Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (527. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67.019
Cevap
120
Favori
2.438.400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 525526527528529
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • tank alırken ilk olarak nelere dikkat etmeliyiz sizce ?
  • bu sorunu nasıl çözerim bilen varmı eyer indirmede sorun varsa bana indirme linkkii atarmısınız

• quote:

Orijinalden alıntı: duketemre

bu sorunu nasıl çözerim bilen varmı eyer indirmede sorun varsa bana indirme linkkii atarmısınız

sen oyunu nerden indirdin ben kurarken böyle birşey çıkmadı . burdan indirsenehttp://worldoftanks.eu/en/update
  • quote:

bu sorunu nasıl çözerim bilen varmı eyer indirmede sorun varsa bana indirme linkkii atarmısınız

oyunu direk indirme linkinden indirirken eğer bağlantı kopukluğu olmuşsa veya İDM tarzı bi programla durdurup sonra devam ettirdiysen bu sorunla karşılaşırsın. Temiz bi setup çekmen gerekiyor tekrardan . . .
  • ben siteden gezginlerden indirdim bida iniyo olmasa başka bişey denerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardgamer34

quote:

Orijinalden alıntı: Reyftn

Giriş sayfasında bazı değişiklikler yaptım. Eğer sayfada göremeyip de yararlı olacağını düşündüğünüz bir bilgi varsa ekleyeyim.

ya hala oyunun açık betada olduğu yazıyorr günlük altın geldiği yazıyor bi zahmet onlarıda siliver

Yaptığım değişiklikte sildim. Güncelledim ilk sayfadaki mesajı.
  • quote:

ben siteden gezginlerden indirdim bida iniyo olmasa başka bişey denerim

Gezginler ne ya, şu program siteleri world of tanks e de mi el attı.

http://worldoftanks.eu/en/update

Buradan en son sürümü indir. Gerek yok kafan yorulmasın, istersen torrent dosyası da var o sayfada.
  • dostlar bende 3 tane 2. sınıf tank var ( M2 Bt2 ve hotchis ) 3. sınıf bir tank alıcam sizce en iyisi hangisidir çok yavaş olmayan ve zırhıda dayanıklı bir tank arıyorum yardım ederseniz sevinirim
  • beyler tigere geçicem yakında nasıl tank nasıl oynamalı biri söyler mi?
    3k exp kaldı
  • quote:

Orijinalden alıntı: 07kubi07

quote:

quote:

oyunun sırrını çözdüm

%90 Tankının özellikleri
    %10 Akıl,Yetenek,Şans

Oyunda çok saçmalamışlar bence bu oyunun yapımcılarından biri olsam oyuna level sistemi koyardım 1 den 5 . levele kadar oyuncular bir serverde 5 den 10 a kadar bi serverde diye giderdi bir kaç tanede level sınırlaması olmayan serverler koyardım ki bir traktörün karşısına kendisinden 20 kat büyük tank çıkmasın diye .. ne şansı var ki kıytırık bir traktörün heavy tankların karşısında . O kadar M2 Light Tank aldım yinede geberiyorum adamların canını götüremiyorumki zaten arkadaş ..

%10 mu? İşi beceremeyip suçu tanka atanlardan olmalısın.

kardeş sorun şu oyuna daha yeni başlamışsın ltraktorle girdin maça daha düşman tank nerde görmeden patlıyosun oyunu sıkıcılaştırıyor . Bt-2 aldım bayağıda iyi kullanmaya başladım tek sorun arada sırada haritada gözükmeyen etrafımda göremediğim kişiler beni patlatıyor hemde 2 vuruşta . bu arada sana bi sorum olucak galiba oyundan bayağı anlıyorsun ben savaşa girmek için Battle "a tıklayarak giriyorum ama kendi kafasına göre harita seçiyo ,kendi istediğin bi haritada savaşa girmek için ne yapmak lazım ?

Oyunun tam olarak ne olduğunu, nasıl oynandığını anlamam 1500+ maç sonrasında oldu. Anladıktan sonra da yeni hesap açtım düzgün istatistik olsun diye.

Öncesinde hep tepede çıkmayı isterdim ki ancak o zaman 3-5 bir şey sıkabiliyordum ama yine kötüydü. 400exp alınca seviniyordum hesap edin

Alıştıktan sonra asla tepede çıkmayı istememeye başladım. Ortalarda veya altlarda çıkayım ki daha fazla exp alayım karşıma daha yüksekler geleceğinden dolayı. Şimdi pre'siz 900-950exp altı aldığımda kötü maç yaptım diyorum.

Özetle; oynamaya devam edin, alışacaksınız. Ama sakın HP'yi gösteeren mod olmadan oynamayın. Ne kadar can götürdüğünüzü göremeyince oyun çok sıkıcı oluyor.
  • oyun türkçemi deyilse yapılıyomu bide mürettebbat radyo vs ne işe yarıyo
  • quote:

oyun türkçemi deyilse yapılıyomu bide mürettebbat radyo vs ne işe yarıyo

Hocam biliyorum senden çok zor bir şey isteyeceğim. Yapıp yapmamak da sana kalmış. Ama hani ilk sayfayı bi okusan diyorum.
  • Karşınızda BL-9S ile ISU-152

Değişik bir top henüz incelemem devam ediyor.

225 deliyor
    ortalama 390 400 vuruyor.

