Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (2394. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
67.019
Cevap
120
Favori
2.438.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23922393239423952396
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: the_thing

Bu wg ne kadar ayarsız işler yapıyor böyle, VK.45.02.B nin önzırhına öyle bir buff yapmışlar ki Tiger2 nin son topunun golduyla (285mm) delemedim, sonradan farkettim taretten yiyor. Tarette küçük kalanıda top zaten. Trollemek için gidebilirim bu yola.

300 küsür efektif zırh var tier X tdlere karşı gülerek gazı kökleyebilirsin
  • Merhaba arkadaşlar bende oyuna başlayalı 3-4 hafta oldu şu anda kv-1s var fakat bu tankı hiç sevmedim ateş ediyorsun dogru düzgün adama isabet bile etmiyor etsede 100-200 arasında bişey vuruyor birde 122 top takılı yani hiç memnun degilim sizden tavsiye almak istiyorum.

Acaba devammı etsem sonraki tierlerde rahat edermiyim yoksa tog agacını mı kassam ileride hangisi iyi olur sizce.
  • 15 maçta 1927 win8 olmasına rağmen kazanma oranı %20, lanet olsun böyle oyuna...
     World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caesar76

quote:

Orijinalden alıntı: GurcellOnline

DHWOT Kale savaslarindan bir sahne :) How to troll, how to win :D

Masa üstü arka planı olacak bir kare

resmi geçit töreni gibi olmuş yendiğiniz maçlarda sona bir tank bırakıp bu tür enstantene ler yakalayın çekin bence . güzel omuş
  • Vk 'nın neredeyse hiç yan zırhı yok, eğer hafif açılıp yan zırhı görebiliyorsan patlat gitsin... yada goldu tarete çakacan
    Sende zaten t54 oynarken sorun oluyordur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • poyraz_371 kullanıcısına yanıt
    eğer AP ile sıkıyorsa sorun olur ama pre varken ap sıkan nadir T54 ile.
  • quote:

Orijinalden alıntı: NDS

O kadar zamandır oynuyorum ilk tier X tankı açtım tier X için hiçbir acelem yok, clan savaşları haricinde amaçsız oldukları için "HEMEN TIER X KASMALIYIM HAĞĞĞĞĞĞĞĞĞ�" diye oynamadım hiç Bütün ülkelerin nerdeyse bütün ağaçlarından yavaş yavaş ilerliyorum, premium hesap olmaması dahada yavaşlatıyor. Fakat, FV4202 premium tank olacak olduğu için ve çok çok büyük olasılıkla bu tankla sahip olanlar bu tankı para vermeden (görevle veya direk) alacakları için önceliklerim arasında en tepeye yerleşti. Bende İngiliz med serisine hız kazandırdım. Sonunda bitti, sonuç bu:

Tier 5ten itibaren 810 savaş sonunda FV açıldı
    Şimdi adamlar güzel ayarlamışlar, premium kullanmadan ve free exp harcamadan 1000 savaşta 0dan tier X açabiliyorsun.

Ben cromwelli event varken bitirdim (x2 exp event) ve cometinde bir bölümünde WGnin verdiği bedava premium işime yaradı. Böyle olmasaydı 900 küsür oyunda açardım herhalde.

Mürettebatı cromwellde %75 iken almıştım, her üst seviyede geçişte kredi ile tekrar eğitme yaparak 777 savaş sonunda (dat number) mürettebat 3. skiller %70deyken bitti seri. Crusader light tank yerine medium olsaydı pek fark etmezdi %73 felan olurdu diye düşünüyorum, tier 5 te fazla vakit harcanmıyor çünkü.

çok iyi başarı bence bir şeyi merak ettim bu winrateleri nasıl böyle yüksek tutabildin
    ben naparsam yapayayım üst üstte iki savaş kazanamıyorum genelde bir tankla günün iki katı için iki-üç yenilgiden sonra zafer alıyorum
  • Adam sürekli s. unicum, unicum larla platoon kuruyor.

Şaka bir yana önce iyi oyuncu olmak şart; iyi oyuncu tek kalmaz,kaldığında da kaçmasını bilir.
    Kötü takımlara s. unicumlarda düşüyor, twitch de izlerseniz(d1nz_wot tavsiye ederim izleyin şiir gibi oynar) insiyatif alıp, 6-7k hasarla oyun alıyorlar.
    Zaten her zamanda kötü takıma düşmüyor insan.

T54 ü bitirdim maalesef, en sevdiğim tankımdı sattım
  • Önerdiğin personel ve ekipman TD ve sniper özellikli tanklar için çok iyi bir dizilim. Hiç kıpırdamadan üssü savunmak için birebir olabilir. Forumlarda TOG için kaplamalı optik öneriyorlar, teleskoptan ziyade. Çünkü o kadar yavaşki sürekli hareket etmek zorunda, teleskopu kullanma şansın pek olmuyor. Hocam senin TOG sadece "daha iyi saklanmış TOG" olur, biliyorsun ağır tankların başlangıç kamuflaj değerleri zaten kötü.
  • Neden? çünkü obje 140 aldın. Yazık olmuş .
    Bende 140 da açık 430 da fakat kolay kolay almam. Çünkü T62a ile ahım şahım bir farkları yok. Ki ikisinede sahip olanlar T62a daha iyi diyor...

