Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (220. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
67.019
Cevap
120
Favori
2.438.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Nevi şahsına münhasır

quote:

Orijinalden alıntı: MeM-Tr

quote:

Orijinalden alıntı: Nevi şahsına münhasır

Almanlardan sonraki güncellemede Rus tanklarına ince ayar çekeceklerini düşünüyorum.

Umrım çekerler. IS-3 tam bir felaketti. Zırh berbattı, aim kötüydü ve genelde max damage alıyordu. Sadece bana mı oldu bilmiyorum ama Ferdinan 128'lik top ile 600, ISU-152 152'lik top ile 900, T-54 100'lük top ile 400 damage aldım. Turret zırhı iyi olmasına rağmen çok fazla ve büyük zayıf nokta vardı. KT ile karşılaştırırsak tek üstünlüğü hareket kabiliyeti.

Şu an da elimde IS-4 var. Tiger bile önden deliyor. Özellikle driverın bulunduğu kısım çok sinir bozucu. Ordan hem rahat deliyorlar, hem driverı indiriyorlar. Ausf b ile karşılaştırırsak üstünlükleri yan,arka zırhları ve önden turretli olması.

Closed Beta'da Ruslar Almanları eziyordu. Şimdi tam tersine çevirdiler.

@UberJager
    JagdPanther'i aldım. Free'yi Tiger için saklıyorum. O yüzden 16.5k xp kasmam lazım. Dandik top kullandığım için doğru düzgün xp gelmiyor. Sanırım 40-50 savaş yapmam gerekecek.

IS4 önden kötü IS3 heryerden kötü. Betadan sonra IS nin son topu ile ilk çıktığım maçta IS4e yandan %40 çakınca of be ne nişancıyım demiştim lakin sonra anladım ki IS3 ve IS4 ün zırhları betadaki gibi değil. IS3 ön sağ yanaktan feci alıyor içine. O seviyede hiç bir tank önden o kadar hasar almıyor. IS4 de keza öyle. IS7leri hiç saymıyorum bile oyundaki en kötü tier 10 tank.

Klan için almıştım IS7yi ama sattım artık oynamıyorum ağır tankla sadece IS4 var garajda. Gold mermi denilen illet oyunun içine ediyor ona da bi ayar çekmezlerse bırakacağım zaten. Hem gold memri hem her ay premium hem para kasmak için en az 7500golduk tankı da sayarsan para yetişmez.

Kesinlikle katılıyorum.Bugün tam hangi tank olduğunu hatırlamıyorum ama muhtemelen VK3002 idi, bende IS-4 var son topuda açık, adamı gördüm yaklaşık 100 metre uzaklıkta bitane sıktım tabii oda bana sıktı önden beni deildi şaşırdım tabi biraz ve buna yaklaşmaya başladım, ben bir atıyorum adam 2 atıyor 3 atıyor ve her vurduğuda zırhı deliyor önden, sonunda benim yaklaşık 250 civarı hp kaldı bunu patlattım sonradan chatten biri gold mermi kullanıyor yazdı yoksa hayatta aklıma gelmezdi

Birde şu var benim topun delişi 260 ama önden VK4502 olsun Jagdtiger olsun delmesi çok çok zor ama 200mm ön zırhı olan ferdinandı delebiliyor, bi maus un 246 delen topu her ikisinide rahatlıkla delebiliyor anlamış değilim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi minderbob -- 1 Ağustos 2011; 2:53:58 >
  • Atıcağın yeri biliyorsan her tankı delersin. is4 beni çok kolay deliyor. Jt
  • Oyunun bazı zırh delme ayarları gerçekten kontrolden çıkmış gibi. Örneğin 90'lık topu takılıyken T29'la yaptığım maçlarda Ferdinand'ı önden hiç sektirmeden delebildiğimi farketmiştim. Normalde ben Ferdi'yle oynarken en beğendiğim yönüydü ön zırhı, çünkü ön zırhı tamamında 200mm'ydi ve zayıf noktası yok gibiydi. Dolayısıyla ortalama delme değeri 160 küsür olan bir topun ön zırha sadece çizik atması gerekirdi.

