Şimdi Ara

WORLD OF WARCRAFT ÇIKTI !!!!!!!!!!!!!! (8. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
0
Favori
2.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • biz adanadayız.buraya gelmesine daha 2 ay var sanırım
  • quote:

Orjinalden alıntı: script

biz adanadayız.buraya gelmesine daha 2 ay var sanırım

istanbula geldide adana kaldı
  • quote:

kontendoo
    elbette her ouncu her oyundan grafik ister fakat bazı oyunlarda sağlam grafiklerin konulması gerçekten bazı oyuncular için ciddi bir problem bana göre bugüne kadar yapılmış en iyi grafik motoru "rome total war" motoru çünkü 10 binlerce sağlam polygonlu birim aynı ortamda savaşıyor ve ciddi bir kasma olmuyor generals te 500birimi bir alana çıkardınm en kral bilgisayar bile dayanamıyor bana göre en iyisi RTW motoru senin bahsettiğin oyunu oynamadım fakat RTW den iyise gerçekten muhteşem bir motor olmuş demektir pek ihtimal vermiyorum ama..

valla multiplayer'la aram yok ama cossacks oynarken aynı şey benim başıma gelmişti dünya üzerinde 8000'den fazla adamım vardı ve oyun acayip duraksamaya başladı
  • YUppp Piiiiiiiiii
  • quote:

Orjinalden alıntı: kontendoo

quote:

Orjinalden alıntı: script

biz adanadayız.buraya gelmesine daha 2 ay var sanırım

istanbula geldide adana kaldı

Bencede izmirdede yok sanırım daha
  • arkadaslar sonuc olarak ne diyosunuz bu uzar gider kopya alirsak tatmin olurmuyuz dl edersek calisirmi we hem orjinal alip hemde ayda 15 dolar wermek biraz sacma gelmiyomu
  • millet oyunu nerden aliyoruz ya? Elden almak istiyorum ben de....Postayla ugrasmak istemiorm da, bilen war mi?
  • bende crakını buldum gecen evden falan oynadım 1-2
    fena deıl ama zaman lazım kasmak ıcın
    bende yok ıste
  • ben pek begenmedım wow u.yaklasık 4 senedır Warcraft III - Frozen Throne oynuyorum ama bır turlu ısınadım ıste.nedenı mı grafıkler bıras kotu geldı w3 u grafıklerı bıle daha iyi ve wow cızgı fılm gıbi :) yaklasık bır senedır lineage2 oynuyorum grafıklerı cok ıı eskıden az da olsa turk vardı ama sımdı yok gıbı bısey sanırım.bakmanızı onerırım http://www.lineage2.com/pds/official_view_sieges_081404_1.html
  • 2 gün önce avatürkten 6 ay taksitle aldım beyler oyunu. Toplam 89 milyona geldi. Oyun 4 cdden oluşuyor, ve içinde türkçe ufak bi manueli var. Ama ana kitapçığı ingilizce. Ayrıca oyunda ciddi şekilde ingilizceye ihtiyacanız olduğundan 0 seviye ingilizceniz var ise kesinlikle almayın derim. Oyunda iyi seviyede ingilizceye ihtiyacınız var. 40 mgbyte lık bir patch ten sonra oyuna giriyor ve accountunuzu yaratıyorsunuz. 1 aylık bedava oynama hakkınız mevcut fakat yinede kredi kartı girmeniz gerekiyor. Eğer kredi kartınız yok ise yine söyleyeyim kesinlikle almayın, kredi kartı olmadan da oyunu en azından türkiyede oynamanız imkansız, yurtdışında prepaid kartlar var( yani ödenmiş kontör) bunları kullanarak kredi kartı olmadan oynayabiliyorsunuz fakat türkiye için dediğim gibi geçerli değil bu.
    Accountu yarattıktan sonra oyuna giriyorsunuz, şu an için 3 ülkede serverlar kurulu durumda İngiltere Fransa ve Almanya, yenileri de yoldaymış. Her ülkenin ekranında bir çok server mevcut. Mesela ingilterede yaklaşık 20 server var ve hepsindeki nüfusun yoğunluğu yanlarında görünüyor. High nüfuslu serverlara girmek için hem sıra beklemek gerek hemde çok lagli oluyor. Ondan low populationlı serverları tercih edin.
    Sonrası zaten karakter yaratmak vs vs.
    Ben low populasyonlu bir ingiliz serverında oynuyorum ve lag sorunum hiç yok. Bağlantım 256 adsl 512 kingston ram amd2,5 işlemcim var.
    İyi ve ortanın üstü kalitede sistemlerde rahatça çalışır oyun.

Lvl 15 undead rogue karakterimle inanılmaz bir dünyada çok keyifli zaman geçiriyorum.
    Eğer yukarıda saydıklarımı yapabilecek durumda iseniz kesinlikle ama kesinlikle gidip avaturkten alın derim oyunu.

İyi seviye ingilizce+kredi kartı+iyi bağlantı iyi bilgisayar ve bol bol boş vakit

İyi oyunlar

• quote:

Orjinalden alıntı: bedfellow

ben pek begenmedım wow u.yaklasık 4 senedır Warcraft III - Frozen Throne oynuyorum ama bır turlu ısınadım ıste.nedenı mı grafıkler bıras kotu geldı w3 u grafıklerı bıle daha iyi ve wow cızgı fılm gıbi :) yaklasık bır senedır lineage2 oynuyorum grafıklerı cok ıı eskıden az da olsa turk vardı ama sımdı yok gıbı bısey sanırım.bakmanızı onerırım http://www.lineage2.com/pds/official_view_sieges_081404_1.html

lineage2 oyunu ücretsizmi? çünkü online oyun oynamayı dememek istiyorumda. biraz yardımcı olurmusun?

