Şimdi Ara

World of Tanks Blitz (Ana Konu) (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.033
Cevap
33
Favori
141.584
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Maşallah :)) x3 bile iyi
  • John Citizen kullanıcısına yanıt
    Deneyimden çok gözüme çarpan kredi oldu. Pz.Kpfw. IV ile 50.000 gördüm. Ama KV1 ile daha iyi oynadığımda bile 35-40 bin civarı geliyor. Sebebi nedir ki?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ascheriit

Deneyimden çok gözüme çarpan kredi oldu. Pz.Kpfw. IV ile 50.000 gördüm. Ama KV1 ile daha iyi oynadığımda bile 35-40 bin civarı geliyor. Sebebi nedir ki?

Hasar miktarı çok daha fazla olduğundan olabilir. Yalnız giden masraflar epey fazla oluyor normalde neyseki 0 hasar tamamladım maçı ordan kredi gitmedi. T34 falan onlarla biraz iyi oynarsanız direk 100k yı alırsınız premsiz( premsiz mi emin değilim).

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maus icin kasıyoruz ya ,diyebilirim ki;seviye 6 altı felaket leş. Kim kime dum duma. Ne altındaki Tankın ne ise yaradığını bilen var ne oyundan anlayan. Başladığın yerde bir takım komple sadece tareti çevirerek camp yapar mı ya?
    Valla tank kasamiuorum bunlarım yüzünden. Isin kötüsü bir sure sonra sende onlarla beraber oluyorsun ve çekilmez oluyor oyun.
    Bir an once Maus U almam dileğiyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre the king

Maus icin kasıyoruz ya ,diyebilirim ki;seviye 6 altı felaket leş. Kim kime dum duma. Ne altındaki Tankın ne ise yaradığını bilen var ne oyundan anlayan. Başladığın yerde bir takım komple sadece tareti çevirerek camp yapar mı ya?
    Valla tank kasamiuorum bunlarım yüzünden. Isin kötüsü bir sure sonra sende onlarla beraber oluyorsun ve çekilmez oluyor oyun.
    Bir an once Maus U almam dileğiyle.

Maus a ben de bir hevesle başladım ama 2. plana attım artık. Kasması zor bu arada çok fazla değil mi bu expler panther alacağım 70k exp istiyor.

• John Citizen kullanıcısına yanıt
    Yorumlra bakılırsa T34 ile 100k premli geliyor (temiz para), daha vasat bir oyun olduysa 60-70k yine temiz.
    Almanların ve amerikalıların tier 7'den sonra fiyatlar pahalı. Yada belki ruslar ucuz olduğu için öyle. Hele KV3-4 ağacı tier 8'e kadar çok ucuz geldi bana.
  • emre the king kullanıcısına yanıt
    Ben de bu haftasonu tier6'ya ulaştım o ağaçta takım takılabiliriz isterseniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chronos1121

Ben de bu haftasonu tier6'ya ulaştım o ağaçta takım takılabiliriz isterseniz.

Takilabiliriz hocam.ama vk30.01p tam leş bı tank.koca bir Gövde saklayacak yer yok,atışı iyi degıl,Hantal,ve heryerden alıyor mermiyi maşallah cok nadir sektiriyor.

Biliyorum :)) bunun öncesindeki tanklar da pek parlak değil zaten Pz.Kmof IV zaten ancak Hetzerin topuyla o da altın mermiyle iş yapabiliyordu. O da bayağı eksiye götürüyordu.

Bu arada tanklardaki indirimler bitmiş, ama x3 deneyim ve mürettebat eğtimi indirimi 12 kasıma kadar devam ediyor + Donanımlarda %20 indirim eklendi.
  • Bu arada themurat12 hocam,Cumartesi aksam bir turlu platoon yapamadık,misafir falan,mesajlara da cvp vermedim kusura bakma.

• quote:

Biliyorum :)) bunun öncesindeki tanklar da pek parlak değil zaten Pz.Kmof IV zaten ancak Hetzerin topuyla o da altın mermiyle iş yapabiliyordu. O da bayağı eksiye götürüyordu.

Bu arada tanklardaki indirimler bitmiş, ama x3 deneyim ve mürettebat eğtimi indirimi 12 kasıma kadar devam ediyor + Donanımlarda %20 indirim eklendi.

Indirim bitmeden tiger p yı alsaydım iyi olacaktı ya :)
    O gun bahsettigim indirim bana geç geldi nedense. Ama kullandım. Eger dogru takımlara düşersem Kasım bitmeden Maus U almış olurum sanırım.

