Şimdi Ara

World of Tanks - Soru & Cevap

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
73
Cevap
2
Favori
4.430
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

World of Tanks ile ilgili sorularınızı cevaplayabilmek adına Donanım Haber forumları üzerinde bir Soru & Cevap etkinliği düzenliyoruz!
    7 Ekim Cumartesi günü, 18:00 – 20:00 saatleri arasında Topluluk Ekibimizden vuque ve Avrupa World of Tanks Ürün Uzmanımız kayi4ek, World of Tanks ile ilgili sorularınızı cevaplamak için burada olacaklar.

Cumartesi akşamı görüşmek üzere!

Wargaming Türkiye Topluluk Ekibi

• Oyuncuları önemsemediğiniz için gelip soru sormamıza da gerek olduğunu zannetmiyorum. Ülkeye göre fiyat politikası bile yapamayacak kadar aciz bir durumdayken soru almanız ne kadar da mantıksız.Tank mı çıktı ? Çarp 4 le itele millete. Güzel sistem. MM den Hilelerden hiç bahsetmiyorum. Nasılsa buradan ban yemem rahat rahat yazayım. Çünkü Kendi Forumunuz da Kendini bilmez yetkilileriniz ve ucu açık kurallarınız var kafalarına göre ban atıyorlar. Rusya'da ki merkezden bir adım çıkamayıp burada soru alacaklarmış. Sizi dinleyen bile yoktur. Ve Dolayısıyla Türk Oyuncuları da. Sadece Kazandığınız paraya bakıyorsunuz. Gerisi Tamamen Reklam amaçlı hareketler. Adil oyun politikası deyip Ban yiyen oyuncularının adını vermiyorsunuz. Adil oyun politikası deyip iyileri bir yana kötüleri bir yana atan bir sisteminiz var. Hala utanmadan nasıl bu kadar insanın yüzüne bakabiliyorsunuz çok merak ediyorum. WG nin Sonu da Knight online gibi olduğunda Görücem ben sizi. Oyuncular Her Zaman şirketlerden büyüktür. Bunu anlayın. Biz olmazsak sizde olmazsınız. ve oyuncuyu düşünmezseniz hiç bir zaman büyük bir firma olamazsınız. Her Zaman böyle Dar vizyonla oyuncuyu ÖPME yi düşünürseniz Çok oyuncu kaybedeceksiniz. Hesap satımını yasaklayıp Tankları kapatıp hesaplara Değer kattığınızı düşünüyorsunuz ama insanlar tam aksine neden ben alamıyorum ? Böyle bir sistem mi olur diyorlar. Ülkeler arası o kadar çok ayrım yaptınız ki Artık 2-3 ülkenin tankları hariç diğerleri fazla oynanmıyor bile. Çıktığımız maçlarda Normal tanktan çok pre tank var. Siz Para kazanıyorsunuz evet ama bi zaman sonra duracak. Siz süreklilik yerine Öptüm Kaçtım mantığıyla çalışan aşağılık bir firmasınız.Merak ediyorum bu satışlardan Türkiye'ye vergi veriyor musunuz ?

