Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (3260. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
67.019
Cevap
120
Favori
2.438.404
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 32583259326032613262
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

Sirketi kurdum, ilk cektigim krediyi odedim biraz yogun calisarak haritanin en uc noktalarindan 2 garaj aldim. Simdi rahatim :)

ben direk 44 level başladım gelsin paracıklar 20 söför var 40 araç her şhşirde garaj

bir de multiye gir çık yapınca oyunu her açtığımda hesapda 40 50 milyon birikmiş oluyor

chat engine ile oyuna milyarder olarak başladım para derdi olmadan istediğim araçlar ile istediğim şehirden başlayarak kafa dağıtıyorum

3 senedir var bu arada bende ets2 1.5 sene önce indirimde full tüm ek paketleri almıştım geçen sene bir iki ek paket çıktı onlarıda aldım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockymarlboro -- 16 Haziran 2017; 2:12:6 >
  • rockymarlboro kullanıcısına yanıt
    ETS2 dede hile yapmisin ya, daha ne diyim sana :) O oyunda kaybetmek icin ugrasman gerek, hic bisey yapmasan sirf kendin yuk tasisan bile milyarder olursun. Ben 60nci teslimatimda sirketin borcunu odemis 3 garaj 8 de sofor dahil arac almistim :D Birtek level sorunu var onada 60nci teslimata 20yi geciyorsun o yetiyor zaten.
  • evet onun multisi de zevkliymiş bayağı.kamyoncuların hepsi online oyuncu güzel düşünülmüş bence hiç denemedim ama onu
  • ya bugün arty oynarken adamın biri yanımda durdu nişangahı da kapatmıyordu ne zaman ateş etmeye çalışsam mermi bulunduğum yerde patladı. Bu yeni mi yoksa bug mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RoNNeZ -- 16 Haziran 2017; 12:50:47 >
  • WOT diye girdim ETS konuşuluyor. Ne oldu bıraktınız mı oyunu?
  • quote:

ETS2 dede hile yapmisin ya, daha ne diyim sana :) O oyunda kaybetmek icin ugrasman gerek, hic bisey yapmasan sirf kendin yuk tasisan bile milyarder olursun. Ben 60nci teslimatimda sirketin borcunu odemis 3 garaj 8 de sofor dahil arac almistim :D Birtek level sorunu var onada 60nci teslimata 20yi geciyorsun o yetiyor zaten.

Oyun nasıl gidiyor diye bakayım dedim, sen bile ets ye sardıysan oyunu çok ta sebepsiz yere bırakmamamışım themub ben selamlar
  • Tv reklamları başladı. yeni oyuncu çekmeye çalışıyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mehmetyilmaz77 M kullanıcısına yanıt
    valla ne yaparlarsa nafile.. ticket açtım, başıma gelen tüm absürtlükleri yazdım, son iki güncelleme ile premium hesapsız para kazanamaz olduğumuzu da yazdım. tabiki cevap: "düşünceleriniz bizim için önemli. değerlendireceğiz" oldu.
    reklam yerine oyunu keyif alınabilir hale getirseler, tier 8 de 9 da 10 da premiumsuz para kazanabilse ne olur ki? oyunda alınabilecek bir sürü tier 10 tank var.. daha hızlı kasmak isteyen yine alsın pre hesap.. ama yok..
  • Ramazan filan araya girince ben oyuna pek vakit ayiramaz oldum. Hele birde siralamali savaslari cikardilar, saatleri kotuydu, sonradan degisti ama ramazan gunu ogrenciler disinda kolay kolay kimse vakit ayiramaz oraya. Birkac el girebildim onda da herkes gold attigindan ve her attiklarini vurduklarindan (!) bir dahada giremedim. Son 4 gundur online bile olamadim o derece :)
    Ramazandan sonra belki devam ederim ama acikcasi pekte umitli degilim. Siralamali savaslardan elde edilen gelismis donanim ve sarf malzemeler oyun dengesini cok bozacak.
  • WG ile bir anlaşma yaptık sonunda...gittiği yere kadar...

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]
  • quote:

Ramazan filan araya girince ben oyuna pek vakit ayiramaz oldum. Hele birde siralamali savaslari cikardilar, saatleri kotuydu, sonradan degisti ama ramazan gunu ogrenciler disinda kolay kolay kimse vakit ayiramaz oraya. Birkac el girebildim onda da herkes gold attigindan ve her attiklarini vurduklarindan (!) bir dahada giremedim. Son 4 gundur online bile olamadim o derece :)
    Ramazandan sonra belki devam ederim ama acikcasi pekte umitli degilim. Siralamali savaslardan elde edilen gelismis donanim ve sarf malzemeler oyun dengesini cok bozacak.

Zaten wg bu modda değişiklikler yapmazsa ben bir daha oynamam. Resmen kredi tuzağı, hep altın atılıyor, sen de atıyorsun doğal olarak. En büyük sorun ise her maçta 3 arty ve 6-7 tane bc ile karşılaşılması ve de dengesiz dağılım. Bir tarafa Is7, T5 heavy, Maus verirken, diğer tarafa sadece Amx 50 B gelebiliyor.

