH Referanslı hesap sahibi arkadaşlarım var, onların üzerinden halledebiliriz.
    https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/lightbringer/Winnie
    https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/lightbringer/Woohoo
    https://worldofwarcraft.com/en-gb/character/lightbringer/Wanderlei

Fiyat biçecek kadar piyasaya hakim olmasam da teklifte bulunacak kişilerin maliyeti ve harcanan zamanı ayrıca 30 günlük oyun süresini hesaba katarak bunu yapmaları iyi olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bacala -- 18 Eylül 2018; 16:7:29 >
  • Merhaba arkadaşlar gift ile satış yapmaktayım daha önce gift ile satışlar gerçekleştirdim forumda kontrol edebilirsiniz.

Mountlar : 170 TL (25 Euro olanlar)
    1 Aylık Oyun Süresi : 70 TL
    3 Aylık Oyun Süresi : 210 TL
    6 Aylık Oyun Süresi : 420 TL
    Kafalık Transmogları: 100 TL

Havadakarada#21383 buradan veya oyun içinden iletişime geçebilirsiniz.
  • Twisting nether 2,5m gold 850 TL tek fiyat
  • BATTLENET HESABIMI SATIYORUM.
    Bfa mevcuttur.(BFA sadece alındı boost kullanıldı.)
    3 adet wow karakteri mevcuttur. Oyunu legionun son raidinde bıraktım oynamadığımdan satıyorum. Hesap herşeyi ile devredilecektir. Karakterler tamamen temiz olup tek sahibiyimdir. Karakterler TN serverinde olup daha önce kimseye satılmamıştır.

1 Adet Blood elf 110 level paladin (ashbringerin bütün görüntüleri,holy ve prot artifact silahlarının görüntülerinin çoğu açıktır.) karakterde s3 ve s5 arena gear xmogları(bütün set halinde) mevcuttur. Legiondaki ana karakterim paladindi.

1 adet 110 level rogue(sub ve assas artifact challenge silahı vardır.) ve 110 level dk mevcuttur(dk'nın legion alcemy ve herb full kırmızı unholy artifact challenger silahı vardır) Hesaplarda toplam 150k kadar gold olması lazım.
    Karakterde jewel of the firelord ve crown of the eternal winter vardır. Ayrıca Mystic Runeseber bineği bulunmaktadır. Karakterde fazla binek yoktur fakat işinizi görecek güzel binekler vardır.

Paladin armoryhttps://worldofwarcraft.com/en-gb/character/twisting-nether/Thazmaniac
    rogue armoryhttps://worldofwarcraft.com/en-gb/character/twisting-nether/Forgettone
    dk armoryhttps://worldofwarcraft.com/en-gb/character/twisting-nether/Nâthrezim
    BFA satın alıp 0 dan hesap açmak istemeyenler için ideal bir hesaptır. Hiç bir karakterde bfa questleri yapılmamıştır sadece legiondayken bfa alınmıştır. Oyunu en son 17.04.2018 tarihinde oynamışımdır. İlgilenenler mesaj yoluyla ulaşabilirler.

Fiyat olarak 200 TL düşünüyorum.
    GÜNCEL PM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gripfaber -- 9 Ekim 2018; 16:54:31 >
  • ##GOLD-GAME TİME SATIŞI##
    TWİSTİNG NETHER REALMİNDE 500K GOLD MEVCUTTUR.(Artmaya devam edecek)
    1K=0,34 Krş toplu alımda indirim yapabilirim.Goldlar farm ve Boe itemlerden kasılmıştır.
    İsteyene Token şeklinde de verebilirim;
    1AYLIK GAME TİME 65'TL.
    Güven konusunda problem yaşayan arkadaşlara istediği bilgiyi sağlayabilirim.
    Battletag:LeucotheA3#2649
  • Merhaba, balance hesabımda 200 Euroluk bir bakiye var ve PS4 için oyun satın almak istiyorum. Online servislerden herhangi biri için size balance hesabımla ödeme yapabilirim sizde kredi kartıyla oyun alabilirsiniz. hscebeci@gmail.com mail adresinden ulaşabilirsiniz.

