Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (3320. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67.019
Cevap
120
Favori
2.438.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 33183319332033213322
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • uzun uzun anlatmaya gerek yok, oyun çok bozdu. bedava olduğu ve alternatifi olmadığı için oynamaya devam ediyorum (günde 1 saat falan), ama alternatif arayışlarım devam ediyor, bu oyunu bırakıp başka oyuna başlayan arkadaşlar varsa önerilere açığım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: harbidenmi

3 aydır oynamıyorum, daha önceden de salak MM yüzünden küfürbaz biri olmuştum, 3-5-10 maç takımdaki malumlar yüzünden kaybedince ister istemez stres sahibi de olmuştum. dikkat ettim son 1, 1.5 aydır kafam çok rahat. bir daha oynarmıyım, belki canım çok sıkılırsa 1 bilemedin 2 maç için girer 30 küsür t10 4 t8 3 t6-t5 pre tanklardan 1 veya 2 si ile birer maç atar muhtemelemen kaybeder, biraz küfür eder yine uzunca süre ara veririm.
    WG bunu hissetmiş olacak ki"dur oyun elden gidiyo bari botları oyuna çekip para harcatalım son vurgunu yapalım" kafasıyla hareket edince düşüş hızlandı.aslında oyunun piyasada pek muadili yok,valve falan oyunun haklarını satın alıp steam'e sürse rekorlar kırar diye düşünüyorum.çünkü hem mantığıyla,hem oynanışıyla potansiyelinin yüksek olduğunu düşünüyorum.8 senedirli piyasada olmasına rağmen arkadaşlarımdan WoT'u bilen ya yok ya da sadece ntv reklamında görmüşama hepsi lol ve cs oynuyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gidenler gitti artık oyundan, sözüm kalanlara ;

Bugün sıralamalı savaşlar var, ganimet, rütbeler falan , zevkli geçer, herkes ekran başına.
  • Futbol modu nasıl kapatılıyor? 2 sene sonra bi açıp bakayım dedim, bu şeyle karşılaştım.
  • mm meselesi bir tarafta.. o kadar allayıp pullayıp yaptıkları güncelleme de fos çıktı. iki tane haritayı modifiye edecez diye daha berbat hale getirdiler.. kaldırdıkları haritaların ne eksiği vardı ki ? şu ön cephe güzeldi mesela, ilgi de vardı neden devam ettirilmedi? böyle değişik varyasyonlar yapmaları lazım. adil mm şart. güzel değişik haritalar lazım. 15/0 maç bitmemeli mesela. hadi hadi günde 1 tane gelsin. 3 dakikada 10-1 olan oyunu istemiyorum ben, lehte de aleyhte de..
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragotreis

mm meselesi bir tarafta.. o kadar allayıp pullayıp yaptıkları güncelleme de fos çıktı. iki tane haritayı modifiye edecez diye daha berbat hale getirdiler.. kaldırdıkları haritaların ne eksiği vardı ki ? şu ön cephe güzeldi mesela, ilgi de vardı neden devam ettirilmedi? böyle değişik varyasyonlar yapmaları lazım. adil mm şart. güzel değişik haritalar lazım. 15/0 maç bitmemeli mesela. hadi hadi günde 1 tane gelsin. 3 dakikada 10-1 olan oyunu istemiyorum ben, lehte de aleyhte de..
    Ön cepheyi ben de çok sevmiştim ama ne yazık ki geç keşfettim sonunda denk geldim.
  • dragotreis kullanıcısına yanıt
    Bu oyunda adil mm olursa, premium tanka ihtiyaç olmaz düşüncesi oyuncuları ele geçirir diye korkuyor wargaming.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chagotta

Bu oyunda adil mm olursa, premium tanka ihtiyaç olmaz düşüncesi oyuncuları ele geçirir diye korkuyor wargaming.
    Zaten oynayan yaş kitlesi büyük, kesesi dolu kişiler. Fiyatları kısıp daha geniş bir kitleye imkan tanısalar bir şeyler kaybetmez kazanırlar. Ama inatla bir oyuncudan koparabildiği en çok parayı koparmaya çalışıyor bu adamlar.
  • Son zamanlarda aldigim bir duyuma gore, oyunda gercek kisi sandigimiz bir cok oyuncu aslinda WOT un oyuna ekledigi BOT larmis. MM sirasinda tank secimlerinde yeterince tank olmadigi icin WOT gercek kisilerin veya sistemin olusturdugu kopyalari oyuna dahil ediyor ve bu BOTlar haritalarda sadece standart olan yerlerde konuslaniyorlar.
    Hangi takima ne kadar BOT oldugu konusunda bir yoruma denk gelmedim ama tahminler bir takimda 5 olarak gorunuyor ve bu botlar genelde oyunun basinda oluyorlar, olaki oyunun sonuna kaldilar; hakeketleri ve durus noktalari standart oldugu icin kendilerini cok daha cabuk belli ediyorlar.
    Birinin replayi vardi, taret donusleri bu 5 kisinin ayni anda filan ama pek kanit sayilmaz, sonucta pusudaki veya konum almis herkes bir hedef gorunce ayni aynda taret cevirip ates eder. Birde bu botlari gelmesi gereken noktaya giderken taret cevirmelerini gidecegi yone direkt olarak bakmalarini kanit olarak gostermisler, yola degil varacagi noktaya taret ceviriyorlar yani.
    Komplo teorisi mi desem yoksa 1 yildir vardida yeni mi kesfedildi desem bilemedim. WOT un PVE ler uzerinde bir donem calistigini biliyoruz ancak sessiz sedasiz oyuna bu sekilde dahil edildiyse ve bu bir sekilde kanitlanir veya gunyuzune cikarilirsa, iste o zaman cadir fena karisacak :D
    Bu oyuna para yatirmayin, en azindan simdilik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

