Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (3133. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67.019
Cevap
120
Favori
2.438.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 31313132313331343135
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler. Benim bitirmemi beklemişler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NDS

quote:

Orijinalden alıntı: mehmetyilmaz77

Hangi patch de düzeldi?

9.15.1

9.16 da da m103 ile de değişiklik olmuş ama modellemesimi değişti sadece ? zırhında bir oynama yaptılarmı acep

Adjusted HD Models:

Tortoise;
    M103;
    M18 Hellcat;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lucifer_s -- 25 Haziran 2016; 11:49:13 >
  • Arkadaşlar şu Fransız pre tankı alınır mı acaba, çok güzel para bırakıyor, alfa hasarı falan süper ama fazla tutulmuyor galiba

• quote:

Orijinalden alıntı: BJK

Arkadaşlar şu Fransız pre tankı alınır mı acaba, çok güzel para bırakıyor, alfa hasarı falan süper ama fazla tutulmuyor galiba

sakın alma kimse tavsite etmıyor geçen jackal klanından oynayan birş almıştı full gold kumanya ile oynuyordu 4 b in recen wn8 i var 5 skillde murettebat atmıştı yinede memnun değildi
  • quote:

Orijinalden alıntı: lucifer_s

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mehmetyilmaz77

Hangi patch de düzeldi?

9.15.1

9.16 da da m103 ile de değişiklik olmuş ama modellemesimi değişti sadece ? zırhında bir oynama yaptılarmı acep

Adjusted HD Models:

Tortoise;
    M103;
    M18 Hellcat;

test serveri 9.16 değil yeni gelecek sürüm 9.15.1

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 15 milyon krediyi bir çırpıda harcadım

• Sırf T110E3 e full gold çekip terör estirmek için test serverını yükledim.aman allahım bir topun sesi o kadar mı tatmin eder insanı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sefil_Arbaletçi -- 26 Haziran 2016; 1:08:13 >
  • https://wot-life.com/eu/player/_IwonTheInternet_-511331893

haftasonu ebay accontlarına bakın 3k wn8 lı hesab la nasıl 300 wn8 lle oynanır

bır tomar para saymıstır hesaba içine edip oynuyor işte

sonra bakıyorsun %30 kazanma oranı karşı takımdakı unıcum 0 damage atmıs
  • quote:

15 milyon krediyi bir çırpıda harcadım

test de ben tum parayı goldu 1 gunde harcamıstım

amadun ve bugun tum tanklarıma donanım alıcak para kastım aldım da hıc bır tankımda donanım yoktu ıyı geldı bu ındırım
  • garajında ingiliz tier 2 light olanlar görevi yapın 750 gold + slot geliyor mis gibi, gelen goldla excelcior aldım güzel alet onuda fv215i olanlara öneriyorum mürettebat kasmak için süper

• dünkü yayından is4 le güzel bir maçım

https://www.youtube.com/watch?v=3mnFtS4d3yo

burdan takip edebilirsinizhttps://www.twitch.tv/ceinde
  • hafta sonu x2 hasılatı...t54 ile 80k --> 200k....t54e1 ile 45k --> 150k...dün gece yola çıktığımdan oynayamadım...yoksa 2 tane T10 garajdaydı şimdi....quickbaby xvm ye göre de vn8 1640 olmuş...mavi kuşağa az kaldı...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tavakspor -- 27 Haziran 2016; 9:57:56 >
  • bu kod euda kullanılabılırmı acil

ulkenızdekı dğıtıcı lıstesınde medımartk falan var interlı goremedım kod gırılen yerde

@NDS

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockymarlboro -- 27 Haziran 2016; 18:18:15 >
  • rockymarlboro kullanıcısına yanıt
    ne kodu ? @rockymarlboro

bazı intel işlemcilerle beraber jtiger88 bonus kodu veriyorlardı onların EUda çalışması lazım

• quote:

ne kodu ? @rockymarlboro

bazı intel işlemcilerle beraber jtiger88 bonus kodu veriyorlardı onların EUda çalışması lazım

25 dolarlık kod oyun içi para mı alınıyor onla yoksa premıumm vyada gold falanmmı
  • e5 kasıcam 1 temmuzda valentıne mı matıldamı kararsız kaldım amerıkan premıum tankı yok murettebat kasıcam
  • teste gırdım

2 defa team kıll yedım botlardan rus botlarından 50 100 maçlı mavı sırınlerden report yazdım butun ruslar go eu falann yazdılar macın basında sonra report yazdım kapadım testı normal oyuna gırdım banlanan ben sohbet banı
  • rockymarlboro kullanıcısına yanıt
    T34 un yokmuydu senin?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rockymarlboro

e5 kasıcam 1 temmuzda valentıne mı matıldamı kararsız kaldım amerıkan premıum tankı yok murettebat kasıcam

Valentine ve matilda ingiliz değilmi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

T34 un yokmuydu senin?

6 ay olmustur T34 ve wz 111 is6 yı satalı t28 htcyıde satmıstım
  • 
Sayfa: önceki 31313132313331343135
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.