Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
66.977
Cevap
122
Favori
2.415.628
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen ay
  • Cevaplayan Üyeler 1636
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 365
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 25 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 3
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 103
  • Favoriye Eklediklerim 122
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • GurcellOnline (3039 mesaj) UberJager (1938 mesaj) NDS (1901 mesaj) desiremusic (1772 mesaj) gölge kule (1455 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (20956 mesaj) Mobil (7029 mesaj) Tablet (1987 mesaj) (14 mesaj) Mini (970 mesaj) Uygulama (93 mesaj) (2 mesaj)
  • @
11 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> World Of Tanks >> World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]
Giriş
    16389 Mesaj

Bende suan 21bin tahvil var :) Ne yayinciyim nede iyi bir oyuncu, sadece alisveris icin dogru zamani bekliyorum. Subat ayi Oncephe ve mevcut clan savaslarindan sonra yaklasik olarak 25bin civari birikir. 2 yada 3 tank icin bundle alirim ve bunlardan bir tanesi kesinlikle Obj907 olur.
    |
    |
    velociraptor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    144 Mesaj

Çok haklısın, sonuna kadar katılıyorum, bende bunu geç öğrendim. Taktiksel oynayayım, az tank olan hattı tutmaya çalışayım ki arkadan sarmasınlar vs vs diye düşünürdüm.
    Şimdi bekliyorum çoğunluk nerede ben orada. Hafif tanklarla kesinlikle spota oynamıyorum, herşey dmg için. Vur kaç. Bazen takımdakiler haklı olarak kızıyor ama spot yapıp arkada 4 mal td varken, ben takımın yarısını açmışken, 100 spot hasarı bile atamadıklarını çok gördüm. Bende onlara kızıp, hasar öyle değil böyle verilir diyip, ilk denk getirdiğime sıkarak spotlanıp yaklaşık 1.2 sn :) içerisinde öldüğümde çok oldu. Sonuç düşük wn7 wn8..
    Takım atabileceğim arkadaşımda pek olmadığından, bu statlarla klana da kimse almayacağından ben takılayım o zaman zevkine..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    velociraptor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    144 Mesaj
    Birde aklıma takıldı bazı yayıncılar özellikle server seçiyorlar. Yeni wg güncelleme duyurusunda da bu var. 1.yada 2.serverı seçmenin bir farkı varmı yoğunluk durumu dışında? Sistem en boş/uygun servera zaten otomatik olarak atmıyor mu? Bu seçim konusunun bir olayı var mı?

• Yarbay
    9364 Mesaj
    WOT Blitz icin E25 nasildir yada premium tank tavsiyesi verecek olan yada gerek var mi ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    683 Mesaj

eu2 oyuncularının daha iyi olduğunu okumuştum..bu doğrumudur hep şüphe ettim..ben light oynamıyorum..aslında spotu çok seviyorum ama kimseye değmez..bazen duramayıp ikinci sırada iken bile bct25t ile spot yapıyorum..duramıyorum..5000 spota bct25 t ile adam bir tebrik etmiyor..gj demiyor..oyunda fv4005 fv183 jge100 var ben tier X ben bct25t ile ortalaronda geziyorum..

|
    |
    trgenesis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yüzbaşı
    683 Mesaj
    Bakın çoğunlukla başarılı olduğum bir taktik var..bana ait demiyorum ama işe yarıyor..balıkçı koyunda fishermans bay..ne taraftam başlarsanız aynı..başladığınızda..Bct25t ile diyorum ki ben değirmen hattına gidiyorum..yani koyun karşı hattı..arkama 2td koridorun başına gecsin..orayı bitirelim..koşup direk yolun altındaki çalıya pusuyorum..çıkanı indiriyorlar..hele fv4005 yada 183 varsa zaten yetiyor..geçen 277 bana çarpıcaktı öyle gördü işide bitti..bundan bile defalarca kazık yedim..td gelmedi..geldi duracağı yeri bilemedi..geldi vuramadı..ben her şekilde hasar yapıyorum ama ölmediğimde koy tarafı hemen çökmediyse benim taraftan oyunu alıyoruz..bunu bile anlayamıyor..tier X td oynuyor anlamıyor..yazmama rağmen direk koy tarafına gidiyor ezberlemiş ya..ondada gülmekten oynıyamıyorum..:)

|
    |
  • Yüzbaşı
    683 Mesaj
    oyundan bir...ko olmazda..donanımhaber in mesajı olsun forum kazansın..bu nedenle yazıyorum..
    tvp vtu ile 2100 hasar yaptım premıum gün ile 11.000 zarar verdi...
    şimdi face de oyuncakları millete soruyorlar...saatte 120 km ye çıkan tank..amerika WOT a para teklif etmiş. projeyi hayat geçirelim bizde yapalım seri üretilme geçelim diye :)))
    pre tank ve pre hesap olmadan oyun oynanmaz..alt seviyeler zaten kötü..ortalama 3 dk sürüyor bir savaş..
    çizgi filme şimdilik devam..
    bu arada T55a nın lT 14 görevinden 2 pre aldım..adamlara kızıyorum ya..aslında kızmamam lazım..
    |
    |

