Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (227. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
67.019
Cevap
120
Favori
2.438.389
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir sorum daha var. Ben şimdi t-28in ekibini kv de kullansam olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: SilverQuasar

Bir sorum daha var. Ben şimdi t-28in ekibini kv de kullansam olur mu?

Olur. Ama ne kadar yüksek yüzdeye sahipken geçirirsen o kadar yüksek yüzde ile KV'ye geçmiş olurlar.
  • quote:

Bir şey sorucam. Rus tanklarının hedefe odaklanma süreleri çok kötü geldi almanlardan sonra. Gerçekten fark var mı aralarında?

rus tankları geç nişan alır hedefi tutturması zordur ama iyi oturtur. Alman tankları az vurur ama isabet ihtimali çok yüksektir ve çabuk nişan alır.

Bu arada" altımda KV var" nedir yahu
  • Ayağını yerden kessin diye
  • Merhaba arkadaşlar WOT da yeni vir türk klanı kurduk. Yakında savaşcı kadroları oluşturup haritaya çıkarma yapmaya başlayacağız. Bizimle birlikte bu süreçte yer almak isteyen, klanımıza katkı sağlamak isteyen herkesi bekliyoruz...

Klan ismi : [RDR] Raiders of Turk ( AKINCILAR )

Klan Başvuru Formu: TIKLAYINIZ

Klanımıza başvuru yapmak için lütfen linkdeki yönergeleri izleyiniz saygılar...

• quote:

Orijinalden alıntı: silverdream

Merhaba arkadaşlar WOT da yeni vir türk klanı kurduk. Yakında savaşcı kadroları oluşturup haritaya çıkarma yapmaya başlayacağız. Bizimle birlikte bu süreçte yer almak isteyen, klanımıza katkı sağlamak isteyen herkesi bekliyoruz...

Klan ismi : [RDR] Raiders of Turk ( AKINCILAR )

Klan Başvuru Formu: TIKLAYINIZ

Klanımıza başvuru yapmak için lütfen linkdeki yönergeleri izleyiniz saygılar...

Hocam şu yeni ibaresini kaldırın artık :) Bence yeterince eskidik.
  • Bugün gerizekalı kardeşim oynarken iki kez üst üste bizim takımdakileri vurmuş az önce baktımki Teamkiller olarak gözüküyorum ve Nickim mavi. Ne zaman kalkar bu acaba???
  • Arkadaşlar En Çok Hangi SV de oynuyorlar amerika mı yoksa avrupa mı ? bide akıncılar klanı hangi SV de
  • akıncılar klanı avrupada.
  • Şu yama gelsin artık ya.:(
  • Beyler KV-5 te düzeltmemi yaptılar ne yaptılar,bayağı bi güzel en son savaşımda 8 kil aldım,110 k credi verdi.Topu öncekine göre daha iyi...
  • Beyler ping durumuz nedir? ben genelde 100-170 arası oynuyorum ama başka online oyun oynasam bu değerler yüksek gelir bana ama wotda düşüremiyorum bunu.
  • quote:

Beyler ping durumuz nedir? ben genelde 100-170 arası oynuyorum ama başka online oyun oynasam bu değerler yüksek gelir bana ama wotda düşüremiyorum bunu.

Benimde 100-130 civarı sürekli, sorun olmuyor
  • quote:

Beyler ping durumuz nedir? ben genelde 100-170 arası oynuyorum ama başka online oyun oynasam bu değerler yüksek gelir bana ama wotda düşüremiyorum bunu.

Yaklaşık aynı değerlerde, problem tarafını şu şekilde aştım, yakın mesafede herşey normal iken, uzak mesafede ve hareketli araca gereğinden daha fazla "önleme" atışı yapıyorum, genelde isabet sağlıyorum, bunun haricinde söz gelimi IL2 de olduğu gibi 10-20 pingin bir kıymeti yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzanSRC

Bugün gerizekalı kardeşim oynarken iki kez üst üste bizim takımdakileri vurmuş az önce baktımki Teamkiller olarak gözüküyorum ve Nickim mavi. Ne zaman kalkar bu acaba???

Bugün Gold aldım ve Premiuma geçtim baktımki hemen Mavi renk eski haline dönmüş Paranın gözü kör olsun açamayacağı kapı yok
  • Ne update miş arkadaş gelemiyor bir türlü
  • oyun goldunu gerçek para ile almanın bir yolu var mı acaba. bir de premiumlu t-34 veya IS oyuncusu iyi para kazanır mı oyunlardan
  • worldofwarplanes sitesi açılmış Çıkış tarihi henüz belli değil ama bayaa ses getirecek gibi duruyor. resimlerde insanın iştahını kabartıyor doğrusu umarım bir an önce kapalı betaya başlarlar...
    http://www.worldofwarplanes.com/

Çıkış Tarihi :Açıklanmadı

Hakkında
    Savaş uçakları Dünya Altın Çağ askeri havacılık uçuş mücadele MMO aksiyon oyunu. Oyun son derece beğeni toplayan Dünya Tankları işaretlenmiş zırhlı savaş temasını devam ediyor.
    Açıklama
    Savaş uçakları Dünya Altın Çağ askeri havacılık uçuş mücadele MMO aksiyon oyunu. Oyun son derece beğeni toplayan Dünya Tankları işaretlenmiş zırhlı savaş temasını devam eder ve hava hakimiyeti için hiç bitmeyen bir mücâdele içine oyuncular atmak olacaktır. uçağı ayarı tamamen dayanarak, Dünya Savaş uçakları oyuncular sanal tam ölçekli bir kariyer yapmak için izin verecek se makineleri sunan pilotlar

1930 ile çift kanatlı ve modern hava kuvvetlerinin öncülük Kore Savaşı jet avcı uçağı bakan Veral önemli dönemlerden, Savaş uçakları Dünya Warbirds, her biri onların etkinliğini ve davranış benzersiz geniş bir özellik. Sanal pilotlar, üç ana savaş uçağı sınıfların seçecektir yakın kavgaları, ağır, ölümcül düz saldırıları ile savaşçılar, bombardıman uçakları, yer hedefleri için korkunç bir tehdit düşman çekici yeteneğine sahip tek motorlu hafif savaşçıları her düzlemde cephane birden fazla varyasyon özelliği türleri, motorlar, ve diğer önemli modülleri ve bunların çeşitli kombinasyonları savaşta en etkili davranış için en uygun yapılandırmayı almak için izin verecektir.

İnternet Sitesi
    http://www.worldofwarplanes.com
  • Sultans of the Field klanına nasıl katılıcam sölermisiniz peki
  • beyler oyuna hani e-75 ler e-100 ler gelecekti nerede kaldı bunlar
    ağustosa girdik

bir de telefondan kontörle filan altın alınmıyormu bu oyun altınsız oynanmaz 1 haftalık altın alsam yeter aslında direk tiger 2 ye gelirim 1 haftada
    bir de beyler türkçe yamasını kuramadım oyunun

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi d.dursun -- 9 Ağustos 2011; 9:51:27 >
  • 
Sayfa: önceki 225226227228229
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.