Şimdi Ara

WORLD OF WARCRAFT ÇIKTI !!!!!!!!!!!!!! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
0
Favori
2.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: AmigamaN

quote:

Orjinalden alıntı: kontendoo

ahanda oldu korkun bende azeroth un iblisleri
     WORLD OF WARCRAFT ÇIKTI !!!!!!!!!!!!!!

heheh tamam mı?

nedenmiş? dediğim gibi mi?

dediğin gibiymiş saol ben mantığını cozemedim fakat HDD e attım oldu biraz saçma bir olay tabi sadee dosya oldu dur biraz kurcalayimda aylardır gidermediğim açlığımı biraz dindiriyim
  • quote:

dediğin gibiymiş saol ben mantığını cozemedim fakat HDD e attım oldu tabi sadee dosya oldu dur biraz kurcalayim

neyse BİRŞEY DEĞİL BU ARADA...

• quote:

Orjinalden alıntı: caneraga2005

kardeş o siteden indiriyom ben onlaro bozuk çıkmasın sakın

arkadaşım
    1 MOD ları uynadirma
    2ben mesuliyet kabul etmem insanin burnundan getirmeyin ben CD versiyonunu yukledim ben bu linklerin sorumluluğunu kabl etmem riskte sefada size ait
  • quote:

Orjinalden alıntı: AmigamaN

quote:

dediğin gibiymiş saol ben mantığını cozemedim fakat HDD e attım oldu tabi sadee dosya oldu dur biraz kurcalayim

neyse BİRŞEY DEĞİL BU ARADA...

saol iyilik meleğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kontendoo -- 12 Şubat 2005, 19:49:50 >
  • kardeş kızma ok
  • quote:

Orjinalden alıntı: caneraga2005

kardeş kızma ok

kızmıyorum yanlış anlama kendini benim yerime koy ben sadece sizi yonlenidiriyorum size yardimci olabliyorsam ne mutlu bana kizma falan yok bligilendiriyorum
  • quote:

saol iyilik meleğim

• ok dostum
  • yakinda forumca boss kesmeyede çıkarız inşallah hadi beyler linkler yukarda biraz ecele edin azeroth un boss lari türk gücü görsün bizim korelilerden neyimiz eksik

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kontendoo -- 12 Şubat 2005, 19:54:15 >
  • şu resme hastayım daha çok var böyle gerçi...

WORLD OF WARCRAFT ÇIKTI !!!!!!!!!!!!!!
  • harika
  • bende başlangiç videosuna bittim gerçekten mukemmel olmuş
  • EDIT:ayrica oyuna alışamam diye korkanlar merak etmesin oyun gerçekten çok basit bir kurgu üzerine kurulmuş 30dk nizi almaz öğrenmek eğer takıldığınız biryer varsa topic e mesaj atin elimden geldiğince yardımcı olacağim
  • quote:

bende başlangiç videosuna bittim gerçekten mukemmel olmuş

HARİKA....
  • iyide nerde oynuyosun serverlar hep paralı ve orj. key istiyo free server ı varmıki ?
  • ŞİMDİ BU OYUNU EXTRA YAMA FALAN KURMADAN DİREK OYUNUN ONLİNE BÖLÜMÜNDEN OYNAYABİLECEKMİYİZ

PEKİ YA ORJİNAL CD KEY İSTERSE
  • quote:

Orjinalden alıntı: jaydee

iyide nerde oynuyosun serverlar hep paralı ve orj. key istiyo free server ı varmıki ?

oynayabileceğin serverlar var ayrica tek başınada oynayabiliyorsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: God_Father

ŞİMDİ BU OYUNU EXTRA YAMA FALAN KURMADAN DİREK OYUNUN ONLİNE BÖLÜMÜNDEN OYNAYABİLECEKMİYİZ

PEKİ YA ORJİNAL CD KEY İSTERSE

birkaçtane yama kurman şart WOW serverları tam oturmadiği için bazi serverlarda sorunsuz oynayabiliyorsun fakat bazen serverdan düşebiliyorsun
  • kontendoo yada BİLEN biri... Başka private server varmı ADAM GIBI ÇALIŞAN 1.2.1 yaması ile???
  • yazık
    amerikada bir günde 400bin kişinin aldığı 4milyon adet satan ve gelecek 5yılın en iyi online oyunu olacağı birçok otorite tarafindan kesin olarak görünen bu oyuna gösterilen ilgiye bak milletin gözünü underground gibi fifa2005 gibi satış rakamları 500bin i geçmeyen sadece türkiyede ün yapan oyunlar bürümüş ne nimetler va şu oyun dünyasinda bir bilseler....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kontendoo -- 12 Şubat 2005, 21:48:08 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.