Ben parayı E50m ve t110e5 yolu için biriktiriyorum.
    %15 indirim ile t32 yi de aldım mı tamam. Bu ayki görevler çoğu kişinin para sorununu çözecek gibi. Sadece bu hafta sonu 4milyon para birikmiş

• quote:

Orijinalden alıntı: kapkankaan

quote:

Orijinalden alıntı: NDS

O kadar zamandır oynuyorum ilk tier X tankı açtım tier X için hiçbir acelem yok, clan savaşları haricinde amaçsız oldukları için "HEMEN TIER X KASMALIYIM HAĞĞĞĞĞĞĞĞĞ�" diye oynamadım hiç Bütün ülkelerin nerdeyse bütün ağaçlarından yavaş yavaş ilerliyorum, premium hesap olmaması dahada yavaşlatıyor. Fakat, FV4202 premium tank olacak olduğu için ve çok çok büyük olasılıkla bu tankla sahip olanlar bu tankı para vermeden (görevle veya direk) alacakları için önceliklerim arasında en tepeye yerleşti. Bende İngiliz med serisine hız kazandırdım. Sonunda bitti, sonuç bu:

Tier 5ten itibaren 810 savaş sonunda FV açıldı
    Şimdi adamlar güzel ayarlamışlar, premium kullanmadan ve free exp harcamadan 1000 savaşta 0dan tier X açabiliyorsun.

Ben cromwelli event varken bitirdim (x2 exp event) ve cometinde bir bölümünde WGnin verdiği bedava premium işime yaradı. Böyle olmasaydı 900 küsür oyunda açardım herhalde.

Mürettebatı cromwellde %75 iken almıştım, her üst seviyede geçişte kredi ile tekrar eğitme yaparak 777 savaş sonunda (dat number) mürettebat 3. skiller %70deyken bitti seri. Crusader light tank yerine medium olsaydı pek fark etmezdi %73 felan olurdu diye düşünüyorum, tier 5 te fazla vakit harcanmıyor çünkü.

çok iyi başarı bence bir şeyi merak ettim bu winrateleri nasıl böyle yüksek tutabildin
    ben naparsam yapayayım üst üstte iki savaş kazanamıyorum genelde bir tankla günün iki katı için iki-üç yenilgiden sonra zafer alıyorum

3lü müfreze, birazda gold sıkınca win rate artıyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Crimean kullanıcısına yanıt
    Bende aksine kaplı optiği kesinlikle önermiyorum, çünkü oyun başladığı an kafamda iyi saklanabileceğim bir yer belirler oraya geçerim, oyun içinde yer değiştirince çok hasar alıyor tog, zaten 1400hp yi gören bana doğru geliyor, bu sayede kamuflaj ağıda aktif oluyor.

Aynen obj 140ı açtım, t54ü de satmam şarttı çünkü mürettebat ve para lazımdı.

Özet olarak İkisinide aldım obj 140 gerçekten t62a nın yanında çöp, hurda yığını, kalas vs vs... :)

Benim obj140ı almamın sebebi de klan savaşlarında tanklar kilitlendiği için 3-4 günlüğüne obj 140 da yedek dursun diye aldım yoksa dediğim gibi başka bir sebepten boşa açmayın o tankı

• Demeyin şunu :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lanet olsun yine bu sinir oyuna geri döndüm
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_thing

Bende aksine kaplı optiği kesinlikle önermiyorum, çünkü oyun başladığı an kafamda iyi saklanabileceğim bir yer belirler oraya geçerim, oyun içinde yer değiştirince çok hasar alıyor tog, zaten 1400hp yi gören bana doğru geliyor, bu sayede kamuflaj ağıda aktif oluyor.

Tamamen tarza bağlı, sizin tarzıızda en iyi ekipman ve eğitimi yapmışsınız. Çok yavaş olduğu ve savaş yerine varana kadar çoğu kişi öldüğü için üst civarında kalmak aklıma gelmedi değil, seri atış avantajını kullanmış olursunuz ama dezavantajı geri kalanları temizleyip üsse toptan girerlerse tehlikeli ! Ama tek tek gelirlerse "top gun" olursunuz
  • sadonanım kullanıcısına yanıt
    sadonanım teşekkür ediyorum..maalesef onu bende biliyorum..amam 80.000 e yakın deneyim için epeyi bir savaş yaptım..ama mürettebat değerlerinde 75 olup 80 olan 90 olup 95 olan yok..maalesef 2 tankımda 95 in üzerinde bir türlü 100 olamadık..şaka gibi..96 da kabız oldu deneyim..neyse sorun değil..zaten umurumda da değil..ama benim bir eksiğim yapmam gereken varsa onu öğrenmek istedim..demekki bir ..k yokmuş..devam..
  • iamalegend kullanıcısına yanıt
    teşekkür ederim eskiden olsa inanırdım ama artık işe yaramaz..bunun gibi ne sihirbazlıklar var....örneğin bir şey daha..mesela gold mermi var değil mi çok etkili para ile satın alıyorsunuz..hepimiz biliyoruz..ama azıcık damage oranımızı arttırsak ne olur?KV2 ile 700 hasar atacağımıza %30 arttırsak 1000 hasar versek ne olur?gold mermim(!!!!) var paramla(!!!)aldım..dedim ya biraz incelemek lazım..böylece ortadan kaybolmaya gerek yok tam tersi ortada olup şenlik yaratmak gerekir..zaten dikkat ederseniz o şekilde çok adam var..dikkatli bakınca her şey ortada..
  • cukka cukka, cukka cukka, oturmayamı geldik?

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]
  • 
Sayfa: önceki 23922393239423952396
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.