Tank almıştım ve cayma hakkımı kullanmak istemiştim ve Supporterlarınız almamıştı geriye. Dava edicem adres verin dediğimde bir tanesi bile adres vermedi. siz böyle bir firmasınız işte.
  • Oyuncuları önemsemediğiniz için gelip soru sormamıza da gerek olduğunu zannetmiyorum. Ülkeye göre fiyat politikası bile yapamayacak kadar aciz bir durumdayken soru almanız ne kadar da mantıksız.Tank mı çıktı ? Çarp 4 le itele millete. Güzel sistem. MM den Hilelerden hiç bahsetmiyorum. Nasılsa buradan ban yemem rahat rahat yazayım. Çünkü Kendi Forumunuz da Kendini bilmez yetkilileriniz ve ucu açık kurallarınız var kafalarına göre ban atıyorlar. Rusya'da ki merkezden bir adım çıkamayıp burada soru alacaklarmış. Sizi dinleyen bile yoktur. Ve Dolayısıyla Türk Oyuncuları da. Sadece Kazandığınız paraya bakıyorsunuz. Gerisi Tamamen Reklam amaçlı hareketler. Adil oyun politikası deyip Ban yiyen oyuncularının adını vermiyorsunuz. Adil oyun politikası deyip iyileri bir yana kötüleri bir yana atan bir sisteminiz var. Hala utanmadan nasıl bu kadar insanın yüzüne bakabiliyorsunuz çok merak ediyorum. WG nin Sonu da Knight online gibi olduğunda Görücem ben sizi. Oyuncular Her Zaman şirketlerden büyüktür. Bunu anlayın. Biz olmazsak sizde olmazsınız. ve oyuncuyu düşünmezseniz hiç bir zaman büyük bir firma olamazsınız. Her Zaman böyle Dar vizyonla oyuncuyu ÖPME yi düşünürseniz Çok oyuncu kaybedeceksiniz. Hesap satımını yasaklayıp Tankları kapatıp hesaplara Değer kattığınızı düşünüyorsunuz ama insanlar tam aksine neden ben alamıyorum ? Böyle bir sistem mi olur diyorlar. Ülkeler arası o kadar çok ayrım yaptınız ki Artık 2-3 ülkenin tankları hariç diğerleri fazla oynanmıyor bile. Çıktığımız maçlarda Normal tanktan çok pre tank var. Siz Para kazanıyorsunuz evet ama bi zaman sonra duracak. Siz süreklilik yerine Öptüm Kaçtım mantığıyla çalışan aşağılık bir firmasınız.Merak ediyorum bu satışlardan Türkiye'ye vergi veriyor musunuz ?

Tank almıştım ve cayma hakkımı kullanmak istemiştim ve Supporterlarınız almamıştı geriye. Dava edicem adres verin dediğimde bir tanesi bile adres vermedi. siz böyle bir firmasınız işte.

• MrSharp kullanıcısına yanıt
    Hocam her yazdığını okudum, ama sadece şuna takıldım. "Dava edicem adres verin". Noldu adres alamadığın için mi dava edemedin?

Çok takılma bence, sen avukata ver o muhattabını bulur. Zaten Türk oyuncuların çoğunun sorunuda bu, istediğinde muhattab bulamayınca dava edicem diyip, sonrasında forumlarda bu şekilde söylenmek.
  • Öncelikle ülkeye göre premium dükkan fiyatları da güncellenmeli. Yani Avrupa'da örneğin asgari ücret 1400 Euro, 8 seviye premium bir tank 100 Euro. Ama Türkiye'de asgari ücret 1400 TL, 8 seviye premium bir tank 350 TL. Bu sorunun gerçekten çözülmesi lazım.

Oyun ile ilgili sormak istediklerime gelirsek; en merak ettiğim konu, Kişisel Görevlerin devamı gelecek mi? Yani Obj. 260 benzeri yeni bir 10 seviye özel araç alma fırsatımız olacak mı? Olacaksa ne zaman?

Aklıma soru takıldıkça burayı editlerim. Teşekkürler. Saygılar.
  • Oyun artık iyice pay2wine dönüştü ki bunu 5 yıllık wot oyuncusu olarak söylüyorum.Pahalı ve hormonlu pre tankları satıp oyunun dengesini alt üst etmekten ne zaman vazgeçeceksiniz.Benim para verip aldığım t8 tankım sizin piyasaya sürdüğünüz yeni pre tanklar tarafından al aşağı ediliyor.

Yeni gelen sıralamalı savaş pek tutumadı gibi.Verilen emek ve kazanılan ödül dengesizdi.Ayrıca 30 vs 30 savaşlar uzun vadede tutmayacak gibi.Yeni bir şeyler eklenecek mi oyuna yoksa ya tutarsa mantığına devam mı?
  • Ayrıca sizin kendi resmi forumunuz yok mu neden dhda bu konuyu açma gereksinimi duydunuz?
  • T62A mı Maus mu
  • Merhaba, benimde sorum olacak.

1) her gelen update ten sonra tankların oyun içi gelir kazanma oranları düşüyor. Bunu yeni oyuncular anlamıyor belki ama tecrübeli ve sürekli oynayan herkes farkında. Her update ile çaktırmadan kırpıyorsunuz, azar azar, yavaş yavaş.

