Şimdi Ara

WORLD OF WARCRAFT ÇIKTI !!!!!!!!!!!!!! (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
0
Favori
2.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bir kac konuya aciklik getirelim hemen.

@kontendo
    arkadasim free yada private server hakkinda link istemissin ama ne yazik ki hic oynamadim oralarda ama bi arastirip sana pm atarim. (orjinal al :))

@melik
    www.worldofwarcraft.com sitesinde minimum configuration bilgileri var.Soyle soyliyim ben 512mb ram,celeron 1.6 ve 32mb bi ati ekran kartiyla oyniyabildim oyunu butun detaylar kisik.

@wertalemon
    2 cesit odeme sekli var.Prepaid game card ile (Turkiye de olurmu bilemiyorum) ve credit card ile.1 aylik-3aylik ve 6 aylik olarak odeme plani secebiliyorsun credit card ile.6 aylik secersen aylik ucret @12 civari bisey oluyor yanlis hatirlamiyorsam ve otamatik olarak cekiyorlar credit cardtan.Ilk 1 ay bedava bunuda belirteyim.Digelim avrupa serverina girdiniz ve Turkiye'den bi kredi karti kullandiniz bu konuda sorun cikmaz iciniz rahat olsun.

Saygilarimla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bethrezen -- 13 Şubat 2005, 18:32:04 >

• bethrezen
    seni gayet iyi anlıyorum ben TR ye çıkar çıkmaz alacağım zaten benim açımadan bak birde olaya ülkemde satılmıyor bu oyun ve gelmesini beklemek zorundayim bu süre zarfindada kopya surumle oynayabileceğim serverlar ariyorum yardımcı olursan sevinirim... benim şu an için başka çarem yok
  • ayrica,

benim melik in mesajlarından çıkarttığım mantık melik in donanim bilgisinin zayıf olduğu ve sistemini bilmediği.. eğer doğru duşunuyorsam beni doğrula melik bende sana bu konu uzerinde yardımcı olayim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kontendoo -- 13 Şubat 2005, 19:45:37 >
  • Arkadaslar bende yüzde yüz alacam bu oyunu.
    Ve karakter olarak Tauren Warrioer veya Montaon King alacam.

Ve benim bi önerim var,herhalde hepimiz Avrupa serverlerinide oynayacagiz.
    Beraber bir gilde yapsak,bazi questler sadece öyle bitirilecek.
    Her gilde 8 üyeden olusuyor herhalde.Manyak olur ya.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Yozi

Arkadaslar bende yüzde yüz alacam bu oyunu.
    Ve karakter olarak Tauren Warrioer veya Montaon King alacam.

Ve benim bi önerim var,herhalde hepimiz Avrupa serverlerinide oynayacagiz.
    Beraber bir gilde yapsak,bazi questler sadece öyle bitirilecek.
    Her gilde 8 üyeden olusuyor herhalde.Manyak olur ya.

Arkadaslarinizla beraber basliyacaksaniz horde yada alliance i secerken dikkatli olun.Bu 2 faction birbirleriyle kesinlikle konusamazlar,mail atamazlar kisaca haberlesmek imkansizdir.Oyunda ayrica RPG,PVE ve PVP olmak uzere 3 server tipi var.PVP serverini secerseniz ve diyelimki alliance i sectiniz bi daha ayni serverda horde bi char acamazsiniz taki alliance chari silene kadar.Ayrica PVP serverlarinda 3 tip bolge bulunuyor.Horde,Alliance ve Contest.Contest tarafsiz bolge olup bu bolgelerde her oyuncu birbirine saldirabilir herhangi bir sinirlama olmadan.Guild acmak icin 12 imza ve 10g para lazim ve 10g oyunun en baslarinda coookkkkk para :).Oyniyacaksaniz PVP serverlarinda oynayin digerlerine gore daha fazla action var :).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bethrezen -- 13 Şubat 2005, 19:05:54 >

• Bence acık free server varsa bile cok uzun sure acık kalmaz kapanır , yani kastığımızla kalırız artık bu tip rpg oyunları hep online ve paralı oluyor free bulmak cok zor ultima online dan sonra free online oyun yalan oldu bence
  • hanimiş benim serverlarım bethrezen
  • Evet Kontendoo

BEN SISTEM ÖZELLIKLERIMI BILMIYORUM
    NASIL ÖLÇEBILIRIM????
  • quote:

Orjinalden alıntı: Melik

Evet Kontendoo

BEN SISTEM ÖZELLIKLERIMI BILMIYORUM
    NASIL ÖLÇEBILIRIM????

işletim sistemin windows XP ise bilgisayarıma sağa tıkla ozellikler de orada işlemcin,hız ve RAM in yazar
    donanim a basarsin sonrada aygit yoneticisine ekran bağdaştırıcıları yazısının yanındaki + işaretine tıklarsın orada yazan senin ekran kartındır ayrica burdan birçok donanimini ogrenebilirsin
  • saol !!!

