Şimdi Ara

World of Tanks Blitz (Ana Konu) (308. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
7.033
Cevap
33
Favori
141.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 306307308309310
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: JARED LET0

Hocam heavy veya ileri uçta TD'ler varsa onları takip et.

Spot yapmalarını bekle acele etme.Gövdeyi saklamaya çalış.Çıkıp çıkıp ateş et.

Supremacy oynuyorsan panik yapma ve damage vermeye odaklan.Genellikle heavyler ile beraber yakın noktalara doğru git oralarda medleri avlamaya çalış.

T110E5'e kadar çok hantal bir seri, takım iyiyse tanklar ölümsüzlüğünü ilan ediyor ama tam tersi işkenceye dönüşüyor.

Anladım sağolasın 👍

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şu tanklar için düşürülmüş mermi delişi:

o Sadece Premium mermilerde: Т-54

o Standart ve Premium mermilerde: Leopard PT A, Type 61, Т-62А, Object 140, Е 50М, М48А1, Leopard 1 ve STB-1

o Sadece standart mermilerde: Centurion 7/1 ve FV4202

Kule zırhı, T-54, T-62A ve Object 140 için yeniden dağıtıldı ve zayıflatıldı.

https://wotblitz.eu/tr/news/pc-browser/generalnews/balance-test-medium-tanks/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaand12@ -- 24 Ocak 2017; 19:9:49 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kaand12@ kullanıcısına yanıt
    test diyor yeni guncelleme ile gelecek demiyor.

• kaand12@ kullanıcısına yanıt
    medlerin nerflenmesi kesin değil. Testlerin bitmesine de daha aylar var. Sen rahat rahat oyna) nerf yiyeceğini de sanmıyorum. Her götü boklu adam med oynayamaz çünkü, o yüzdende kolay kolay düşürülmez.
  • Jafaroff kullanıcısına yanıt
    Evet doğru aslında :( zaten 62a nın tek tareti var sevdiğim yoksa niye alayım ki :) obj 140 ta ise üst taret ten yiyor zaten neyine nerf gelecek

• Rus tankları tanrı modunda geziniyorlar.

Nerf gelmezse oyunu silerim.
  • rusların neyi iyi? hic iyi oldukları yok, ne topu egilir ne de isabeti vardır.

o is7 ile e100 acı verse taretten delemezsin, topun egimi kötü düz çıksan top egilene kadar aşağıdan yersin, yan çıksan ön paletten %100 yersin.sürücü ölür devamlı.

is4 e goldu çekip önden delmemen imkansız, rakip taretin tepesinden de rahat deler.

t62a nın topu egilmez obj140 da rakip iyiyse taretin avantajı kalmaz yersin ve bu ikisi sürekli ammo yer.leopar degiller rastgele ates etmezsen bunlar da yiyor.

td lerde top eğilmesi yok, ne 183 gibi ne de jg e100 gibi iyi degiller.

simdi ruslarin hangi ozelligi iyi?

• Hız ve zırh olarak en iyileri bence.

E 100 ile çok kolay yakalanırsın koskoca tank.Vurması çok basit spot ile.

IS serisi ve T 54 ile başlayan Rus med serisinin zırhları çok iyi.

Adam med ile side yapıyor, öyle side T110E5'te bile yoktur.

Hız olarakta çok iyi tanklar, med değil light gibi gidiyorlar.

Rusların TD'lerine dokunulmasın ama diğerlerine sağlam bir düzenleme gerekiyor.

Çok fazla sektiriyor tanklar.
  • Yeni gelen kırmızılı kamuflajı görev ile aldım M46'ya.

Bu arada adamlar bildiğin yeni IS getiriyorlar görev ile.Rus tanklarına bayılıyorlar.
  • 1v3 attım Tortoise, T62, Leo PTA ile.

World of Tanks Blitz (Ana Konu)
  • Biri rus medi mi dedi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kaand12@ -- 26 Ocak 2017; 0:43:42 >
  • ?

• Çöl maplerini kaldırın arkadaş bu nedir ya.

Gerizekalılar gidiyorlar C'de tost oluyorlar.Ne kadar mal herif varsa oyuna toplanmış resmen.

WG'de bu mallara fırsat veriyor.Saçma sapan mapte Supremacy oynatırsan malda gider pointte yatışa geçer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lady Sylvanas Windrunner -- 26 Ocak 2017; 14:4:58 >
  • sen de o modda oynama

• Üstünlük modu cidden berbat.. Hiç bir mantığı yok bence. Karşılıklı üs ele geçirme çok daha iyi olurdu...

• biz istediğimiz kadar yakınalım WG nin bu tür kullanıcılara karşı yapabileceği birşey yok sanırım maalesef
  • MrtAltg M kullanıcısına yanıt
    Hocam 1 saat içerisinde aynı olay 2 defa olunca sinirlendim baya şimdi rahatım.

M46 WR'yi yeşil yaptım sonunda.Her maç 2.5K+ atıyorum gold kullanmadan.

Amaaaaa M48'e çok az kaldı.Yarın almayı planlıyorum 30K kaldı sadece.

Ardından heavy kasacağım ama karar veremedim.T110E5 ve Maus arasında hangisini tercih edersin?
  • ilk başta kendimi ifade edeyim oyunumu oynarım yeri gelir iyi maç çıkarırım yeri gelir ilk ben mefta olurum dk1 gol 1 hesabı o yüzden lafı kaale alınacak biri değilim oyun içinde şimdi konsolda ve blitz de t110e5 yolunda gidiyorum
  • E5 hocam.. T29 dayak tek motorunu açmadım tank full+full geri kalanı birde kamo çektim, iyi iş çıkarıyor ama benim seride iki favorim var T32 ve e5

Bu arada E4 ün hp 1800 az değil mi yav, tamam bende yok ama o kadar da insafsız değilim o tanka en az 1900+ can lazım

• Oyuna bir girip neler var neler yok bir bakayım dedim girmez olaydım ne yapıyor bu şirket arkadaş her taraf rengarenk oldu saçma sapan kamuflajlar tanklar şimdi de bu artışlar mıdır nedir zaten kim gidip tek maçlık yüzde 60 sb için 20 altın verecek bilmiyorum ama ...

Satın alma butonlarından oyun görünmüyor. İnsanların mağazayı açmasını sağlayarak harcama yaptırmaya çalışmak ne kadar saçma bir taktirdir arkadaş eğer tabi taktik amaçlıysa...

Oldu olacak savaş butonunu ve mağazayı açan butonu 2'li halde saliselik şekilde değişecek şekilde ayarlayın savaşa girmeye çalışan insanları mağazaya girmeye zorlayarak oyunu bıraktırmaya çalışın bu şekilde yeterince soğumadılar oyundan daha fazla saçmalayın. Mesela bence teknik ağaç bölümüne gerek yok oraya da pre tanklar satın alınan bölüme yollayan bir buton koyun açarlarsa belki canları çeker satın alırlar. Pazarlama stratejinize sokim sizin allahım ibretlik yemin ederim numune mi arkadaşım bunlar kim karar veriyor bu kararlara yahu?

Tank görevi gelmiş belki belki tank için oynarım.
  • 
Sayfa: önceki 306307308309310
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.