Şimdi Ara

World of Tanks Blitz (Ana Konu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı, 4 Masaüstü Kullanıcı
6.947
Cevap
36
Favori
117.302
Tıklama
Giriş
    408 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Quintus Lentulus Batiatus

Ben tam 5.5 inch ekranda kullanıyorum. Çok yeterli olduğunu söyleyebilirim ancak daha yüksek ekran olsaydı hayır demezdim. Grafiklerde gayet harika. Ancak hani bazen keşke biraz daha büyük ekran olsun diyorsun ama bi de tabletle uğraşamam. Ne hoş bu cihaz cebimde, sıkıldığım an çıkarıp oynyabailirim. Hergin onlarca kez açıp kapıyorum. Bilgisayarda veya evde duracak bir tablette bunu yapamazsın.

Bunun dışında ne diyebilirim bilmiyorum ama kafana takılan cevabını bulamadığın bir şey varsa sorabilirsin çekinme. Ben öneriyorum diyebilirim. Tabi cihazın kaliteli bir cihaz olması koşuluyla.

Cihazım samsung galaxy j7 hocam sizinki nedir ve cihazım yeterlimidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Benimki iphon 6s plus. Sizin cihaz hakkında hiçbir fikrim yok açıkçası.

|
    |
    fbler770 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Quintus Lentulus Batiatus

Benimki iphon 6s plus. Sizin cihaz hakkında hiçbir fikrim yok açıkçası.

Tamam dostum sağol.

|
    |

Bunlardan kaç tanesine hayır

New map mirage
    -Löwe buff
    -Panther 2 buff
    -Tier 1-4 rebalancing , minor
    -Cent 1 buff ( stock gun )
    -New japanese premium - Tiger 1 at tier 6

supertestte kimbilir hangi oyuncaklarla oynuyosun
    |
    |
    Chronos1121 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Löwe'ün güçlendirilme ihtimali mi varmış. Hadi inşallah. O kıçını biraz küçültseylerdi iyiydi.

|
    |
    PlayMakers kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Chronus reyiz söyleyecek varmı yok mu

|
    |
    Quintus Lentulus Batiatus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aslında program parasız göstermiyor bilgileri ama kim hazırlamışsa artık programı asıl yerden değil ikincil bir seçenekten bakınca gösteriyor herşeyi. hele defender a bakayım.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Edit.

Program bence her wot severde olmalı. Androidde var mı bilmiyorum ama ios da var. İsmi armor inspector. Para istiyor indirdikten sonra bakmak için ama sıkıntı yapmayın. Aşılıyor o.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quintus Lentulus Batiatus -- 2 Mart 2016; 23:57:38 >
    |
    |

• Yarbay
    3598 Mesaj
    Tank oyunu dediler geldik ama millet tren yapıyor. Gidin fantezilerinizi umuma kapalı yerlerde icraa edin.

Bak ciddi söylüyorum bi 5 saniye bu halde ilerlediler. Zaten o kv1s sürekli gidip birini arkasından itekliyordu. Taşın solundan hedefimi ararken bi baktım yavaş yavaş ilerliyorum. Nişan modundan bir çıktım kv1s bu sefer beni arkadan itekliyormuş. Elim genele kv1s are you gay yazmaya gitti ama hesabımızı kitlemesinler emeklerimiz boşa gitmesin dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quintus Lentulus Batiatus -- 3 Mart 2016; 4:04:25 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    329 Mesaj

6.0 inch ekranda oynuyorum. Tablete gerek duymadan çok rahatım. 5.5 de fena sayılmaz.

|
    |
    fbler770 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
    Dün kasarak aldım ve 15 maç yaptım. Daha yenilgi yok 15 maçta yaklaşık 1 milyon kredi aldım, 26 kill, 1 kere patladım, 97.75% isabet falan filan. Uzaktan yakından farketmeden çok güzel vuruyor. Ama kumanya kullanıyorum, tabii etkisi çok

Kısacası kasmayan, ağırdan alan, is6 bana yeter diyen varsa mutlaka fikrini değiştirsin ve gaza bassın 10 numara tank ve nerf yiyeceği kesin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jafaroff -- 3 Mart 2016; 13:04:39 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    498 Mesaj
    Defender icin kasmiyorum artik dun Spähpanzer P1C ile parca pincik ettikten sonra bir defender'i :)

< Bu ileti 'DH Mobil Uygulama BETA'sından atıldı >
  • Yüzbaşı
    329 Mesaj

Karsındaki adam mal olmuştur, 2 mermiye sp ı c yi yok eder cünkü. normal bi oyuncu defenderle sp ye yenilmez.

|
    |
    falcon84 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Spahpanzer de iyiyimdir done done vuruyorum :)

|
    |
    Jafaroff kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3598 Mesaj
    Valla lanet olası defender arkası hariç hiçbir yerinden almıyor gold mermiye bile bana mısın demiyor t-34 ün hayvanımsı topunun attığı gold mermi de defenderı delmeyecekse ben nereye gideyim ? Kesin nerf yer. Eminim yani. Srkası hariç her yerinde 500 mm zırh var sanırsın mübarekin

|
    |

O defender oynamayı biliyoraa ortada senle Tom&Jerry durumuna düşmez ve arkasını yada yanını bi yere dayayıp seni önune alır. yerinde lәnamluyu senin peşinden döndürmeye çalışsa havasını alır

|
    |
    falcon84 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Aynen oyle :))

|
    |
    Jafaroff kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    3598 Mesaj
    :(

Edit. 3 ağır tankı da aldım 3'üni de denedim en hoşuma giden kesinlikle löwe. İnsanlık dışı bir şekilde kredi kasıyor. Bunun dışında çok iyi nişanı var. Her neden bilmesem de oynaması hakikaten keyif veriyor. 2. Olarak ise t 34, koydumu oturtuyor. Vurduğun kendine gelemiyor. Ancak kafası hariç yerinden alıyor bunun dışında kafanın kapağı da alıyor. Çukura da gönülsem karşımda 2 ve fazlası tank varsa iki taraftan sıkıştırıp eziyorlar. Oynayabilmek için usta olmak gerek.3. Olarak ise ıs-6. Topu hakkatten ezik. Ancak sektirmesi süper zırhı iyi. Ayrıca bir ağır tanka göre hızlı bir tank. Ayrıca üst tiere kesinlikle atmıyorlar. Zafer kasılabilir. Zaten en yüksek zafer oranım ıs-6'da.

1-Löwe 2- T-34 3- Is-6.

Enpara kartım gelirse bir de ıs-3 defender alacam ancak 10 gündür gelmek bilmedi. Bankakartıyla ne diye alışveriliş yapılamıyor anlamıyorum zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quintus Lentulus Batiatus -- 3 Mart 2016; 21:36:17 >

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    2 Not

Bunların da hepsine evet :) en azından benim duyduklarım da bu yönde şu anda.
    Lowe için daha çok top bufflanacak.
    |
    |
    PlayMakers kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

2.8'de normal IS-3 AutoLoader versiyonun dükkanda satılacağına dair duyumlar var. İstersen acele etme, kamuflajsız, ama temelde aynı tankı alma ihtimalin olabilir :)
    |
    |
    Quintus Lentulus Batiatus kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Chronos1121

2.8'de normal IS-3 AutoLoader versiyonun dükkanda satılacağına dair duyumlar var. İstersen acele etme, kamuflajsız, ama temelde aynı tankı alma ihtimalin olabilir :)

Is-3 autoloader ne ? Defenderdan iyi mi ?

|
    |
SEO
haberler
son dakika
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,391
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.