Bakın, tabiki amme hizmeti vermiyorsunuz, para harcıyorsunuz, oyun yapıyorsunuz, bir sürü çalışanınız var ve para kazanmalısınız. Bu çok doğal. Ancak bunu oyun içi gelirleri kısarak, "dolaylı görünümlü ama direk" zorunlu tutma yöntemi ile yapıyor olmanız hiç adil değil.

2) 6.his skill ini kullanmayan yada açmayan azdır. herkes bu skille ulaşabildiği için adaletsizlik yok gibi duruyor. Yalnız gerçekçi olması için uğraştığınız, tarihi bilgilere dayandırdığınız oyun için bu skill saçma değil mi? yani benim mürettebatım, düşman tankın yerini tespit edemeyecek ama ne hikmetse kendisinin tespit edildiğini bilecek! nasıl? vahiy mi iniyor komutana? modern tanklarla oynuyoruzda, üzerine hedef kitlendiğinde haber veren teknolojik sistemler mi var bu tanklarda? Bence bu skill tamamen kaldırılmalı

3) serverlardaki aktif/online oyuncu sayılarınızı her geçen gün düştüğünün farkındasınızdır. 100.000 online kişinin bulunduğu bir anda, aynı tankla birçok el oyun oynadım. Top tier çıkmayabilir ama el insaf, hiç mi bu tank (tank, kendi içinde full upgrade edilmiş olsun) en üst tierler arasında çıkmaz? sürekli ama sürekli, hangi tier tankla oynuyorsam, 1 yada 2 üst tierlerle savaşıyorum. Hiç mi denk gelmiyor? hiç mi kendim ile eşit yada altındakiler ile maç yapamam? ben oynarken hiç mi kendi seviyemden düşük adam oyunda olmuyor yani? bu imkansız. pre hesaplara torpil geçiliyorsa, resmi sayfanıza yazın, pre hesap alanlar SMM oynarlar diye, bizde bilelim, sinir olmayalım.

4) tankların teknik özellikleri ile oynanmasına alıştık artık. yanlız ülkelerin tank ağaçlarını değiştirmekte hiç adil değil. Mesela bir sonraki güncellemede, Amerikan hafif tank ağacının değişeceği ve şarjörlü-şarjörsüz diye 2 ye ayrılacağı söyleniyor. Bu haber doğru ise benim şarjörlü oynamak için başladığım seri şarjörsüze dönecek. Eee ben bu amaçla başlamıştım. Şarjörsüz istemiyorum diyelim ne olacak o kadar emek?

Aslında biz yazıcaz, siz ileticek, tabiki fikirleriniz değerli falan diceksiniz ama sonuç alamayacağız. olsun. benimde aklıma bunlar geldi.

• quote:

Orijinalden alıntı: Naykimayki

T62A mı Maus mu

harika

çabuk söyle, çabuk söyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Naykimayki

T62A mı Maus mu

Hepsi.
  • Bekleriz :)
  • oyununuz bu haldeyken ne sorulmasını bekliyosunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: jrazrael

Hocam her yazdığını okudum, ama sadece şuna takıldım. "Dava edicem adres verin". Noldu adres alamadığın için mi dava edemedin?

Çok takılma bence, sen avukata ver o muhattabını bulur. Zaten Türk oyuncuların çoğunun sorunuda bu, istediğinde muhattab bulamayınca dava edicem diyip, sonrasında forumlarda bu şekilde söylenmek.

Hayır adres vermediklerinden değil. Adres Veremediklerinden dolayı bunu yazdım. Yoksa WG gibi vizyonsuz bir firmayla uğraşmak çok zevkli olurdu Ki bunun örnekleri de mevcut biliyorsunuz. Steam'e açılan Davalar v.s var. O kadar Bağlılar ki orada çalışanlar hiç bir şekilde insiyatif alıp sorun çözemiyorlar. Hep aynı cevaplar. Onu söylemeye çalışıyorum. Ve Dava edecekte param yok şuanda avukata v.s verecek :)