Bu kadar zahmete değmeyeceğini düşünüyorum, şimdi bu sezonu başlamışken bitireceğim ama bu şekilde devam ederse oynamam.
  • BJK kullanıcısına yanıt
    Onu bir sonraki verisonda halledeceklermis hatta artylerede biraz gidiklama yapacaklar. Su hali ile arty oynamanin hic keyfi yok zaten.
  • quote:

Onu bir sonraki verisonda halledeceklermis hatta artylerede biraz gidiklama yapacaklar. Su hali ile arty oynamanin hic keyfi yok zaten.

Arty konusunda hemfikirim.

40 saniye beklemekten şiş sen, gönder, vurduğu vuracağı 250-300...sivrisinek vızıltısı.

Eski haline dönsün, hem sövelim hem de tek atıp yürek yağı eritelim en güzeli valla bu ne ya.
  • Merhaba arkadaşlar,

Konu favorilerimde olduğu için arada denk geldikçe yazılanlara bakıyorum. Fakat halen serzenişlerin olduğunu görmek bir bakıma üzücü bir bakıma da sevindirici. Üzücü olan tarafı tabii ki daha fazla insanın bu oyun yüzünden sinir küpü olması. Sevindirici olan tarafı ise; oyuna 2 aydır girmiyor ve lafını bile etmiyor olmam. Hatta bugün WN8 değerleri sabit duruyor mu diye bakayım derken, sitenin ismini bile zor anımsadım.

Sıralamaları savaşlar, yeni donanımlar vs. ile oyunun daha kötüye gideceğini geçen sayfalarda yazmıştım. İnşallah tez zamanda daha fazla kişinin bu oyunu bırakmasını temenni ederek sözlerimi noktalıyorum.

Dip NOT: Halen oyunu sevenler, vakit geçirenler olabilir. Saygı duyarım ve ara ara yazdığım ''bırakın şu oyunu, düzeltin psikolojinizi'' içerikli yazıların yanlış anlaşılmamasını umarım. Sonuçta oyun ve oyun içi ile alakalı bir başlık burası. Daha çok oyunu aktif olarak oynayanlar yazmakta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: REDSTONE

Merhaba arkadaşlar,

Konu favorilerimde olduğu için arada denk geldikçe yazılanlara bakıyorum. Fakat halen serzenişlerin olduğunu görmek bir bakıma üzücü bir bakıma da sevindirici. Üzücü olan tarafı tabii ki daha fazla insanın bu oyun yüzünden sinir küpü olması. Sevindirici olan tarafı ise; oyuna 2 aydır girmiyor ve lafını bile etmiyor olmam. Hatta bugün WN8 değerleri sabit duruyor mu diye bakayım derken, sitenin ismini bile zor anımsadım.

Sıralamaları savaşlar, yeni donanımlar vs. ile oyunun daha kötüye gideceğini geçen sayfalarda yazmıştım. İnşallah tez zamanda daha fazla kişinin bu oyunu bırakmasını temenni ederek sözlerimi noktalıyorum.

Dip NOT: Halen oyunu sevenler, vakit geçirenler olabilir. Saygı duyarım ve ara ara yazdığım ''bırakın şu oyunu, düzeltin psikolojinizi'' içerikli yazıların yanlış anlaşılmamasını umarım. Sonuçta oyun ve oyun içi ile alakalı bir başlık burası. Daha çok oyunu aktif olarak oynayanlar yazmakta.

Bu oyun insanı öfke sahibi yapmak için birebir, psikolojimi bozduğunun da ne zamandır farkındayım, neyse ki azalttım artık oynamayı.
  • hep soyledim. bu bi oyun. guzel vakit gecirmek icin oynamak gerek. yanniz futbol oynarken civitanlar sevilmedigi gibi burda da sevilmiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maalesef ki öyle.

Kötü bir oyuncuda değildim. WN8 olarak 2400 ortalama ile oynuyordum mesela. Kardeşim de var benden daha iyi oynar. O da 3000 ve üzeri ortalama ile oynayan bir oyuncu ama illallah dedik artık. İkimizinde oyuna girdiği yok. Allah geride kalanlara sabır versin ne diyelim. İnşallah siz de tez zamanda bırakırsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: REDSTONE

Maalesef ki öyle.

Kötü bir oyuncuda değildim. WN8 olarak 2400 ortalama ile oynuyordum mesela. Kardeşim de var benden daha iyi oynar. O da 3000 ve üzeri ortalama ile oynayan bir oyuncu ama illallah dedik artık. İkimizinde oyuna girdiği yok. Allah geride kalanlara sabır versin ne diyelim. İnşallah siz de tez zamanda bırakırsınız.

Arada sırada girip 3-5 maç yapınca iyi oluyor. Saatlerce oynayınca bazen sinir hastası olabiliyorsunuz. Üst üste kaybetmek delirtiyor mesela. Dediğim gibi arada girip kafa dağıtmak lazım.
  • Herkese hayırlı bayramlar wot tayfası hakkariden selam'lar şafak karanlık.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaymonD7

Herkese hayırlı bayramlar wot tayfası hakkariden selam'lar şafak karanlık.

Selamlar, sana da iyi bayramlar, Allah kolaylık versin
  • 
Sayfa: önceki 32583259326032613262
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.