Şimdi Ara

World of Tanks Blitz (Ana Konu) (340. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.033
Cevap
33
Favori
141.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 338339340341342
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: __nikolaus__

T55a güzel tank , T54 ün premium versiyonu gibi birşey , bu alınabilir , yeni tanklar gelmeyeceğini bilsem bende alırdım ama almışken daha önce satışa sunulmamış bir tank almak istiyorum
    ya bi de bunun ardından 30 prot bir gelirse onu çok övmüşsün. bir de wz bişey bir rus td'yi çok övmüşsün. karar veremedim. hiç seviye 9 prem tankım da yok... :(
  • beyinsis B kullanıcısına yanıt
    30 Prot , T55a dan daha güzel bir tank ama yakın zamanda 2 tankında geleceğini düşünmüyorum , illa gelecekler ama ne zaman bilinmez.

T55A pişman etmez kesinlikle ama daha iyileride var
  • quote:

30 Prot , T55a dan daha güzel bir tank ama yakın zamanda 2 tankında geleceğini düşünmüyorum , illa gelecekler ama ne zaman bilinmez.

T55A pişman etmez kesinlikle ama daha iyileride var
    chieftain mk 6 gelmiş 20.000 golde. ne dersin bu tanka? artık med tanklarla oynamak istiyorum ama seviye 10, bilmem. ne yapsam... vidyoda da beğenmişsin bunu ama...
  • __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    Güneş abicim yardımın lazım.
    Ticket attım ama geri dönen yok yardımcı olan yok. Başına daha önce bir şey geldiyse bir yol göster. Tankı seçtim savaşa bastım ekran dondu ve uzun bir süre bekledikten sonra oyunu kapatıp yeniden açtım tank sırada kaldı ve hiçbir şekilde başka bir tankla da savaşa giremiyorum. Başka bir tank seçip savaş dediğim de hata kodu 3 veriyor. Sildim yükledim yok başka hesaplardan girdim sorun yok.https://youtu.be/MZIXtTK3jvU bu linkteki sorunun aynısı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyinsis B kullanıcısına yanıt
    Aslında cok güzel tank , fiyatıda seviye 10 premium tank için normal ama med istiyorsun sonra pişman olma ?
  • Norveckırfaresi kullanıcısına yanıt
    İlk defa duydum , mecbur ticket ın cevabını bekleyeceksin veya ingilizce forumda update konusuna yazacaksın , youtube da yorumlara baktım ordada net bir cevap yok birisi 2 gün oyuna girmedim kendiliğinden düzelmiş yazmış
  • quote:

Aslında cok güzel tank , fiyatıda seviye 10 premium tank için normal ama med istiyorsun sonra pişman olma ?
    İşte orda kararsız kaldım. Amx 30 veya dracula gelirse üzer. Bir de maçlarını izledim senin sen bile benim gibi %45’lik bir oyuncunun type 59 ile kazandığı kadar kazanabilmişsin. Type 59 bir med için kolay geldi bana. Paso kafanı göster korkmadan, vur, vur.

Ticket attım dünden beri arka arkaya ss ler gönderiyorum. Arkadaşlar sorunla ilgileniyorlar en kısa sürede düzelecek demiş de sallamadılar gibi geldi.

bir harita vsar hani, yeşillik, bir tarafta bina, diğer tarafta çukur, tepe falan var, arada da tepeler. senin vidyonu izledikten sonra artık orda hep bina tarafına gidiyorum ve faydasını çok gördüm. yine oynadım böyle en son, ben bina tarafına gittim, diğerleri çukura. oyun başladığından beri bir başladılar t44 seni rapor edicez de falan da filan da. oyun bitti en çok vuranlardan biri benim ama savaşta hareketsizlik diye rapor ettiler, kırmızıları da gaza getirdiler, ve uyarı aldım. ne saçma bişey bu yahu. yok mu bunu engellemenin bir yolu? veya itirazı? çok saçma, hareketsiz de değilim ve en çok vuranlardanım. yaygaracı benim yarım kadar bile vuramamış. bu sık sık başıma geliyor ve çok sinir oluyorum, neyse ki ceza sadece 1 saat. yine de çok sinir bişey.
    bir vidyonda ingiliz orta tankı da çok iyidir demişsin, ondan sonra başladım, cromwell aldım, stok hali bile dehşet. motoru seviye 5 yazınca çok yavaştır dedim müthiş bişey. ağırların etrafında dönüp deli ediyosun. çok iyiymiş. fullenince kim bilir ne olur, bu tankı hiç satmam ben.
    sana soruyorlar ya vidyolarda nasıl rating yükseltiriz diye? bak anlatabileceğin bir yöntem daha:

