Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (3287. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
67.019
Cevap
120
Favori
2.438.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32853286328732883289
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BIOS için çok teşk ederim hemen bakayım..belirtmek istedim 1-2 sayfada ötede bu FPS ile ilgili yaşadığım süreç gün gün ve yaptıklarım detaylı var. bakmak isterseniz...
  • GurcellOnline kullanıcısına yanıt
    Teşek ederim bu arada bilgisayarı kendip toplayıp kurmuştum..her yerini bildiğim halde aceleden ekran kartının sökmek için ankart üzerindeki 3.0 USB bağlantı yuvasından USB bağlantısını ayırmak zorundayım ekran kartı büyük tekrar bağlanto soketini yerine takarken oturuşuna bakmadım yuvadaki iğnelerden birini kırdım.. :)..anakarttaki 3.0 soketi iptal maalesef..
    Uzun zamandır BCT 25T için çalışıyordum..nihayet aldım mürettebatı da 4 skil hazırlaıştım...bu oyunu oynıyan herkesin bu tank ile bir süre oynayıp öyle karar vermesini önerririm..inanılmaz bir tank..yakaldığın adam bitsin artık bu acı diye bakıyor ve ölüyor..yada 3 tankın arasına dalıyorsun hele aralarında yaralı olan varsa onu halledip diğer ikisinin de canına okuyup ölüyorsun..eğer iyi bir plan yaptıysan yada becerikliysen bütün bunlardan sonra oradan kaçıp 1 dakika sonra tekrar gelip kalan ikisinin de canına okuyorsun..bu müthiş bir şey..
  • wot kutu vermeyi kesince ben de oynamayı kestim, 10 seviye yapamadım çamı, indirim gelene kadar da oynamam.

Eşşek gibi verecek indirimi en geç ayın 24'ünde Hz. İsa'nın doğum gününde.
  • Megadeth_ kullanıcısına yanıt
    Görevler Cuma günü yenilenecek...15 Ocağa kadar devam edecek böylece...Yani daha 4 hafta var...
  • Senin beklediğin tankın reklamını yayınlamışlar, ama zayıf noktalardan hiç bahsetmiyorlar

• BJK kullanıcısına yanıt
    SMM ciksa super olur ama bu hali ile t10 lar icin damage kasma tanki olur sadece :)
  • Advent calendar da dunki tank gorunuyor hala.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu ağaç süslemesi aktivitesinden aldığımız Tİer seviye indirimleri ne zamana kadar gecerli?örneğin ben seviye 9 da indirim aldım ama ona ulaşmam daha sürer bu indririmin süresi var mıdır?
    tank savaşlarında hediye verilen özel ayrıcalıklı titanuım carbon zırhlı tankları rastgele savaşlarda niye kullandırıyorlar?oyunda zaten ayrcalıklı bir sürü tank var...
  • Kamosu ve topu iyi TD'lere olan zaafım yüzünden bugün indirimden altınla bu canavarı aldım.

Altınları ise yılbaşı zımbırtıları ile aldım. Ekstrası çöp küçük preler ve premium gün oldu.

Neyse parayı Defender'a saklıyordum ama artık onun ne zaman çıkacağı belli olmaz.

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]
  • @velociraptor
    Sus indirimlerinin bir suresi yok 1 sene sonrada alsan indirimli alacaksin o tanki ama kadin personeli en gec mart ayina kadar alman gerek. Clan savaslarinin odulleri olan o tanki millet randomda kasmak icin aliyor zaten :) 907den bahsediyorsan eger, verilenler arasinda en iyisi o.

@BJK
    ooo hayirli olsun. Guzel gule kullan, cok guzel pusu tanki ancak tier8 deki en OP tank WZ-120-1G FT. Aklinda olsun indirime girerse kacirma.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    Yok ya ben onu sevmiyorum pek, bu çok isabetli, diğerini test serverda denedim, sevmedim.
    Isabet? yil olus 2018 hala snipe mi yapilir :) WZ nin troll bir zirhi var, top tier cikinca medlerle beraber yardir git yakindan 450 500 her 8 saniyede lap lup gecirmek cok keyifli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Senin beklediğin tankın reklamını yayınlamışlar, ama zayıf noktalardan hiç bahsetmiyorlar

Wotun kıçından uydurduğu hayali bir tank daha.
  • 11'lik kutu aldım wot 5.yıl indirimi göndermiş kupon ile birleşince 54 tl ye geldi ama için boş çıktı:)

4000 gold 1,5m gümüş bi de ıvır zıvır süs 3 gün de pre geldi. skorpion falan çıkaydı iyiydi:(
  • quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

Isabet? yil olus 2018 hala snipe mi yapilir :) WZ nin troll bir zirhi var, top tier cikinca medlerle beraber yardir git yakindan 450 500 her 8 saniyede lap lup gecirmek cok keyifli.

