Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (426. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
67.019
Cevap
120
Favori
2.438.261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 424425426427428
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aerospace

E100'le önden IS7 delmeyi geç, Maus ile bile önden IS7 delemiyorum artık

İçinizi rahatlatacaksa is7 de mausa alttan sektirip duruyor, E100 de de durum aynı, tüm tankların vuruş noktaları hassaslaşmış herhalde...
  • quote:

Orijinalden alıntı: antısekurıt

quote:

Orijinalden alıntı: Leaderjack

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

şimdilik taşınma yok sunucular arası ilerde gelicek yakın zaman eger fazla ilerme kaydetmediysen eu da hesap hayır tier 7 8 civarlara geldiysen takıl usa da

ıs-7,jagtiger-e-75 ten sonra başka hesaba geçemem bünyem kaldırmaz,ayrıca bu klandan hala haber yok.

usa daki ismin ne artı ben tanıyormuyum seni usa ACE isminde türk klanı var onlarla takılabilirsin

Bethrezen

arkilere eklisin ama sen pek görünmüyorsun oyunda bide hesabı devraldın sanırım yanlış mı hatırlıyorum ???

evet evet haklısın o benim,ayrıca oyun çok geç açılıyo sendede varmı bu sorun.Ben başlayana kadar en az 2 kişi ölmüş oluyo.

yok ben oyuna ilk girenlerdenim bazen 5 sn filan bekliyorum milleti pc den kaynaklanıyor

İlk zamanlar oyun açılınca 15saniyeden geri doğru saydığını biliyorum ama şuan onlar yok pc de aynı hala.neden olabilir başka.

7.0 da görüntü kalitesi ve grafikler artı gibime geliyor belki ondandır yükleme o yüzden uzun sürebilir
  • Bende yükleme süresi pek değişmedi, ayarlarınızı düşürmeyi deneyin.
    HE damage bariz şekilde azalmış, s-51in 203 mm siyle önceki kadar vuramıyorum artık.
    Yeni is-3 tareti de çok güzel olmuş.
  • tüh ya daha yeni almıştım t-50-2 yi yarı fiyatına düşüyormuş. keşke almasaymışım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi miharbi_ -- 20 Aralık 2011; 22:23:56 >
  • Yılbaşı sürprizi geldi (yazılmadı sanırım), fena değil;
    The aniticipated x5 experience for the first victory of the day from 21 December till 27 December!

Premium vehicles 50% discount:

Matilda, Churchill, T-25, T-14, Ram-II, M4A2E4, Valentine, PzKpfw 38H735 (f) , PzKpfw S35 739 (f), T-15 , PzKpfw B2 740 (f), T2 Light Tank, M22 Locust.

50% discount:

USSR:
    BT-2, T-26, T-28, BT-7, T-46, A-20, T-50, T-50-2, T-34, AT-1, SU-76, SU-85B, SU-85, KV, SU-18, SU-26, SU-5, SU-8.

Germany:
    PzKpfw 35 (t), PzKpfw II, PzKpfw 38 (t), PzKpfw III Ausf. A, PzKpfw II Luchs, VK 1602, Leopard, PzKpfw 38 nA, VK 2801, PzKpfw III, PzKpfw IV, PzKpfw III/IV, Panzerjäger I, Marder II, Hetzer, StuG III, Sturmpanzer I Bison, Sturmpanzer II, Wespe, Grille, Hummel.

USA:
    M2 Light Tank, M3 Stuart, M5 Stuart, M24 Chaffee, T2 Medium Tank, M2 Medium Tank, M3 Lee, M4 Sherman, M7, T1 heavy, T18, T82, T40, M10 Wolverine, T57, M37, M7 Priest, M41.

Massive discounts:

50% off Barracks enlargement
    50% off training crew
    50% off for each 100% trained tank-man at purchasing tank with a crew
    50% off retraining crew
  • Evet, counter shot gerı gelmıs. Yok artık oyle arty ıle atıs et yat arty oynamak artık daha fazla marifet gerektırecek.
    Obj. 261 counter atıslar ıcın oldukca basarılı atıs yapıyorum ve hemen kacıyorum.
    Nasıl bırsey oldugunu merak eden burdan ızleyebılır, tabı vıdeo eskı donemlere aıt.

