Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (3145. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
67.019
Cevap
120
Favori
2.438.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31433144314531463147
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    onu da denedim. denediklerim arasında en iyisi buydu yine. ama buna da alışamayıp sildim. bulabilirsem tek tek yüklemeyi deneyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: iceberg987

bu oyuna başlama kararı aldım. iyi mi ettim kötü mü ettim bilmiyorum ama şuan sinek avlamaktan bıkmış durumdayım oyun umarım bağımlılık yapar buna çok ihtiyacım var. :)

Bende yeni sayılırım, daha doğrusu sürekli bırakıp tekrar başlıyordum.

Bunun nedeni mm denen sistemin beni çıldırtmasaydı, ama bu soruna alıştım artık zoruma gitmiyor.

Şuan ise en büyük sıkıntım para. 9 tier tankım açık ama alamıyorum, pre tank ve hesap olmadan imkansız gibi birşey.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Șu konu bırakılsa artık . Mobilde 3150 sayfa olmus aradigini bulman imkansiz zaten.bolumde baska konu acilmiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Prowind

Șu konu bırakılsa artık . Mobilde 3150 sayfa olmus aradigini bulman imkansiz zaten.bolumde baska konu acilmiyor.

Ya artık şu konuya yazan 3 5 kişi kaldı

1 senede bır foruma gırenler konuya rocky yazmasın gif atmasın falan yazıyor yönetıcıde kaale almasın

bu forumda onlıne olmayıp yok şu şöyle olsun bu böyle olsuncuları kaale almayın
  • rockymarlboro kullanıcısına yanıt
    forumda gayet aktifim. bölümde pek yokum sadece
  • quote:

forumda gayet aktifim. bölümde pek yokum sadece

5 senelık konu 1 kısı çok sayfa oldu kapatılsın dıye kapanmaz merak etmeyın forumda gereksız mesajlar var orda 150 bın mesajlık konular var onlar kapanmıyor 10 senedır
  • rockymarlboro kullanıcısına yanıt
    kapansın demiyorum ama bu konu yüzünden başka konular açılmıyor
  •  World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]
    2k win 8
    Pastayı alın kutlama yapaceeez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi poyraz_371 -- 31 Temmuz 2016; 10:39:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockymarlboro

quote:

Șu konu bırakılsa artık . Mobilde 3150 sayfa olmus aradigini bulman imkansiz zaten.bolumde baska konu acilmiyor.

Ya artık şu konuya yazan 3 5 kişi kaldı

1 senede bır foruma gırenler konuya rocky yazmasın gif atmasın falan yazıyor yönetıcıde kaale almasın

bu forumda onlıne olmayıp yok şu şöyle olsun bu böyle olsuncuları kaale almayın

Rocky yeminle harika tespit.
    Zamanında bizim gursel beye dedik bu konu wot ile ilgili muhabbet paylaşım vs. konusu, yok efendim caps paylaşılmasıncilar , yok efendim replay paylaşılmasıncılar(senin dediğin gibi konuya gelip bakan yok arada bir girer, birde rahatsız olur).
    Velhasıl haklısın...
  • bu siteyi sevdim baya detaylıhttp://wotinfo.net/en/recent?playerid=526607944&server=EU

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockymarlboro -- 31 Temmuz 2016; 11:56:00 >
  • Sanırım 80 lerden kalma...
     World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]  World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]  World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]  World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]
  • Uzun bir aradan sonra herkese merhaba :) Ben oyunu bırakalı 2 ayı geçti. Bilen biliyor bir maç sonrası büyük yemin ettim bir daha elime sürmedim :)

Öncelikle ilk izlenimlerimi anlatayım, çevremdekilere oyunu bıraktım diyince ilk "oh be" dediler :) Zira oyun yüzünden normal hayatımda da aşırı agresif, sinirli ve tahammülsüz bir hale gelen ben normale dönmüşüm.

Oyunu bırakınca ilk başta biraz sıkıntı oluyor; önceden oyuna ayırdığınız büyük bir zaman var ve oyunu bırakınca ne yapacağınızı bilmiyorsunuz bu zamanda, ama daha sonra sosyal hayatın değişmesi ile bu sorun ortadan kalkıyor.

Özlüyormuyum? Şu nokta (.) kadar özlüyorsam şerefsizim. İyi ki bırakmışım. Tabi bu kişisel bir görüş. İsteyen büyük bir zevk ile oynar ama artık bana işkence gibi geliyordu.