BL-10'dan sonra attan indim eşşeğe bindim gibime geliyor.

• Oyun ücretsiz mi arkadaşlar, bende başlamak istiyorum, ne önerirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ocean Mist

Oyun ücretsiz mi arkadaşlar, bende başlamak istiyorum, ne önerirsiniz?

ücretsiz ama bi yerden sonra premium olmayınca , katlanılmaz hale gelior , misal ben 2 gündür 1tank alamadım , ama premium olsa 1saatte alırdım
  • quote:

Orijinalden alıntı: hardgamer34

quote:

Giriş sayfasında bazı değişiklikler yaptım. Eğer sayfada göremeyip de yararlı olacağını düşündüğünüz bir bilgi varsa ekleyeyim.

ya hala oyunun açık betada olduğu yazıyorr günlük altın geldiği yazıyor bi zahmet onlarıda siliver

"- Günlük veya haftalık premium üyelik alarak gold'unuzu heba etmeyin. Oyunu ilk açtığınızda, 16 gün kadar hiç gold harcamadan bekleyin(50'sini harcasanız da olur:d); 16 gün sonra elinizde 2550 gold olacak. Böylece 2500 gold karşılığı 1 aylık premium alabileceksiniz. Oysa 1 ay boyunca kazanacağınız altın 4500'dür. Yani hem sürekli premium olacaksınız, hem de günlük 67 altın civarı karınız olacak. Bu 67 altını, elite araçlarınızın exp'lerini free yapmada kullanın. Tabii çok sıkılırsanız, credit için de kullanabilirsiniz.
    Günlük veya haftalık premium'la giderseniz, gold karı bir yanı, sürekli premium bile olamazsınız. "
    Bunlarıda sil istersen yanlış bilgi olmasın
  • Preimum olayını fazla abartmayın. %50 credit ve exp veriyor sadece. Ben tiger 2'ye kadar premiumsuz oynamıştım.Oyundan zevk almanızı pek etkilemiyor sadece daha uzun süre aynı tanklarla oynamak zorunda kalıyorsunuz ki oynadığınız tankı seviyorsanız bu da sorun olmaz.
    Misal Premiumluyken 1 saatte kazandığın expi premiumsuz 1,5 saatte kazanırsın. 10 saattekini 15 günde. 10 gündekini 15 günde. Beyin bedava.
  • bugün t-95 in gücüne tanık oldum basede tek başına 5 tank aldı is-3 tiger 2 ,jgpanter amx , bide ben tiger.herif arkasını dağa vermiş geleni geçeni inidirdi.bizim hummel mermisiz kaldı oyun t-95 sayesinde berabere bitti biz 6 tank fazlaydık
  • quote:

Orijinalden alıntı: AurorAbeam

quote:

quote:

quote:

oyunun sırrını çözdüm

%90 Tankının özellikleri
    %10 Akıl,Yetenek,Şans

Oyunda çok saçmalamışlar bence bu oyunun yapımcılarından biri olsam oyuna level sistemi koyardım 1 den 5 . levele kadar oyuncular bir serverde 5 den 10 a kadar bi serverde diye giderdi bir kaç tanede level sınırlaması olmayan serverler koyardım ki bir traktörün karşısına kendisinden 20 kat büyük tank çıkmasın diye .. ne şansı var ki kıytırık bir traktörün heavy tankların karşısında . O kadar M2 Light Tank aldım yinede geberiyorum adamların canını götüremiyorumki zaten arkadaş ..

%10 mu? İşi beceremeyip suçu tanka atanlardan olmalısın.

kardeş sorun şu oyuna daha yeni başlamışsın ltraktorle girdin maça daha düşman tank nerde görmeden patlıyosun oyunu sıkıcılaştırıyor . Bt-2 aldım bayağıda iyi kullanmaya başladım tek sorun arada sırada haritada gözükmeyen etrafımda göremediğim kişiler beni patlatıyor hemde 2 vuruşta . bu arada sana bi sorum olucak galiba oyundan bayağı anlıyorsun ben savaşa girmek için Battle "a tıklayarak giriyorum ama kendi kafasına göre harita seçiyo ,kendi istediğin bi haritada savaşa girmek için ne yapmak lazım ?

Oyunun tam olarak ne olduğunu, nasıl oynandığını anlamam 1500+ maç sonrasında oldu. Anladıktan sonra da yeni hesap açtım düzgün istatistik olsun diye.

Öncesinde hep tepede çıkmayı isterdim ki ancak o zaman 3-5 bir şey sıkabiliyordum ama yine kötüydü. 400exp alınca seviniyordum hesap edin

Alıştıktan sonra asla tepede çıkmayı istememeye başladım. Ortalarda veya altlarda çıkayım ki daha fazla exp alayım karşıma daha yüksekler geleceğinden dolayı. Şimdi pre'siz 900-950exp altı aldığımda kötü maç yaptım diyorum.

Özetle; oynamaya devam edin, alışacaksınız. Ama sakın HP'yi gösteeren mod olmadan oynamayın. Ne kadar can götürdüğünüzü göremeyince oyun çok sıkıcı oluyor.

ben 400 exp alınca havalara uçuyorum valla
  • indiriyorum bakalım bakalım nasılmış, ilk defa böyle bir oyun oynayacağım.
  • 
Sayfa: önceki 525526527528529
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.