Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (3330. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
67.019
Cevap
120
Favori
2.438.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33283329333033313332
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kıbrıs sadece Türkiye için geçerli!Avrupa ülkeleri için değil,Durum bizim sadece EU serverında olmamız.Onlarda Eu serverında ama kendi ülkeleri üzerinden satışı yapılıyor.Almanya,Fransa,İngiltere vs. gibi ülkelerde sanal pazarı kendi içindedir.Yani oraya vergisini veriyor.
  • Peki sen oyle diyorsan oyledir :)
  • Armored Warfare Tank oyunu haberi:

Altay tank'ı Tier 10 Premium tank olarak ödül verilecekmiş bugün gelen resmi duyurusuna göre

sürekli birileri soruyordu "ne zaman gelecek?" şeklinde.
  • mczaga kullanıcısına yanıt
    Detay ver indireyim hemen oyunu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

Detay ver indireyim hemen oyunu :)
    Detay derken?

Neyin ödülü olacağı mı?Şimdi bende o kısmı araştırıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mczaga -- 22 Kasım 2018; 23:49:20 >
  • bir tarafta 2 hamle sonrasını göremeyen ben "oldum..erdim..bana bir şey olmaz diyen"" bir firma.. diğer tarafta kafası çalışan vede 2 hamle sonrasını gören firma..sakin ol sabırla bekle..düşmanın zayıf noktalarını yakaladığında saldır..hem Tier X hemde ALtay hemde premium hemde ödül...:)..bizde bakalım armored w. 'e..nede olsa oyuncuyuz :))
  • AW de benim sadece tier 3 tankim var o da Type 59 :) Gorev morevde yapamam ama olsun Altay icin deger :)
  • Yaptığım maç sayısı 75.000'den fazla.

2013'den beri oynuyorum bu oyunu, şimdiye bıkmam lazımdı ama hala keyif alıyorum.

Günümdeysem bat chat'le oynamak çok zevkli oluyor, müthiş maçlar çıkıyor.

Görev tanklarını almayı seviyorum, elimi sürmesem de, 260 ile yaptığım maç 20 bile değil.

Dün chimera görevleri için ağır tankla sektirmeye uğraşıyordum ki en kötü olduğum olaydır, hatta bunu geçiim bari yapamayacam derken, linkteki maç gerçekleşti, acayip de keyif aldım, derdim sektirme olduğu için maça da hiç asılmadım.

Sektirme olayı çok keyifli oluyor ama dediğim gibi ben bu konuda hiç iyi değilim, bu maç da tesadüf sayılır o yüzden.

http://wotreplays.eu/site/4637907#lakeville-moonwalker-is-4

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Caesar_ -- 24 Kasım 2018; 13:45:4 >
  • Uzun bir aradan sonra oyun da heyecanlandım.:)

http://wotreplays.eu/site/4643165#malinovka-musty_cocorech-m53_m55

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wot'un başına daş düştü heralde, hayretler içerisindeyim, ben wotu cimri bilirim halbuki.

Oyunu bir açtım ki, ekranın ortasında ödül dolu bir kutu, bayram değil seyran değil, kırismıs hiç değil, o zaman bu wot bizi niye öptü ?

Pre tank, 4 milyon kağıt ödül, tahvil falan filan.

Vay anasını sayın seyirciler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Caesar_ -- 28 Kasım 2018; 18:50:7 >
  • Wg nin hediyesi oyuna kayıt tarihine göre belirli ödüller verdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: RaymonD7

Wg nin hediyesi oyuna kayıt tarihine göre belirli ödüller verdi.
    Onu anladım da ödüllerin üzerine tıklayınca, altın joystick'i kazanınca zırnık bile koklatmayan wot nooldu da ödül veriyor ?

4 yıl mört yıl işin hikayesi, ben oyuncu sayısının düşmesine yordum.
  • şuan ben şok :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadrainman -- 28 Kasım 2018; 20:42:1 >
  • Iyice dusu diye veriyorlar zaten. Baksana Su130 un challenge seneye yapilacakti ama cat diye yilbasina koydular. Durum kritik.

http://wot-news.com/stat/server/eu/norm/en

gunden gune dusen oyuncu sayisi net gorunuyor
  • GurcellOnline kullanıcısına yanıt
    İşim den dolayı deneyim görevleri zor benim için alt seviyelerde deneyim üstlerde ustalık ile anca yoksa imkansız , tamam bedavaya veriyosunda bu ne lan 10 gün her gün işi gücü bıraksın tank oynasın istiyor wg.