az önce bir oyuncu öyle aptal oynuyor ki sonra bir baktım %62 oha dedim bu nasıl olur. adam meğer yememiş içmemiş 1 seviye tank pz2 ile 16000 maç yapmış, 3. seviye cruiser ile 7000, 2. seviye pz 35 ile 3000, böyle binlerce daha maç yapmış seviye 1-3 tanklarla. seviye 10 tanklarda %28 bile yaptığı var ama bunlarla ortalamayı %62 tutturmuş. sırf rating için bu ne sabır yahu. oyunu zevk almak için değil de rating için oynuyorlar, sanki olimpiyat madalyası alacaklar.

• quote:

en kucuk paketide alsan bir kere gold aldıysan daha seyret butonu çıkmaz.
    3-4 gündür yeniden çıkmaya başladı. 50-50 tekrar biriktiriyorum goldleri.

• bugün kutudan löwe çıktı, daha önce de t26e4 çıkmıştı. malesef löwe'yi reklam seyrederek biriktirdiğim goldlerle zaten daha önce de almıştım, o yüzden parası geldi. başka bir tank çıkaydı ya. :(

neyse, millete hiç çıkmıyor...
  • 3-4 aydır dizüstünden oynuyordum oyunu, son güncellemede ne olduysa fps diplerde, dx11 ile açıyor oyunu sanki önceden dx9da açıyordu. Steamden dx9 komutu yazıp açmayı deniyorum olmuyor. Pc eski güncel sürüm sürücüleri de yok. Telefondan bilgisayara geçince de garipsemiştim baya, şimdi tekrar telefona geçtim, fena afalladım .

• uçak tank gemi 3 oyun birden olan varmı hardiskime atıcak kişi varmı internet hızım çok düşük
  • Oyunu bıraktım arkadaşlar , ama 8500 kişiyi tamamen videosuz bırakmamak adına ayda 1 çekmeyi düşünüyorum , ancak beni heyecanlandıran şeyler gelirse , bunun haricinde Cod mobil önceliğim olacak artık.
  • quote:

Oyunu bıraktım arkadaşlar , ama 8500 kişiyi tamamen videosuz bırakmamak adına ayda 1 çekmeyi düşünüyorum , ancak beni heyecanlandıran şeyler gelirse , bunun haricinde Cod mobil önceliğim olacak artık.
    cod mobil nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

cod mobil nedir?

Alıntıları Göster
    call of duty mobil ama suan unreleased
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stacker80

call of duty mobil ama suan unreleased

Alıntıları Göster
    öyle bir oyunu mobilde oynamak ayrı bir yetenek ister. blitz'i de mobilde oynayamıyorum ben bir tek biraz td. yalnız auto aim mobilde daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: beyinsis

öyle bir oyunu mobilde oynamak ayrı bir yetenek ister. blitz'i de mobilde oynayamıyorum ben bir tek biraz td. yalnız auto aim mobilde daha iyi.

Alıntıları Göster
    mobilin auto aimi daha iyi oldugu icin emulatorden oynuyorum.

4 tier 10 yaptım beşincisini kasıyorum.

IS7,IS4,E5,T57 Heavy kastım simdi de medium tankım olsun dedim m46 patton dayım insallah m48 patton alıcam.

bundan sonra da tank avcısı kasayım diyorum E4 veya jgpz E100 olacak
  • 
Sayfa: önceki 338339340341342
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.