Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
66.937
Cevap
125
Favori
2.390.513
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> World Of Tanks >> World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]
Giriş
    6937 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: rockymarlboro

quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Benim dediğim hani maç başladığında, ilk defa zoom yaptığın zaman bayağı kasıyor, sonra bir daha olmuyor.

anlık oluyor aynen tam başlarken donma gibi sonra düzeliyor. sadece testde oldu bendede..

Alıntıları Göster
    quote:

Orijinalden alıntı: rockymarlboro

quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Benim dediğim hani maç başladığında, ilk defa zoom yaptığın zaman bayağı kasıyor, sonra bir daha olmuyor.

anlık oluyor aynen tam başlarken donma gibi sonra düzeliyor. sadece testde oldu bendede..

Ama sen mouse ile zoom yapmadan kasıyor diyorsun, bendeki sadece scroll yapınca oluyor ilk zoom ile
    |
    |

• Binbaşı
    1033 Mesaj
    Şuanki artylere laf eden oyuncular oyunun ilk zamanlarında oynamış olsalar şimdiki artylere şükrederdiler

Artyler 2 kez büyük nerf yedi şuanki hali de gayet makul zaten ortalama bir heavy oyuncusu ile ort. Bir arty oyuncusunun 100 maçlık periyotta kıyaslarsanız ort. Verdidikleri hasar bir birine çok yakın olduğunu görürsünür.

Bende test sv ve eu olmak üzere yaklaşık 2.5-3k savaşlık arty tecrübem var orta seviyede bir oyuncu sayılırım tier 5 arty ile 2-3k attığım maçlar bile oluyor ancak 200-300 maçta bir istisnai bir durum bunları bakıp aldanmamak gerekli.

Artylerden şikayet eden kişiler genelde bot gibi çalıların arasında açık alanda bekleyen ve artyden kaçmanın yollarını bilmeyen med tank oynayan kişiler şahsen tier 10 maçta 100m lik alan içersindeki aynı oyuncuya 500m uzaklıktan 4 tane sallayıp sapma olmamasına rağmen önünde duran küçük bir kayayı iyi kullandığı için vuramadığım oldu 30k savaş tecrubesi olan birisiydi ve stat. unicom seviyeydi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
    450 Mesaj
    8 tir maçında himmelsdorf da ust kısımda oynuyorum hafif kayanın arkasındayım cdc ye 1400 damage vurdu ve tek yedim nasıl bir nerf bu yahu 21 k savaşım 1740win 8 im var nerede durulur durulmaz az çok biliyorum ama bu kadarı fazla çoğu arkadaşım zaten arty yüzünden oyunu bıraktı bende inatla devam ediyorum ama bu arty olayını çözmese wot çok oyuncu kaybeder

|
    |

Artylerden şikayet eden kişiler genelde bot gibi çalıların arasında açık alanda bekleyen ve artyden kaçmanın yollarını bilmeyen med tank oynayan kişiler..

Tebessüm ettim.
    Bu yazdığına kendin inanıyormusun.

|
    |
    mıçanadam kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Core i7 9700K | MSI Z390 Tomahawk | MSI Gtx 1070 GAMING X 8G 256 Bit GDDR5 | Cooler Master ML240L RGB 240mm | Corsair Vengeance LPX 16GB 3200MHz | TOSHIBA OCZ 240GB | WD 1TB HDD | HyperX Cloud II | Corsair Gaming K68 |Razer Basilisk Chroma Mekanik Gaming Mouse | BenQ Zowie XL2411P 24" 144Hz | Xigmatek en41466-Xigmatek tauro 700w 80plus |
  • Yarbay
    12973 Mesaj
    UNICOM nedir nasıl olunur?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Mesajımda muhtemelen med tank kısmına takıldınız şöyle açıklayayım ağır tanklarda zırh ve can avantajı var medlerd zırh genelde az ama hızlı hareket edebiliyor ancak çoğu kişi medleri ağır gibi oynadığı için olduğu yerde bekleyince çoğu zaman rahatlıkla tek yiyor yada oynanamayacak şekilde ağır hasar alıyor hızını kullanıp kaçmıyor.