Adam gibi mm getiremedi şu oyuna ona yanıyorum kişisel rating göre yada kendi belirledigi bir kritere göre atıcak,ben niye pre tank alıp oyuna yeni başlamış adamla aynı oyundayım? benim 30k savaşım var adamın 1k sonra savaşlarda beyin göçü oluyor olur tabi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaymonD7 -- 29 Kasım 2018; 8:27:10 >
  • dün olan olay..tier 8-9 maçı redshire da..oyun başlar başlamaz charıoteer "hallo idioten" yazdı..rus idi.. arkasından "HELLO MOTHERFUCKERS"" yazdı..başka birisi"şunu öldürün yazdı" arkasından STRV 103 sanırım Türk idi. attı vurdu..charıoteer da arkasından ona çarpıp itekledi aklı sıra tepeye çıkarıp spot ile düşmana ikram edicek.bu sırada ilerde düşman çıktı bende vurdum hem palet attım hemde hasar yaptım..STRV103 vurdu öldürdü turkuaz oldu ban yedi..bu seviyede 2 tankı kaybedince oyun gitti tabiiki..seviye çok düşük..buna WG nin yapacağı bir şey yok..ama tepkisiz de kalmak kötü..baktım adam 15 kişinin anasına sövüyor 3 kişi tepki veriyor bunlardan iki kişi ateş ederek yaptırım uyguluyor..kalan 13 kişi çizgi filimi oynarım bana ne küfürden diyor..seviye çok düşük..
  • Kalan 13 kisiden 10 tanesi bot 3 taneside chati gormemistir :) WG nin oyuna bot soktugunu artik herkes biliyor. PVP degil PVE oynuyoruz
  • velociraptor kullanıcısına yanıt
    Fazla üstün de durmayın eglenmeye bakın biz böle yapıyoruz, aşagı yuvarladık patladı.:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaymonD7 -- 29 Kasım 2018; 10:55:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: velociraptor

dün olan olay..tier 8-9 maçı redshire da..oyun başlar başlamaz charıoteer "hallo idioten" yazdı..rus idi.. arkasından "HELLO MOTHERFUCKERS"" yazdı..başka birisi"şunu öldürün yazdı" arkasından STRV 103 sanırım Türk idi. attı vurdu..charıoteer da arkasından ona çarpıp itekledi aklı sıra tepeye çıkarıp spot ile düşmana ikram edicek.bu sırada ilerde düşman çıktı bende vurdum hem palet attım hemde hasar yaptım..STRV103 vurdu öldürdü turkuaz oldu ban yedi..bu seviyede 2 tankı kaybedince oyun gitti tabiiki..seviye çok düşük..buna WG nin yapacağı bir şey yok..ama tepkisiz de kalmak kötü..baktım adam 15 kişinin anasına sövüyor 3 kişi tepki veriyor bunlardan iki kişi ateş ederek yaptırım uyguluyor..kalan 13 kişi çizgi filimi oynarım bana ne küfürden diyor..seviye çok düşük..
    Ben oyunda oyun içi konuşmayı kapatalı aylar oluyor, o kadar rahatım ki, kim kime ne demiş, kim bana birşey yazmış, ne farkındayım ne de umrumda.

Yavşak yavşak konuşmalar, insanın canını sıkmalar, senden kötü oyuncunun üstelik ölmüşken seni eleştirip senin oyununa müdahale etmesi falan, hiç gerek yok, kapat konuşmayı rahat et bu kadar basit.

Hiçbir faydası yok moral bozmaktan başka.

Dün görev yapıyorum, düşman cap içinde doldurmaya uğraşıyorum, 2 oyuncu kalmış maç bitecek, bende de konuşma kapalı olduğu için bana yazıyorsa bile görmüyorum, bu sefer haritada beni işaretliyor, yani capten çık, kalan adamları öldüremedik diyor.

Ben cap derdindeyim, adam hasar derdinde, oyunda takım makım demeyip sadece kendi çıkarını düşüneceksin, çünkü klan maçı hariç zaten herkes öyle yapıyor, ters dönmüşüm yardım istiyorum yanımdan geçip gidiyor herif.

Ben o anki hedefim neyse ona yönelirim, capse cap hasarsa hasar, gerisi beni ırgalamaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

Iyice dusu diye veriyorlar zaten. Baksana Su130 un challenge seneye yapilacakti ama cat diye yilbasina koydular. Durum kritik.

http://wot-news.com/stat/server/eu/norm/en

gunden gune dusen oyuncu sayisi net gorunuyor
    Orası Allahın emri zaten, oyuncu sayısı inişte ama bunun sebebi Wot'un eksiklikleri değil.

Süper bir maç eşleştirmesi de olsa, diğer sorunlar da giderilse oyuncu sayısı yine düşecekti.

Oyuncu sayısındaki düşmenin en önemli sebebi oyuncuların artık doyuma ulaşması.

Neticede her güzel şeyin bir sonu vardır.

8 sene olmuş oyun çıkalı yani, gayet normal.

Ben daha bıkamadım ama, 140, Bat chat, Grille, ben bunları özlerim oynamasam ya.

Ne zaman bıkacaz bakalım Allah bilir.
  • 
Sayfa: önceki 33283329333033313332
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.