• rebelias

oyun hakkinda verdiğin bilgiler mücevher değerinde birazdaha bilgi vermeni istesem yüzsüzlükmü etmiş olurum
  • birde 9senedir bilgisayar kulllaniyorum ve ingilizcemle oynayamadiğim bir ikitane oyun var onlarda gerçekten ana dilin gibi ingizilizce isityor WOW daki ingilizce gereksinimide böyle birşeymi hangi oyunlari bitirdiysem bu oyunda zorlanmam birkaç örnek verebilirmisiniz
  • quote:

Orjinalden alıntı: karamermer

quote:

Orjinalden alıntı: bedfellow

ben pek begenmedım wow u.yaklasık 4 senedır Warcraft III - Frozen Throne oynuyorum ama bır turlu ısınadım ıste.nedenı mı grafıkler bıras kotu geldı w3 u grafıklerı bıle daha iyi ve wow cızgı fılm gıbi :) yaklasık bır senedır lineage2 oynuyorum grafıklerı cok ıı eskıden az da olsa turk vardı ama sımdı yok gıbı bısey sanırım.bakmanızı onerırım http://www.lineage2.com/pds/official_view_sieges_081404_1.html

lineage2 oyunu ücretsizmi? çünkü online oyun oynamayı dememek istiyorumda. biraz yardımcı olurmusun?

ücretliysede nerde buluruz türkiyede

• Beyler size benden bi kıyak yapçam hade bakalım private serverların listesini vericem
    http://www.gamesites200.com/ buyrun burdan bööle beğendiğiniz mmorpglerin private serverları war. Lineage 2 ve Ragnarok online serverları bayağı bi var. Hade iyi oyunlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: Lómion

Beyler size benden bi kıyak yapçam hade bakalım private serverların listesini vericem
    http://www.gamesites200.com/ buyrun burdan bööle beğendiğiniz mmorpglerin private serverları war. Lineage 2 ve Ragnarok online serverları bayağı bi var. Hade iyi oyunlar

yararlı bir link..

• Şölye söyleyeyim kontendo, questler için normal seviyede ingilizce yeterli ama daha sonra oyunda diğer oyuncularla iletişime başladığında ki binlerce kişiden sözediyoruz akıcı bir ingilizce gerekiyor. Aksi halde genelde insanlar seni kaale almıyorlar. Tabi atıyorum slovenlerin bol olduğu serverda çoğu adam slovence konuşuyor, mesela bizim serverda bol bol hollandalı var. Ama ortak lisan tabi ingilizce ve karşılaştığım herkesin ingilizcesi çok iyi düzeyde. Bende şimdiye kadar hiçbir oyunda zorlanmadım ingilizce açısından, Age of Camelot, Ultima online, Starwars Galaxies tüm bu oyunları orginal serverlarında oynadım yakın zamana kadar. WoWun açık ara çok başarılı olduğunu söyleyebilirim, oyun keyfi açısından. Birde şu anda avrupa serverları açılalı 1 hafta olduğundan levelları 344235 olmuş çok adam yok. Yani yeni oluşan bir ortam ondan çok daha keyifli herkesin birbirine ihtiyacı var.
    Oyunda birçok meslek bir çok yetenek bir çok değişiklik var. Mesela en önemlisi bence bir grup oluşturup bir dungeona questi tamamlamak için gittiğinizde o mağarada size özel bir ortam yaratılıyor ve dışardan birileri gelip öldürmeniz gereken yaratıkları öldürüp ödülünüzü çalamıyor veya paylaşamıyor. Gruplara özel dungeonlar yaratıyor oyun, böylece keyfiniz bölünmüyor. Bu arada eğer Pvp tutkunu değilseniz PvP nin olmadığı serverı seçebiliyorsunuz, tam terside mevcut. Ben role playciyim diyorsanız da RP serverları var. Yani herşey var seçmek size kalmış.
    Başka soruların varsa onlarıda cevaplamaktan memnuniyet duyarım kontendo.

• rebelias

yardımların için çok teşekkurler yanlız böyle yazmakla olmuyor senin msn i istesem çokmu yüzsüzlük etmiş olurum
  • quote:

pre-paid çıkacakmış kesinde oyun çıkar çıkmaz çıkacağı muamma ama kesinlikle çıkacak

pre paid icin oyunun sitesinde 4 marti vermisler tarih olarak. ama adi gecen ulkeler arasinda (hatirlamiyorum isimlerini 5-6 ulke vardi) turkiye yok malesef. yine de cikmasini umut ediyoruz.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Brewer

quote:

pre-paid çıkacakmış kesinde oyun çıkar çıkmaz çıkacağı muamma ama kesinlikle çıkacak

pre paid icin oyunun sitesinde 4 marti vermisler tarih olarak. ama adi gecen ulkeler arasinda (hatirlamiyorum isimlerini 5-6 ulke vardi) turkiye yok malesef. yine de cikmasini umut ediyoruz.

ben kesinlikle çıkacak diye biliyorum zaten çıkmasi çok ciddi bir artışa neden olur türkiyedeki WOW satışlarında ziraa herkezde KK yok

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.