Not: Amacım Dolar kurunun yüksekliğinden dolayı PS4 oyunlarını ucuza almaktır. İsterseniz hesabıma girip bakiye ekleyebilirsiniz.
    Not2: Uygun vereceğim.Mesela 25 euroluk bir binek 175tl etsede ben 160a verebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Truvafili -- 3 Ekim 2018; 12:11:48 >
  • TÜM STOK SATILMIŞTIR.
    STOK GELİNCE TEKRAR GÜNCELLENECEK.
  • ##GOLD-GAME TİME SATIŞI##
    TWİSTİNG NETHER REALMİNDE 400K GOLD MEVCUTTUR.(Artmaya devam edecek)
    1K=0,34 Krş toplu alımda indirim yapabilirim.Goldlar farm ve Boe itemlerden kasılmıştır.
    1AYLIK GAME TİME 65'TL.
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeucotheA3

##GOLD-GAME TİME SATIŞI##
    TWİSTİNG NETHER REALMİNDE 400K GOLD MEVCUTTUR.(Artmaya devam edecek)
    1AYLIK GAME TİME 65'TL.
    100K forum üzerinden satılmıştır.
  • quote:

100K forum üzerinden satılmıştır.

Alıntıları Göster
    TÜM STOK SATILMIŞTIR.
    STOK GELİNCE TEKRAR GÜNCELLENECEKTİR.
  • Merhaba arkadaşlar gladiator tier 3 setini tamamlamak için 1800 civarı arena rating olarak arena kasan varsa 3vs olarak boost satın almak istiyorum siz iki kişi oynarken ben kendi karakterimle dahil olabileceğim şekilde düşünmekteyim, şu an karakterim TN serverinda Human Warrior dur item level 352 dir 2vs de 1400 rating deyiz arkadaşla bilginize ödeme ister oyun içi gold ile olabilir ister nakit yine anlaşılır ilgilenenler özelden yada 5356888434 nodan whatsapp üzerinden dönebilirler arkadaşlar, iyi günler.

• 30günlük oyun süresi 50tl yada silvermoon içinden oyun suresi alacak kadar altını 50tl den satan olursa pm atsın lütfen. 3-5k eksik altın onemli değil yine aynı paraya alırım.

• vitaalamode V kullanıcısına yanıt
    25tl den silvermoon içi 80k altın alınır.
  • quote:

TÜM STOK SATILMIŞTIR.
    STOK GELİNCE TEKRAR GÜNCELLENECEKTİR.

Alıntıları Göster
    ##GOLD-GAME TİME SATIŞI##
    TWİSTİNG NETHER REALMİNDE 300K GOLD MEVCUTTUR.(Artmaya devam edecek)
    1AYLIK GAME TİME 65'tl.
  • Twisting netherde 1.5 milyonluk gold stok mevcuttur. 0,34 kuruş =1k satmaktayım arkadaşlar. Benimle buradan irtibata geçebilirsiniz
  • Cod: Black Ops 4 - 300TL
    Battle for Azeroth - 200TL
    30gün gametoken - 70 TL

tel :533 629 20 22

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Truvafili -- 14 Ekim 2018; 13:16:49 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Satılık hesap

World of Warcraft: Battle for Azeroth Collector's Edition
    hesabıdır, yenidir.

Boost rogue kullanılmıştır.
    120lv assassination rogue 344item lvl
    30k gold mevcuttur.
    1ay 4gun hesap açık kalacaktır.
    Daha yeni gametime almış bulundum.
    Hesabın içinde 7euro gibi bir miktar mevcuttur.
    Alan arkadaşa şimdiden iyi oyunlar dilerim.

Fiyatı pmden öğrenebilirsiniz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 30 günlük Oyun süresi 50tl den ya da silvermoon içi altın arıyorum.

NOT: Arkadaşlar burada hesaplı alışveriş yapmak amaç. 30 günlük oyun süresini zaten 60-70tl aralığında (kredi kartı puanları kampanyaları vs) sitelerden alabiliyoruz temiz temiz. 2-3tl indirimle insanlar neden buradan alış veriş yapsın. Sağ duyu biraz lütfen...
  • 
Sayfa: önceki 207208209210211
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.