Şimdi Ara

World of Tanks Blitz (Ana Konu) (335. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.033
Cevap
33
Favori
141.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 333334335336337
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Todo Al Blancos

bot oyunu
    Oyunda aşırı noob olduğu için bıraktım.seviye 6 ya kadar kabulum ama seviye 10 da sürekli troll ve noob gelmesi beni oyundan soğuttu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hann- H kullanıcısına yanıt
    ben oynuyoruurm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: taptazesut

Arkadaşlar son zamanlarda oyundaki bot sayısı artmaya başladı herhalde. Eskiden tier8 maçları en zevkli maçlar olurken şuanda yeni mm ile tam bir botların savaşı oluyor. Takım arkadaşlarımın insan olabileceğini düşünmüyorum . Kesinlikle BOT lar.Top tier8 maçlarda eskiden 2 en fazla 3 tier8 ile mücadele ederdik şimdi takımda zaten kafadan direk 3 tane is serisi tank rakip oluyor. Birde Botları bir takıma iyileri diğer takıma veriyor. Zevksiz dandik maçlar çok çoğaldı. Yaz geliyor botlar daha da artacak.
    Çok eski bir mesaj ama bot var mı bu oyunda? Nasıl anlaşılıyor oyuncunun bot olduğu?

• Maç sırasında mesajlaşmayı engellemeyi buldum da. Maç harici mesajlaşmayı engellemenin yolunu bulamadım. Önüne gelen sövüyor. Rahatsız edici oluyor. Var mı yolu?

• beyinsis B kullanıcısına yanıt
    Maalesef , üşenmezsen wg ye ticket atara banlanmasını sağlayabilirsin sövenlerin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: __nikolaus__

Maalesef , üşenmezsen wg ye ticket atara banlanmasını sağlayabilirsin sövenlerin.
    O çok uzun bir iş. Bir vidyonda anlatmışsın teşekkürler vidyo için ama hakikatten uzun iş.

Bir türk arkadan vurdum diye sövdü. Başkası up (senin vidyolardan öğrendim orda tepeye gidileceğini) dedim diye. Öyle denmezmiş diye saydırdı. Sanırım iki kelime ingilizce öğrenmiş başka birşey denmesi gerektiğini sanıyor (up to hill falan belki) . Bunun için bile söven geriler var. Başkası noob diyip arkasından saydırıyor. Acemiyim ne var? Oyun bu yahu.

Chat i komple kapa, bana selam verenler olmasa bende komple kapatırdım hatta bi ara yapmıstım en temizi. Oyun sonrası sövenler için tek care engelle geç :)

• __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    kanalindaki videolarda gördüm günes, sol orta tarafta geken hasar ve vurulan hasarin surekli gosterilmesi nasil oluyor ben bulamadim.

• donanimhaber lilerin olduğu özel bir klan var mı 6000+macim var wr60 üzeri dmg 1150+ iki adet seviye 10tank

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • cnkst kullanıcısına yanıt
    yok bildigim.klani salla bos is

nick:hadowking

ekle

• eskiden 6 k lik cok mac vururdum simdi yok.gerci 113 ve bahcet oynuyorum belki ondan.

• 1,5 yıl aradan sonra geri indirdim dayanamadım hesapta comet kalmış pre de var hazır kasıym diyorum. IS ve ISU152 de indirim varmış onlarada denicem

• thiler kullanıcısına yanıt
    Sevdiğin bir premium tank olursa çok rahat para kasarsın. Type 62 ile keyfine giriyorum , 30 milyon kredi birikmiş mesela hesapta :)
    Açıkcası hesap boş en yüksek tank comet var centrion için 50k kalmış Pre tank fiyatlarına baktım ıs6 ve t vardı 7k ya onlarıda yakında alabilirim. Bir yandan ıs ve ISU152 indirimdeyken kendimi zorlamam lazım diye düşünüyorum

Edit : IS 6 gibi pre tank tavsiyesi bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thiler -- 5 Eylül 2018; 10:2:47 >
  • thiler kullanıcısına yanıt
    Ağır tank olarak Löwe.

Ama Tüm pre ağır tanklar belli zaman sonra sıkar bu yüzden dükkana gelecek light tankları takip et her cuma.
    Çok eski ben bile yazdığımı hatırlayamadım. Şuanda 2015 Mayıs ayından beri oyunu oynuyorum. Son aylarda oyunda gerçekten botlar var . Uzunca bir süre yoktu 2016 ve 2017 yıllarında bot olduğunu sanmıyorum oyuncu sayısı fazla idi. Şuanda malesef oyunda bot var.

• 5.4'ü ne mac os'da ne de ios'da yükleyemiyorum. çıkmıyor. bilgisi olan var mı? evde pc'de denemedim henüz.
  • T32 tankını nasıl kullanmalıyım? T29'dan sonra çok zırhsız geldi özellikle.

Kule,motor ve toplar açık sadece palet kaldı.

Birde hangi topu kullanmalıyım 105'lik açık şu anda.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Merhaba güneş

Daha önce hiç steam kullanmadım. Bi video da steam da altın fiyatları çok daha düşük dedin. Bu yöntemle ilgili bilgi verebilir misin?

Birde steam dan bi ekran görüntüsü şahane olurdu.

Ağırlıklı olarak ağır tank oynuyorum, özellikle is Serisini oynuyorum. Ön hatta oynayıp kafa kafaya çarpışarak oynuyorum genelde..

Etkinlikte mezar kazıcısı için 8 bin civarında eksiğim kalırsa alacağım zor ihtimal ama :)

112 Glacial için ap nin delişi düşük gold mermi çok para dediğin için eledim.

2. Alternatif tankastein..3. Is 6 4. T34

Alacağın ilk ve son pre tank olsaydı kredi kasmak için hangi tankı alırdın :)

Çok yazdım 😛 yoğunsun ama tavsiyede bulunursan sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mavi_Yeleli

Merhaba güneş

Daha önce hiç steam kullanmadım. Bi video da steam da altın fiyatları çok daha düşük dedin. Bu yöntemle ilgili bilgi verebilir misin?

Birde steam dan bi ekran görüntüsü şahane olurdu.

Ağırlıklı olarak ağır tank oynuyorum, özellikle is Serisini oynuyorum. Ön hatta oynayıp kafa kafaya çarpışarak oynuyorum genelde..

Etkinlikte mezar kazıcısı için 8 bin civarında eksiğim kalırsa alacağım zor ihtimal ama :)

112 Glacial için ap nin delişi düşük gold mermi çok para dediğin için eledim.

2. Alternatif tankastein..3. Is 6 4. T34

Alacağın ilk ve son pre tank olsaydı kredi kasmak için hangi tankı alırdın :)

Çok yazdım 😛 yoğunsun ama tavsiyede bulunursan sevinirim.
    Löwe..

World of Tanks Blitz (Ana Konu)Etkinlik tanıklarından ise tarzına göre..Mesela

• 
Sayfa: önceki 333334335336337
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.