Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (2884. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
67.019
Cevap
120
Favori
2.438.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 28822883288428852886
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • S-51 nasıl bir kmt dir arkadaşlar +2 seviye yüksek 2 düşman alabilir miyim bu tankla ?
  • poyraz_371 kullanıcısına yanıt
    Son topu takarsan çok rahat.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ahmet DOĞAN kullanıcısına yanıt
    Şu aşamada yeni oyuncular yada başlamış oyuncular agır tank kasmamaları daha iyi olur çünkü agır diye birşey kalmadı.e100 bir tane vuruyor karsıdaki acımadan 2 tane çakıyor zaten.med oynamak oyunu ögretir hem benim görüşüm.ben şahsen ıs7 yüzüne bakmıyorm sadece x2.t10 savaşları çok farklı mor vatandaşlar direk hayvan gibi şii yapıyorlar..:) tabi hepsi canlı çıkmıyor :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaymonD7 -- 3 Eylül 2015; 17:22:22 >
    Ilk top bir ise yaramaz KV-2 nin arty hali ama 2nci top cok guzel hasar birakiyor. AP kullanan bile gordum, tek kotu yani isabetinin vasatin altinda olmasi(cok altinda). Tier 7 deki en yuksek alfa hasara sahip olmasinin bedeli bu olsa gerek :(

Son top ile korkmadan t10 oyunlarina bile girersin, platoon yapacagin adamin t10 almasi sorun olmayacaktir :) Dolum suresi ise tum sure kisaltmalar ile 47 saniyeye dusuyor, ruslara vodka ikram edersen dahda da duser, eger birsey kullanmazsan 56 saniye civari oluyor. O yuzden dikkatli atislar yapmak zorundasin.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Arty ile son 3 görev kaldı 260 ın zaten 15. Görevide su-51 ile rahat yaparım 3k hasar ve üstü dp de ve hasarda birincilik.
    T10 maçta dediğiniz gibi ise biraz uğraşınca olur.

• bunları gördükçe içim parçalanıyor..

http://i.hizliresim.com/gAYNAR.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaymonD7 -- 3 Eylül 2015; 19:32:38 >
  • rusya bitti sonunda

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]

https://store.donanimhaber.com/86/07/2c/86072c1fd44f285c796808d165ac3754.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rockymarlboro -- 3 Eylül 2015; 19:36:07 >
    bu gidişle benden daha önce alcaksın o zman :)
  • Gurcell hocam cidden bu tank bir efsane, dediğin kadar varmış.

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KojiroHyuga -- 3 Eylül 2015; 20:08:00 >
    Oooo bi iki tur atarız artık ahmet :)

• bu görev neden olmamıştır sizce arkadaşlar hasarlı yada yok edilmiş herhangi bir parça yada mürettebat yoktu.

birde komutanın üst tarafındaki mürettebat eğitimini arttır bölümünün altında pre tanklara otomatik mürettebat aktarma kutucuğu vardı onu hangi mod ile yapıyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kabakdolması -- 3 Eylül 2015; 21:17:50 >
  • KojiroHyuga kullanıcısına yanıt
    bu tankı beğendiysen t57 kullanınca zevkten dört köşe olursun en yüksek dpme sahip tank ve 21sn ye düşebilen reload time ile eşsiz bir tank
  • T54E1 guzeldir zevklidir ama T 57 ye gecince o hayal kirikligi yasayabilirsin. Her mermide ammorack veya taret kilitlenmesi yetmiyormus gibi, o mesafede o nisanda kacirdigin vuruslar kriz gecirtir.
    Birde makinanin yeryer agir tank krizine girip yavaslamasi can alici. T57 yi aldim basta guzel geldi ama inan bana T54E1 kadar marifetli ve kullanisli olmadigini cok gecmeden sende anlarsin.
    Sana tavsiyem isin bitince T54E1 i satmaman, T57 yuzunu guldurmediginde geri donusun kolay olur :) T57 tamami ile kotu degil ama T54E1 gibi asla olamaz.
  • Cidden T57'nin doldurma süresi çok çok iyi. Elbette bunun yanında eksik yanları da fazlasıyla var. Zaten çok uzun bir süre belki birkaç yıl alabileceğimi zannetmiyorum kasımda askerim şuan Obj140 ve E100 açık. E100'ü açacağımı da zannetmiyorum zaten E4'üm var yeterince geç mermi dolduran. Para biriktirdikten sonra 140'ı açmayı planlıyorum T-54'le de çok zevk almıştım. 10. seviye tanklarla pek tecrübem yok ama bence en zevkli oynanışı olan sınıf 9. seviye. T30, Lorr, T54E1, E75, T54 hepsi birbirinden zevkli tanklardı. En iyi başarı gösterdiğim bu E1 kesinlikle.
  • KojiroHyuga kullanıcısına yanıt
    Kardeşim yolun açık olsun, Rabbim yanında olsun. Kalbimiz ve dualarımız sizinle olacaktır her daim.

• Yok ya daha çok var. Sadece arty ile tek atışta 2 tank alama zorlayıcı diger 2 görev nispeten kolay.
    Orta tank yakma ve son görev kaldı.
    Td ve hafif tankta yanılmıyorsam 5 er görev var.
    Ağırlarla çok uğraşmıyorum 7 8 tane var daha. Yani kısaca ohooooo oh
    Acelemizde yok kaçmıyor ya olmazsada çok birşey kaybetmeyiz bir is7 değil sonuçta

• xvm @absamet
    ben de bi 4k dmg daha atabilsem e4 ile alıcam tankı da olmuo :P
  • Arkadaşlar bu mürettebatların hepsine silah arkadaşlığı verdim ama soluk görünüyor.Bir işe yaramıyor mu? Ya da nasıl bir yol izlemeliyim fikir verseniz.

http://i59.tinypic.com/2efj442.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi IIKingTigerII -- 4 Eylül 2015; 0:24:16 >
  • En alttaki arkadaş biraz gülümsüyor ondan olabilir. Ayrıca onun saçları diğerlerinden uzun gibi. O miğferi bi çıkarsın da bakalım.

@IIKingTigerII
  • 
Sayfa: önceki 28822883288428852886
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.