Şimdi Ara

World of Tanks Blitz (Ana Konu) (218. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.033
Cevap
33
Favori
141.587
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://forum.wotblitz.eu/index.php?/topic/23289-27-sueruemue-yama-notlari/

Löweye buff yok. Bildiklerim kadarıyla önemli bir değişiklik yok sadece serap haritası gelmiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler 1500 başlangıc altını var bununla 7 günlük premi alsam yoksa pre tankmı alıyım.

• Hocam sonunda aldım kv 1 i aşırı hantal buna çağre yokmu

• fbler770 F kullanıcısına yanıt
    Donanım takabilirsin ama takma.

• Taktik verin hocam leopard kaça kaça berabere bıraktı eli.

• quote:

Orijinalden alıntı: fbler770

Taktik verin hocam leopard kaça kaça berabere bıraktı eli.
    quote:

Orijinalden alynty: fbler770

Taktik verin hocam leopard kaça kaça berabere byrakty eli.

taktik verebilecek seviyede bir oyuncu de?ilim. Ben leopard görünce kaçyyorum ba? edemiyorum onla sevmiyorum o tanky.
  • Dostlar merhaba,
    Android'den İPhone 6S'e geçiş yapmış biriyim.
    Benim oyun kayıtlarım Google hesabıma tanımalıydı oyunu yükledim ancak seçeneklerde Google ile bağlantı yok ve oyun sıfırdan başlıyor.
    Kayıtlı oyunumu nasıl cihaza yüklerim.
    Teşekkürler.

• Ronin1453 kullanıcısına yanıt
    Yükleme diye bi şey yok. Wargaminge kayıt olmak zorundasın. Eger oynadiysan kayitlisin demektir. Wargaminge hangi adla kayit olduysan onla gir. Oyun icinden game centeri aktiv et. Bi dahaki sefere game centerdan gireceksin. Ama wargaminge kauit oldugun emaili ve şifreyi bilmek zorundasın. Bu aynı zamanda wotblitz forumuna giriş email ve şifrendir.

• Üstad teşekkürler ancak Game Center'den kullanıcı adımı girdiğimde başkası kullanıyor uyarısı alıyorum, Nasıl düzeltebilirim.?

Öncelikle android cihazınızda Google hesabınızı WG ID'ye dönüştürmeniz gerekiyor(du).O hesapla (WG ID) cihaz ve platform farketmeksizin her zaman giriş yapabilirsiniz.
    Ayrınıtlar WG Support sayfasında mevcut.
    WG IDni hatırlıyorsan, onunla login yapmanı öneririm. Game centeri sonra halledersin.

• Chronos1121 kullanıcısına yanıt
    Üstad öncelikle teşekkürler.

Hesabımda gelişmiş tanklar ve yüksek miktarda altın olmasa bu kadar peşine düşmezdim.
    Şu anda şirket bilgisayarım wargaming sitesine girmeme izin vermiyor ama bunu mutlaka deneyeceğim.
    Yardım menüsünden bana yardımcı olabilirler mi.?
  • Jafaroff kullanıcısına yanıt
    Kullanıcı adımı bşiliyorum ama bu WGID'mi ondan emin değilim.
    Eğer androidde google games (iOS Game Center benzeri) hesabıyla oynadıysanız WG hesabınız yok demektir. Bu durumda o eski cihazı bulup Games hesabını WG ID'ye dönüştürmek lazım. Blitz forumdaki supporta bakarsanız orda işlemi anlatmaları lazım, olmadı ticket oluşturun.
    Ama eski cihaza erişimiz yoksa durumunuz çok zor, eski hesaba ulaşamayabilirsiniz.
  • Chronos1121 kullanıcısına yanıt
    Üstadım eski cihazım henüz bende satmıştım ancak teslim etmedim. Bu yöntemle hesabı kurtarabilirim diyorsanız sorun yok. Elimde cihazım ve hızlı Wifi hizmetim var.
    Aynı şekilde 4 oyunda (Boom Beach, Dominations,Pocket Troops) daha buna benzer sorun yaşıyordum onları nasıl kurtarabilirim.?
    Daha doğrusu facebook üzerinden açmadığım bir oyunu bu şekilde facebook hesabıma nasıl aktarabilirim.?
    Diğer oyunlar hakkında bilgim yok.
    Boom beach tarzı oyunlarda yeni bir cihaz giriş yapmalısın bir android cihaz bulup.

• Ağır tanklar genelde yakın çarpışırlar bu yüzden ben nişan alma, hızlı yükleme ve mürettabat alıyorum havalandırma filan.

%50 zararla satıyorsun. Ama çok fark ediyorlar. Orta tanklarda hareket halinde +20 düşey dengeleyici daha iyi.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • gun kullanıcısına yanıt
    Eyvallah generalim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8EF5824CF -- 9 Mart 2016; 2:57:32 >
  • Is-3 e yükleme nişan ve havalandırma taktım fark hissediliyor. Bunun dışında kumanya kiti her savaşta kendiliğinden mi kullanılıyor ? Çünkü ben üzerine bastığımda hep zaten kullanılıyor diyor. Her savaş yüklenmesin sonuçta teki 6300 kredi iflahımı kuruttu ıs-3 le zaten müzmin zarardayım. Lütfen.

• 
Sayfa: önceki 216217218219220
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.