Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (3261. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67.019
Cevap
120
Favori
2.438.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32593260326132623263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bi safak soylede icimiz serinlesin :)
  • Elinde oynamadığı tier 5 veya üstü tank bulunan hesap sahipleri varsa alabilirim sıkıntıdan kasmalık. Tekrar başlamak istemiyorum şimdi
  • Merhaba iyi günler, oyunu 3 4 yıl aradan sonra tekrar yükledim ama önceden 30 40 fps alırken şu an max 7 8 oluyor. Kasmadan donmadan oynayamaz haldeyim. Sebebi nedir, yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sa. bu wn8 olayını 7000 maç sonra öğrendim bayada taktım kafaya ama yükselmiyor kolay kolay. gezerken bir sitede https://wot-life.com/eu/clan/NYKS-500145287 buna rastladım, nasıl oluyor bu- beceri ile felan alakalı bir durum mu? :) bakıyorum üyelere statlar neredeyse aynı. hasar miktarları tankları öldürme sayıları, savaş sayıları vs. yeni bi hesap açıp denemek istiyorum. mantıklı bir açıklama yapabilecek var mı?
  • Bazen bir bug yuzunden bu sekilde olabiliyor. Daha sonra wn8 ler guncellenince duzelir.

Bu arada Maus u eski haline ceviriyorlarmis. Super testde canini 3000 e atis suresini de 1.5 saniye artirmislar. Resmen bu oyun Almanlar ile dalga geciyor.
  • Konuyu favorilerimden an itibariyle çıkarıyorum. Zaten geçen sayfalarda da oyunu bıraktığımı dile getirmiştim. İnşallah sizlerin de tez zamanda bırakmasını temenni ediyorum.

Sağlıcakla kalın, iyi forumlar cümleten.
  • TurkWolf2 T kullanıcısına yanıt
    hocam özellikle rusların hesap kasmak için geliştirdikleri illegal bot modlar var. aylık 20 avro gibi bir para ödediğinizde istatistikleriniz süreki olarak unicum oluyor. hesap sıfırlayıp buna girerseniz sizde 10000 win8 ile oynarsınız daha doğrusu bot oynar. ha arada istisnalar yok mu var tabi ki bunlar haritaları, tankların zayıf noktalarını, hangi mermi tipinin hangi hızda gittiğini, tankların hızlanmalarından tırmanma ve manevra kabiliyetlerine kadar her şeyini her şeyden önemlisi hangi tankı nasıl kullanacaklarını adları gibi bilen adamlar. buna birde acımadan para harcadınızmı tamamdır. o yüksek istatistikli oyuncuların ÇOĞU mürettebatı altınla taşır kolasıydı kumanyasıysı tankından eksik etmez. Pre hessap ve tankları saymıyorum. ayrıca o deneyimi kazanmanız için bir 20000 maç yapmanız ve her güncellemede güncelleme notlarını incelemeniz eğitim odalarında tecrübeli oyuncularla değişen dinamikleri test etmeniz lazım.

özetle ya illegal yazılımlar kullanır ya da profesyonel wotçu olur bunu iş edinirsiniz. Bir oyun için ben bu kadar emek veremem %50 winrate 1200-1200 eff ile oynar giderim o da haftada 2 gün günde 5-6 oyun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ceycey11 -- 30 Haziran 2017; 11:1:12 >
  • oyuna ilginin bu kadar azalmasinin bir sebebi de hileyle mucadeleye baslanmasi olabilir mi?

yoksa tesaduf mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • GurcellOnline kullanıcısına yanıt
    Atarsa 292 izin kullanmak istemiyorum yüksekova ktm tam kepazelik.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mehmetyilmaz77 M kullanıcısına yanıt
    Hile ile mucadele olsa birakmazdik :) 3-4 ayda bir kullanilmayan veya premium bile almayip cok mac yapmamis hesaplari banliyorlar. Koskoca EU serverinda sadece 2000 kisi banlandi hileden ama oyunun en az 200000 aktif oyuncusu var. Yani sadece %1 mi hile kullaniyor? Her oyun en az 3-4 kisinin en hafifinden aimbot veya yikilma modu gibi hileler kullanidigina sahit oluyoruz. O yuzden bu rakamlar bana hile ile mucadele edilmedigini gosteriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: a4technic

Merhaba iyi günler, oyunu 3 4 yıl aradan sonra tekrar yükledim ama önceden 30 40 fps alırken şu an max 7 8 oluyor. Kasmadan donmadan oynayamaz haldeyim. Sebebi nedir, yardımcı olursanız sevinirim.

Sisteminiz nedir? Oyun güncellemelerle falan grafik olarak da yenilendi, belki sistem artık yetmiyordur.
  • BJK kullanıcısına yanıt
    Hp pavillion g7 var, i5 işlemcili olanından :)

Çok aşırı ısındı cihaz belki ondandır bilemiyorum ki, dün bi kez daha denedim ilk oyun 15 20 fps sonra tekrar aynı oldı

• quote:

Hp pavillion g7 var, i5 işlemcili olanından :)

Çok aşırı ısındı cihaz belki ondandır bilemiyorum ki, dün bi kez daha denedim ilk oyun 15 20 fps sonra tekrar aynı oldı

Isınmadan dolayı olabilir, malum havalar çok sıcak bu aralar.

Ama aşağıdaki laptop ise sizinki, oyunu rahat oynamanız lazım.

http://www.hepsiburada.com/hp-pavilion-g7-2110st-intel-core-i5-3210m-2-5ghz-8gb-750gb-17-3-tasinabilir-bilgisayar-b7s27ea-pm-bd300940
  • BJK kullanıcısına yanıt
    G6 olacaktı hocam kusura bakmayın mobil olunca klavye düzeltmiş.

• klimali bi ortamda deneyin😂😂😂

• quote:

G6 olacaktı hocam kusura bakmayın mobil olunca klavye düzeltmiş.

Anladım, o modelin entegre ekran kartı olduğu için ve oyunun da sistem gereksinimleri bir miktar arttığı için gelen yeni güncellemelerle, o yüzden düşmüş olabilir. Ekran kartınız harici olsaydı, gene oynayabilirdiniz.
  • altın ödüllü günlük görevler nedir anlayabilen var mı? 1250 altın verip 300 altın mı kazanacağız?

• mehmetyilmaz77 M kullanıcısına yanıt
    Soyleki; Altın Mücadelesi - Standart Paket satinaliyorsun hesabina aninda 1250 altin geliyor ve aldigin gunde dahil olmak uzere 3 gun sure ile hergun 1 gorev cikiyor hesabinda. 3500 xp kastiginda hesabina 100 gold daha ekleniyor.
    Altın Mücadelesi – En Kârlı Teklif! paketini alirsan 5500 gol ekleniyor ve takip eden 10 gun boyunca hergun 3500 exp kastiginda hesabina fazladan 250 gold daha ekleniyor.

Bu paketleri aldiginda gunleri kacirirsan altinlarida kacirirsin. Paketi aldigin gunde dahil olmak uzere o paketin gorevlerini takip eden gunlerde bitirmen gerek.
  • GurcellOnline kullanıcısına yanıt
    her gun 100er altin mi yoksa 3gunun sonunda mi 100altin oluyor? aradan bir gunu kacirinca sonraki gunun altini da gidiyor mu?

tesekkur ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehmetyilmaz77 -- 3 Temmuz 2017; 8:45:52 >
  • 
Sayfa: önceki 32593260326132623263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.