Şimdi Ara

WORLD OF WARCRAFT ÇIKTI !!!!!!!!!!!!!! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
171
Cevap
0
Favori
2.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • siteler torrent siteleri olduğu için sildim eğer MOD lardan izin koparabilirseniz yayınlarım
  • ben girdim zamanında allahtan sagol indiriyo
    iso yalnız bunlar nasıl accaz isoları
  • quote:

Orjinalden alıntı: caneraga2005

ben girdim zamanında allahtan sagol indiriyo
    iso yalnız bunlar nasıl accaz isoları

1dk. yayınladım peS neyse onuda soylemiyim biraz kıllık olsun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kontendoo -- 12 Şubat 2005, 19:21:53 >

• sen bilirsin ben indirmeye başladım walla 1 dk da kaptım işi sagol tşk ederim
  • quote:

Orjinalden alıntı: kontendoo

siteler torrent siteleri olduğu için sildim eğer MOD lardan izin koparabilirseniz yayınlarım

sen çok yaşa ben indir meye başladım bile yanlız 2gb artık kaç günde inerse
  • pazartisi devam görüşürüz iyi tatiller
  • quote:

Orjinalden alıntı: caneraga2005

sen bilirsin ben indirmeye başladım walla 1 dk da kaptım işi sagol tşk ederim

sen hepsini indirde yardımcı olurum o işin şakası fakat sen onlari indirene kadar ben bu oyunda çoktan DEMIGOD olurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kontendoo -- 12 Şubat 2005, 19:33:39 >
  • Burda günlerdir bas bas bagırıyoz... Kımsenın umru degıl..İlla topic mı acmak gerek...

Oyunu yaklasık 8-9 gün önce elime geçti. 4 cd evet. crack lı. crack olayı OFFLINE için. Gezip dolanıyon etrafta ben açtım oynadım... evet kontendoo XiLiNCE grubu yayınlamıs crackı... Ama sanıyorum update edip gerekli serverları bulup account olusturuncada calısır hale gelıyor... Zaten burdakı oynayan arkadasların dedıklerıde dogru. Henuz YASAL serverlar aktıf olmadıgı ıcın OYNANABILIYORMUS...neyse saygılar...

he unutmadan oyunu acıp bakmak ıstıyorsan. OYUNU KUR,PATCHLE, CRACKLE SONRA o dediğin directory i HDD de bi uere kopyala oldugu gıbı sonra STARTSERVER.BAT ı çalıştır. oyuna gir USER=GM PASS =ADMIN olarak gır bı bak şöyle oyuna...

SAYGILAR...
  • quote:

Orjinalden alıntı: AmigamaN

Burda günlerdir bas bas bagırıyoz... Kımsenın umru degıl..İlla topic mı acmak gerek...

Oyunu yaklasık 8-9 gün önce elime geçti. 4 cd evet. crack lı. crack olayı OFFLINE için. Gezip dolanıyon etrafta ben açtım oynadım... evet kontendoo XiLiNCE grubu yayınlamıs crackı... Ama sanıyorum update edip gerekli serverları bulup account olusturuncada calısır hale gelıyor... Zaten burdakı oynayan arkadasların dedıklerıde dogru. Henuz YASAL serverlar aktıf olmadıgı ıcın OYNANABILIYORMUS...neyse saygılar...

he unutmadan oyunu acıp bakmak ıstıyorsan. OYUNU KUR,PATCHLE, CRACKLE SONRA o dediğin directory i HDD de bi uere kopyala oldugu gıbı sonra STARTSERVER.BAT ı çalıştır. oyuna gir USER=GM PASS =ADMIN olarak gır bı bak şöyle oyuna...

SAYGILAR...

ben start server dosyasini çalıştırdığım zaman hata veriyor ve kapanıyor yardım lutfen...

• ben şu an oynuyorum private server dan ama sürekli düşüyorum hata veriyo...
  • http://www.aclantis.com/postp47561.html

burada yararlı ipucları var
  • quote:

ben start server dosyasini çalıştırdığım zaman hata veriyor ve kapanıyor yardım lutfen...

girip bak google a 15 dakkanı almaz...

dediğimi yaptın mı?

harddiskine kopyala o directoryı komple...öyle bir dene...ok
  • banada birileri yardım etsin lutfen start server dosyasi çalışmıyooooooooooooooor
  • amma sorunlu oyunmuş ya öf
  • quote:

quote:

dediğimi yaptın mı?

bulmadiğim dosya kalmadi 20 tane torrent linki buldum birtane bu dosyadan bulamadim biraz buyuk konuştuk galiba belkide benim cd de bir problem var

• quote:

quote:

quote:

dediğimi yaptın mı?

bulmadiğim dosya kalmadi 20 tane torrent linki buldum birtane bu dosyadan bulamadim biraz buyuk konuştuk galiba belkide benim cd de bir problem var

Ben şu anda oyunu DVD ye alıyorum... Sabahtan beri içim dışım YARDIM dosyası hazırlamak, resim müzik video falan bulmakla geçti.. Oyunada bı kere bakabıldım ama offlıne... ONLINE olayına hıc gırmedım henuz... Neyse o dedıgım komple dırectory ı zıplyınce 5 mb oluyor olmassa yollarız acık halı 26 küsür ok sen bir daha dene dedıgımı HDD YE AT...

• ahanda oldu korkun bende azeroth un iblisleri

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kontendoo -- 12 Şubat 2005, 19:44:30 >
  • quote:

ahanda oldu korkun bende azeroth un iblisleri

heheh tamam mı?

nedenmiş? dediğim gibi mi?

• quote:

quote:

ahanda oldu korkun bende azeroth un iblisleri

heheh tamam mı?

nedenmiş? dediğim gibi mi?

dediğin gibiymiş saol ben mantığını cozemedim fakat HDD e attım oldu tabi sadee dosya oldu dur biraz kurcalayim

• kardeş o siteden indiriyom ben onlaro bozuk çıkmasın sakın
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.