Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (3142. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67.019
Cevap
120
Favori
2.438.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31403141314231433144
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Mertum

quote:

Orijinalden alıntı: rockymarlboro

quote:

Orijinalden alıntı: Mertum

Heriflerin ruhu bile duymadı ortadan yardırdım karşı baseye 2 KMT buldum orada

oyuna basladigim ilk ay kv4 le karsi usse bos cephane ile yardirdim sektire sektire capa giirdim capdan maci kazandik.

Hocam oyunu ne sıklıkla oynuyordunuz? KV-4 tier 8 tank. Günde kaç saat yani ortalama? Benim hesap 2013 den kalma daha yeni tier 8 geçtim. Ben mi çok az oynuyorum millet mi deli gibi oynuyor çözemedim bi türlü.

12 saat gunde 1 ay olmadan acmistim is4 u is6 ile pre hesapla 1 gunde 6.5 milyon kasiyorduk tabi simdi ugrasmiyorum o kadar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: spawn42

Artylerin vuruş gücünü mü düşürdüler ya eskiden 200-300 vurduğum arty 90-120 arası vurmaya başladı ne anlamı kaldı arty oynamanın ? Yoksa bende mi bi hata var epeydir oynamıyordum.

iki uc gundur 9.15.1 test de oynuyorum. cq ve t92ler 2 bin vuruyor degisen bisey olmayacak gelecek yeni surumde.

• Sende de test serverda , oyun başlayınca ilk yaptığın zoom'da fps düşmesi oluyor mu? İlk zoom'da fps düşmesi oluyor sonra düzeliyor bende.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BJK -- 22 Temmuz 2016; 18:54:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Sende de test serverda , oyun başlayınca ilk yaptığın zoom'da fps düşmesi oluyor mu? İlk zoom'da fps düşmesi oluyor sonra düzeliyor bende.

aynen 30 dan gerı saymadan önce fps düşüyor sonra düzeliyor. bazen de tam oyun başlarken ışınlanıyor ping 60 70 fps 10 20 30 gibi oluyor. sonra düzeliyor ilk 30 saniyeden sonra. bir de test de fark ettiğim birşey şehir haritalarında max ayarda 30 fpsye düştü 127 fps gören pc bir de 60 fpsye sabitlediğim halde şehirde bazen anlık 30 fpsye kadar düştü
  • rockymarlboro kullanıcısına yanıt
    Benim dediğim hani maç başladığında, ilk defa zoom yaptığın zaman bayağı kasıyor, sonra bir daha olmuyor.
  • Mertum kullanıcısına yanıt
    Sen rockye bakma...O başka bir alem...
  • quote:

Benim dediğim hani maç başladığında, ilk defa zoom yaptığın zaman bayağı kasıyor, sonra bir daha olmuyor.

anlık oluyor aynen tam başlarken donma gibi sonra düzeliyor. sadece testde oldu bendede..
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockymarlboro

quote:

anlık oluyor aynen tam başlarken donma gibi sonra düzeliyor. sadece testde oldu bendede..

Ama sen mouse ile zoom yapmadan kasıyor diyorsun, bendeki sadece scroll yapınca oluyor ilk zoom ile
  • Şuanki artylere laf eden oyuncular oyunun ilk zamanlarında oynamış olsalar şimdiki artylere şükrederdiler

Artyler 2 kez büyük nerf yedi şuanki hali de gayet makul zaten ortalama bir heavy oyuncusu ile ort. Bir arty oyuncusunun 100 maçlık periyotta kıyaslarsanız ort. Verdidikleri hasar bir birine çok yakın olduğunu görürsünür.

Bende test sv ve eu olmak üzere yaklaşık 2.5-3k savaşlık arty tecrübem var orta seviyede bir oyuncu sayılırım tier 5 arty ile 2-3k attığım maçlar bile oluyor ancak 200-300 maçta bir istisnai bir durum bunları bakıp aldanmamak gerekli.

