Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (528. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67.019
Cevap
120
Favori
2.438.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 526527528529530
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • oyunu nasıl türkçe yaptın bide bu oyunda 1den fazla devvlet varya hangisi iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: duketemre

oyunu nasıl türkçe yaptın bide bu oyunda 1den fazla devvlet varya hangisi iyi

hangisine istersen o devletten git
  • quote:

Orijinalden alıntı: DigitalCombat

quote:

bi farkları varmı
  • Heavy Kasan birisi Tier 6 dan itibaren Premium hesaba muhtaç .

Bu işin Tank alma parası.
    Bu işin Mürettebat eğitim parası.
    Bu işin Modül alma parası.
    Bu işin Mermi parası.
    Bu işin Tamir parası.
    Bu işin oyun içi kullanılan ekipman parası.
    Bu işin Bir sonraki tankı alma parası.

olduğu için Premium hesabı tavsiye ederim Herkeze hatta Premium Tank almanızı da öneririm Tier 8 Premium tank .

yoksa bir bakmışsınız 7 bin maç yapmış bulursunuz kendinizi.

EziQ tanklarla.Sonrada sağlam klan ararsınız ama istatistikler mıçıkdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 22 Ocak 2012; 19:51:19 >
  • Premium ücreti nedir, oyundaki puan sistemi nedir, beyler yeni başlayan birisinin yapması gerekenler nelerdir, okunması gereken döküman filan var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mczaga

Heavy Kasan birisi Tier 6 dan itibaren Premium hesaba muhtaç .

Bu işin Tank alma parası.
    Bu işin Mürettebat eğitim parası.
    Bu işin Modül alma parası.
    Bu işin Mermi parası.
    Bu işin Tamir parası.
    Bu işin oyun içi kullanılan ekipman parası.
    Bu işin Bir sonraki tankı alma parası.

olduğu için Premium hesabı tavsiye ederim Herkeze hatta Premium Tank almanızı da öneririm Tier 8 Premium tank .

yoksa bir bakmışsınız 7 bin maç yapmış bulursunuz kendinizi.

EziQ tanklarla.Sonrada sağlam klan ararsınız ama istatistikler mıçıkdır.

istatistikleri düşürecek tek etken para kasmak için kullanılan düşük seviye tanklar olabilir. Onun haricinde presiz de güzel istatistik yapılabilir elbette
  • quote:

quote:

quote:

bi farkları varmı

evet var, tavsiyem ruslardan git, kv al rahat et
  • Ben t28 tankından t95 tankına gecerken Katıksız halde 5 milyon para topladım. Bu 5 milyonun 1,2 milyonuna Jagdpanther aldım . Modülleri Fulleyip mürettebatı traning yaptım . 800k'sınada Panzerjager4 aldım. Sonra panzerjager4 sıkılıp sattım. Şu ankalan tüm paraya tier9 üst seviye tankımı aldım. Expi kasarken bir bakmışım tankın parası çıkmış. Modüle bile yeter . İşte size yeni tankım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UberJager -- 22 Ocak 2012; 20:02:47 >
  • @ pausanias

bl9s iyidir. Betada isu oynarken bl10 kasmaktan sıkılıp exp birikince öncelikle onu açmıştım. Epey keyifliydi, seri atış hızı bl9dan daha iyi isabet oranı daha iyi aiming time vs.

Tavsiye ederim. Fakat bl10 evet isuya en çok yakışan top odur.
  • bence bu oyundaki menzil olayının değişmesi şart
    yani sadece dost tankların üstünde yeşil logo olmalı bence diğer tankları hareketlerine göre farkedebilmemiz lazım
  • Oyun tamamen farklı bi yapıya bürünür o zaman arcade olayını kaybeder oyuncu da kaybeder:) Ama farklı bi mod olarak eklenebilir senin dediğin "Blind Battle"'da güzel tag olurdu hani:)
  • Oyun nasıl Tr olacak, beyler bi yardımcı olun ya, nasıl bir oyun forumu burası böyle?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ocean Mist

Oyun nasıl Tr olacak, beyler bi yardımcı olun ya, nasıl bir oyun forumu burası böyle?

buyur buradan şeçeceksin
  • quote:

Oyun nasıl Tr olacak, beyler bi yardımcı olun ya, nasıl bir oyun forumu burası böyle?

oyunu WOTLauncher.exe ile açarsan orada üst sol tarafta bir bayrak göreceksin o bayrağı türk bayrağı seçersen hallolur.
  • quote:

quote:

buyur buradan şeçeceksin

sen muhtemelen oyunu WorldOfTanks.exe ile başlatıyorsun. eğer öyle ise türkçeleştirme şansın yok. WOTLauncher.exe nerede bilmiyorsan oyunun kurulu olduğu yerde bulabilirsin. o kadarını biliyorum deme bilmeyen olabilir. örnek olsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: UberJager

Ben t28 tankından t95 tankına gecerken Katıksız halde 5 milyon para topladım. Bu 5 milyonun 1,2 milyonuna Jagdpanther aldım . Modülleri Fulleyip mürettebatı traning yaptım . 800k'sınada Panzerjager4 aldım. Sonra panzerjager4 sıkılıp sattım. Şu ankalan tüm paraya tier9 üst seviye tankımı aldım. Expi kasarken bir bakmışım tankın parası çıkmış. Modüle bile yeter . İşte size yeni tankım.

bu işin sırrı ne bana öğret bi daha 20 gün önce t28 vardı sende sen iyi oynuyorsun ama oda bir yere kadar pre hesap farkı galiba
  • premium ile t34-85 ile 2 saatte 200k para yaptım düşün farkı
    1günlük premium bitti sömürene kadar oynadım premium tankı sattım toplamda t29 alacak kadar param oldu 2 günde
    premium şart gibi ama bahalı warcraft mı bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: il60hami84

quote:

oyunu WOTLauncher.exe ile açarsan orada üst sol tarafta bir bayrak göreceksin o bayrağı türk bayrağı seçersen hallolur.

Çok teşekkürler, oyunun ingilizce versiyonunu oynadım uyduruk bir tank verdi bana, bir yeri ele geçirmek için savaşıyoruz ama hem tankım çok yavaş gidiyor, hemde güçsüz, çok beğenmedim sanki, savaşlar öyle pek canlı değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rwenzori -- 22 Ocak 2012; 20:51:41 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: il60hami84

quote:

Çok teşekkürler, oyunun ingilizce versiyonunu oynadım uyduruk bir tank verdi bana, bir yeri ele geçirmek için savaşıyoruz ama hem tankım çok yavaş gidiyor, hemde güçsüz, çok beğenmedim sanki.

ilk başta herkes aynıydı oynadıkça gelişeceksin bu arada ilk sayfayı okursan daha faydalı olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: sokrates099

premium ile t34-85 ile 2 saatte 200k para yaptım düşün farkı
    1günlük premium bitti sömürene kadar oynadım premium tankı sattım toplamda t29 alacak kadar param oldu 2 günde
    premium şart gibi ama bahalı warcraft mı bu

eğer avrupada olsaydık gayet ucuz gelirdi ama bize fazla geliyor napalım bizde almıyoz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi a4technic -- 22 Ocak 2012; 20:54:01 >
  • 
Sayfa: önceki 526527528529530
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.