• 1. SMM'li 175 delen tanklar konusunda nasıl bir çözüm sunacaksınız?
    2. Özellikle Merkez Avrupa'ya uzak olan, Doğu Avrupa oyuncuları düşünerek ,buralara yakın (Bulgaristan, Romanya, Türkiye vb. ) yerlerde 3. bir sunucu açmayı ya da sunuculardan bir tanesini taşımayı düşünür müsünüz?
    3. Artylerin oyundan tamamen kaldırılıp, oyunculara harcadıkları deneyim ve kredi miktarını iade etmeyi düşünür müsünüz?
    4. Fiyatların, Türkiye gibi dövizin yüksek olduğu ülkeler için aynen Rusya'da olduğu gibi dengelenmesini düşünüyor musunuz?
    5. Oyun için ödüller 1-2 sene önce çok daha çeşitli ve de tatmin ediciydi. Acaba son zamanlarda neden bu kadar kötü oyun içi etkinlikleri düzenleniyor? (Özellikle NA sunucusuna kıyasla)

Teşekkürler

WOT Nick : Sharp1903

• Wotta bence en önemli sorun tanklar arasındaki dengesizlik gereksiz bufflarla OP yapılan tanklar ve yükseltilmesi yada geliştirilmesi gereken tanklar.

Örnek vermek gerekirse ıs7 gelen buffda canın 2150den 2400 olması tankı çok OP yaptı zaten tank taret zırhı kuvvetli yan zırhı ve ön zırhı kuvvetli bir tank hemde bu tank hareketli hızlı bir tank tüm bunlar varken birde canın artması tankı OP yapıyor eğer canını 2150 yapamasanız bile en azından wz1115a gibi 2200canlı yapmanız gerekli.

Obj140 taret zırhına gelen buffdan sonra T62a almanın bir önemi kalmadı halbuki aralarındaki en önemli fark t62anın taret zırhının daha iyi olmasıydı.

Test serverda oynarken FV4005'e oynamıştım ve tankın fazla OP oldunu söylemem gerekli
    Bu yapılan bufflarla tankın karakteristik özelliklerini değiştirmiş tank pusu odaklıyken hızı artmasıyla vur kaç odaklı bir tank olmuş tankın taret dönüş açısı artması namlu eğilme açısı artmasında sıkıntı yok ama motorun 650bg yerine 950yapılıp hızında 35yerine 50olması tankı jge100 topu olan grille15den farksız kılıyor.

Fv183de hattı düzeltmişken fv4005 hattı bozuldu bu durumda yeni gelecek olan tankla ilgili endişelerimizi mevcut oda fv4005 gibi dengesiz olursa bu büyük sorun olur. ( Özellikle yeni gelen fv tankı 183mm olursa hatta büyük sorun çıkar bu fv183 hattı zırhlı yavaş isabetli dpm odaklıdır fv183 yerine gelen X tier için 140mm bir top bu hat için daha iyi olur.)

Geçenlerde fark ettim 6lvl arl44de 90mm dca45 die bi top var ve aynı zamanda bu top 7lvl amx m4.45inde son topu Allah aşkına 7lvl agırın son topu 6lvl ağırtankda ne işi var.

6lvl avcının son topu 90mm ac dca45die geçio burda avcı topunu agırtanka takmasınlar die ismen ayırmışlardır. Yoksa Hasar deliş seviyeleri aynıdır.

Yani 6lvl avcının son topunu 6lvl ağıra takmışda diyebiliriz.

Zaten topun seviyesi 7 olması gerekirken seviye 8 yazıo 90mm dca45 ARL44'e fazla en kısa zamanda bu tankdan 90mm dca45 alınmalı.

Defender yada diğer ismiyle obj252u bu tank OP bir tank bu tankda her ne kadar isabetsiz bir top uzun nişan alma uzun yükleme olsada iyi bir zırh alfa DMG ve normal bir delme ve normal Bİr Hitpoint var burda dikkat edilmesi gereken bence tankın eksiklerinin telafi edilebilir olması.

uzun sürede nişan alıo nişan alma tak
    uzun sürede yüklüyor hızlı yükleyici tak
    isabet oranı mürettebat 110 olduğu için aimde düşüyor ve arkadaşlıkda verince dahada düşüyor.

