Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: jeneikee Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 5 Misafir - 5 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
66.977
Cevap
122
Favori
2.415.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen ay
  • Cevaplayan Üyeler 1636
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 365
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 25 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 103
  • Favoriye Eklediklerim 122
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • GurcellOnline (3039 mesaj) UberJager (1938 mesaj) NDS (1901 mesaj) desiremusic (1772 mesaj) gölge kule (1455 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (20956 mesaj) Mobil (7029 mesaj) Tablet (1987 mesaj) (14 mesaj) Mini (970 mesaj) Uygulama (93 mesaj) (2 mesaj)
  • @
11 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> World Of Tanks >> World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]
Giriş
    7177 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    Captain Kirk

En son japon ağacı kasarken yine sıkılıp bıraktım eski havası yok lise yıllarımda rdr klanında iken ne heyecanlı clan savaşları oluyordu o günleri arıyorum iyice suyunu çıkardılar bir dönemde wt'ye başladım başlarda iyiydi sonradan onlarda cıvıttı ağaçların cacığını çıkardılar deniz ve hava taraflarında durumlar nasıl ship'e başlasam mı diye düşünüyorum.
    |
    |
  • Yarbay
    5623 Mesaj
    Fv'ye gelen NERF sonrası tam bir çöp olmuş. Ayrıca bazı arty,lere de NERF geliyor. Yılların artycisi olarak wg'yi kınıyorum. İnsanların arty den şikayet etme nedeni çok vurması yada güçlü olması değil her oyun 3'er tane gelmesi. Bunu her oyun 1 tane arty gelecek şekilde ayarlasa olurdu bu kadar kasmaya gerek yok.
    Ayrıca oyunun dengesinin yeni gelen tekerlek li araçlar ile iyice bozulduğunu düşünüyorum. Çoğu maç 6-7 tane hafif tank olduğu oluyor tekerlek li tanklar ile ortalarda terör estiriyorlar ne biz onları vurabiliyoruz ayrıca sürekli spot da tutuyorlar. Oyuncu kalitesi düşünce de çoğu maç 2 dakikadan az sürede yenilgi yada win oluyor. Oyunun dengelenmesi lazım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarbay
    5225 Mesaj

Arty Ler Hala çok güçlü olduğu için her oyunda 3 kişi oynuyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Moueson kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1558 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mehmetyilmaz77

Arty'ler artık güçlü falan değil, 2.000 vuran arty şimdi 250-280 o civarda geziniyor, eski gücüyle uzak yakın alakası yok.

Görevler için oynuyorum, bir de ön cephede oynarım ayda 1 hafta o kadar, arty ile işim olmaz artık.
    |
    |
  • Yarbay
    5623 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: mehmetyilmaz77

Sen artylerin tek attığı zamanları görmemişsin ...

|
    |
  • Yarbay
    5225 Mesaj
    Oyunda o günleri de biliyorum fakat oynayan çok oldukça NERF yemeye devam edecekler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Bölüm Yetkilisi
    16389 Mesaj
    Artyler guclu degil sadece rahatsizlik verici, herkes nerfden once oynayip gorevleri bitirmek istiyor. Zaten oyuncularin %10 gibi bir kismi oynuyor, o da gorevleri yapmak amaciyla.
    |
    |
  • Binbaşı
    1021 Mesaj
    oyuna yeni başladım. komutan olan biri beni yeni üye olarak ekleyebilir mi? tank filan kazanıyormuşuz. 15 savaş yapmışımdır.
    nick: Ya_KUL
    mail adres: osmankirgil4@gmail.comhttps://eu.wargaming.net/support/tr/products/wot/article/10232/#section_4
    |
    |
  • Yarbay
    2318 Mesaj
    Oyun bitmedimi hala :)

|
    |
  • Binbaşı
    1362 Mesaj
    bu son guncellemeden sonra obj-705 inanilmaz degismis yahu. gayet de hizli ve cevik olmus
    |
    |
  • Binbaşı
    1558 Mesaj
    Tekerlekli zıkkımlara wot ekstradan bal koymuş, zaten vurmak bir dert ama vursan da bi bok olmuyor.

Bir araç gelen 5 atıştan 3'ünü tesadüfen sektiremeyeceğine göre burda ayarlı bir durum olabilir ancak.

Hemen gebermesin diye sektirme özelliği vermişler, kıçından başından neresinden gelirse gelsin sektiriyor mermiyi, fıldır fıldır yoluna devam ediyor, 30 sn haritada kendini unutturup beklemediğin yerden gelip bir de sana gömüyor üzerine üstelik, şaka gibi resmen.
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    Ferdinand - JPanther 2.

Hangisini seçmeliyim? Neden?
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: Caesar76

Tekerlekli zıkkımlara wot ekstradan bal koymuş, zaten vurmak bir dert ama vursan da bi bok olmuyor.

Bir araç gelen 5 atıştan 3'ünü tesadüfen sektiremeyeceğine göre burda ayarlı bir durum olabilir ancak.

Hemen gebermesin diye sektirme özelliği vermişler, kıçından başından neresinden gelirse gelsin sektiriyor mermiyi, fıldır fıldır yoluna devam ediyor, 30 sn haritada kendini unutturup beklemediğin yerden gelip bir de sana gömüyor üzerine üstelik, şaka gibi resmen.
    Bence bu yine normal karşılanabilir. Saçmalık olan 0-100 hızlanmasının günümüz süper arabalarından daha iyi olması. Roket takmışlar arkasına sanki tüm fizik kurallarının içine ediyor. Oyunun içine iyice ettiler.
    |
    |
  • Binbaşı
    1021 Mesaj
    sıfır giriş kodu var mı?
  • Emekli Yönetici
    8412 Mesaj
    |
    |
    okirgil kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1021 Mesaj

bugün işler mi?
    10 dan fazla maç yaptım.
    |
    |
    Rapator kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    134 Mesaj

Eğer hala almadıysan durum şöyle. Jpanther 2 oynaması daha zevklidir çünkü daha mobil ve alt kısmı saklarsan kendi seviyesinde güzel hasar bloklayabilir. Ferdinand ise aşırı yavaş hantal devasa defansif bi tanktır fakat 5 adet mürettebatı olması jager100 için avantajlıdır. Bunlar dışında ferdinin zırhı düzdür heat atarlarsa delik deşik olursun.
    |
    |
    Dark_Knife kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Emekli Yönetici
    8412 Mesaj
    Kara borsa başladı, şu anda sınırlı sayıda M41 90 GF 5M krediye satılıyor...Oyunda dükkana girin sol üstte kara borsa sekmesine tıklayın...

|
    |
  • Yüzbaşı
    790 Mesaj
    Yanlış tanka para yatırmayın ya da dış baskılara boyun eğmeyin kardeşlerim :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ohzman -- 27 Mayıs 2019; 8:50:47 >
    |
    |
  • Bölüm Yetkilisi
    16389 Mesaj
    Ilk verilen tank harici suana kadar cikan parasina degen baska birsey gormedim. Sizmis listeye bakinca bile pek ic acici gelmiyor zaten.
    |
    |
Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
eksikgedik.com
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,422
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.