Şimdi Ara

World of Tanks Blitz (Ana Konu) (320. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.033
Cevap
33
Favori
141.576
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 318319320321322
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Maalesef artık iyice sıkmaya başladılar. Son 3 4 ayda birçok begenmediğim destek vermediğim olay oldu ama bu donanım olayı gerçekten hepimiz için cok yorucu ve bir o kadar da sinir bozucu bir olay.Benim bırakmamı engelleyen 2 durum var , birincisi youtube kanalım , para kazanmıyorum ama hoşuma gidiyor insanların öğrenmesi bunun karşılıgında yaptıkları yorumlar , ikincisi oyun sayesinde kazanmış oldugum ciddi dostluklar.

Bakalım nereye kadar gidecek.
  • Ya bu wg gerizekalı kurum ilk yayınladığı videoda kredisiz 1. Seviyeler açılacak demedi mi. Sonra bir tank için araştırılan diğer tanklar içinde geçerli olacak demedi mi. O videoya bile inanılmaz tepki gelmişken bu salaklar daha da azıttı birde süre koymuşlar ve altınla atlanabiliyor. Allah belanı versin wg. 70 gün pre hesabım kaldı. İnanın onun için oynuyorum acele ediyorum o bitsin herhalde hesabı satıcam . Bu kadar aptal bir oyun şirketi nasıl olur inanılmaz kendi oyunlarını mahvediyorlar. Boykot olursa ben varım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taptazesut -- 27 Nisan 2017; 18:42:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • iyiden iyiye saçmaladilar, butun tanklari satip hesabi yekun bakiye ile mi biraksam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu oyunda kesinlikle gizli buff var.t57 heavy nin tareti zayif ama durmadan sektirir olmuş?1 degil 2 degil kaç kez daha sekecek?

• Konuyu bulana kadar canım çıkıyor her seferinde

• quote:

Orijinalden alıntı: Forum1th

Konuyu bulana kadar canım çıkıyor her seferinde

Favorilere ekle mesaj gelince belli eder kendini konu
  • MrtAltg M kullanıcısına yanıt
    Mantıklı

Su152 aldım, 640 vurup 16.5 sn doldurup az delişe sahip olan ve HEAT mermisi 6.000 olan havalı ses çıkartan top mu

400 vuran 9.7 sn de doldurup delişi iyi olan ama kv1s-ıs-ıs3 ün 175 mm lik topu gibi kötü ses çıkartan mı?

Bence ilk top çünkü sesi çok hoş

• Forum1th kullanıcısına yanıt
    su ile ugrasma Rhm al rahat eriş ;)

• e5 aldim elime veriyorlar help plis

• quote:

Orijinalden alıntı: imhiret

su ile ugrasma Rhm al rahat eriş ;)

Rhm çok istiyorum ama, alana kadar canım çıkar çok kötü yolu.

• imhiret kullanıcısına yanıt
    Hocam önceden pz. Sfı ıvc e kadar gelmiştim. Kv1s in 400 vuran topuna HE koyup hep tek atıyordum ona

Noobluk yüzünden oynayamayıp satmıştım. Şimdi alınca daha iyi geldi az önce 1000 hasar yapıştırdım çok iyi değil ama. Hareketli de çok iyi ama gelen geçenden HE yiyeceğiz :/

Bir de su152 de ne var ki? 600 vuruyor süper adama bir vuruyorum neye uğradığına şaşıyor😂 Az önce dracula çıktı HE attım 860 civarı vurdu😂😂

• Forum1th kullanıcısına yanıt
    butun avci serilerini alacam bu gidişle alman avcilar hepsi tamam simdi su en alt seviyeden basladim seviye v teyim t34 onlar vardi deneyimlemem kolay olurdu ama tanki tanimak adina alt kademeden basladim simdi sviye v, ama m4a..yı tekrardan aldim jaksonu almak icin t28 alirim ilerleyen zamanlarda

• __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    reyiz loca intikami almis sizden

• Loca intikam almak için 3 turnuva daha yenmesi lazım bizi :)

• Dostlar bugün güncelleme geldi bilginiz üzere. Araca özel donanım sayfasını açınca alışılmadık eski mantığa uymayan bir değişim var. Yaşlılıktan sanırım artık kafam almıyor. Eskiden 9 donanımın sadece 3'ünü seçebiliyorduk ihtiyaca yönelik, fakat şimdi seviye 1 satırında çiftli 3 sütunda 6 donanımın 3'ünü seçebiliyoruz.

World of Tanks Blitz (Ana Konu)

Ben şu an seviye 1 deyim sanırım. Seviye 2 ye geçicem (her nasıl oluyorsa) sonra seviye 3'e geçip voltranı oluşturucam fakat yine de en fazla 3 donanım mı seçme hakkım olacak? Kafamda deli sorular...

Bu arada çift gözlü dürbün (adı herne idiyse) gitmiş. Oyun stratejim bok olmuş...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koppa -- 4 Mayıs 2017; 13:27:19 >

• __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    yalniz adamlar hirslanmis o gercek, 2 takiminizi da yendiler bu turnuvada.rekabetin artmasi guzel.

e25 videosu ne oldu ve donanimlarla ilgili video cekmelisin.

cogu bildigim sey ama sohbetin guzel izliyorum.

• Fikrimi değitirdim. Bu şekilde oyun daha zorlaştı bence. Artık haritanın püf noktaları değil, takımına katkı sağlamak istiyorsan haritanın heryerini kullanmak ve yakın savaşa daha çok katılmak gerekecek.

Oyuna yeni katılanları/katılacakları kollamışlar bence.

Uzak mesafe görüşü azaldığına göre ezbere oynayanların strateji değiştirmesi gerekiyor. Ben dahil...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi koppa -- 4 Mayıs 2017; 16:38:6 >
  • koppa kullanıcısına yanıt
    donanimlar daha yeni de su an icin fikrim bazilarinin gereksiz oldugu yonunde yani olmayana karsi cok bir ustukluk saglama olmaz fikrimce

• Yüzde 5 zırh ve yüzde 5 deliş benim için oyunu bırakmamda yeterli bir sebep oldu. Gerisinin ne kadar gereksiz olduğunun hiçbir önemi yok bu iki donanım oyun bıraktıran donanımlar oldu. Clash of tanks e dönüşmesine değinmiyorum bile. Yakında goblin güncellemesi bekliyorum; goblin mermisini tanktan atıyorsunuz kendisini göremediğiniz saklanmış tankın yanına gidip orada patlıyor. Bir takım arkadaşı patlama bölgesine güç büyüsü atarsa 2 kat hasar veriyor.

Bence güzel fikir hem oyunun yeni teması ile de örtüştü. Ama süreyi altınla tamamlamak zevkli değil yeşil taş gelsin yeşil taşlarla tamamlayalım. İlerde clash of clans ve clash of tanksi de tek oyunda birleştirir aynı servera gireriz daha saçma olur bu haliyle yeterince saçma değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8EF5824CF -- 4 Mayıs 2017; 18:53:27 >
  • İlk taşı paralı mermi kullanmayanlarınız atsın...

• 
Sayfa: önceki 318319320321322
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.