Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (2293. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
67.019
Cevap
120
Favori
2.438.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 22912292229322942295
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: borisgrey

yazdıklarıma dikkat edersen IS-3 övmedim, en çok kullanılan tank dedim ve avantajlarından bahsettim.

IS-3üm yok, satalı çok olmuştur. 110 var, ekip savaşına da 110 ile girmemi isterler klandan, gire gire bıktım, tankı biraz olsun tanıdığımı düşünüyorum. Ekip savaşı tecrübelerime dayanarak söyledim, ki genelde şehir haritalarında alfa ve boşluklu zırh avantajları oluyor IS-3'ün 110'a göre. Ayrıca hulldownı 110 iyi olsa da kupolaları belirgin, yakın mesafelerde yiyor, IS-3'de anca mantlet üzerindeki 20mm zırhı overmatch etmek lazım, çünkü kupolalar küçük denk getirmek zor.

IS-6 ile aynı zırha sahip demişsin, es geçmiştim ama madem geri konusu açıldı, belirtelim. 110'un IS-6 zırhı ile alakası yok. 110 yanlardan arkadan her türlü yer, IS-6'da boşluklu zırh ve iyi eğimler var, o nedenle troll zırh deniyor. Ayıca pike tarzı önüyle 110'un rakibe dik bakması gerek, IS-6'da açı verilir. IS-6 arkadan bile sektirebiliyor. Yani bu 2 tankın sektirmesi farklıdır. Önden delme kısmına gelince, leoparı herkes deliyor, kötü tank mı? Tarzı farklı, AMX'leri de herkes deliyor, bak örnek vermişsin kazanma oranları iyi diye. VK önden delmek zorlaştı, iyi tank mı?

110'un kazanma oranı genel olarak iyi olabilir, ama bunun sebebi sırf tank değil, tankı tercih eden oyuncu kitlesiyle de alakalı. Çin ağacı nispeten yeni bir ağaç, Ruslara bakarsak IS-3'lü pek çok yeni oyuncu da oynuyor, sonuçta IS-7 yolu.

kendi kendiyle çelişen adam diye buna denir hem 110 cok gerekli tank degil ıs3 ondan daha avantajlı diyorsun hemde ıs3'ü sattım 110 hala garajda diyorsun hayır cin heavy tier 9 hakkında yorumda yapmışsın demekki tier9 WZ'yide açtın peki hala gereksiz tank 110 niye garajda son olarak ben burda noob'un önde gideni olupta millete taktik veren çok gördüm bence sen önce wot'taki nickini ve 110 ile statlarını paylaşki en azından havaya konuşmamış olalım
  • 15 sayfada bir tekrarlanan en iyi tier8 hangisi mevzusu başlamış demek
  • Venom[TR] kullanıcısına yanıt
    arkadaşım IS-3'ü çok önce sattım dedim, 2 sene kadar önce, o zaman çin mi vardı, ekip savaşı mı vardı? Klanda bile değildim, ki zaten şimdi de rölantiyim.

geri IS-3 almaya üşendim almadım, hazır 110 var elimde, kırkta yılda bir giriyorum niye kasayım. Hem herkeste IS-3 var zaten, ben 50-100 veya 110 ile çeşit yapıyorum işte.

nikim aynı zaten meraklısı bakabilir, averaj bir oyuncuyum sonuçta, yazdıklarım da benim fikirlerim, beni bağlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi borisgrey -- 9 Ağustos 2014; 17:44:52 >
  • Bıktım kaybetmekten

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]
  • BJK kullanıcısına yanıt
    bıktım kazanmaktan 57,27 oldum :S

@BJK
  • quote:

Orijinalden alıntı: borisgrey

arkadaşım IS-3'ü çok önce sattım dedim, 2 sene kadar önce, o zaman çin mi vardı, ekip savaşı mı vardı? Klanda bile değildim, ki zaten şimdi de rölantiyim.

geri IS-3 almaya üşendim almadım, hazır 110 var elimde, kırkta yılda bir giriyorum niye kasayım. Hem herkeste IS-3 var zaten, ben 50-100 veya 110 ile çeşit yapıyorum işte.

nikim aynı zaten meraklısı bakabilir, averaj bir oyuncuyum sonuçta, yazdıklarım da benim fikirlerim, beni bağlar.

niyahet ilk mesajındada yazman gerekeni son mesajında yazmışsın "yazdıklarım da benim fikirlerim, beni bağlar"
    sana gore cok gerekli olmayan tank baskası için oldukca gerekli tank olabilir mesele genelleme yapmamak
  • Venom[TR] kullanıcısına yanıt
    gereklilik konusundaki mevzu benim fikrim elbette, ama bunu dayandırdığım maddelerde yanlışlık yok, bunlar nesnel, ben bunları ortaya koyarım, avantaj ve dezavantajına kullanmak isteyen arkadaşlar karar verir.

yani şu konuda teknik özellik karşılaştıracağına tamamen cımbızla kelime seçip bir takım gereksiz tartışmalarla uzatıyorsun mevzuları, gerek yok bunlara.
  •  World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]
  • Yaww müsade et de biraz da başkaları tank ası alsın şu tankla. Bu kaçıncı, ayıp oluyor.

@İmportant
  • beyler bu ziraatin burs kartı ile altın alınıyormu varmı deneyen bilen
  • Alınıyor. Kendim 2-3 defa aldım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shelobb -- 10 Ağustos 2014; 13:10:04 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • aufk panther'deki crewi indiene geçirmek istiyorum. fakat becerisi düşüyor ayriyetten kırmızı gözüküyor. ne yapmam lazım?
  • ramstayn kullanıcısına yanıt
    Mürettabta tıkla eğit bölümünden aldıgın tanka eğit altın ile yaparsan düşüş olmaz para ile yaptinmı düşüş olacaktır..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Para ile eğittiğinde %50 lik bir düşüş olur oda sınıf farkından dolayı aufk panther hafif tank indien orta tank problem buradan kaynaklanıyor. Ayrıca kırmızı olmasının sebebi de RaymonD7 nin dediği gibi eğitmediğin için. Hafif tank dan hafif tanka aktarmış olsan düşüş o kadar olmayacaktır. Şu an için yapacak bişey yok böyle maalesef.

@ramstayn

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sadonanım -- 10 Ağustos 2014; 16:11:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shelobb

Alınıyor. Kendim 2-3 defa aldım.

işlem sırasını söylermisin hocam sana zahmet bildiğimiz ilk verilen kart dimi genç kart falan değil sadece para çekilen birde posta geçen
  • Venganza kullanıcısına yanıt
    Benim bahsettiğim genç kart hocam
  • DHWOT clanindan 15 agustosa kadar inaktif olduklari icin cikartilacaklar listesi clan konusunda yayimlanmistir. Bilginize
  • teşekkürler hallettim. Bu arada bilgisayara format attım fakat eski ayarlarda oyun kasıyor. driverları vs. her şey güncel. problem ne olabilir?
  • ramstayn kullanıcısına yanıt
    sisteminiz yada oyun grafik ayarları kontrol ettinizmi eksik varmı yada sisteminize uygun ayarlar..
  •  World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]

xvm 3 günde bir stat güncelleme sırasına koyuyor sıra geldikçe güncelleniyormuş.

buldum sonunda
  • 
Sayfa: önceki 22912292229322942295
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.