Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (3341. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
67.019
Cevap
120
Favori
2.438.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33393340334133423343
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mehmetyilmaz77

Arty Ler Hala çok güçlü olduğu için her oyunda 3 kişi oynuyor.
    Sen artylerin tek attığı zamanları görmemişsin ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyunda o günleri de biliyorum fakat oynayan çok oldukça NERF yemeye devam edecekler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Artyler guclu degil sadece rahatsizlik verici, herkes nerfden once oynayip gorevleri bitirmek istiyor. Zaten oyuncularin %10 gibi bir kismi oynuyor, o da gorevleri yapmak amaciyla.
  • oyuna yeni başladım. komutan olan biri beni yeni üye olarak ekleyebilir mi? tank filan kazanıyormuşuz. 15 savaş yapmışımdır.
    nick: Ya_KUL
    mail adres: osmankirgil4@gmail.comhttps://eu.wargaming.net/support/tr/products/wot/article/10232/#section_4
  • Oyun bitmedimi hala :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu son guncellemeden sonra obj-705 inanilmaz degismis yahu. gayet de hizli ve cevik olmus
  • Tekerlekli zıkkımlara wot ekstradan bal koymuş, zaten vurmak bir dert ama vursan da bi bok olmuyor.

Bir araç gelen 5 atıştan 3'ünü tesadüfen sektiremeyeceğine göre burda ayarlı bir durum olabilir ancak.

Hemen gebermesin diye sektirme özelliği vermişler, kıçından başından neresinden gelirse gelsin sektiriyor mermiyi, fıldır fıldır yoluna devam ediyor, 30 sn haritada kendini unutturup beklemediğin yerden gelip bir de sana gömüyor üzerine üstelik, şaka gibi resmen.
  • Ferdinand - JPanther 2.

Hangisini seçmeliyim? Neden?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caesar_

Tekerlekli zıkkımlara wot ekstradan bal koymuş, zaten vurmak bir dert ama vursan da bi bok olmuyor.

Bir araç gelen 5 atıştan 3'ünü tesadüfen sektiremeyeceğine göre burda ayarlı bir durum olabilir ancak.

Hemen gebermesin diye sektirme özelliği vermişler, kıçından başından neresinden gelirse gelsin sektiriyor mermiyi, fıldır fıldır yoluna devam ediyor, 30 sn haritada kendini unutturup beklemediğin yerden gelip bir de sana gömüyor üzerine üstelik, şaka gibi resmen.
    Bence bu yine normal karşılanabilir. Saçmalık olan 0-100 hızlanmasının günümüz süper arabalarından daha iyi olması. Roket takmışlar arkasına sanki tüm fizik kurallarının içine ediyor. Oyunun içine iyice ettiler.
  • sıfır giriş kodu var mı?
  • okirgil O kullanıcısına yanıt
    Seç beğen al...
    https://wothaber.wordpress.com/davet-kodlari/
  • Rapator kullanıcısına yanıt
    bugün işler mi?
    10 dan fazla maç yaptım.
  • Eğer hala almadıysan durum şöyle. Jpanther 2 oynaması daha zevklidir çünkü daha mobil ve alt kısmı saklarsan kendi seviyesinde güzel hasar bloklayabilir. Ferdinand ise aşırı yavaş hantal devasa defansif bi tanktır fakat 5 adet mürettebatı olması jager100 için avantajlıdır. Bunlar dışında ferdinin zırhı düzdür heat atarlarsa delik deşik olursun.
  • Kara borsa başladı, şu anda sınırlı sayıda M41 90 GF 5M krediye satılıyor...Oyunda dükkana girin sol üstte kara borsa sekmesine tıklayın...

• Yanlış tanka para yatırmayın ya da dış baskılara boyun eğmeyin kardeşlerim :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ohzman -- 27 Mayıs 2019; 8:50:47 >
  • Ilk verilen tank harici suana kadar cikan parasina degen baska birsey gormedim. Sizmis listeye bakinca bile pek ic acici gelmiyor zaten.
  • Quickbaby dün 10.000 kiralık TOG kodu verdi, Twitch teki yayında . Bende zaten vardı. Daha sonra aynı anda herkes girdi ve aynı oyunda 30 TOG :) . Şansıma bende Quickbaby ile yayında vardım. Quickbaby'in heyecanını izlemenizi isterim.Adam 1 aydır planlıyormuş.
    https://www.twitch.tv/videos/445886467 2:52 ve 3:06 arasında maç.

Ek olarak Tankfestte yangın çıkınca arada 40 dk kadar sandalye izleniyor.
  • Crimean kullanıcısına yanıt
    TOG satisatan kalkmadan onceki son gununde de boyle bir yayin olmustu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: Crimean

Quickbaby dün 10.000 kiralık TOG kodu verdi, Twitch teki yayında . Bende zaten vardı. Daha sonra aynı anda herkes girdi ve aynı oyunda 30 TOG :) . Şansıma bende Quickbaby ile yayında vardım. Quickbaby'in heyecanını izlemenizi isterim.Adam 1 aydır planlıyormuş.
    https://www.twitch.tv/videos/445886467 2:52 ve 3:06 arasında maç.

Ek olarak Tankfestte yangın çıkınca arada 40 dk kadar sandalye izleniyor.
    Üstüne para verirlerse Tog'u "belki" alırım, hurda yığını.
  • Takasa verilebiliyor. T7 güzel bişey alınabilir. Tekrar verseler keşke.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 33393340334133423343
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.