Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (3278. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
67.018
Cevap
120
Favori
2.438.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32763277327832793280
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler oyunun genel chat kısmında dikkatli olun

Asklepi0s adında bir moderator ya da benim tabirimle ... sırf stabil olmayan güncellemeerden dolayı yazdığım f.ck wg lafı yüzünden 1 gün chat ban verdi

tabi bende kendisini 1 gün boyunca sevgi ve saygı ile anacağım

https://worldoftanks.eu/tr/community/accounts/544737112-Asklepi0s/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C72FBB06E -- 9 Aralık 2017; 20:37:8 >
  • bir oyunda adamın biri aynı şekilde "f..ck WG" dedi..kimse bişey demedi ben onu yapmak istiyorsan para harcama 1 cent verme işte o zaman yaparsın yazdım..bir kişi o ne demek duyduğum en salak saçma şey yazdı..yani ağrısı oldu..oyunlarda adamları var..
  • Cadılar bayramı 3 ve 4. seviye lahitlerden çıkanlar...Ayrıca wg bana yine bir görev yolladı... Cadılar bayramından gelen 5k xp de bu görevde sayılıyormuş...

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rapator -- 4 Kasım 2017; 15:55:19 >
  • pazar sabahı 07.00 de ping değerleri..hep kırmızı..yeşil olup 100 ün altına düşse bile tekrar oyunda bozuluyor.. World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]benim download hızım 26-28 mBit ping test 11 ms..80 olsa bile araçlar ışınlanıyor..ciddi problemleri var..
  • Millet bişey soracam bu frankestein tanklarının üzerinde biriken xp ne olacak ?

Çöpe mi gidiyor değerlendirilebiliyor mu ?

Bütün görevleri tamamladıktan sonra ayın 9'unda büyük ödül var mı, tank falan gibi ?
  • Megadeth_ kullanıcısına yanıt
    Bildigim kadari ile buyuk odul yok ama biriken xp ler alman ve fransiz tier 1 tanklarina aktarilacak diye biliyorum.
  • Rapator kullanıcısına yanıt
    Ben sıkıldım o moddan senle beraber oynadıktan sonra pek oynamadım. Sen sevdin herhalde
  • BJK kullanıcısına yanıt
    Görevleri yaptım birazda para kastım, yarın bitiyor zaten...Toplam gelirimi paylaşırım burada...
  • Sanırım kredi,donanım ve sarflar ile beraber 6.5M net getirisi oldu...Yedekler ve 4 gün preyi saymıyorum...
  • Su replayi izleyipde delirmemek elde degil.

http://wotreplays.eu/site/3928444#malinovka-gurcell-amx_13_90

Edit:
    Ben senin mesaji yeni farkettim :) Artik nasil bir hisimla girdiysem foruma gormedim bile ne yazdigini. Iyi getirisi olmus sana ama bana hicbir katkisi olmadi gorevlerden 10 kez leviyi oldurmek haric hepsini yapmistim zaten sadece ilk gub oynadim bir daha donup bakmadim bile.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Bitti mi uğruna harekat görevleri bile kitlenen cadılar şeysi ?

Yok mu büyük ödül neyim ?
  • Hd haritalardan bir haber varmı arkadaşlar?
    Çünkü gerçekten ciddi derecede iyileşme olucak görsellerde. Artı olarak top mermileri izli tüfek mermisi gibi
    renkli olacak. Ses efektlerinide unutmamak lazım.
  • Chagotta kullanıcısına yanıt
    PC si iyi olana guzel gelisme tabi :D
  • 6 k ye yakın atıp kazanıp ace vermeyen E75 3800 hasarda kazanıp ace verdi

http://wotreplays.eu/site/3934997#stats
  • rockymarlboro kullanıcısına yanıt
    Ace Tanker icin kendi spotuna hasar vermen gerek. Misal ben su aralar 13 90 ile oynuyorum. 6500 hasara vermedigi Ace tankeri 2800 hasar 3200 spota verdi :) Bir nevi kendin pisir kendin ye misali :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

PC si iyi olana guzel gelisme tabi :D

Sorma :D
    Azcık keyfini sürelim o kadar para verdik :D
    Yeni yıldan hemen önce christmas haftasında yada yeni yılın ilk haftası olur herhalde.Kesin bir tarih bilen yok o zaman.
  • Chagotta kullanıcısına yanıt
    Onumuzdeki yildan once gelmeyecek deyip hevesini kirayim bari :D 9.21 de map icerigi gorunmuyor (simdilik) ve bu yilsonuna kadar cikacak son ana patch 9.21

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

Onumuzdeki yildan once gelmeyecek deyip hevesini kirayim bari :D 9.21 de map icerigi gorunmuyor (simdilik) ve bu yilsonuna kadar cikacak son ana patch 9.21

Sağlık olsun.Bende stream yapan litvanyalı bir genç arkadaşı izliyorum. Oynamaktan daha zevkli şu an.
    Stres atmak için oyun oynuyorum. Oyundaki stres iş hayatımdakinden daha fazla. O yüzden yeni yıla kadar oynamam.
    Bilgi için teşekkür ederim.
  • Arkadaşlar ben t28 HTC mi çok önceden takasta elden çıkarmıştım. Yeni gelen değişiklikle de kamuflajlar veriliyor tanklarla beraber. Şimdi ben t28 görevlerini taktirlersem kamuflaj gelir mi yoksa tankla beraber o hakkım da gitti mi. Eğer kullanabilirsem Patton için kullanabilir miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SilasGrives kullanıcısına yanıt
    Camolar gelir ama patton icin o kamolari sadece altin karsiligi kullanabilirsin.
  • 
Sayfa: önceki 32763277327832793280
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.