Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (224. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
67.019
Cevap
120
Favori
2.438.403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 222223224225226
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Glomental

Bu free exp olayını anlatacak var mı hiç bilgim yok bu konuda.Free exp ile pz3'te iken king tiger'a geçmiş adamın biri nasıl oluyor bu

free xp her oyunda aldığın expin %5 i kadar gelir öteki yandan mesela ben stug 3 le 10k exp kastım harcamadım duruyo eğer yeterli altınım varsa bu 10k expi free expe dönüştürebilirim 25 exp 1 altın
  • Bende altın almayacağım için beni ilgilendirmiyor o zaman
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kapitan_zur_See

ozan is4 halen alamadınmı . Al da bende vk4502 p alacağım. Bekle bekle gelmeyecek e75

tam zamanında net kesildi şimdi komşudan kaçak çektim öyle yazıyorum.Neyse pederle görüşeyimde öyle karar veririm
  • Jagdtiger Strike Witches Modu

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]

• quote:

Jagdtiger Strike Witches Modu

nişanın linkini atabilirmisin
  • quote:

http://mirtankov.net/cr/3392--2dzoom-terryzxc.html

sağol güzelmiş
  • T-18 aldım ama alet biraz mal gibi. top araçla birlikte dönüyor. takır takır patlatıyorlar beni. yeni top eepey pahalı. bu alete yatırım yapmaya değer mi başka bir şey mi seçsem?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anadolu

T-18 aldım ama alet biraz mal gibi. top araçla birlikte dönüyor. takır takır patlatıyorlar beni. yeni top eepey pahalı. bu alete yatırım yapmaya değer mi başka bir şey mi seçsem?

Bu serinin en önemli özellikleri gözlemlediğim kadarıyla çok yavaş fakat ön zırhı delinmeyecek kadar kalın, toplarıda gayet iyi, top araçla birlikde dönüyor demişsin ama bütün tank destroyerlerin özelliği taretinin olmaması bikaç istisna dışında
  • arkadaşlar iyi günler oyunu şuan indiriyorum fakat rehberi okuduğum halde kafamda bi kaç soru var yardımcı olabilirseniz memnun olurum ^^

1. Sanırım rehberde yazdığı gibi günlük 150 gold olayı kalktı ?
    2. Oyunda PvP dışında bi explore (Keşif) yada adventure (macera) gibi modlar varmı yani pvp yerine pvm yapmak gibi ?
    3. Birde bana uygun olan sanırım medium yada light tankır heralde diye düşünüyorum daha oynamadım oynayınca bakıcam artık her neyse küçük tavsiyeleriniz varsa mutlu olurum Ülke silah cephane vs.
    Şimdiden Teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rhymeee

arkadaşlar iyi günler oyunu şuan indiriyorum fakat rehberi okuduğum halde kafamda bi kaç soru var yardımcı olabilirseniz memnun olurum ^^

1. Sanırım rehberde yazdığı gibi günlük 150 gold olayı kalktı ?
    2. Oyunda PvP dışında bi explore (Keşif) yada adventure (macera) gibi modlar varmı yani pvp yerine pvm yapmak gibi ?
    3. Birde bana uygun olan sanırım medium yada light tankır heralde diye düşünüyorum daha oynamadım oynayınca bakıcam artık her neyse küçük tavsiyeleriniz varsa mutlu olurum Ülke silah cephane vs.
    Şimdiden Teşekkürler

1. Altın olayı kalktı
    2. Dediğin tür modlar yok
    3. Tanklar ikiye ayrılıyor medium ve heavy tanklar olmak üzere.İsimlerinden de anlaşılabileceği gibi medium tanklar heavy tanklara göre daha hızlı, çevik, seri top atışı gibi özellikleri var, oyunda hepsinin görevleri ayrı.Kafanda nasıl bir oyun stili varsa ona göre seçmelisin tankını.
  • @isimsiz11111 cevabınız için teşekkür ederim

Sanırım medium'u seçeceğim birde sistemim bu İntel (r) Pentium (r) Dual CPU 2 gb ram 1.60 Ghz. 1 gb 128 bit ekran kartı oyunu oynayabilmek için yeterlimidir? ^^
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rhymeee

@isimsiz11111 cevabınız için teşekkür ederim

Sanırım medium'u seçeceğim birde sistemim bu İntel (r) Pentium (r) Dual CPU 2 gb ram 1.60 Ghz. 1 gb 128 bit ekran kartı oyunu oynayabilmek için yeterlimidir? ^^

Oyunun sistem gereksinimlerini bilmiyorum ama 9600gt ile medium ayarlarda pek iyi sonuç aldığım söylenemez, denemekte yarar var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi minderbob -- 5 Ağustos 2011; 3:52:53 >
  • Aşağıdaki sistem ile her şey low. Ayrıca oyunun klasöründeki res/particles/Tank klasörünün içindeki "shot_" ile başlayan 9 adet dosyayıda sildim; ateş ederken dumanda çıkmıyor (böylece ani fps düşüşü olmuyor) birazcık gerçekçiliği alıp götürüyor ama ne yapalım.

Ortalama 40-50 fps ile rahatça oynuyorum :)
  • Tüm efektler kapalı, ve tüm ayarlar en düşükte ortalama 40-50 fps, bazı haritalarda yoğun orman örtüsü içinde aksiyon olunca fps 30-20 aralığında.
    Grafik kartı=8600gt(512mb)
    İşlemci=Amd 5600x2 athlon(2x.2.9)
    Ram=OCZ 2X2 4gb
    İşletim sistemi=Xp Ancak idare ediyor hasılı kelam.
  • O M3 garajda ne arıyor ali yoksa sıkıldın mı alamancılardan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nevi şahsına münhasır

O M3 garajda ne arıyor ali yoksa sıkıldın mı alamancılardan

T34 ve T30 alacaktır
  • quote:

Orijinalden alıntı: AurorAbeam

quote:

Orijinalden alıntı: Nevi şahsına münhasır

O M3 garajda ne arıyor ali yoksa sıkıldın mı alamancılardan

T34 ve T30 alacaktır

Tabiki t30 istiyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: isimsiz11111

quote:

Orijinalden alıntı: Anadolu

T-18 aldım ama alet biraz mal gibi. top araçla birlikte dönüyor. takır takır patlatıyorlar beni. yeni top eepey pahalı. bu alete yatırım yapmaya değer mi başka bir şey mi seçsem?

Bu serinin en önemli özellikleri gözlemlediğim kadarıyla çok yavaş fakat ön zırhı delinmeyecek kadar kalın, toplarıda gayet iyi, top araçla birlikde dönüyor demişsin ama bütün tank destroyerlerin özelliği taretinin olmaması bikaç istisna dışında

o zaman ben şu topu değiştirmek için kasayım biraz. beğenmezsem satarım artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AurorAbeam

Aşağıdaki sistem ile her şey low. Ayrıca oyunun klasöründeki res/particles/Tank klasörünün içindeki "shot_" ile başlayan 9 adet dosyayıda sildim; ateş ederken dumanda çıkmıyor (böylece ani fps düşüşü olmuyor) birazcık gerçekçiliği alıp götürüyor ama ne yapalım.

Ortalama 40-50 fps ile rahatça oynuyorum :)

Arkadaşlar, AurorAbeam'in yaptığı gibi, hangi oyun klasörlerini siler isek, online oyun performansımız artar? Çeşitlendirelim, faydalanalım.
  • 
Sayfa: önceki 222223224225226
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.