Şimdi Ara

World of Tanks Blitz (Ana Konu) (211. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.033
Cevap
33
Favori
141.547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Son 1000 tanka kadar beklerim ben ne kadar kasmışsam sonrasında bi 50 kağıt çıkar benden

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Chronos1121 kullanıcısına yanıt
    Yükleyebiliyorsun hocam sadece tek merminin yüklesinin bitmesini beklemen lazım.

Mesela sarjor full dolu 2 atıs yaptın 3 uncuyu yuklerken tamamını yenıden yukleyemıyorsun ama 7.5 sanıye gecıp 3 uncuyu yukledıgınde tekrar basarak komple 3 sarjoru yenıden yukleyebılırsın.
    Bu mesaja eklenen görseller:

World of Tanks Blitz (Ana Konu)

• quote:

Orijinalden alıntı: PlayMakers

Yükleyebiliyorsun hocam sadece tek merminin yüklesinin bitmesini beklemen lazım.

Mesela sarjor full dolu 2 atıs yaptın 3 uncuyu yuklerken tamamını yenıden yukleyemıyorsun ama 7.5 sanıye gecıp 3 uncuyu yukledıgınde tekrar basarak komple 3 sarjoru yenıden yukleyebılırsın.

Hayırlınolsun almışın ıs-3 ü. Güzel mi bari ?

Apple Blitz için telefon yapmış arkadaşlar. Bunla ne oynanır bu oyun ya. Daha yeni 6s plus almıştık üzüldük baksana uzay telefonu gibi olmuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8EF5824CF -- 23 Şubat 2016; 18:22:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bugün deneyeyim o zaman, dünkü maçları uyku sersemliğiyle bulanık hatırlıyorum :)
  • 4kya 100k hmm. is6dan iyi kazanıyor bence, ya t34 ayarında yada ondan biraz daha düşük

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sunucu yoğun giremiyorum sorunmu var anlamadım

• reko kullanıcısına yanıt
    Var, herkes Defender'i istiyor
  • İade edenler oldu galiba :)
    55 kusur du 56 kusure çıkmış tekrar

• Benim verdiğim hasara bak onların en çok ex alan adamının verdiği hasara bak. Eşlerim bostan korkuluğu diye benim hakkımı yemekte ne demek ? Kim ne yaptıysa onun karşılığını alsın yenilen veya yenen tarafta olmanın bir etkisi olmasın.

• Ya arkadas nasil is defender 3.seviye icin 14 saat bekleme suresi var 4 saatim kaldi. Boyle giderse 14.gun sonunda anca ulaaabilirim son seviyeye bu bekleme suresi cok sacma ya

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • falcon84 F kullanıcısına yanıt
    Vakti olan kasar, olmayan satın alır, amaç çok açık ortada.
  • Yeni arkadaşlar bu aşamalari tam anlamamış galiba. Aşamauı bitirmeden diğerine geçemezsiniz. Burası tamam, ama bi günde bitecek diye bi şart yok 200k bi gunde olması şart değil. 3 gundede kasa bilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Jafaroff

Yeni arkadaşlar bu aşamalari tam anlamamış galiba. Aşamauı bitirmeden diğerine geçemezsiniz. Burası tamam, ama bi günde bitecek diye bi şart yok 200k bi gunde olması şart değil. 3 gundede kasa bilirsiniz.

Bir daha ki saate kadar kasmak zorundasın sanıyordum. Görevler de zor geldiği için ordan da zor kazanılır diye düşündüm.

O zaman şimdi diyelim ki ben ikinci aşamayı bitirmedim 3.aşamaya girildi ve ben 2.aşamayı bitirdim. Direk 3. Aşama açılacak mı bana yoksa bir daha ki x2 saatini mi beklemeliyim ?

• aşamayı ne zaman tamamlarsan tamamla, bir sonraki aşamaya ancak yeni X'le birlikte geçeblirsin.
    yarım kalan aşamalar da x'lerin değişimiyle sıfırlanmıyor (tabi kampanya süresi dolmadıysa)
  • Sen öncekini bitirmeden sana yenisi gelmez zaten. Aşamaların bitirilmesine yönelik bir süre yok. O konuda seRbestsin.

• sayın atilla the king
    sayın atilla rhe king

danişmaya lütfen.

• Bostan korkulukları yüzünden exp kaybetmeye aynı hızla devam. Bir atışı aceleye getirdim. Aceleye getirmesem. Son adam beni 1 vuruş fazlayla alacağına ben onu 1 vuruş fazlayla alacaktım. Onun kanı 150 kadar benim ki 100. Son vuruşu sektirmedi aldı. Şimdi hasarım daha fazla ben 5 o 2 tank almış benim aldığım exe bak bi de onun aldığı ekse bak. Hak mıdır bu şimdi ?

World of Tanks Blitz (Ana Konu)World of Tanks Blitz (Ana Konu)

Kendimi lanet olasıca bir proleterya gibi hissediyorum. Ne kimse bana hakkım olanı veriyor ne de savaşarak kendi hakkımı kazanabiliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8EF5824CF -- 25 Şubat 2016; 3:34:00 >

• Naber defender kasıyomusun?))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jafaroff -- 25 Şubat 2016; 5:44:23 >
  • Yeni oyuncu olmana rağmen iyi skorlar. Şanssızlık işte

• 
Sayfa: önceki 209210211212213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.