• Satamadılar tabi premium tankları garajda paslanmasın diye yarı fiyatına indirdiler.
  • Yılbaşına çer çöp indirimi yapmışlar. Çok görünsün diye tier 4, 5 e kadar tanklarda indirim yapmışlar peh..

Büyük premium tanklarda indirim yok. Oyun içi kredi artışı için bir şey yok. Yüksek seviye tanklar için indirim yok. Günün iilk zaferi için 5x de tamamen bala bağlı bir olay.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pausanias

Evet, counter shot gerı gelmıs. Yok artık oyle arty ıle atıs et yat arty oynamak artık daha fazla marifet gerektırecek.

Daha fazla derken sanırsın ki bir önceki hali de marifet gerektiriyordu
  • arty oynamak zati zordu haraketli hedefleri vurmak mesele bide su arty mermi izi baya sakat oldu e100 zırhına mudelade etmişler sanırım ıs-7 bana 4 atış yaptı hepsi sekti 3 atışta ıs-7 pert baya bi oynamışlar tankların üzerinde birde ıs-7 ile ıs-4 tarzımı yoksa e100 tarzımı yada ıs-3 tarzımı oynamak gerekiyor 10 mac yaptım hala cözemedim şu tankı
  • Artık uykuyu hak ettim . Şimdi sıra t 95 de . :)
    Bu tankı bana bağlı çalışan SS komandoları ural dağlarının eteklerinde terk edilmiş bir üste buldular. Anlaşılan Üste Tank destroyer geliştirmesi yapıyorlarmış. Terk etmeden önce Üzerine bir bomba bırakılmış fakat aşırı soğuktan dolayı fünyesi bozulmuş. Bizde Heer Envanterine gecirdik. Tankı kullanıp Rus td tanklarının operasyonel kullanımdaki randımanını test edeceğiz.
    İyi savaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UberJager -- 21 Aralık 2011; 1:17:03 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozgurfe

quote:

Orijinalden alıntı: Aerospace

E100'le önden IS7 delmeyi geç, Maus ile bile önden IS7 delemiyorum artık

İçinizi rahatlatacaksa is7 de mausa alttan sektirip duruyor, E100 de de durum aynı, tüm tankların vuruş noktaları hassaslaşmış herhalde...

Evet sinir oldum dün bu yüzden. Malınovka da bir Is-7 ve Löwe birde karsi takımda e100 var biz karşı karşıya geldik e100 le bi ben sektiriyorum bir o bir ben bir o derken 3 dakika geçti he mermi kalmadığı icin he de atamıyorum tabi sonra löwe geldi bunun paletleri indirdi bende hemen arkasına geçip öyle patlattım. Yoksa maç o şekilde berabere gidebilirdi herhalde.
  • Akşam olsun mesai bitsin, şu anime kızlarımı ve Alman crewimi geri yüklüyem.
  • Beyler fransız heavyleri daha tier 6'dan itibaren çok etkililer. ARL44 denen tier 6 heavy'de 120 mm ön zırh ve 236 penetrasyonlu dakikada 6,5 atıp 240 demage vuran çok güzel bir tier 8 topa sahip.

Ayrıca tier 8 AMX50 100 modeline geçtiğinizde artık tankınızı bir heavy olarak görmüyorsunuz. Saatte 52 km hıza ve 220 penetrasyonlu 6 mermi şarjörlü her atışta ortalama 300 demage vuran süper bir topa sahip oluyorsunuz. Dün defalarca birebirde tier 9 (e-50/t54/m46) gibi tanklarla karşılaştım fransız tier 8 heavysi ile.. örneğin e50 ile birebir mücadelemde attıklarımın hepsi girdi ve son mermiyi atmadan adamın %5 canı kalmıştı son mermi ile o da kalmadı :) Yani tek şarjörde 10-12 saniye arasında full canlı bir e50 tier 8 heavy tank tarafından rezil edilmiş oldu.

