Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (2395. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67.019
Cevap
120
Favori
2.438.381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23932394239523962397
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]
  • Edit; emin olmak için beklemiştim. An itibari ile iç anadolu bölgesine çıkarma yapmış bulunmaktayız, darısı kardeş, müttefik adayımız DHWOT'a nasip olur inşallah.

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barracudaaa -- 10 Kasım 2014; 22:13:14 >
  • Edit:
    Mesaj cift gonderilmis.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GurcellOnline -- 10 Kasım 2014; 22:38:05 >
  • Hocam Hellcat alipda pisman olan cok az insan var. O agacta 6 dan sonra 7 ve 8 senin oynadigin 5 ve 6 ya gore pek iyi degil ama 9 ve 10 gercekten sana ayni zevki fazlasiyla yasatacaktir :) Sen 5 ve 6 yi kesinlikle satma. Bol bol para kasar zevkine oyun atarsin seni pisman etmezler.

Hayirli olsun :) O elindeki tank ile zaten 5 atis yapsan dusmanin %20 HP sini almis olursun. Cok guzel bir zirhi ve pen orani var. Degme IS-4 ler ve Maus lar onun karsisinda sut dokmus kediye donuyor heleki Gold ile 420 penetrate e sahip oludugunu dusunursek nisan almana bile gerek kalmadan alayini indirirsin :D

Iyi niyetin icin tesekkurler the_thing. 3ncu clan savaslarinda kendimizi deneyip toprak savasina gireriz diye planliyorum. Eger oyle muttefik alma gibi durumlar var ise bunu bir goruselim. Clan tam olarak sekillenene kadar yardim gerekebilir. not: clan personelim yetisince sizi oradan denize dokerim bilesiniz :D:D:D
  • GurcellOnline kullanıcısına yanıt
    Tabi görüşelim, senin desteğinle beraber DHWOT tan umudum çok benim, durmak yok kale savaşına devam.
  • 5 e 1 kaldım...3 td yi aldıktan sonra capla aldık maçı...

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]

6 kill...

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rapator -- 10 Kasım 2014; 22:55:45 >
  • Rapator kullanıcısına yanıt
    Yahu takimdaki arkadaslara da madalya biraksaydin, hepsini sen almisin :) Cok bencilsin :P
  • bu geeeceeee benim geceeem, bu geeceeeem, kadehlerde alaim-i semaların raks ettiği!!!
    2 oyun üst üste t37, ne tankmış arkadaş, şahsi wn8 rekorum ve tank ası arka arkaya. daha tankı alalı 4 saat olmadı.
     World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]
  •  World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]

Replay: Tog II 3500Hp
  • quote:

Orijinalden alıntı: false shepherd

Panther (ve VK3002M) ile nasıl oynanacağına dair, replay'im

http://www.dosya.tc/server35/Mb2eCs/replay_last_battle2.rar.html (9.4)

Esas olayı sniper olsa da, hızlı, isabetli ve yüksek depression'lı topuyla bu tip durumlarda da iş yapıyor.
    Ayrıca, hareket ederken auto aim'e geçip, iyi atışlar yapabiliyorsunuz. Veya, hızlı doluş sayesinde, rakibi sürekli track'te tutabiliyorsunuz.

İlginç bir maç değil. Fikir amaçlı koydum.
    Keşke ping'imiz daha düşük olsa. Kafa çıkarma durumlarında, yanlışlıkla kayayı vurmak hasta ediyor

Panther'den korkuyordum, ancak ilk 3 maçım gayet iyi geçti. Son maçta, 135 vuran topla, ıskalara rağmen 3100 hasar yaptık.
    Sonda, KV vuracağım diye yanlış konum seçmesem (veya baştaki acele - hatalı atışlarım düzgün gitse), tank ası da alınırmış.

Replay:http://www.dosya.tc/server35/tiGaI2/replay_last_battle3.rar.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 11 Kasım 2014; 7:09:02 >
  • Löwe'yi hiç sevmesem de, şöyle sonuçlar alınca tadından yenmiyor:

130k credits'i alta yazmış. Orada, kâr'ı yazması gerekmiyor muydu..?