Artylerden şikayet eden kişiler genelde bot gibi çalıların arasında açık alanda bekleyen ve artyden kaçmanın yollarını bilmeyen med tank oynayan kişiler şahsen tier 10 maçta 100m lik alan içersindeki aynı oyuncuya 500m uzaklıktan 4 tane sallayıp sapma olmamasına rağmen önünde duran küçük bir kayayı iyi kullandığı için vuramadığım oldu 30k savaş tecrubesi olan birisiydi ve stat. unicom seviyeydi..

• 8 tir maçında himmelsdorf da ust kısımda oynuyorum hafif kayanın arkasındayım cdc ye 1400 damage vurdu ve tek yedim nasıl bir nerf bu yahu 21 k savaşım 1740win 8 im var nerede durulur durulmaz az çok biliyorum ama bu kadarı fazla çoğu arkadaşım zaten arty yüzünden oyunu bıraktı bende inatla devam ediyorum ama bu arty olayını çözmese wot çok oyuncu kaybeder

• mıçanadam M kullanıcısına yanıt
    Artylerden şikayet eden kişiler genelde bot gibi çalıların arasında açık alanda bekleyen ve artyden kaçmanın yollarını bilmeyen med tank oynayan kişiler..

Tebessüm ettim.
    Bu yazdığına kendin inanıyormusun.

• UNICOM nedir nasıl olunur?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • RaymonD7 kullanıcısına yanıt
    Mesajımda muhtemelen med tank kısmına takıldınız şöyle açıklayayım ağır tanklarda zırh ve can avantajı var medlerd zırh genelde az ama hızlı hareket edebiliyor ancak çoğu kişi medleri ağır gibi oynadığı için olduğu yerde bekleyince çoğu zaman rahatlıkla tek yiyor yada oynanamayacak şekilde ağır hasar alıyor hızını kullanıp kaçmıyor.

Ağır tankları kaçması kaya arkasına pusması gövdeyi saklaması daha zor ancak bunu rağmen ağır tanklar can çokluğu ve zırh avantajıyla tek yemesi daha zor ve daha uzun süre oyunda kalıyor bu sayede artylere göre heavyler daha avantajlı oluyor tam tersi olması gerekirken ancak medlerde heavyler gibi davranıyor ilginç bir şekilde tabi med tank ı olması gerektiği gibi oynayanlar zaten çok az etkileniyor.

Oyun için de dikkat ederseniz artylere en çok küfür edenler tek yiyen medler oluyor tabi zayıf noktaya denk getirirse tek atılamayacak ağır tankta yok o ayrı bir durum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mıçanadam -- 23 Temmuz 2016; 13:00:37 >
  • Arty oynarken ilk önce td lere nişan alıyorum. Üst kısımları daha zayıf oluyor ve daha sabit duruyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hangi görevi yapıyorsam o görevi akamete uğratacak takımlar ve haritalar beni karşılamakta...
  • tavakspor kullanıcısına yanıt
    Görevinizi hiç aklınızda yokken öylesine takıldığınız bir maçta tamamlayacaksınız Ne zaman görev için kassam olmuyor aklımdan tamamen çıkmış bir şekilde oynarken maç sonu bakıyorum görev tamamlandı yazısı çıkıyor.
  • Yahu arkadaş 6. seviye KV85 ile oynuyorum 8. seviye ağır tank arkama saklanıyor ayıp ya ara verdik ne biçim adamlar dolmuş kalmış etrafımızı sarıyorlar çatışmaya giriyoruz bakıyorum ki tek ben kalmışım herkes arazi... Bende sıkıntı var darbe marbe derken önden atlayıp gidiyom demek ki
  • yok abi ıs3 98 capten çıkıp full can e100 le kapışmaya gidiyor ben çıldırıcam oynamak istemiyorum bu oyunu
  • Papaoutai kullanıcısına yanıt
    Öğlen ekmek arası yürek yemiştir belki

• 
Sayfa: önceki 31403141314231433144
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.