Şimdi Ara

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU] (197. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
67.019
Cevap
120
Favori
2.438.372
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beyler biraz daha cevap mümkünse alabilirmiyim ona göre yapıcam çünkü
  • Arkadaşlar yanlışlıkla KB-3 sattım geri nasıl alabilirim.
    NC açık şuan ama KB-3 satıldığı için param az geliyo ikisinide alamıyorum.
    Ayrıca 1300 oyun oynadım ama hala KB-3 teyim yokmu bunun kolay bi yolu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: antısekurıt

Arkadaşlar yanlışlıkla KB-3 sattım geri nasıl alabilirim.
    NC açık şuan ama KB-3 satıldığı için param az geliyo ikisinide alamıyorum.
    Ayrıca 1300 oyun oynadım ama hala KB-3 teyim yokmu bunun kolay bi yolu.

sanırım rus serverindesin tankını sattıysan geri alma ihtimalin malesef yok. NC dediğinde sanırım lS .başka bir tankla para kasıp NC ni alacaksın:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: NighTMarex

beyler size seçim sorusu bende KV ve PzIII var sizce KV ye mi devam edeyim yoksa ben bu VK serisini de merak ediyorum PzIII mü gideyim bi öneri sunun çok kararsız kaldım

rus heavyler kötü accuary fakat yüksek damage demekdir. almanlar ise iyi aim düşük damage.tigerden sonraki heavylerde alman ve ruslar kafa kafaya gibidir.pek bir ezilmessin yani eşit tier başka bir heavye.ben rus gittim ama e-100 denen güzel bir heavy gelecek almanlara.o yüzden tavsiyem alman.

• Biraz gülmek lazım.İzleyenler olabilir.Ama bu izlememiş olanlar için
  • quote:

beyler biraz daha cevap mümkünse alabilirmiyim ona göre yapıcam çünkü

ALman kullan. Almanlar iyicene buflandı. Tigere kadar ecuk zorlanırsın ama king tigeri acınca zevkten 4 köşe olursun. Ben 105 mm topunu actım 200 maçta 220 kilim var. Çok uzaktan yüksek isabetli atışlar yaparsın hayatta kalma şansında cok yüksek.
  • Sultans Of The Fields

World of Tanks Taktik Paylaşımı [ANA KONU]

Binlerce World Of Tanks oyuncusunun ve 100 lerce clanın tanıdığı, saygı duyduğu bir clan olma yolunda önemli adımlar atmıştır,

Bölgedeki hakimiyeti kurarken kazanılan bir sürü savaş ve üstünlük kurarak bölgeden sildiği ya da sindirdiği bir çok clana da korku salmıştır, ya bölge değiştirdiler ya saldırmaktan vazgeçtiler,

SLTNS a karşı cuma günü kurulan 1 i sırp 2 si polonya clanından oluşan ittifakın 2 clanı pazar günü bölgedeki tüm topraklarını SLTNS a kaybedip haritadan silinirken 1 tanesi kalan tek toprağından saldırmaya bile cesaret edemez hale gelmiştir. :)

Ayyıldızlı logomuzu Haritaya gücümüzün yettiği kadar çok yere dikmekten mutluluk ve gurur duymaktayız,

Sizleride aramıza bekleriz,

Not: Clan wars taki kurallar ve oyuncu(tier) = chip = stratejik map daki saldırı ve savunmaları seçebilme imkanı olduğundan dolayı clanın tier kuralları vardır.
    Bunun sebebi tamamen oyunun kuralları olup kimse kimseyi tankına topuna göre adamlıkla değerlendirmemektedir arkadaşlar,Clan wars kuralları ve stratejileri oyuna yeni dahil oldu oyun içinde oyun ve biz bile çok çaba ve hata yapa yapa birçok şeyde deneyim kazandık, Bu şekilde varolmak sadece savasa girip yenmekten çok daha fazla şey gerektiriyor oyunda.

Saygılarımla;

Jaddeth
    Field Commander
    Sultans Of The Fields.
  • quote:

Orijinalden alıntı: savasxaskeri

bende sultans a girebilirmiyim

Girebilirsiniz.
    http://sultans.freeforums.org/index.php
  • quote:

Orijinalden alıntı: mithrandil245

Bende klana girmek istiyorum ama pre yok olur mu? Eyer oluyor ise hemen başvuru yapayım

Olur.Premium şartımız yok ve birçok premiumsuz arkadaşımız mevcut.Başvurunuzu yapabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzanSRC

Uzun zamandır oynamıyorum oyunu hangi tanklarda kaldığımı da unuttum gerçi beni clan savaşlarına dahil edecek olan var mı bilenler bilir eski oyuncuyum kapalı betaya ilk katılanlardandım da tam sürümde iş paraya dökülünce sıkıldım hemen şimdi clan savaşlarını fln görünce canım çekti

Gel ozancım gel başımızın üstünde yerin var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fistan

Hoş bir oyunmuş, bende başlamış oldum Yanlız ilk sayfada belirtilen ne donanimhaber nede sultans kanalına ulasamadım. Oyunda halen oynayan arkadaşlar var ise bana ulaşabilirler. Guilde katılmak isterim beraber oynamak adına. En son KV-3 açabildim. Birde Stugum var, TD i eylencelik oynuyorum gerçi ilerletmeyi düşünmüyorum, IS için uğraşıyorum. Neyse, bir oluşum varsa katlmak isterim.