Radeon 7200 Series çalışmaz dimi =).....
  • oyunu bugün megavizyonda gördüm. 99 milyona satıyolar. 1 aylık da oynama içinde
    ancak TR den ödeme nasıl yapıcaz bilmiyorum, o yüzden henüz almadım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Melik

saol !!!

Radeon 7200 Series çalışmaz dimi =).....

bir şansını dene ama biraz zor benim bildiğime gore ram istiyormuş bu oyun senin diğer ozellikler ne MELIK

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kontendoo -- 13 Şubat 2005, 22:38:39 >
  • 2 gün önce download linkini verdik ama kimse ilgilenmedi

http://forum.donanimhaber.com/m_1984435/tm.htm
  • download linki verdin de neye yarar.. sonuçta blizzard ın official serverında oynayamıycaksın. eğer bi server da oynayabilsen bile sürekli düşeceksin, kazandığın şeyleri kaybedeceksin vs vs.

bu oyunu oynayabilmek için hakkıyla ve binlerce kişiyle tek yolu parasını vermek almak orjinal olarak
    sana
  • king hiç kasmaya gerek yok, bende aynı şeyleri söyledim defalarda , sonunda hiçbişey bilmeyen biri olarak dışlandım çok şeyler bilen arkadaşlar tarafından. Bırak gitsinler alsın çeksinler "oynasınlar".

Tek diyebileceğim şudur, beta serverda yani gerçek blizzardın serverlarında 1 hafta oynayabildim sadece, ondan sonra süre gelen 2 aylık zamanda birçok farklı private server gezdim, resmen oyunun alakası yok, birinde hiçbir zaman oyundan bile çıkasım olmadan gezerken birinde anca yapacak daha iyi bir alternatif olmadıgında girer oldum, hani yukarda sozunu etmişsiniz ya, kopya ile hiç olmazsa fikir verir, o kopyanın sana vereceği fikir nedir biliyormusun ; "Evet guzel grafikleri olan, çok sıkıcı boş ve vasat bir oyun yapmışlar", sonra sokağa çıkınca da soyleniceksin ben wow oynadım hiçbişeye benzemiyordu , kocaman yapmışlar 2 yaratık goremedim ne dandik oyun...

Sen bunları derken tabi binlerce kişi Blizzard serverlarında deliler gibi char kasıyor olucaklar bu da aynanın diğer yüzü...

• şu yazdığın ayrıntılardan sonra artık haala kopya da kopya diyenler olmaz hrld bu oyun için diye düşünüyorum şu forumda.. yapmayın arkadaşlar şu yazılanlardan pay çıkarın acık,mantıklı olun
  • Ya herkes aynı şeyi söylüyor... Sadece yanlış anlama var... Orjinal şart... Bu kadar... Kopya ile sadece yüzeysel fikir sahibi olursun... Ama -soth- un dediği gibi yanlış yönlendirebilir...
  • quote:

Orjinalden alıntı: King_Arthur

download linki verdin de neye yarar.. sonuçta blizzard ın official serverında oynayamıycaksın. eğer bi server da oynayabilsen bile sürekli düşeceksin, kazandığın şeyleri kaybedeceksin vs vs.

bu oyunu oynayabilmek için hakkıyla ve binlerce kişiyle tek yolu parasını vermek almak orjinal olarak
    sana

denedin mi ?
  • millet kopmuş gidiyor

siz yapıcı değil yıkıcı kişiliklersiniz biraz yazdığım yazıları okuyun ondan sonra eleştrin tartışma ve anlama konusunda çiddi zaaf larınız var benim anlatmak istediğim şudur birdaha yazıyorum lutfen birdaha yazdırmayın...

ülkemizde orjinal sürümü olmayan ve bana göre son bir iki senede çıkmış ve onumzdeki senelerde çıkacak en iyi oyun olan WOW hakkında yüzeysel bir bilgi sahibi olabilmek için 8milyon çok komik bir rakam ve ben şiddetle tavsiye ediyorum bunu lütfen hatanızı bilin erdemli insanlar gibi ve yapici mesajlar yazın çünkü yanliş limana ters kürek çekiyorsunuz kendini beğenmişlik kimseye fayda getirmez çok burnu havada insanlarsınız....
    grease gençliği

• quote:

download linki verdin de neye yarar.. sonuçta blizzard ın official serverında oynayamıycaksın. eğer bi server da oynayabilsen bile sürekli düşeceksin, kazandığın şeyleri kaybedeceksin vs vs.

sana

tamam bul orjinalini gidip alayım YOOK KARDEŞIM ORJINALI YOOK GIDIP KENDIME YENI ORJINAL BIR WOW MU YAPAYIM incir çekirdeğini doldurmayacak mesajlar atmayı çok sevirosunuz...

quote:

şu yazdığın ayrıntılardan sonra artık haala kopya da kopya diyenler olmaz hrld bu oyun için diye düşünüyorum şu forumda.. yapmayın arkadaşlar şu yazılanlardan pay çıkarın acık,mantıklı olun

acaba topici baştan aşağıya okuyup anlatmak istediğimi anladınmı okuyun birazda ondan sonra mesaj yazin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kontendoo -- 14 Şubat 2005, 23:19:57 >

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.