Şimdi Ara

World of Tanks Blitz (Ana Konu) (293. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.033
Cevap
33
Favori
141.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 291292293294295
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam bu tepeye çıkıp bekleyen tosbağalara karşı ne yapabiliriz video var mı?
  • __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    arkadaslar t62a obj 140 dakikada yaklasik 10 tane atmiyor muydu.simdi oyunda 7.87 mi ne yaziyor nerf mi yediler anlamadim.

assitant da hala 10 a yakin deger yaziyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Todo al Blanco

arkadaslar t62a obj 140 dakikada yaklasik 10 tane atmiyor muydu.simdi oyunda 7.87 mi ne yaziyor nerf mi yediler anlamadim.

assitant da hala 10 a yakin deger yaziyor?

Murettebat full mu ? Belki unutmussunuzdur diye yazmak istedim, degilse bilgim yok kullanmadigim tanklar cunku :) iyi oyunlar.

• top yükleme tertibatı ve %96 mürettebat ile obj 140 yükleme süresi 5.2 saniye.

Erzakları alırsan 5 saniye
  • falcon84 F kullanıcısına yanıt
    bak su an bende t62a ve obj140 yok.ikisinin de degerperi ayni 7.87 gosteriyor ve iksinin de murettebat yuzdesi farkli idi bende varken.biri 78 di digeri 90 di galiba ama su an yok ve degerler ayni.

eskiden dakikada 10 tane atarken simdi 7.87 gosteriyor.

• anladım belki yeni değişmiştir ama bende şu an bakınca mermi yükleme saniyesi ekranda 5 saniyeydi en son bir bakarım yine akşama
  • __Nikolaus__ kullanıcısına yanıt
    mürettebat eğitimi sıfırlama ne oluyor? indirime giriyor ama ne oldugunu bilmiyorum:)
  • Bu güncellemeden sonra rakamlar tamamen değişti. Artık gördüğün rakamlar eğer tank sende yoksa, 50% mürettebat için gösteriliyor. buna görüş menzilide dahil. Bende ikiside var ve 12nin üstünde gösteriyor. Çünkü donanımlar ve erzaklarla beraber 4.9 saniye. Buda 12.40 falan yapıyor.

Bu iyi gibi gözüksede, eski rakamları ezberleyenler için, benim için sıkıcı oldu. Sıfır bi tankın donanımsız 100% murettebatla olan max performansını göremiyorsun. illaki blitz assistant girmeliyim. Neyse artık böyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jafaroff -- 2 Aralık 2016; 10:49:54 >
  • FV183 sonunda aldım ama iyi para verdim oyuna bu tankı alabilmek için

Artık efsane kadro tamam olduğuna göre çin tank serisi ya da fransız avcı grubu (pc'deki gibi) olursa para harcarım artık
  • Valla çok güzel güncellemeler gelmiş bence özellikle taktığımız parçaların ne etki edeceğini görmek çok güzel olur.

• güzel güzelde şu yeni haritaya daha hiç denk gelmedim nedense
  • quote:

Orijinalden alıntı: Quintus Lentulus Batiatus

World of Tanks Blitz (Ana Konu)World of Tanks Blitz (Ana Konu)

bu oyunu presiz oynamak bir eziyet valla.

Kesinlikle öyle
  • İsteyen arkadaş ekleyebilir ancak eklerken donanım haberden olduğunuzu belirtin pls:) Plat atarız
    World of Tanks Blitz (Ana Konu)World of Tanks Blitz (Ana Konu)

• şimdi indiriyom ilkin hangi tankı alıyım

• Pc versiyonunu geçen sene oynamıştım. Çok sarıyordu oyun. Artık pc den oynayamıyorum. Dün aklıma geldi note5 e kurdum oynamak için. Çok zor geldi oynaması. Dönüşlerde hedeflere nişan almalarda zorlanıyorum. Sizde böyle bi süreçten geçtiniz mi?

• Hocam tecrüben arttıkça tüm tanklar iyi gelecektir, seçmekte zorlanacaksın.

Tier 6-7 gibi premium tanklar var OP diyebileceğimiz, onları atlatırsan her türlü zevk alırsın.

Benim önerim bi ligt-heavy ağacı belirleyin onlardan ilerleyin.Motor gücü düşükken hele heavy tanklar fıtık eder adamı.
  • Raznurk kullanıcısına yanıt
    yavaş yavaş tabi elin alışacak bende aynı durumdayım genelde pc ve konsolda oynuyorum cep telefonunda oynamaya kalkınca baya zorlanıyorum bende
  • quote:

Orijinalden alıntı: JARED LET0

Hocam tecrüben arttıkça tüm tanklar iyi gelecektir, seçmekte zorlanacaksın.

Tier 6-7 gibi premium tanklar var OP diyebileceğimiz, onları atlatırsan her türlü zevk alırsın.

Benim önerim bi ligt-heavy ağacı belirleyin onlardan ilerleyin.Motor gücü düşükken hele heavy tanklar fıtık eder adamı.

yok ya sildim zaten nişam alınmıyo dönülmüyp gidilmiyo

• Steam versiyonunu oyna hocam varsa laptop vs. daha rahat olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JARED LET0

Steam versiyonunu oyna hocam varsa laptop vs. daha rahat olur.

bilgisayar yokki usta

• 
Sayfa: önceki 291292293294295
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.