Ben eşit ilerlemeye devam ediyorum :))) Böyle daha eğlenceli oluyor benim için, toplam 11 farklı tankla sırayla oynayınca oynama tarı sürekli değişiyor ve çok sıkıcı gelmiyor. Bu haftasonuna kadar IS3 ve Ferdinand açılmış olacak, haftaya da Pershing ve T32. Hepsi güzel ama 10 mliyonu nerden bulayım kara kara düşünüyorum :)) Prem tankı yılbaşı indirimlerde alayım diyordum, ama sanırım o kadar bekleyemeyceğim.

IS6 alan var mı buralarda? Gold mermisiz iş yapar mı yoksa illa goldla oynamak mı lazım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre the king

Bu arada themurat12 hocam,Cumartesi aksam bir turlu platoon yapamadık,misafir falan,mesajlara da cvp vermedim kusura bakma.

Sıkıntı değil hocam. Zaten ben de pek düzgün oynayamıyorum şu aralar 2 maç yapıp çıkıyorum 10 dk sonra 1 maç daha yapıp çıkıyorum falan.

• Var ya, bazı oyuncuları gebertesim geliyor.
    Senaryo: Tier 6 ve 2 tane 7'lik Riverside haritasında tam takım köprüye dayanmış düşmanları durdurmaya çalışıyor. Ama çok akıllı ve cesur Tiger 2 (tek Tier 8!) kalkıp base capture yapmaya çalışıyor.
    6 kişi geberip gidiyor, rakip takımdan bir tiger ve bir kv-1s kalıyor ve Tiger 2 oyunu kaybediyor
    Yaw bu 30.01p ile nasıl oynuyorsunuz hocam? Zırh yok, hız yok, atış gücü desen o da yok. Bu ne yaw. Takım zaten salaksa kurtaramıyorsun (ki çoğu zaman öyle)
  • Valla arkadasım bir defa Mürettebat %95 e gelmeden adam olmuyor. Ben takımıma ve Mars'ı takıma göre pozisyon alıyorum bu tankla.mumkun mertebe saklanıp oynamaya çalışıyorum çünkü nerdeyse hıcbır atışta sektirmesi yok. Hep alıyor maşallah.
    Benim bu tankta yaptıgım şey mumkun olduğu kadar hasar verip deneyim almak. Zaten oluyorum hemen. Tek yaptıgım dişime göre birini bulup hasar vermek. Bir iki gun daha takılacaz mecbur. Ardından dakika durmadan satarım. Hıc bir ise yaramaz bu tank:)

Sektirmesi mi yok? Dalga geçiyorsunuzdur. Gerçi doğru yok, çünkü mermi rakip tank harici her yere gidebiliyor Mürettebatın %83'te. 0,46'lık ruslar bile tam odaklanmadan daha düz vuryor, bunda 0,35 ama yamuk vuruyor yaw :)
    Hızlıca geçmeyi planlıyordum, ama motorlardan dolayı mecbur takılacağım, Tiger (P)'ye geçerken onları beraberinde götürmek istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chronos1121 -- 10 Kasım 2014; 23:22:46 >
  • quote:

Sektirmesi mi yok? Dalga geçiyorsunuzdur. Gerçi doğru yok, çünkü mermi rakip tank harici her yere gidebiliyor Mürettebatın %83'te. 0,46'lık ruslar bile tam odaklanmadan daha düz vuryor, bunda 0,35 ama yamuk vuruyor yaw :)
    Hızlıca geçmeyi planlıyordum, ama motorlardan dolayı mecbur takılacağım, Tiger (P)'ye geçerken onları beraberinde götürmek istiyorum.

Hıc bir atışta sektirmesi yok derken bizim aldığımız mermileri kastettim ustad :)

ha, anladım :)) orası öyle, mıknatıs gibi topluyor maşallah
  • Epey iyi sektirdim nasıl olduysa is8 le .

Bu arada hocam krediye bakarsanız onun bir istisna olduğunu görürsünüz.
    World of Tanks Blitz (Ana Konu)

Edit: Bu arada eu serverinde artık takım arkadaşına ateş etmek kaldırılmış ateş edilmiyor basede camp yapan tigerin paletine he attım bir şey olmadı yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi John Citizen -- 11 Kasım 2014; 23:59:05 >

• 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.