Gece saatlerinde AMX 50 120 tier 9 heavy tankı aldım. Makine saatte 65 km hız yapıyor :) Stock hali bile inanılmaz derecede üstün... Şarjör olayı kesinlikle çok etkili oluyor, henüz fransız tanklarına fransız olan diğer ülke tanklarının kullanıcıları kek gibi önünüze çıkıp yağın ateşte erimesi gibi önünüzde eriyince çok zevkli oluyor

İlk maçımda daha son topu takmadan 4 kill aldım AMX 50 120 ile... Sanırım ilk maçımdaki stock top ile de hasar ortalamam da 3000 demage'di :)

Bir de Bat Chattillon denen ve nasanın mars'a gönderdiği uzay araçlarına son derece benzeyen bir fransız tier 9 mediumu var ki akıllara zarar.. İlk başlarda zayıf zırhı ve kötü gibi gözüken topu yüzünden cihaz pek ilgimi çekmemişti. Fakat savaş içinde gördüğüm manzaralar beni dehşete düşürdü. Cihaz tıpkı bir hamamböceğine benziyor. Şarjörü boşaltıp çok çevik bir şekilde konum değiştirip kaçabiliyor. 1750 hit pointe sahip. KESİNLİKLE TİER 9 LIGHT tank... Gövde ve taret denen bişey yok, tıpkı bir böcek gibi. Gun boyu kendi boyunun tam 2 katı :)

Fransız tankları ile ilk deneyimlerim gerçekten muhteşemdi. Kesinlikle kasılması gerekir diye düşünüyorum fransız tankları... Daha tier 8 heavyde olmama rağmen tier 10'lu maçlara düştüğümde hiç korkmadan güvenle oyunumu oynadım. Rakip tankı bir IS7 bile olsa yanlardan ve arkadan çok çok rahat şarjörün tamamını 10-12 saniye içerisinde tanka sokabiliyorsunuz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RASEINIAI -- 21 Aralık 2011; 9:40:45 >
  • Nede olsa alaman devşirmesi tanklar. kasıcam ben.
  • AMX 50 120 stock top ile 2 maçta ortalama "6000 DEMAGE"...

• quote:

Orijinalden alıntı: Kapitan_zur_See

Akşam olsun mesai bitsin, şu anime kızlarımı ve Alman crewimi geri yüklüyem.

kapitan su anime kizlarini benlede paylasirmisin tankim senlensin benim personelin yuzunu gordukce icim karariyo
  • Bir oyunda karşı takımda 3 tane AMX 50B plat yapıyordu. Bizim takımda 2 IS7 ve 1 E100 vardı onlara rakip olarak. Karşı takımdaki 3 tier 10 fransız platı ilk 2 dakika içinde bizim 3 tier 10 tankı da imha etti. Hele E100'ün önümde 5 saniye bile olmadan full candan hurda cana inmesi çok korkutucuydu :) Adamın 2400 full canı vardı, 2 saniye olmadı canı 1200'den aşağıya indi, bi 2 saniye sonra ortada E100'den eser kalmadı

İddia ediyorum abbey gibi haritalarda 6-7 tane amx50b'yi otobana sürseniz, 230 mm ön zırh ve dar yol açısının avantajı ile karşısında 6-7 tane IS7 rush grubu da olsa kesinlik veriyorum fransız atak grubu çatışmayı kazanır!

Her tank 6 şarjör mermi ve ortalama 400 demage ile şarjör devresinde toplamda 2400 demage vurabilir. Toplam 7 tanklık bir fransız saldırı grubunun 12 saniye içinde vereceği toplam hasar. 16800 demage.. Bu rakam da 8 IS7'nin toplam hit pointine eşittir..

BİRAZ DEVLET BAHÇELİ HESABI OLDU
  • bu x5 ne guzel bisi ya bi mactan 7.900 tecrube kazandim
  • 
Sayfa: önceki 424425426427428
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.