Şimdi Ara

World of Tanks Blitz (Ana Konu) (294. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.033
Cevap
33
Favori
141.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 292293294295296
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar hiçbirimizin oyuna saliselik Nisan almalar veya snap shot atarak başlamadık herkes bu süreçten geçti, oyunun kontrolleri çok kolay 1 2 haftalık oynamadan sonra

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    hi nikolaus

su101 i fulledim tier 10 topu 4 egiliyor eski topu 2 egiliyordu daha iyi oldu.bugun oynadigim maclarda 2k nin altina inmedim cilgin attim ama ortalama 1.6k damage oldu bu zamana kadar ve her sey cok gecti.

• t25 de 7. olmusum

oyun beni öyle bir hale getirdi ki sanırım heavy oynayamam kolay kolay.

elimde deneyimle acilmis 5-6 seviye 9 tank var ama stok olduklari icin alip oynamaya cesaretim yok.

• Hangi tanklar onlar? Bazıları oynana bilir gold kullanarak ama bazılarını fullesen bile 75% le bile oynanmaz

• Jafaroff kullanıcısına yanıt
    leo pta, e75, e50, type 61

m103 var en mantiklisi o gibi gozukuyor ya da su101 i kastiktan sonra su 122 54 de olabilir bilemiyorum.

ayni zamanda yeni amerikan t57 dalindayim parcalar maliyetsiz ve motor acik cogunda.(tier5)

• Sizce blitz i dokunmatik olarak oynamak için en ideal ekran boyutu ne? Twister cup finallerinde birçok oyuncunun phablet veya tabletlerde oynadığını görünce merak ettim. Ben 5 inç telefonda oynuyorum. Bazen yanlışlıkla ateş tuşuna bastığım oluyor ayrıca mermi türünü değiştirmek de tam bir işkence.

• quote:

Orijinalden alıntı: normal human

Sizce blitz i dokunmatik olarak oynamak için en ideal ekran boyutu ne? Twister cup finallerinde birçok oyuncunun phablet veya tabletlerde oynadığını görünce merak ettim. Ben 5 inç telefonda oynuyorum. Bazen yanlışlıkla ateş tuşuna bastığım oluyor ayrıca mermi türünü değiştirmek de tam bir işkence.

7" lik bir tablet şart en azından full grafikde sıkıntı yapmayan genelde burda ve resmi forumunda gördüklerimin ilk tercihi ipad oluyor
  • Cevabınız için teşekkürler.Bende 7 inç tablet diye tahmin ediyordum. Sadece bu oyun için tablet alacağım galiba.

• aaaa sonunda mermi slotunun kapanmaması özelliği gelmiş. Ta o zaman bile yazmıştım eğer sürekli açık bırakmıyorlarsa sürekli açık bırakmak isteyenler için sürekli açık bırakma seçeneği gelsin diyordum. Ohh be. 2 el oynadım öle aradaki fark bariz.

Haftada bir 10-15 oynuyorum artık.
  • Delici mermi medium sınıfında etkili değil mi?

Ben çok az hasar verebiliyorum, çoğunlukla 70 oluyor en fazla.

Bunu nerede kullanmalıyız, turuncu gözüken yerleri mi deliyoruz?

• Şahin miydi kartal mıydı neydi bir kuş bilmem kaç yüz metre yükseklikten yerdeki en minik tavşanları bile çok rahat görebiliyormuş. Güneş 5 ve 6 derece arasındaki eğilme farkını gözleriyle ölçünce aklıma o geldi videoyu izlerken güle güle öldüm.
  • Bu aralar su101 e çok taktım nedense sanırım 263ü beklediğimden önce alıcam..

• hain barcali

• Hala öğrenemedim kac derece oldugunu ama 5 izlenimi veriyor bana

• World of Tanks Blitz (Ana Konu)World of Tanks Blitz (Ana Konu)

• Baksana ekran minicik zartu zurtu sığmıyor ekrana 5. Yetmiyor bir de şu var ki grafik yerine bazı yeni ayarlar gelmiş onları fulleyince 16x 8x bitkinkalitesi yüksek falan yüksek fps düşüşleri yaşamaya başladım. 6s plus telefonda fps düşüşü nasıl olur anlamıyoum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8EF5824CF -- 9 Aralık 2016; 16:59:28 >
  • Evet aslında haklısınız. İçindeki PowerVR GT7600 8 çekirdekli.. Şuan ki s7 serisinde bulunan mali t880 mp12 ile kafa kafayalar yani hiç azımsanmayacak bir gpu. Bu da gösteriyor ki optimizasyon sorunu

• E75le her turlu oynarsın. Ama e50 ve type motorsuz paletsiz ve son topsuz oynanmaz )

Leo pta da motor ve taret olmadan oynama, son top olmadan oynarsın goldla.

M103 benim favori agir tier 9 um :)

• __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    5 derece. Kesin bilgi

• Dostlar 91k deneyim oldu panter1 de ilk e50 mi yoksam tiger 2 mi alayım ? Mantıklı olan e50 gibi görünüyor ama e100 ü de çok istiyorum.

• 
Sayfa: önceki 292293294295296
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.