Aramıza katılmanız bizi sevindirir.Gerekli protokolleri zaten okumuşsunuzdur şu zamana kadar sanırım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: vuque

quote:

Uzun zamandır oynamıyorum oyunu hangi tanklarda kaldığımı da unuttum gerçi beni clan savaşlarına dahil edecek olan var mı bilenler bilir eski oyuncuyum kapalı betaya ilk katılanlardandım da tam sürümde iş paraya dökülünce sıkıldım hemen şimdi clan savaşlarını fln görünce canım çekti

Şimdi baktım da en son amerikalılardan M2 Tankta bırakmışım Tier kaç lazım size katılmak için?
  • Kapitan sağol kardeş o zaman ben Kv yi satıyorum ama bu sovyet tanklarınında verdiği damage fazla olduğundan bana daha cazip geliyodu fakat zırhları zayıf

bişey daha sorucam şimdi almanda birde VK serisi var o nasıl yoksa ağır daha mı iyi birde bunu cevaplarsanız iyi olur
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: vuque

quote:

Şimdi baktım da en son amerikalılardan M2 Tankta bırakmışım Tier kaç lazım size katılmak için?

Ana clana girmek için tier 8 durumu var ancak tier 8'i olmayan arkadaşlarımızında kasarken bir arada olması için akademi clanımız mevcut.Oraya alırız seni
  • Arkadaşlar ben rus ağacınını tamamladım sayılır.İnsan herhangi bi tankı kasmayınca sıkılıyor.İki seri arasında kararsızım.Amerikan Heavymi kassam yoksa Alman Medmi.Hangi seriden daha çok tat alırım sizce?T30 lS-7 gibi hayal kırıklığı yaratmaz heralde bende. Panter ll(E-50) mi dersiniz T30 mu ? :)
  • quote:

Kapitan sağol kardeş o zaman ben Kv yi satıyorum ama bu sovyet tanklarınında verdiği damage fazla olduğundan bana daha cazip geliyodu fakat zırhları zayıf

bişey daha sorucam şimdi almanda birde VK serisi var o nasıl yoksa ağır daha mı iyi birde bunu cevaplarsanız iyi olur

Her tankın ayrı zevki her tankın ayrı görevleri var,

Rusların zırhları zayıf değil kesinlikle,

Silahlara sadece damage açısından bakma, ozaman en iyi top t30 un 750 vuran topu olurdu,

Penetration(zırh delme gücü)
    Reload ( mermi yükleme hızı)
    isabet şansı (menzil uzadıkça ön plana çıkar)

gibi özellikleri hepsinde değişiklik gösterir,

Takım oyunlarında Clan warsda misal mauslar kritik defansif noktaları tutarken IS7 ler operasyonel olarak kullanılır şuraya git burayı al geri dön tarzı,

maximum tiere giderken tanklar çok değişkenlik gösterir hedef secerken tier 5-6-7-8-9 lara hiç bakma t10 veya max tierde ne ye ulasıcaksan o tankı hesap ederek kas.
  • quote:

Orijinalden alıntı: esasiunnn

Arkadaşlar ben rus ağacınını tamamladım sayılır.İnsan herhangi bi tankı kasmayınca sıkılıyor.İki seri arasında kararsızım.Amerikan Heavymi kassam yoksa Alman Medmi.Hangi seriden daha çok tat alırım sizce?T30 lS-7 gibi hayal kırıklığı yaratmaz heralde bende. Panter ll(E-50) mi dersiniz T30 mu ? :)

Panther 2de hayatta kalma oranım 170 maçta sadece %17. King tigerde ise %40 sen kararını ver
  • ben 501st legion klanına katılmak istiyorumda acaba kimden yardım alabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kapitan_zur_See

quote:

Orijinalden alıntı: esasiunnn

Arkadaşlar ben rus ağacınını tamamladım sayılır.İnsan herhangi bi tankı kasmayınca sıkılıyor.İki seri arasında kararsızım.Amerikan Heavymi kassam yoksa Alman Medmi.Hangi seriden daha çok tat alırım sizce?T30 lS-7 gibi hayal kırıklığı yaratmaz heralde bende. Panter ll(E-50) mi dersiniz T30 mu ? :)

Panther 2de hayatta kalma oranım 170 maçta sadece %17. King tigerde ise %40 sen kararını ver

Wow baya kötüymüş vaziyet.Şekli insanı cezbediyor ve alman olmasıda.O vakit panter ll rafa.t30 a doğru yelkenler fora.saol uber.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eddardstark_ -- 18 Temmuz 2011; 15:21:05 >
  • Clandayız ama bır oyun nasıp olmadı.:)
  • 
Sayfa: önceki 195196197198199
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.