Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (2387. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
67.019
Cevap
120
Favori
2.438.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23852386238723882389
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • kayisikent kullanıcısına yanıt
    Çalışmaz hatta güncellemeden önce modları silin öle başlatın sorun çıkabiliyor oyunda.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: poyraz_371

Ben illaki premium tank al demiyorum ama alacaksanda tier8 al diyorum. Tier5 premium tankla para kasmak yorucu olabilir(eğer oyunda yeniysen tier5 mantıklı, hem oyun pratiğin artmış olur).

Ama oyunda iyi olduğunu düşünüyorsan (bende yok ama) FCM 50t alabilirsin. Bir arkadaş da sormuş bu tankı efexxxefe arkadaş izah etmiş, fakat zırhı okadar da kötü değil bu tankın.

Tabiki T34 bencede iyi bir tercih olabilir. Hull down ile harika işler yapılabilir. Ben t29 la bile inan tier9 maçlarda kafam rahat oynuyorum...

Yada td sever biriysen e 25 alabilirsin v.s. v.s.

Sen illa ki demiyorsun doğru ama ben almayı düşünüyorum neden;
    Yaklaşık 3 yıldır bu oyunu oynuyorum bayağı da bi tecrübeli olduğumu düşünüyorum. 5 level premium tank almak istemiyorum ama işte fazla para da vermek istemiyordum o yüzden. Fcm50t'yi değerlendireceğim. T29 ise t7 lerde harikalar yaratan bir tank. Favori 7 level'im diyebilirim hatta oyuna ilk başladığımda ilk o seriden gitmiştim... td oynarım ama düşük seviyeli değil. Jpanther (t7) den gına gelmişti tövbe etmiştim. Ancak zırhı sağlam olan bi td oynamak isterim..

Parasızlık çok kötü şuan araştırıp alamadığım 2 tane 8 level başta olmak üzere toplam 5 tane alınacak tank var ama parasızlıktan alamıyorum. Yani düzgün para kasan adam akıllı bir tanka ihtiyacım var...
  • T29 deneyimin varsa o zaman t34 isine yarayabilir. Ama çok para gerçekten

• poyraz_371 kullanıcısına yanıt
    Düzelmişmi nasıl yenilgiler artmışmı nooblar :)
  • mini haritadaki tank simgeleri biraz ufalimis gibi.
    mac baslarken, geri sayim baslamadan once mesaj yazilmiyor.
    caylak konusunda bir gelisme yok

10-15 oyun oynadim, stalingrad henuz denk gelmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Homerius -- 5 Kasım 2014; 17:55:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HumWE

Düzelmişmi nasıl yenilgiler artmışmı nooblar :)

Nooblar aynı duruyorlar maşallah

• Togla oynarken bir kere denk geldi Stalingrad...Fena degil...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben premium tank (tier farketmez) neden alıyorsunuz daha doğrusu para kasmaya neden bu kadar ihtiyaç duyuyorsunuz anlamıyorum eğer premium kullanıyosanız para sıkıntısı falan yaşanmıyo ki zaten? görevleri takip etmek yetiyo ben hiç pre tank ile oynamadım 2 tane tier 10 tank 3 yada dört tane tier 9 tank falan olmasına rağmen 25 milyon param + 3-4 milyonluk otomatik yangın söndürücü tamir çantası vs. var. yani bende hepiniz gibi oynuyorum özel bişey yapmıyorum bu para sıkıntısını neden yaşıyosunuz hala anlayamadım gitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katalan! -- 5 Kasım 2014; 19:04:22 >
  • Katalan! kullanıcısına yanıt
    crew eğitmek için kullanıyorum ben

biriktirdiğim altınlarla churchill 3 aldım is3 crewi eğitiyorum, mağlum önemli bir tank 4. skiller çabuk açılsın

tog görevini yaptım black prince crewini koydum eğitiyorum onları

t7 car, t1e6 felan var onlarlada bulldog alınca crewi eğitcem vs vs.

-----
    ayrıca tier 8 premiumlar premium hesapla birlikte bot gibi oynasan bile masrafları çıkınca 40k felan bırakıyor
    düzgün oynayınca zaten 100k 100k alıyorsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana çok az exp ile tank ası verdi gibi geldi...Güncellemeden sonra tank ası daha mı kolay alınıyor?...

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rapator -- 5 Kasım 2014; 20:40:34 >
  • evet crew eğitmek için kullanılabilir dediğin gibi ama görevleri düzgünce takip edip premium kullanan bi oyuncunun para sıkıntısı çekeceğini düşünmüyorum açıkçası
  • Rapator kullanıcısına yanıt
    yuh be 1k dgm as vermiş güncellemeden dolayı sanırım 1 haftaya alamassın..
  • @Rapator 1376dmg az ama spot hasarla birlikte hesaplarsan 4126 dmg oyuna katkı yapmış oluyorsun ki bu Tier 6 için gayet iyi bi katkı.

@RaymonD7 eski modları çalıştırmadı bende jumb0crosshair ile panel modu attım sadece, çalıştı, bana yetiyor şimdilik. hitlog u denemedim belki o da çalışır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kayisikent -- 5 Kasım 2014; 21:04:21 >
  • Bende sonradan fark ettim, evet ondan olabilir...Tank asını çok nadir aldığımdan şaşırdım...
    bu tank ası tankı oynayan kitle ve tankın potansiyeli ile alakalı.

mesela cent 7/1 ile 1250 exp alıyorum hala "1" veriyor
    B1 ile 900 exp ile M alıyorum vs vs

----

mesela bende daha önce 1032 exple M almışım bu tankla

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]

birde tankı bitirdiğimde statlarım böyleydi,

yinede hiç ısınamadım bu alete çok değişik bir iticiliği var
    @Rapator

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    güncelleme ile alakası yok çok iyi spot yapmışsın.

Bu arada ahali yeni harita stalingrad ı çok beğendim kharkov gibi saçma sapan bir harita değil, daha çok taktik zeka gerektiren bir harita gibi geldi bana, iyi yapmışlar.

Ayrıca oyun akışı daha stabil gibi geldi bana bu sürümde Maşallah diyelim nazar değmesin :D

Birde son olarak, şu son gelen garaj müziğine bayılıyorum hüzünlü ama güzel dım dımmmmmmmmm dım dım dım... Var mı benim gibi hoşuna giden?
  • Garajda muzik mi var? Oyunun seslerini acayim bari :D
  • Yüksek tiere denk gelmezse güzel işler çıkarıyor 105 lik topu ile...Ama taretsiz tanklar her zaman sıkıntı...Bende bitirdim ama 3x için oynuyorum...Jagdpanther i açtım ama garajda yer olmadığı için bekletiyorum şu anda...

Bugün Togla oynarken demir yolu tarafında mevzilendim...Tog biraz yavaş olduğu için haritayı keşfetme şansım olmadı...Ama demiryolu tarafı iş yapar...
  • Akşam akşam iyi güldürdün beni gurcell :D bi bak bakalım beğencekmisin :)

@rapator: bende şuan jagdtigerdeyim o seride en sıkıntılı tank jgpz4 emin ol buna. jp2 nin son topunda tank dehşet oluyor.

birde tabiki jagdtiger; pozisyonunu tutturup altını güzel saklarsan t110e3 bile çaresiz kalıyor karşısında, kesinlikle değecek bir yol tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: önceki 23852386238723882389
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.