Ağır tankları kaçması kaya arkasına pusması gövdeyi saklaması daha zor ancak bunu rağmen ağır tanklar can çokluğu ve zırh avantajıyla tek yemesi daha zor ve daha uzun süre oyunda kalıyor bu sayede artylere göre heavyler daha avantajlı oluyor tam tersi olması gerekirken ancak medlerde heavyler gibi davranıyor ilginç bir şekilde tabi med tank ı olması gerektiği gibi oynayanlar zaten çok az etkileniyor.

Oyun için de dikkat ederseniz artylere en çok küfür edenler tek yiyen medler oluyor tabi zayıf noktaya denk getirirse tek atılamayacak ağır tankta yok o ayrı bir durum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mıçanadam -- 23 Temmuz 2016; 13:00:37 >
    |
    |
    RaymonD7 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yüzbaşı
    634 Mesaj
    |
    |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Görevinizi hiç aklınızda yokken öylesine takıldığınız bir maçta tamamlayacaksınız Ne zaman görev için kassam olmuyor aklımdan tamamen çıkmış bir şekilde oynarken maç sonu bakıyorum görev tamamlandı yazısı çıkıyor.
    |
    |
    tavakspor kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Yahu arkadaş 6. seviye KV85 ile oynuyorum 8. seviye ağır tank arkama saklanıyor ayıp ya ara verdik ne biçim adamlar dolmuş kalmış etrafımızı sarıyorlar çatışmaya giriyoruz bakıyorum ki tek ben kalmışım herkes arazi... Bende sıkıntı var darbe marbe derken önden atlayıp gidiyom demek ki
    |
    |

Öğlen ekmek arası yürek yemiştir belki

|
    |
    Papaoutai kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Asus TUFx470 - Ryzen 2600x - Samsung 1ms(mprt) 144hz quantum dot curved - Samsung 860 EVO 500GB M.2 SATA - Kingston hyperX 3200 mhz dd4 - Cooler Master Watt 700W 80+ - Aerocool Aero 800 - MSI GeForce GTX 1080 Ti Gaming X Trio - logitech g300s - steelseries artic 3
  • DH Yönetici
    16378 Mesaj

Aslinda dun gelecekti. 2 gundur haberlere bakmiyorum ama heralde 28ine ertelendi diye birsey okumustum.
    |
    |
    lucifer_s kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

YAŞ kararları sonrası zırhlı birlikler komutanı değişecekmiş diyorlar...sanırım yeni sürüm o zaman çıkacak...zaten benim ıs7 nin komutanını da aldılar içeri...
    |
    |
    GurcellOnline kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

Aslinda dun gelecekti. 2 gundur haberlere bakmiyorum ama heralde 28ine ertelendi diye birsey okumustum.
    quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

yarın gelcek

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Herhalde başka kimsede yok bu sorun, bir tek ben de mi var ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BJK -- 27 Temmuz 2016; 22:18:09 >
    yeni pacde xvm calışmıyor yardım plz:)

Orijinalden alıntı: WuFuu5

quote:

Orijinalden alıntı: WuFuu5

QuickyBaby modpack kullanın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Corsair Severler Derneği Corsair Fan Club

AMD Ryzen 7 2700X // MSI GTX 1060 6GB GAMING X // Corsair 570X // Corsair AX1500i // Corsair Vengeance LPX 16GB 3200MHz // Corsair H100i PRO // ASUS Crosshair 7 X470 // OCZ RD 400 NVMe 256GB M.2 // WD Green 1TB // Seagate Barracuda 11 1TB

OnePlus 3T 128GB
Reklamlar
SEO
Canlı Tv izle
Bey Azura
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,828
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.