Şimdi Ara

World of Tanks Blitz (Ana Konu) (306. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.033
Cevap
33
Favori
141.566
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 304305306307308
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Dostlar 3800 altın var ve Tier 7 veya üzeri tank arayışı içerisindeyim sizce şuan %15 ve %30 indirimde olan tanklara mı yönelsem yoksa mevcut altın ile üzerine biraz daha altın ekleyip bilet alıp müzayede ki tanklardan mı almak daha mantıklı ? Ne önerirsiniz ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi orda nerfleneceği kesin bir bilgi değil. Sadece süpertestde deneneceği yazıyor. Kesin bir düşürme henüz sözkonusu olamaz. Rusların nerflenmesi tamam da, StB ile Leonun nerflenmesi komik. Zaten çoluk çoçuk oynamasını bilmiyor bu iki tankla. nesini nerfleyecekler ?

T54 ün gold mermisini düşüre bilirler kesin, ama X tier tanklarıntopunun düşürülmesi pek bir farkedeceğini sanmıyorum. En fazla 10-20 mm dusururler. Bianda 50-60 düşüremezler.
  • sende galiba dracula var nerf istemedigine göre

t30 demissin ama hic kullanmadin sanirim diger td ler kac saniyede yukluyor t30 kac saniyede yukluyor?
  • Hocam galiba yayın denemesi yapıyorsun :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: JARED LET0

Yok artık kardeş tier düşürelim istersen tankın.

Tankın kendi tierinde bile 2. Dünya savaşında kullanılmış tankların yanında Batman'in arabası gibi olması yetmiyor bi de tier düşürelik diyor? Tier düşürsek daha fena kendi tieri başedemiyor draculayla

Şaka maka 5 dakka dracula aşırı hızlı mermiden hızlı gidiyor mermi yetişmiyor draculam yok ama çok kıvrak gibi de geldi bana. Şunoyunda nerf yemeyi en çok hak eden tank. O hızı düşürmeleri lazım ne o ışık hızında tank mı olur üstelik 2. Dünya savaşında kullanılmış toros tenekesiyle tank mı yaptınız? (Tekrar okuyunca anlaşılır olmadığını fark ettiğim için açıklamam gerekiyor. Çok hızlı olduğu için tank tenekesi dedim hani nasıl bu kadar hızlı gider manasında)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8EF5824CF -- 4 Ocak 2017; 21:43:25 >

• __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    tam ben de mac yapayim unluolayim dedim yayin gitti eeeeey nikolaus
  • Draculanın yanında Sovyet Lttb de nerf yemeli bence hem F1 aracı gibi gidiyor hem sağlam vuruyor.Çok dengesiz tanklar var..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Yok kelimesinin anlamını bilmeyen adam. Garaja bak devlet hazinesi gibi. Bana kalırsa senin zekat vermen gerekiyor, tank zekatı. Elde ettiğin her 10 standart tankın birini zekat vermen gerekiyor. Maus'um yok bil istedim belki zekat verecek adam bulamazsın.

Edit. Çok müşkül durumdayım geçen ıs-7'im baba bizim niye gold mermimiz yok diye ağlıyordu. Stı feryat figan içinde t54 de oradaydı SPIC'de ağlıyordu. Rahat bırak artık bırak şu oyunu bizle oyuna girme onurumuz ayaklar altında diyorlardı. Kimi tarete giriyor kimi palete giriyor hayvan gibi şiy yapıyorlar ya diyorlardı ...

Zekatlar için nick(adres): Q_L_Batiatus.

Not: Premium tank kabul edilmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8EF5824CF -- 5 Ocak 2017; 0:46:44 >

• hesabına baktım, çok cabuk üst tierlerle oynamaya başlamıssın bence alt tierleri iyice ögrenip sonra üst tierlere dönmelisin.
  • World of Tanks Blitz (Ana Konu)

bu konudaki en komik an

ben inanılmaz noobmusum cok salakca sorular sorup durmusum

• ey gidi teymur geçen gün denk geldim 0 çekti , özledim valla çok üzerine gittik çoçuğun zamanında

Bu arada dünki canlı yayın https://www.youtube.com/watch?v=LOV8mU9PW0Y&feature=player_embedded
  • Maus bendede yok yalnız , gerçi 30 milyon para yaptım bi maus bide e4 eksik alsam mı geri onları
  • __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    dün maç yaptık ama videoda gözükmedim.her carsamba cumartesi maç yaparız artık.
  • dün 3 defa kopmuş yayın ona denk geldin maalesef sende , arada kontrol etmek gerekiypr yayın programı kendiliğinden kapanıyor
  • World of Tanks Blitz (Ana Konu)

Bunu nasil tamamlayabilirim , klandan uyeler ile mi takım?
  • imhiret kullanıcısına yanıt
    Hayır sadece birine takım teklif edecen o kadar.
  • kv2 fuulleyene kadar , çektirecek ! hep yenilgi yenilgi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    sana oyundan özel mesaj atım kv1-s al dedim sebebini bile açıkladım.
  • mesaji gormedim yada baktim dikkat etmedim burdan yazsaydin keske hocam , satayimmi ne yapayım ne donmesi ne hareketi iki dkk da bitirorlar sacdan zirhi var ... sacma gereksiz bi tank

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Kv2 oyundaki en keyifli tanklardan biri. Deneyimi tamamlayıpta satmadığım nadir tanklardan çünkü insanın stresini alır. 152mm olan topu kullan. Genelde He mermi atacaksın. Topu geç doldurur ve nişan süresi uzundur. Oynaması biraz tecrübe harita bilgisi ister. Doldurma süresini hesaba katıp ona göre mevzilenmen lazım. Yani topu doldururken kendini koruman için engellerin arkasında durman gerek .
  • 
Sayfa: önceki 304305306307308
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.