Son zamanlarda aldigim bir duyuma gore, oyunda gercek kisi sandigimiz bir cok oyuncu aslinda WOT un oyuna ekledigi BOT larmis. MM sirasinda tank secimlerinde yeterince tank olmadigi icin WOT gercek kisilerin veya sistemin olusturdugu kopyalari oyuna dahil ediyor ve bu BOTlar haritalarda sadece standart olan yerlerde konuslaniyorlar.
    Hangi takima ne kadar BOT oldugu konusunda bir yoruma denk gelmedim ama tahminler bir takimda 5 olarak gorunuyor ve bu botlar genelde oyunun basinda oluyorlar, olaki oyunun sonuna kaldilar; hakeketleri ve durus noktalari standart oldugu icin kendilerini cok daha cabuk belli ediyorlar.
    Birinin replayi vardi, taret donusleri bu 5 kisinin ayni anda filan ama pek kanit sayilmaz, sonucta pusudaki veya konum almis herkes bir hedef gorunce ayni aynda taret cevirip ates eder. Birde bu botlari gelmesi gereken noktaya giderken taret cevirmelerini gidecegi yone direkt olarak bakmalarini kanit olarak gostermisler, yola degil varacagi noktaya taret ceviriyorlar yani.
    Komplo teorisi mi desem yoksa 1 yildir vardida yeni mi kesfedildi desem bilemedim. WOT un PVE ler uzerinde bir donem calistigini biliyoruz ancak sessiz sedasiz oyuna bu sekilde dahil edildiyse ve bu bir sekilde kanitlanir veya gunyuzune cikarilirsa, iste o zaman cadir fena karisacak :D
    Bu oyuna para yatirmayin, en azindan simdilik.
    Oyunda hissediliyor zaten adamların hareketlerinden, Wo Warplanes'te açık açık bot yazıyorlar, WoT'ta da gayet var...
  • GurcellOnline kullanıcısına yanıt
    işte bu yüzden bu oyuna 1 kuruş bile verilmez. ayrıca şundan da giderek daha emin oluyorum: premium hesapla oynadıkça top tier başlama ve galibiyet yüzdesi fena artıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragotreis

işte bu yüzden bu oyuna 1 kuruş bile verilmez. ayrıca şundan da giderek daha emin oluyorum: premium hesapla oynadıkça top tier başlama ve galibiyet yüzdesi fena artıyor.
    yok üstad, bende mm sistemine sinir olanlardanım.. bir sürü bot oyuncu var ona da eminim. ama bireysel modla yapılan ama wg kendi koymuş olsun, var.. çünkü bir oyuncu o kadar salak olamaz bence hele ki o tierlerde.. zaten yazılanlara da tepki vermez F tuş kombinasyonlarını kullanmaz bunlar..

neyse konuyu dağıttım; hasbelkader indirim şu bu herşey denk geldi 1 yıllık pre hesap aldım. kesinlikle abartmıyorum, 1 adet pre tankım (T34-85 rudy) dahil, son 200 maçta sanırım 2 yada 3 kez top tier çıktım.. bir sürü full donanım ve personelli takım olmasına rağmen! bende daha önceleri hep pre hesaplılar kazanıyor diyordum ki öyle değilmiş olay, emin olabilirsin...

mm yüzünden oyun, oyuncu kaybediyor... şu forum bile eskiden neydi ne oldu... oradan belli gidişat...
  • X4 var bugün, vakit olsa da oynayabilsem. Lor40t gelmiş ama yine indirim yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 yıl sonra oyunu tekrar yükledim şundan artık eminim bu oyuncu kitlesinin büyük bir kısmı gerizekalılardan oluşuyor 1 yıl önce hafif tank ile arkada yatan adamlar, birbirini vuran adamlar gene var, ilk seviyeler olsa neyse 8. seviye.

grafikler güzel olmuş, wargaming kıçından tank uydurmaya devam etmiş, kv2 pre çıkmış.

lafın özü yeniden başlaycaklar varsa hiç uğraşmasın aynı tas aynı hamam.

@GurcellOnline

günaydın eski oyuncu olacaksın güya
  • Sizi bilmiyorumda benim bilgisayarım yok o yüzden oynayamıyorum

• NDS kullanıcısına yanıt
    Sen olmedin mi ya? E biz senin cenazene geldik :)
  • Beyler Level VII tank açacağım ama kararsızım.

Mevcut VI olanlar: O-I, KV-85, Skoda T25

Bu üç tankı da severek oynuyorum. Ama VII de hangisini açsam karar veremedim. Bana en yakın "IS" geliyor. Sizce O-Ni mi IS mi? O-Ni biraz hantal kalır gibi geliyo bana ama vurdu mu da iyi vuruyor. Çok çabuk spotlanıyor o da dezavantaj. IS in topu nasıl KV-85'in doldurma süresi fazla ve isabetsiz atıyor gibi.
  • IS den devam edersen uzulmezsin en azindan tier8 ine gecmek bile senin icin avantaj cunku IS-3 olmayan garaj, garaj degildir :)
  • En son 2 yıl önce falan bırakmıştım. Düngece aklıma esti tekrar yükledim. Hesapta İs-7 ve T-32 vardı yüksek modelli olarak. Sabah 3 savaş yaptım hepsinde yenildik. Dengeleri fena bozdum .
  • quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

Sen olmedin mi ya? E biz senin cenazene geldik :)
    Ölü sayılırım

• 
Sayfa: önceki 33183319332033213322
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.