Şimdi Ara

World of Tanks Blitz (Ana Konu) (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.033
Cevap
33
Favori
141.443
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    zaten Britanya ağacı sadece orta tanklarla giriş yapacak 1.5'te. Ağır tanklar ve avcılar daha sonra eklenecek (1.6-1.7)
  • ya arkadaşlar bu oyun bana yüklenmior neden dir ki acaba telefonum ip6 plus daha sonra tekrar dene yazısı çıkıyor bilen varmı
  • Saatlerdir sunucular meşgul uyarısı alıyorum, genel sorun mudur? Yoksa bana mı denk geldi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TechZone

Saatlerdir sunucular meşgul uyarısı alıyorum, genel sorun mudur? Yoksa bana mı denk geldi?

Tekrar denediğimde giriyor bende.

• bence pc surumunden daha guzel seri ve zevkli sovyet tanklari guclu amatorler icin iyi ama ben amerika kullaniyorum istedigim icin sorularinizi beklerim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emre the king kullanıcısına yanıt
    1.5 hakkında biraz daha bilgi verdiler yapımcılar.
    - 1.5'te perkler kesin olarak gelecek.
    - Mürettebat her tank için ayrıdır, büyük tanklardaki tanktan tanka aktarılamaz ve perkler her özel mürettebat üyesi için değil mürettebatın (tankın) tamamı için alınacaktır.
    - Toplam 18 tane perk (hafif tanklar için 3, orta/ağır/avcılar sınıfların her bir için 5'er adet) gelecek
    - Perkler mürettebat eğitimi 100% olduktan sonra açılmaya başlanacak.
    - 1,5'te Jagtiger 8.8 ve AT-15A premium tankların gelmesi bekleniyor.
    - 1,5'te Britanya ağacın orta tankları, 1.6'da ağır tankları oyuna getirilecek

Bir de Maus ağacında ilerleyenler için iyi haber (büyük ihtimal duyurlarda görmüşsünüzdür). 1 Aralık tarihinde kadar tüm Maus ağacında %50, %30, %15 ve %10 indirim var
  • Chronos1121 kullanıcısına yanıt
    Hocam güncel tanklarda biriken şeyler eklenecek mi perke ? Bir de ampul gidiyor mu yani şimdi ? (Gerçi ben de vurulduktan sonra yanıyordu)

• John Citizen kullanıcısına yanıt
    Mürettebatı 100% yaptıktan sonra tankta oynamaya devam ettiyseniz zaten birikmiş tecrübeniz var diyor yapımcılar (ama görünmüyor). Tank tecrübe puanıyla mürettebat tecrübesi farklı diyorlar, ama elit tanklarda biriken tecrübeler bir şekilde perklere dönüştürülebilir diye bir söylenti var ayrıca. Bu konuda tam açıklık yok, patch notlarını okumak gerekecek.
    Ampul konusunda açıklama yapılmadı, ama gelen perkler birebir büyük tanklarla aynı olmayacak. Farklı perkler de eklenecek. Bu durumda belki lamba varsayılan perk olarak kalcaktır ve farklı 18 tane perk daha eklenecektir.

Yeni haber gelirse yine yazarım burda.
  • Bu Sıralar pek oyun iştahım yok aslında,kim kime dum duma savaşlar Yıldırıyor beni Maus yolunda :)
    Genelde e100 le takiliyirz yine,sandığımdan daha uzun bir sürede kavuşacağım galiba Maus a.
    Bu Güncelleme ne zaman gelecek peki bilgi var mı ?
    World of Tanks Blitz (Ana Konu)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • emre the king kullanıcısına yanıt
    Aralık başı veya ortası gibi gelmeli
  • Umarım 6. Hissi perk haline getirmezler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ascheriit

Umarım 6. Hissi perk haline getirmezler

İşler sarpa sarmadan e100 is7 gibi baba tankları hemen almalıyız yakında creditsle top alma falan da gelebilir.

• John Citizen kullanıcısına yanıt
    Aynen. Yarın 6 aylık ve 1 yıllık premium paketlere indirim geliyormuş. Almayı düşünüyorum açıkçası. Yoksa benim iş yaş. IS3 parası bile birikmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi brampr -- 20 Kasım 2014; 17:24:00 >
  • Hayır getirmeyecekler, açıklama yaptılar bu konuda
  • Tek premium hesapla da birikmez. En az bir Premium tank da almanız gerekecek.:)
    IS3'ü aldım az önce de asıl sıkıntı topunu geliştirebilmek. 105 liraya 16.000 altın geliyor. 13.600 altına 360 gün premium hesap. Kalanına da açıkçası slot almayı düşünüyorum. Premium tankla işim olmaz. Normalde premium hesaba da vermem para ama stres alıyor ders çalışmaya ara verdiğimde. 5. ve 6. seviyelerde özellikle android sonrası oynanmaz hale geldi. Stres yapmaya başladı daha çok.
  • Toplar parayla satılmıyor ki. Yoksa ben bir şey mi kaçırdım?
    IS ve IS3'te kullanılabilen D-25T topunun delişi biraz düşük. Hal öyle olunca karşıda IS3 görünce kaçar hale geliyorsun. BL-9'a da 55k deneyim istiyor. D-25T sekip durunca da ne deneyim ne para geliyor. Hatta kazandığım halde eksiye düştüğüm maçlar bile oluyor sarf malzemesi kullanınca. Hele bir de seviye 10 tankı verince karşımıza kaçacak yer arıyoruz. Bahsettiğim konu oydu. Önerilere açığım.
  • Şimdi anladım. Ben de is3'ü yeni aldım sayılır. 20 maçta henüz istatistik çok kötü. Ortalama maç başına damage 1100 civarı. Premium hesabım var eksiye gitmiyorum, ama üst seviyeye geçmek için de burdan kazanılan para yetmez.
    Tek öneri standart mermilerle milleti yandan veya arkadan vurmak. Premium hesap BL9'a kadar yolu biraz kısaltır, ama çok da fazla para biriktirmez.
    Malum yapımcılar 8 ve üstü seviye tanklar para kazanmak için uygun değil. Para lazımsa ya seviye 5 civarı tankları kullanın yada premium tank alın diyorlar.
  • Onu birikmiş free xp ile alın yoksa çekilmez. Kendini bile delemeyen bir top.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Citizen -- 20 Kasım 2014; 20:27:05 >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.