Bu tankda olması gereken değiştirilemeyen şeylerin azaltılması Hitpoint delicilik DMG armor hız gibi

VK 100.01 P

Zırhlı ve hantal bir tank buraya kadar normal ama tankın 440 çakması ve 220delmesi bu kadar zırhla birleşince problem oluşturuyor.
    ya bu tankda top delmesi hasar azaltılır yada tankın armoru azaltılır.

Armorda azaltıcak yerlerde

Tankın ön taret 230mm değil 215mm yada220mm olmalı
    Tankın ön zırhı 200mm değil 180-185mm olmalı
    Tankda kupola kısmı önde 220mm yanlarda 190 arkada 175mm ama kupola ön kısmı 190-200mm olmalı

St1deki 175delen 390çakan top olması açıkçası çok saçma bu tankda 107zis 24topu olmalı başka şekilde 7lvl IS'in 122'lik topunu alıp 9lvlde oynamak çok zor ve yeni topu açınca ya kadar oyuncuya ızdırabçektirmekten başka bşy değil.

VK 45.02A bu tankda neden 200mm delici top varda tiger 2de 225delicilikli top var bu tankda gerçekten delicilikden yana bir problem oluşturuyor.
    (aynı zamanda tankda son topu taktınız zaman topun tipi doğru değil 10.5 kW.kl/52de bu hatta alevilatör (bilindik ismi namlu ağzı yada diğer ismiyle muzzle breaker) yoktur
    VK 45.02.p'de aynı topu taktınızda alevilatörünün olmadınıda görürsünüz. Halbuki aynı hattaki tanklarda aynı top tipi olması gerekir.)

Bu durum ( tiger2 ve e75 içinde geçerli onlardada 10.5 kW.kl/52 toplarda aleviletör var ama aslında onlardada olmamalı.)

Grille 15 wt auf e100 kaldırılırken bu hatta daha uyumlu bir tank geliceği söylenmişti ama Pekde öle olmadı
    Bu hat 8-9lvl için normal hızda isabetli taretli zırhsız camosu iyi tanklar ve 2farklı calibrede top türü olurdu ama gelen tank hızlıydı camosu iyi değil ve tam olarak taretlide değildi aynı zamanda tek topu vardı.

Bu tankda olması gereken ya hız azaltılır camo artar taretli olur İsabeti azaltılır.
    Yada özellikleri aynı durur tanka farklı calibrede 2.cil bir top eklenir bu top daha isabetsiz mermisi daha yavaş nişan alması süresi daha yüksek delmesi daha düşük ama DMG olarak daha yüksek bir top olmalı.
    bu durumda istiyen isabetli istiyen DMG odaklı oyununu oynar.

Aynı rhm 12.8 ile 15cm top gibi yada wt pz ıvdeki gibi 12.8 15cm gibi grilledede calibre ayrımı olur.

Rhm 15cm pre mermisi delmesi 334 iken grille 15dede 334 olması sıkıntı en azından 355fln olmalı .
    Sonuçta bunlar aynı mermi değil.

2.ci olarakda foch155 fv183 fv215b sahiplerinin tankları premium olucak ve diğer tanklarda hesaplarına gelicek ama wt auf e100 sahiplerine sadece grille15 geldi.

Diğer taraftan Consol sürümde wt auf pz ıv'den sonra hat 2,ye ayrılıyor wt auf e100 ve grille 15 die ama PC sürümde bu hat yok neden yok? Ve ilerde gelme ihtimali varmı?

Gene wt auf e100(P) adı altındaki tankın Çin'deki serverlarda premium tank olarak kullanılabildiği hakkında bilgiler mevcut bunun hakkında ne derseniz.?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crysef -- 7 Ekim 2017; 13:43:27 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• MrSharp kullanıcısına yanıt
    Yanlış anlama (WARGAMİNG'den nefret eden birisiyim) ancak birkaç şey belirteceğim World Of Tanks'ın resmi sitesine girip en alttaki hizmet şartlarına tıklarsan adresi görebilirsin. Ben senin için kolaylık sağlayarak kopyala yapıştır yaptım alta. Birde pre tankların iadesi o tanktan hiç fayda sağlamamış isen gerçekleştiriliyor bir yerde onlarda haklı ve bunu sana belirtiyorlar çünkü o tanka 150 TL verip o tank ile 13 gün oyna para kas mürettebatı kas sonra geri iade iste. Bu da fazla akıllılık olur. Esnaf mantığında düşünmek gerek bazen.