Edit: JagdTiger oyundaki bu tür anormallikler için pek uygun bir örnek değil bence zira üst gövde önünde 250mm'lik zırhı olmasına karşın alt gövde zırhı 150mm civarında ve Tier 8 ve üstü her araç tarafından rahatlıkla delinebilir durumda. Hatta ön zırhı ve ateş gücü bakımından JT, taretsiz bir T30 bile denebilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Father Torque -- 1 Ağustos 2011; 9:08:02 >
  • Father Torque ben halen ferdinandı delmekte zorluk cekiyorum. 105 mm kt kullanıyorum. SAdece farlardan deliniyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kapitan_zur_See

Atıcağın yeri biliyorsan her tankı delersin. is4 beni çok kolay deliyor. Jt

Malesef çok kolay delinmiyor. Sovyet topların en büyük dezavantajı olan aim yüzünden uzak mesafede o zayıf noktaları tutturmak şans işi. Dediğin sadece yakın mesafede oluyor.

Ferdinand gerçekten eskisine göre daha kolay deliniyor. Hele yakın mesafede yakalarsam KV'yle bile delebiliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MeM-Tr -- 1 Ağustos 2011; 11:19:07 >
  • test serverinden video vb ... paylaşmak yasak mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozandekta

test serverinden video vb ... paylaşmak yasak mı?

Ben öyle birşey duymadım.
  • bu yamayı neden bukadar beklettiler anlamadım gitti
  • Kapitan_zur_See Acaba videoları hangi programla çektin değişik programlarla çektiyesen hangisi daha iyi
  • Fraps dan başka yazılım bilmiyorum ben. Frapsla cekiyorum.
  • yalnızca türklerin girdiği server var mıdır oyunda bilen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: receperdemata

yalnızca türklerin girdiği server var mıdır oyunda bilen var mı?

Malesef yok
  • Arkadaşlar Gamescom 2011'de World of Planes tanıtılacakmış. Haberi yeni gördüm daha önce söylediyse özür dilerim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ghost Knight

Arkadaşlar Gamescom 2011'de World of Planes tanıtılacakmış. Haberi yeni gördüm daha önce söylediyse özür dilerim.

world of planes başka world of warplanes başka , dikkat edelim
  • Kv3 değişecek mi?
  • M3 Light Tank kullanmış olan var mı? M2 LT kadar çevik midir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thales_ -- 1 Ağustos 2011; 21:42:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hellmarch

Kv3 değişecek mi?

Tier 7 olacakmış ama daha war baya
  • Arkadaşlar USA TD'lerinde T95'e gitmekten vazgeçtim. 13km hızla ben kanser olurum, oynayamam.

Şimdi sizce tier 7 olan T25 AT'de mi kalayım yoksa tier 8 olan T28'de mi? Biri stug gibi hızlı, çevik, ufak; diğeri ferdi gibi ağır, büyük. Gücü tabiki farkedecek ama mesele güç değil; işlevsellik. Sizce hangisinde kalayım; hangisi daha işlevsel olur?
  • quote:

Orijinalden alıntı: AurorAbeam

Arkadaşlar USA TD'lerinde T95'e gitmekten vazgeçtim. 13km hızla ben kanser olurum, oynayamam.

Şimdi sizce tier 7 olan T25 AT'de mi kalayım yoksa tier 8 olan T28'de mi? Biri stug gibi hızlı, çevik, ufak; diğeri ferdi gibi ağır, büyük. Gücü tabiki farkedecek ama mesele güç değil; işlevsellik. Sizce hangisinde kalayım; hangisi daha işlevsel olur?

Bende T95'e devam et, 13 Km/h az gibi gözüksede TD'sin zaten amacın pusup vurmak.
  • MAUS vs KV
  • 
Sayfa: önceki 218219220221222
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.