Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (453. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
67.019
Cevap
120
Favori
2.438.255
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 451452453454455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • O delip hasar almama sorunu is3ün ön sağ ve solundaki eğimli yerlerde oluyor genellikle.
    Bugün e100 e de yandan paletlerin üst tarafından zırha çaktım bl9 ile, delindi ama hasar almadı.
  • beyler size bi haberim wargaming world of tank ta yakaladığı başarıyı ilerletmek istiyormuş. 2011 de en iyisi seçilmiş. şimdide World of Warplanes and World of Battleships el atacaklarmış yani savaş uçakları ve savaş gemileri
    şahsen ben bismarck la oynamak isterdim. savaş gemilerinin maus u dur kendisi
  • 7 kill alıyorum aldığım para aşşağıda.

18k mermi parası verdim allahtan tankım patlamadı patlasaydı bi 15k daha vericektim..

Bide kazandık.

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kapitan_zur_See

wot-stats web sayfasında bakıyorum rdr klanında Ibosun adlı arkadaşın maşallahı var. Tüm türk klanları arasında en çok tank modeline sahip kullanıcı Ibosun olarak görünüyor. Tebrik ederiz.

İbrahim abi geçiş tanklarını bile tutuyor. Mesela ben T30 kastıysam ve garajımda sadece t30 ve t34 varsa, onun garajında t32, t29 un yanında utanmasa t1 heavy de olacak her bakışta klavye salya içinde kalıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: pausanias

quote:

wot-stats web sayfasında bakıyorum rdr klanında Ibosun adlı arkadaşın maşallahı var. Tüm türk klanları arasında en çok tank modeline sahip kullanıcı Ibosun olarak görünüyor. Tebrik ederiz.

Ali
    İbo abi bizim klanımızın medar-ı iftiharıdır.
    garajı her wot oyuncusunun sahip olacağı türden, oldukça sağlam bir oyuncu bu arada.

Garajı
    Almanlar

amerikanlar

Ruslar

Cidden yuh be :D böyle birşey olamaz ya biz sürünüyoruz 2 aydır :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Reliq

7 kill alıyorum aldığım para aşşağıda.

18k mermi parası verdim allahtan tankım patlamadı patlasaydı bi 15k daha vericektim..

Bide kazandık.

basit bir matematik hesabıyla olaya yaklaşalım beyfendi

resimde görüldüğü üzere 17 atıştan sadece 12sini denk getirmişsniz ve 7 kişiyi öldürüp 2 kişininde canına kastetmişsiniz. 7 kişiyi vurarak öldürdüğünüzü (kafa atmaktan bahsetmiyorum-ram olayı) düşünürsek 12-7= 5 eder. yani 5 tane de hasar verme atışınız olmuş. bu 5 hasar vermenin bir kısmınıda tiger1 ve vk3601 e verdiğinizi sayarsak, koskaca maçta aldığınız 2x tecrübe puanından görüldüğü üzere sadece son vuruşlar yapmışsınız ve çer çöp etraftaki bütün düşük tierleri toplamışsınız.

tier 9 tank ile kv yi öldürmektense is4 e fazladan hasar vermek size daha fazla tecrübe puanı + para getirecektir.

arkadaşlar lütfen forumda paylaştığınız resimlerin çözünürlüğünü düzenleyin, sayfanın yapısı bozuluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nihat034 -- 29 Aralık 2011; 21:40:08 >
  • is4 ve t30 un yerine verilecek tanklar 7.1 patch ile mi gelecek? Test server ında sadece Fransız tankları var onların yerine gelcek tanklar yok?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Espa

is4 ve t30 un yerine verilecek tanklar 7.1 patch ile mi gelecek? Test server ında sadece Fransız tankları var onların yerine gelcek tanklar yok?

Şubat - Mart gibi.
  • arkadaşlar "s iamge" kullanalım foto eklerken, bu ne ya kuru kalabalık ,sayfa allak bullak yüklenene kadar . . .
  • 12binden fazla maç yaptım. Ama hiç tebrik eden olmadı beni
  • Tebrikler Kanun, 120000 maç olması dileğiyle , şaka şaka.

http://wot-news.com/index.php/stat/compare/eu

Adresine giriyor ve 2 oyuncu niki yazıyoruz. Devamında çok ayrıntılı biçimde 2 oyuncuyu karşılaştırıyor. Daha önemlisi her oyuncu hakkında pek çok önemli ve kolayca bulamadığımız istatistik verilere ulaşabiliyoruz.