1.1 İşbu Hizmet Şartları, aşağıdakiler ile ilgili olarak sizinle

Wargaming Group Limited, 105, Agion Omologiton Avenue, Lefkoşe 1080, Kıbrıs veya Xbox ve PlayStation®4 oyunları oyunları için Wargaming World Limited, 105, Agion Omologiton Avenue, Lefkoşe 1080, Kıbrıs'ı da içeren iştirak kuruluşlarından herhangi biri ("Wargaming", "biz", "bizim" ve "bize") arasındaki ilişkiyi düzenlemektedir:

• quote:

Orijinalden alıntı: MrSharp

Oyuncuları önemsemediğiniz için gelip soru sormamıza da gerek olduğunu zannetmiyorum. Ülkeye göre fiyat politikası bile yapamayacak kadar aciz bir durumdayken soru almanız ne kadar da mantıksız.Tank mı çıktı ? Çarp 4 le itele millete. Güzel sistem. MM den Hilelerden hiç bahsetmiyorum. Nasılsa buradan ban yemem rahat rahat yazayım. Çünkü Kendi Forumunuz da Kendini bilmez yetkilileriniz ve ucu açık kurallarınız var kafalarına göre ban atıyorlar. Rusya'da ki merkezden bir adım çıkamayıp burada soru alacaklarmış. Sizi dinleyen bile yoktur. Ve Dolayısıyla Türk Oyuncuları da. Sadece Kazandığınız paraya bakıyorsunuz. Gerisi Tamamen Reklam amaçlı hareketler. Adil oyun politikası deyip Ban yiyen oyuncularının adını vermiyorsunuz. Adil oyun politikası deyip iyileri bir yana kötüleri bir yana atan bir sisteminiz var. Hala utanmadan nasıl bu kadar insanın yüzüne bakabiliyorsunuz çok merak ediyorum. WG nin Sonu da Knight online gibi olduğunda Görücem ben sizi. Oyuncular Her Zaman şirketlerden büyüktür. Bunu anlayın. Biz olmazsak sizde olmazsınız. ve oyuncuyu düşünmezseniz hiç bir zaman büyük bir firma olamazsınız. Her Zaman böyle Dar vizyonla oyuncuyu ÖPME yi düşünürseniz Çok oyuncu kaybedeceksiniz. Hesap satımını yasaklayıp Tankları kapatıp hesaplara Değer kattığınızı düşünüyorsunuz ama insanlar tam aksine neden ben alamıyorum ? Böyle bir sistem mi olur diyorlar. Ülkeler arası o kadar çok ayrım yaptınız ki Artık 2-3 ülkenin tankları hariç diğerleri fazla oynanmıyor bile. Çıktığımız maçlarda Normal tanktan çok pre tank var. Siz Para kazanıyorsunuz evet ama bi zaman sonra duracak. Siz süreklilik yerine Öptüm Kaçtım mantığıyla çalışan aşağılık bir firmasınız.Merak ediyorum bu satışlardan Türkiye'ye vergi veriyor musunuz ?

Merhaba,

Ülkeler arası fiyat polikası konusunda şunu söyleyebiliriz; aynı sunucuda oynayan oyuncuların aynı oyun içi öğeler için farklı fiyatlar ödemesi doğru değildir. Ülkemizin ekonomik zorluklarının farkındayız ancak bunun çözümünün aynı sunucu içerisinde oynayan oyuncuların farklı muamele görmesi olmadığını kabul etmek gerekir. Böyle bir uygulama yapıldığında diğer oyuncular biz neden daha fazla ödüyoruz diye soracaklardır ve oyun içerisindeki fiyatları tamamen azaltmamız ne yazık ki mümkün değildir.

Alınan premium tank'ın geri verilmesi konusunda; ne yazık ki satın aldığınız ve faydalandığınız (oynadığınız, kredi kazandığınız, mürettebat deneyimi kazandığınız, deneyim kazandığınız) premium tankların geri iade alınması mümkün değildir. Benzer bir şekilde bir fırına gidip yediğiniz ekmeğini parasını geri isteyememektesiniz.