Bu arada wn8 ime baktım 2040 olmuş, bir 40 puan sanırım güncelleme ile artmış.

Sormayacağım çünkü hala lag, bot, mm ve arty sorunu devam ediyor biliyorum :)

• barracudaaa kullanıcısına yanıt
    haha masallah.
    ayni ben :)

benim de hiç aklima gelmiyor. ama ben 'biraktim' deyip kesmedim oynamayi.
    ne bileyim, biraz bikkinlik verdi galiba.
    sebepler (oyundaki hilekarlar, antin kuntin heriflerin garip gurip hareketleri, oyunun kendisindeki sacmaliklar vs vs) herkesce malum zaten

ps: motosikletimle bursanin normal arac ile gidilemeyecek yerlerine gitmek gibisi yok!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Homerius -- 31 Temmuz 2016; 23:15:36 >
  • Rapator kullanıcısına yanıt
    ben daha cocukken aynen boyle kablolu modelinden biraz kullanmistim.
    soviet yapimi bir oyuncakti, ama su an modelini hatirlayamadim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: barracudaaa

Uzun bir aradan sonra herkese merhaba :) Ben oyunu bırakalı 2 ayı geçti. Bilen biliyor bir maç sonrası büyük yemin ettim bir daha elime sürmedim :)

Öncelikle ilk izlenimlerimi anlatayım, çevremdekilere oyunu bıraktım diyince ilk "oh be" dediler :) Zira oyun yüzünden normal hayatımda da aşırı agresif, sinirli ve tahammülsüz bir hale gelen ben normale dönmüşüm.

Oyunu bırakınca ilk başta biraz sıkıntı oluyor; önceden oyuna ayırdığınız büyük bir zaman var ve oyunu bırakınca ne yapacağınızı bilmiyorsunuz bu zamanda, ama daha sonra sosyal hayatın değişmesi ile bu sorun ortadan kalkıyor.

Özlüyormuyum? Şu nokta (.) kadar özlüyorsam şerefsizim. İyi ki bırakmışım. Tabi bu kişisel bir görüş. İsteyen büyük bir zevk ile oynar ama artık bana işkence gibi geliyordu.

Bu arada wn8 ime baktım 2040 olmuş, bir 40 puan sanırım güncelleme ile artmış.

Sormayacağım çünkü hala lag, bot, mm ve arty sorunu devam ediyor biliyorum :)

benim gibi bir bot cuma cumartesi 60 mac %80kazanma ile oynuyor ve pazar 30 mac %15 kazanma orani yani wg ayni wg benimde yapcak bir isim olsa birakicamda zaman gecmiyor iste..

• barracudaaa kullanıcısına yanıt
    agresif kısmına katlıyorum bende aynıydım oyunla olan agresifliktim dışarıya da yansıyordu garip bir sekilde ben bıkaktım ama tam olarak de?il hesabımı önce bosalttym presiz bütün tankları sata sata bitirdim sonra arkada? istedi ona verdim hesaby bo?ta olan bir hesap verdi bana orda m41 buldog ile keyfine takılıyorum çok zevkli oynamak :)
    artık para kasmak tier 10 kasmak gibi bir derdim yok m41 ile giriyorum dolduruyorum sarjörü allah ne verdiyse dalıyorum :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YKB_87 -- 1 Ağustos 2016; 9:19:37 >
  • bu hafta sonu presiz oynadım oyunu...hiç çekilmiyor, ha bire zarar yazıyor...nice umutlarla aldığınız tier10 tankların bir kv85 tadı vermediğini görüyorsunuz...görevler de olmasa hiç çekilmiyor...
  • WOT mu oynuyorsunuz? Cok mu stress yapıyorsunuz? Sinirinize hakim olamiyor musunuz? Iste size cozum; kucuk bir dost edinin :)
     World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]  World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]
    o mirildanirken siz sakinlesin !...
  • GurcellOnline kullanıcısına yanıt
    yok ben almiyim...o sinirle fareyle kediyi ezerim filan...Allah muhafaza...zaten evde fare katliamı var...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tavakspor -- 1 Ağustos 2016; 15:46:01 >
  • Bu Rita manyak bir kız cidden

• 
Sayfa: önceki 31433144314531463147
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.