"Ranking of combat effectiveness", is a qualitative description of the usefulness of a soldier in battle, it is calculated from the average amount - of damage, spotted tank, capture points, defense points and targets destroyed in battle. One of the main parameters is the average level of the technique used, it greatly influenced the rating. But most importantly, that "efficiency rating in combat" option which does not depend on the premium account, as well as the number and percentage of your victories."

Yani direk "efficiency rating in combat" sekmesi ilk başta çıkıyor ve premium hesaba bağlı kalmaksızın, adamın ne kadar iyi bir oyuncu olduğunu gösteriyor. Oyunun kendi global rating değeri çok mantıklı değil, aslında anlamsız bir değer.

Geçen bir mesaj attım bu foruma, aşağıdaki resmi eklemiştim. Resim bu, imza değil. Sonuçta mesajım silinmiş, hiç bir açıklama yapılmadan. Değişik bir moderatör bu foruma sarmış sanırsam. Resim paylaşmak yasak mı?

Forumda çarşaf gibi 10 tane resim koyabiliyorum ama yukarıdakini koyamıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aerospace -- 30 Aralık 2011; 5:05:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MerkavaV

http://worldoftanks.ru/news/722-gift_shop_wot/

Yılbaşında sağlam hediyeler gelebilir Rus serverinde şimdiden duyuru yapılmış..

Rusya Server'ı için olan şu şekilde.

Buda şu andaki EU server gold Fiyatları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 30 Aralık 2011; 6:25:56 >
  • yilbaşi geldi catti yokmu acaba kod dagitan bi site
  • quote:

Orijinalden alıntı: PhuL

yilbaşi geldi catti yokmu acaba kod dagitan bi site

WOT'un kendisi promosyon verecek. Yılbaşı akşamı bonus code olarak "NEWYEAR" yazınca dandik premium Mk VII Tetrarch vericekler. Daha sonra da yüksek ihtimal 10 gün arka arkaya sürmek üzere her günün ilk zaferine 3X ex vericekler. Bir de garaj slotu indirimi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: mczaga

quote:

http://worldoftanks.ru/news/722-gift_shop_wot/

Yılbaşında sağlam hediyeler gelebilir Rus serverinde şimdiden duyuru yapılmış..

Rusya Server'ı için olan şu şekilde.

Buda şu andaki EU server gold Fiyatları

PZV-lV neymiş öyle niye o kadar pahalı löweden falan pahalı
  • O cihazı (panzer V-IV) herkes alamıyor bildiğim kadarıyla. Genelde WOT ile iş yönünden bağlantıları olanlara hediye veriliyor bu tank. (Mesela dil çeviri takımları, forum moderatörleri vs. diye biliyorum) Zaten altın vererek satın alamıyor bir oyuncu o tankı, zaten göremiyor alışverişte... Cihaza (panzer V-IV) gelirsek çok dandik bişi, tier 5 75 mm delen bir topa sahip. Yalnız şu amerikan presi M6A2E1'de baya sağlam gövde ve taret zırhı var. Fakat tank tipten kaybediyor.

Bence pre tanklar içinde ortalama para kazandırma ve fiyat uygunluğu açısından değerlendirirsek. 7500 gold'a alınan TYPE59 bir numaradır her yönden...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RASEINIAI -- 30 Aralık 2011; 10:40:12 >
  • t30 ile %76 isabet oranım var bu oran t34 ile %82ydi. iki tankın toplarınında isabet oranları aynı neden t30un hiçbir mermisi isabetli gitmiyor. hayır sonuna kadar bekliyorum odaklanıyor top odaklandıktan sonra lag olmasın diye 1 saniyeye yakın biraz daha bekleyip ateş ediyorum ama yine de adamı tutturamıyorum.
  • usa sunucusu kısır kaldı sanırım ne gold fiyatlarına artış var nede hediye ile alakalı bir şey
  • quote:

quote:

WOT'un kendisi promosyon verecek. Yılbaşı akşamı bonus code olarak "NEWYEAR" yazınca dandik premium Mk VII Tetrarch vericekler. Daha sonra da yüksek ihtimal 10 gün arka arkaya sürmek üzere her günün ilk zaferine 3X ex vericekler. Bir de garaj slotu indirimi...

Ben para istiyorum 3 x para verseler dünyalar benim olur.
  • quote:

quote:

quote:

Ben para istiyorum 3 x para verseler dünyalar benim olur.

hic bisi vermemesinden iyidir yine mk VII tsklr bilgilendirme icin

bencede 3x para versinler e 75 arastirmasini yaptim fakirlikten alamiyom tanki
  • 
Sayfa: önceki 451452453454455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.