Yasal konularla ilgili olarak muhhatap olacak resmi bir adres bilgisine ulaşmak isterseniz, Müşteri Hizmetlerine bilet oluşturarak sorabilirsiniz. İlgili adresi vermekten mutluluk duyacaklardır.

- vuque

• quote:

Orijinalden alıntı: MrPaladin64

Öncelikle ülkeye göre premium dükkan fiyatları da güncellenmeli. Yani Avrupa'da örneğin asgari ücret 1400 Euro, 8 seviye premium bir tank 100 Euro. Ama Türkiye'de asgari ücret 1400 TL, 8 seviye premium bir tank 350 TL. Bu sorunun gerçekten çözülmesi lazım.

Oyun ile ilgili sormak istediklerime gelirsek; en merak ettiğim konu, Kişisel Görevlerin devamı gelecek mi? Yani Obj. 260 benzeri yeni bir 10 seviye özel araç alma fırsatımız olacak mı? Olacaksa ne zaman?

Aklıma soru takıldıkça burayı editlerim. Teşekkürler. Saygılar.

Merhaba,

Fiyatlar konusunda bir önceki cevabımıza göz atabilirsiniz.

Kişisel görevlerle ilgili olarak, üzerinde çalışmaya devam ediyoruz. Bildiğiniz üzere daha yeni kişisel görevlerde değişiklikler yapıldı ve görevler kolaylaştırıldı. Son görevlerin zorlaşmış görünmesi sizi yanıltmasın, Emir'ler sayesinde görevleri tamamlamak çok daha kolay olacak ve görevlerini tamamlayan oyuncu sayısında artış beklemekteyiz.

İleride başka görevler ve başka ödül tankları olur mu sorusu için şu an biraz erken. Mevcut görevler henüz devam etmekte. :)

- vuque

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakkan_Pasha

Oyun artık iyice pay2wine dönüştü ki bunu 5 yıllık wot oyuncusu olarak söylüyorum.Pahalı ve hormonlu pre tankları satıp oyunun dengesini alt üst etmekten ne zaman vazgeçeceksiniz.Benim para verip aldığım t8 tankım sizin piyasaya sürdüğünüz yeni pre tanklar tarafından al aşağı ediliyor.

Yeni gelen sıralamalı savaş pek tutumadı gibi.Verilen emek ve kazanılan ödül dengesizdi.Ayrıca 30 vs 30 savaşlar uzun vadede tutmayacak gibi.Yeni bir şeyler eklenecek mi oyuna yoksa ya tutarsa mantığına devam mı?

Merhaba,

Oyunun pat 2 win'e dönüştüğü konusunda sizinle aynı şekilde düşünmüyoruz. Aldığınız veya alacağınız herhangi bir tank size galibiyeti garanti etmemektedir ve kazanmanız kesin olarak sağlanmamaktadır. Son zamanlarda çıkan bazı premium tanklar, eski premium tanklara göre daha güçlü karakteristiklere sahip olduğu için bu tarz bir düşünce oluşmasına sebep olmuş olabilir. Ancak eski premium tankları düzenli olarak gözlemlemekte ve gerektiğinde özelliklerine düzenlemeler getirmekteyiz. Örneğin; yakın zamanda özellikleri geliştirilen Löwe.

Sıralamalı savaşlar konusunda, ilerleme oyuncular için biraz zorluydu, aşamalarda ilerlemek için gerekli olan sıralama puanı oldukça yüksekti. Bu sebeple düşürmeye karar vermiştik. İlerleyen sezonlarda bu kadar zor olmamasına dikkat edeceğiz.

30 vs 30 savaşlar içinse şu anda oldukça popüler olduklarını ve bu sebeple Büyük savaşlarla karşılaşma oranının arttırıldığını belirtebiliriz.

- vuque

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wargaming Türkiye -- 7 Ekim 2017; 18:1:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakkan_Pasha

Ayrıca sizin kendi resmi forumunuz yok mu neden dhda bu konuyu açma gereksinimi duydunuz?

Daha farklı bir kitleye erişmek, yeni mecraları denemek için. :)
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.