• Yüzbaşı
    683 Mesaj
    gerçekten oyuncakları oyuna ekliyorlar şaka gibi..
    |
    |
  • Teğmen
    144 Mesaj
    Videosunu seyrettim de çok çılgın aletler, açık arazili haritalarda hareket halinde vurmak için güdümlü füze lazım 🤣

• Yüzbaşı
    683 Mesaj

onlarla savaştımda..hiç olmadı..üstelik bende o hatta açık..elc den çıkmam için az deneyim yeter..sonra hop oyuncak tank..gittiği yere kadar..WOT:World Of Toys oldu..bıktım söylemekten..kendileri bilirler..
    |
    |
    trgenesis kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Çavuş
    60 Mesaj
    Teşekkürler, yeni başlayan biri olarak yararlı bir konu olduğunu söyleyebilirim

|
    |
  • Yüzbaşı
    299 Mesaj
    bu jeton olayı nedir anlayamadım ne işe yarar nedir?
    |
    |
  • Yarbay
    3122 Mesaj
    Arada yazılanlara bakmaya geliyorum. WT gibi WOT'ta bitmiş. Her iki firmada tez zamanda batsında işini düzgün yapacak biri çıksın piyasaya.
    |
    |
  • Bölüm Yetkilisi
    16389 Mesaj
    Genel bi sogukluk var, oyunun bel kemigi denecek kitle bile son tekerlekli araclarin gelmesi ile ciddi oranda mutsuz, bakalim ilerleyen donemde neler olacak.
    |
    |
  • Yarbay
    10516 Mesaj
    Aslında ortam tam da yepyeni bir oyunun bütün mevcutları silip süpüreceği bir hale gelmiş durumda, bakalım değerlendiren çıkacak mı? Hatırlıyorum da bundan bi 10 sene felan önceydi sanırım, bu tür oyunların ilk temelini Navy Field isimli deniz savaşlarını konu alan bir oyun atmıştı. Ama bir noktadan sonra öylesine ellerine yüzlerine bulaştırdılar ki, en son oyundaki gemilerin özelliklerini oyuncuların oluşturduğu bir kurul düzenliyordu. Hatta bir eleman İngiliz gemileriyle oynuyordu, kuruldakileri de etkileyerek oynadığı gemilerin daha da OP olmalarını sağlıyordu. Forumda bir sürü şikayetler, vb yangın yerine dönmüştü ama firmanın da umurunda değildi, boş vermişlerdi, sadece gelen parayı saymakla meşgullerdi. Derken WoT'un ilk haberleri düştü nete, kısa bir süre sonra da alfası, kapalı betası derken açık beta yayınlandığında ortada Navy Field diye bir oyun kalmamıştı. Daha doğrusu kalmıştı ama oyunun oyuncusu kalmamıştı. Şimdi WoT ve WT de aynı durumda, bakalım mevcut oyuncuları toplayabilecek yeni bir oyun çıkacak mı? Çıksa çok iyi olur doğrusu...
    |
    |

• Binbaşı
    1558 Mesaj
    Tekerlekli araçlar kalkana dek,(ön cephe hariç) boykot ediyorum ve wot oynamayı bırakıyorum.

Ayda 1 hafta ön cephe oynar, kapatırım.

Oyunun içine sıçtı bu alet.

Bu ne böyle ya ?

İyice paranoyak olduk, maç başlamadan rakip takım listesinde ebl 75 arar oldum,yoksa rahatlıyorum, varsa gerim gerim geriliyorum.
    |
    |
  • Binbaşı
    1362 Mesaj
    tanklarin eski halini begenenler beri gelsin.
    acinca gozlerim doldu yahu.
    resmen yillar oncesine gittim :)
  • Yüzbaşı
    411 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Homerius

tanklarin eski halini begenenler beri gelsin.
    acinca gozlerim doldu yahu.
    resmen yillar oncesine gittim :)
    Basitliğin mutluluk olduğunun deneysel ispatı oldu resmenve tank kasmanın kolaylaştırılması oyunu çok daha oynanabilir kılıyormuş.bi de wot'un bu halini oynadığımda ilkokul 6. Sınıftaydım şimdi üniversitedeyim güzel bi nostalji oldu

|
    |
  • Binbaşı
    1072 Mesaj

o değilde bu oyunu halen oynayan var mı çok merak ediyorum oyun benim için artylerin Ap mermileri kaldırıldığı dönem bitti şu an yükledim resmen eziyet bu oyunu oynamak ötesi değil
    |
    |
    Homerius kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1558 Mesaj
    Hala oynasam da ben de eskisi kadar oynamıyorum ki başında saatler geçiren biriydim.

Ayın 15'inde ön cephe başlıyor, onu bekliyorum.
    |
    |
Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
eksikgedik.com
En ucuz kedi maması fiyatları
Google Play Kodu, LOL RP, Oyun Satış Sitesi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,837
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.