Şimdi Ara

World of Tanks Blitz (Ana Konu) (319. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.033
Cevap
33
Favori
141.585
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 317318319320321
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim bildiğim kadarıyla ios cihazlarda hile yok.Oyunda maalesef noob çok.Fv215b183 grille 15 ile karşı karşıya iken fv215b183 2 kere grille 15 i ıskaladı 2 kerede topuna vurdu.grille15im tek canlık vuruşu vardı.Dediğim gibi noob çok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mes296 M kullanıcısına yanıt
    zaten o ayrı bir konu..ama bu oyunda basarılı olacaksan bir çok etken olacak..
    aldığın tankı %75 den değil %100 den deneyimli alacaksın, paralı mermi kullanacaksın, donanımların full olacak, erzak alacaksın, yaz ve kıs maplarınde kamuflajın olacak takımda noob olmayacak..telefonun iyi olacak örnegin iphone7..ekranda cam koruma filmi olmayacak (istedin hareketler bazen olmuyor).. en önemlisi pingin 70 ve altı olacak...savasta ise spotsa spot yapacan karşı takımın görünürlüğünü artırman gerekiyor.. medlerin saldırsı olacaksa agır tankların koruması olacak gibi gibi...adam L diyor saga gidiyor hay senın L ne..dun oynadıgım 15 oyunda sadece 3 galibiyet aldım sadece 1 inde ilk vurulan bendim..14 unun 12 da tek kalan bendim 2 inde son 2 tank..ilk vurulma hariç hepsinin vurması ilk üçteydim ama olmayınca olmuyor..birde wg ayrı bir ib.e .. savasta seni hep noob takımına atıyor iyi adamlarla 7-0 vurup çıkıyorsun kötülerde 0-7..

• Mes296 M kullanıcısına yanıt
    çok haklısın

• Şu yeni güncelleme videosunu izledim diyor ki elinizdeki tanklardaki tüm donanımlar 1 donanım hakkına dönüştürülecek. Ve bu hakları dilediğiniz gibi dilediğiniz kadar dilediğiniz tankta kullanabileceksiniz. Ben 3.8 den önce yuvalarımın yettiği kadar ezik tanklar alıp donanımları fulleyeceğim size de öneririm. Wotun getirdiği BOKtan sisteme en azından ayak uydurmaya çalışalım. 9 donanımlı deathstarlarla çok mantıklı savaşlar yapalım. Parayla açılmayacakmış .... ulan eğer 3-4 ay içerisinde yuvalara altın ile açılabilme özelliği gelmezse şaşkınlıktan bildiğin ölürüm. YEMEE BİZİ WG YEMEE KANMIYORUZ.

• Dediğin şey çok mantıklı.Kaz hikayeleri etkinliği bitsin garajı doldurucam.Etkinlikten bana 7.282.521 kredi geliyor.

• ağır çelik paketi geldi sizce almak mantıklı mı? grobtraktor nasıl? aslında almak istiyorum da tank v seviye altı bu yüzden serin bakıyorum

• tenderbrans0n kullanıcısına yanıt
    Tankı alma amacın ne öncelikle onu belirtmelisin. Yüksek seviye 5-10 tane pre tankın var yanına koleksiyonluk için alacaksan para bende çok diyorsan al :) . Ama pre tankım yok kredi kasmak için diyorsan seviye 6 üstü almalısın.

Getirilme amacı etkinlik sonrasında kimse etkinlikle verilen tankları alamadı yetmedi jeton. Bu tanki altınla kitlemeye çalışıyorlar. Artık oyunun iyice boku çıktı. Wg batırdı oyunu. İşi gücü para. Yaptığı salakça hatalarından dolayı özür dilemek yerine oyunculara kitlerler yalan dolan kumar herşey var bu şirkette. İnşallah bir rakip firma oyun geliştirir de bak o zaman kimse kalıyor mu :).

Sonuç olarak sakın alma çöp bir tank. O fiyata tabi.