Ben snipe seviyorum, o WZ'yi yakına geldiği zaman çevirince, ya da altın mermiyi yiyince oturup ağlıyor base'de
    Hayırlısı olsun, sanırım bir 25 lik kutu patlatmışsın...Güle güle kullan...
    Teşekkür ederim..güzel haber diyelim..ama oyundaki güçler dengesi ileri seviyelerde bozuldu ve bozuluyor buda insanlarda umutsuzluk ve kaçışa neden oluyor..tank kasmak bişeyler yapmak için 2. Şart var altın ve pre hesap ama hem para ver hemde 907 260 senin üstüne üstüne gelsin hiç bir şey yapama adamda sana gülsün..ben artık x3 x5 olmayınca bct 25 den başka tıer 9 ve 10 oynamıyorum..oysaki obj 140 ıs4 t57 ıs7 t10 st-ı e75 1390 bct25ap var..dahada var..bunların hepsi her şekilde deliniyor yani benim karşımdan siz gelince siz beni deliyorsunuz ama 907 ve 260 ise sadece siz beni deliyorsunuz olmuyor işte..ben niye tank kasayım?klana gir diyebilirsiniz hem vakit yok hemde ben yalnız oynayabiliyorum klana hiç faydam olmaz.. dert yenilmek değil dert zarar ve eziklik..scorpıon ve 6-7 lerde bitiriyorum..
    edit peki klan içinde bu tankı almak zor mu?çok üstün başarı mı gerekiyor?nasıl?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi velociraptor -- 23 Aralık 2017; 22:7:30 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: velociraptor

Teşekkür ederim..güzel haber diyelim..ama oyundaki güçler dengesi ileri seviyelerde bozuldu ve bozuluyor buda insanlarda umutsuzluk ve kaçışa neden oluyor..tank kasmak bişeyler yapmak için 2. Şart var altın ve pre hesap ama hem para ver hemde 907 260 senin üstüne üstüne gelsin hiç bir şey yapama adamda sana gülsün..ben artık x3 x5 olmayınca bct 25 den başka tıer 9 ve 10 oynamıyorum..oysaki obj 140 ıs4 t57 ıs7 t10 st-ı e75 1390 bct25ap var..dahada var..bunların hepsi her şekilde deliniyor yani benim karşımdan siz gelince siz beni deliyorsunuz ama 907 ve 260 ise sadece siz beni deliyorsunuz olmuyor işte..ben niye tank kasayım?klana gir diyebilirsiniz hem vakit yok hemde ben yalnız oynayabiliyorum klana hiç faydam olmaz.. dert yenilmek değil dert zarar ve eziklik..scorpıon ve 6-7 lerde bitiriyorum..
    edit peki klan içinde bu tankı almak zor mu?çok üstün başarı mı gerekiyor?nasıl?

Birşey anladıysam arap olayım.
  • Megadeth_ kullanıcısına yanıt
    Yardımcı olayım kısa ve az yazayım..Gürsel'e teşekkür ettim..oyunda zaten delinmeyen uzay teknolojisi tanklar var..birde bunlara klanlarda verilen tanklar ekleniyor..ben niye klan tankı ile muhatap oluyorum?son olarak yine kısaca...Bir çok Tier X tankım var
    ama değmedeiği için Tier X sadece BCT25T oynayıp Tıer VI ve ve Tier VIII Scorpıon G ye dönüp başka oynamıyorum..oğlum bir kaç iyi klandan davet aldığını söyledi..girip bu uzay tanklarından alıp klandan çıksam..adalet olmazsa insan hile arar..adaleti kendi arar..bu kadar yapabildim :).

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi velociraptor -- 24 Aralık 2017; 9:46:0 >
  • WG, yeni HD haritaları ve yeni oyun motorunu test etme amacıyla bir benchmark programı çıkarmış. Mart 2018'de gelecekmiş yeni haritalar ve oyun motoru.
    http://wotencore.net adresinden siz de sisteminizi test edebilirsiniz. Aşağıda örnek olması açısından benim laptop'a WG'nin verdiği puanları koyuyorum.

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BJK -- 24 Aralık 2017; 16:20:7 >
  • 
Sayfa: önceki 32853286328732883289
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.