Bu da Maus'la, fena geçmedi. Arty'siz murovanka maçında, ormanda temiz iş yapıyor. IS-4 zavallı kaldı:

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]

IS-4 çok seviliyor; ama IS-7 daha zorlu bir rakip bence. Alt gövdesine açı verip, yanıltmaca yaptı mı, normal mermiyle delmek büyük sorun.
    IS-4'ün tier 9 halini severdik, tier 10 halini çok sevemedim. Jagdtiger'imle beraber, satmayı uygun gördüm.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 11 Kasım 2014; 7:12:32 >
  • BJK kullanıcısına yanıt
    Almanlara başlamışız :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chosniel_TR

Almanlara başlamışız :D

Eee önden yanma olayı da bitince iyi oldu
  • BJK kullanıcısına yanıt
    1-2 hafta sonra wt auf müfreze yapalım indirim bekliyorum :)

• soru basit; x2 için 3 maç yaptıran mm, x5 için kaç maç yaptırır.

edit: sakın bana oyunculukla alakalı demeyin jagdtiger ile mevziye gidene kadar 4-10 oldu maç şimdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barracudaaa -- 11 Kasım 2014; 12:14:52 >
  • quote:

quote:

Panther (ve VK3002M) ile nasıl oynanacağına dair, replay'im

http://www.dosya.tc/server35/Mb2eCs/replay_last_battle2.rar.html (9.4)

Esas olayı sniper olsa da, hızlı, isabetli ve yüksek depression'lı topuyla bu tip durumlarda da iş yapıyor.
    Ayrıca, hareket ederken auto aim'e geçip, iyi atışlar yapabiliyorsunuz. Veya, hızlı doluş sayesinde, rakibi sürekli track'te tutabiliyorsunuz.

İlginç bir maç değil. Fikir amaçlı koydum.
    Keşke ping'imiz daha düşük olsa. Kafa çıkarma durumlarında, yanlışlıkla kayayı vurmak hasta ediyor

Panther'den korkuyordum, ancak ilk 3 maçım gayet iyi geçti. Son maçta, 135 vuran topla, ıskalara rağmen 3100 hasar yaptık.
    Sonda, KV vuracağım diye yanlış konum seçmesem (veya baştaki acele - hatalı atışlarım düzgün gitse), tank ası da alınırmış.

Replay:http://www.dosya.tc/server35/tiGaI2/replay_last_battle3.rar.html

http://abload.de/img/shot_316vqum3.jpghttp://abload.de/img/shot_31785u2n.jpg

Panther ile eğlenceli bir maç daha. Hızla burun çıkarıp ateş açma, herhalde en iyi bu seriyle yapılıyor.

http://www.dosya.tc/server35/tBVAQY/replay_last_battle5.rar.html

En eğlendiğim tanklardan biri oldu. Düştüğü maçlardaki noob popülasyonu da pozitif etki yapıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Castle Bravo -- 11 Kasım 2014; 12:50:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RaymonD7

1-2 hafta sonra wt auf müfreze yapalım indirim bekliyorum :)

Yapalım da sen gene mi çıktın olm klandan yalama yaptın valla

• Klan savaşında patlayan bir tankın bir sonraki klan savaşında tekrar kullanılabilmesi için kaç saat geçmesi gerekiyor. Kaç saat kilitli kalıyor?
  • faky F kullanıcısına yanıt
    Tankın sadece toprak sahibi ile yaptığın savaşlarda kilitlenir, geri kalanlar için kilitlenmez, kilitlenme süreleri de değişkendir, mesela WT auf E100 72 saat kilitlenir, T62A 96 saat, T92 ise 100 den fazla idi yanlış hatırlamıyorsam. Yalnız önümüzdeki 3. klan savaşları seferinde istisna olarak kilitlenmeyecek.

• teşekkür ederim
  • 
Sayfa: önceki 23932394239523962397
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.