• tamamdır paketi aldım. tanktan memnunum çok eğlenceli ama keşke top doluş süresi birazcık kısa olsa

• Geri ödemeden dolayı ban yiyen varmı? Bana 84₺ kitlediler

• İki gündür ticketlara cevap veren yok.Parayı ödedik hesabı açmıyorlar.

• Sonunda bebeem

World of Tanks Blitz (Ana Konu)

Forumu herkes bıraktı artık konuya gelmesi gereksiz oluyor.

• Tebrikler :)

Eskiden 9 10 kişilik bir grubumuz vardı iyiydi ortam , başta chronus olmak üzere azaldık teker teker :(
  • bi hala aktif varliklariz

• Beyler en düşük ayarlarda bana oyunu 60 fos oynatabilecek bir tablet ne kadar patlar en uyguna ? 0 alırım sadece huyumdur. Tekrarlıyorum ayarlar full düşük.

• İpad mini 2.
  • __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    Ben bi 400 liraya kapamayı ummuştum 650 liradan başlıyornyav. Sadece oyun oynamak için alacaktım değmez ya eyvallah ama

• chuwi vi8 ((: 400altina mal edebilirsin

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ipad 4 var bende 32 gb full grafik 60 fps 500e veririm sim kartli model hemde

• quote:

Orijinalden alıntı: Quintus Lentulus Batiatus

Şu yeni güncelleme videosunu izledim diyor ki elinizdeki tanklardaki tüm donanımlar 1 donanım hakkına dönüştürülecek. Ve bu hakları dilediğiniz gibi dilediğiniz kadar dilediğiniz tankta kullanabileceksiniz. Ben 3.8 den önce yuvalarımın yettiği kadar ezik tanklar alıp donanımları fulleyeceğim size de öneririm. Wotun getirdiği BOKtan sisteme en azından ayak uydurmaya çalışalım. 9 donanımlı deathstarlarla çok mantıklı savaşlar yapalım. Parayla açılmayacakmış .... ulan eğer 3-4 ay içerisinde yuvalara altın ile açılabilme özelliği gelmezse şaşkınlıktan bildiğin ölürüm. YEMEE BİZİ WG YEMEE KANMIYORUZ.

Ulan wg 2-3 ay dedim o kadar bile dayanamadın. Bir ikinaydır yavaştan az biraz oynamaya başlamış tekrar preyi düşünmeye başlamıştım ama beni bu fikirden dönderdiğin yetmediği gibi şuandan itibaren oyunu kesin olarak bıraktırdın.

Tek eşeklik bu olsa yine iyi haberi okuyun beyniniz allak bullak olur. Donanım takma işi yılan hikayesine dönmüş.

Benim önerim oyuna bin lira üzeri para yatırmış olan arkadaşlar varsa hesaplarını olabildiğince hızlı ellerinden çıkarmaya baksınlar. Yıllardır oyun oynarım bir oyun artık bitme evresine ve saçmalama evresine girdi mi anlarım. Bu saçmalıklar donanımla bitmeyecek wg oyunlarından eskisi kadar kazanamıyor ve kazanabilmek için bu şekilde devam e-de-cek-ler. Kendinize oyunu uzunca oynadınız ve zevkini aldınız. Zaten hesaplar ederini bulmuyor ortalık kızışmadan millet uyanmadan satın benden söylemesi sonra elden çıkarabiliyordun çıkarmadım diye üzülmeyin. Ha ben niye mi satmıyorum 400 lira bile vermiyorlarda o yüzden satmıyorum bi kenarda durup çürümesini beklemek bana daha mantıklı geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8EF5824CF -- 26 Nisan 2017; 20:19:40 >

• __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    Valla, sırayla Supertest, arkasından CC görevlerimi ve en son da oynamayı bıraktığımdan hiç pişman olmadığımın farkına vardım bu aralar. Oyunun sürüklendiği Clash of Clans veya çiftlik mantığından hiç memnun değilim. Harcadığım para WG'ye haram olsun. Prem accountum artık bitti, ama hala bir sürü serbest deneyim hesapta yatıyor.
  • 
Sayfa: önceki 317318319320321
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.