Şimdi Ara

World of Tanks Blitz (Ana Konu) (219. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.033
Cevap
33
Favori
141.568
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 217218219220221
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Quintus Lentulus Batiatus

Is-3 e yükleme nişan ve havalandırma taktım fark hissediliyor. Bunun dışında kumanya kiti her savaşta kendiliğinden mi kullanılıyor ? Çünkü ben üzerine bastığımda hep zaten kullanılıyor diyor. Her savaş yüklenmesin sonuçta teki 6300 kredi iflahımı kuruttu ıs-3 le zaten müzmin zarardayım. Lütfen.

Her savaşta otomatik etkin olur, aktif etmeye gerek yoktur ve her savas sonrası ikmal edilir. Olan ikmal indirimlerinden kesinlikle faydalanın maliyetleri 2-3 indiriyor, 2-3 ün faydası olmaz demeyin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• haymanali2006 kullanıcısına yanıt
    Bende ben niye zarara girip duruyorum diye düşünüyordum. Lazım değil bana kumanya. Cebimizi kuruttu damlaya damlaya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Corey Beaulieu

Kumanyasız da reloadın çok uzun E75 yada is3 gibi tanklara kumanya şart.

IS-3 te takarım o zaman. Onun da topu çok geç doluyor yahu. Mecbur kaldım zaten donanımlara yoksa hayatta takmazdım.
  • Kaliteli oyun
  • Yanlış bilgilendirme. Edit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8EF5824CF -- 10 Mart 2016; 17:51:51 >
  • Oyunun simgesini değişnek içinde 1.34 gb lik güncelleme yapılmaz ki be arkadaş.

• fbler770 F kullanıcısına yanıt
    Palete he sık sonra geri geri gel bir yapıştır baaam

• Arkadaşlar merhaba, oyunda kullanabileceğiniz, yeni başlayan oyuncular için tank ve garaj slotu, oynayanlar için 3 günlük premium ve garaj slotu veren kodlar var elimde. İletişime geçerseniz, Cs GO silah skinleriyle ile takas yapabilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By_Çağrı -- 11 Mart 2016; 11:44:37 >
  • Güncellemeden sonra mm de sıkıntı var,bazı maclarda 4-2 gibi tier x uyuşmazlığı oldu.ayrica kuma gomulme sıkıntısı da var özellikle vaha palmiyelerinde

• Napıyonuz gençler :)

• 3 pre: execsior, is 3 defender, pz.anzo spesial
    2 xtier: is7, jgpz.e100
    Diğer seriler 7. Seviyede hangi tanka gitmek istersen devam. Tanklar elde.ayrıca kredi biriktirip Almaya gerek yok.

SATİLİK
    350tl

• beyazcocuk B kullanıcısına yanıt
    ahaha

• Hangi hesap ne kadar eder onu bırakında şu kupon gelse 561 lira alacaktım. Pc sürümünde löwe ve premium alacaktım. Ancak 82. Dakika da zor bela kendine gol yedirten ajaxın ve futbolun şikesine kurban gittim. O 190 lira da kupondan beşiktaşa 200 atmamla gelmişti.

Neyse sağlık olsun. O löwe ve o premium alınacak önümüzdeki maçlara bakacaz.
    Bu mesaja eklenen görseller:

World of Tanks Blitz (Ana Konu)

• 1000 TL'ye bile satmam acayip seviyorum bu oyunu ama defendera paraya kıyamadım baktım değmez diye
    Ru-251 açmışım canavar gibi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: falcon84

1000 TL'ye bile satmam acayip seviyorum bu oyunu ama defendera paraya kıyamadım baktım değmez diye

Expi kasip is3defi aldım, güzel tank, olurda yetiştiremezsem diye son aşama için altın çekmiştim bir miktar, onu kullanmayınca is6 alırım diyordum ama şuan is6'nın gerekliliğinden şüphe ediyorum. Altının orda kuzu kuzu durmasi da rahatsiz ediyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: haymanali2006

quote:

1000 TL'ye bile satmam acayip seviyorum bu oyunu ama defendera paraya kıyamadım baktım değmez diye

Expi kasip is3defi aldım, güzel tank, olurda yetiştiremezsem diye son aşama için altın çekmiştim bir miktar, onu kullanmayınca is6 alırım diyordum ama şuan is6'nın gerekliliğinden şüphe ediyorum. Altının orda kuzu kuzu durmasi da rahatsiz ediyor.

Altının öylece durması insanı deli ediyor değil mi ?

• Yine hiç edecem diye korkuyorum valla

• quote:

Orijinalden alıntı: haymanali2006

quote:

Genelde Premium tanklarda önemli özelliklerinden 1 eksik özellik ve 1 artı özellik oluyor. IS-6 Deliciliği az zırhı iyi bu yüzden çok gold harcıyorsun. T34 Zırh berbat Topu çok iyi gibi IS-3 Defender da bu tür kısıtlama olmadığından gerçekten mükemmel kredi kasıyorsun. Defender varken diğer Premium tanklara ihtiyacın yok.

• mak74 M kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz doğru. İs6 genel olarak tavsiye edilen bir tank, eşleşme avantajı olması da ayrı bi güzellik. T34,is3d,is6 hepsi ağır tank olsa da farklı stratejilerle oynanıyor. Bu ara da İs3def ile iyi para kastım, işimi baya iyi gördü. Önerinizi dikkate alacağım.

• haymanali2006 kullanıcısına yanıt
    İyi tank mı değil mi bilmiyorum ama şunu söyleyebilirim asla 10 tiere düşmüyor çok nadiren 9 a atabiliyor. İyi bir oyuncunun bu tankla iyi zafer kasacağını düşünüyorum. Ben iyi oyuncu değilim kasamıyorum beni olaya katmayın.
  • 
Sayfa: önceki 217218219220221
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.