Şimdi Ara

World of Tanks Blitz (Ana Konu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı, 1 Mobil Kullanıcı ( 1 Mobil Cihaz )
6.948
Cevap
36
Favori
117.470
Tıklama
Giriş
    3533 Mesaj

Yo ben suam tier 4 oynuyorum ortalama degil neredeyse maximum 1k kazanıyorum. Bir mac oyna bakalim tier 4 kac exp aliyorsun gorelim. Ha birde istatistik kismindan mac basi ortalama exp kisminida cekip eklersen yaptigim hesabin ne kadar dogru ne kadar yanlis oldugunu gormus oluruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Chronos1121 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Ayrica 2x in yok ise tier 4 te 600den dazla exp kazanamiyorsun. 1x ve premium hesapla maci kazansan dahi alacagin maximum exp 650. Dene fazlasini alirsan eger konuyu terk ediyorum. 50 kere oynayipta birinde alicaksan zaten bu istatistigi bozmayan bir durum. Tier 4 te 2x yokken kazanirsan alacagin 400 500 kazanamazsan alacan 100 200 dur.

Suan oyna demiyorum ne zaman musait olursan oyna ve buraya ss ekle gorelim bakalim senin su muthis kazandigin explerin kanitini (tier 4)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rapperasi -- 26 Temmuz 2015; 13:35:25 >
    |
    |

Adam gibi takıma denk gelmemeniz zaten bir şikayet, takımdan dolayı şikayetçisiniz işte. Oyunu bırakmanız kesinlikle iyi seçim olacak bu durumda, haklısınız :)
    |
    |
    Yüksel01 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Tier 4 bende yok artık, sadece tier 9 ve 10 bıraktım hangarda, ama şöyle bir SS size örnek olsun. Ru serverda premiumsuz topladığım ortalama exp değerleri. Tekrar altını çizeyim premiumsuz, premium hesap kazancı %50 arttırıyor, bunu biliyorsunuzdur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chronos1121 -- 26 Temmuz 2015; 13:54:04 >
    |
    |
    rapperasi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Doğru şikayet ama suçlamıyorum onları

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Matildayi suan actim benimde deneyim yuksek geliyor 1k civarinda +-300 olarak. Ama matildadan baska tier 4 hicbi tank o deneyimi vermiyor. T40 la giriyorum aldigim 1x ile 500 550 ki 1.4k damage atiyorum. Daha matildayi 30 dakika once actim. Oynayan yine ben ama matilda ayni oyunda 800 veriyor 900 veriyor. Yani bu yine birseyi degistirmiyor.

Herhangi bi dalda ortalama 1k ile oyniyamazsiniz. Matildaya ozgu birsey bu. Sizde gidip zaten matildadan ornek verdiniz. Oynadiginiz diger tier 4 lerin istatistiklerini gormek isterdik. Ortalamasi en fazla 400 450 olacak. Kazansam dahi 3 kill 1.1k damage gelen exp 500. 2kill 800 damage gelen exp 380 450 arasi.

Matilda nasilsa daha fazla veriyor. Ama bu oyunda her dalda bu explerin alindigi anlamina gelmez. Amerika tier 4 un exp si rezalet. T40 dan en basit ornegini verdim. Hatta inanmiyorsan 1k damage 2 3kill falan olan bi oyun yapip ss eklerim gelen exp maximum 500

|
    |

Oyunun ekonomisi değiştirilmiş sanırım çünki ben 6 en fazla 6 tank yok etmişdim üstelik premium vardı hatta hiç gold mermi kullanmadım üstelik madalaylar 4-5 taneydi. Çok garip nasıl o kadar geldiki acaba. Bide kesin bana laf atıyorsun ama yalnışın var kardeşim ben oynamayı biliyorum hadi eyvallah bilip bilmeden konuşma sende

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yüksel01 -- 26 Temmuz 2015; 15:34:39 >
    |
    |
    PlayMakers kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Off ya off, Matiladaya has bir şey değil bu. Matilda sadece kendi tierında imba bir tank ve düşük skill'inizi amorte edeiyor onun için de exp'leriniz arttı. Ama her level 4 tankta bu kadarını yaparsınız, daha iyisini bile.
    |
    |

Hocam, ben artık ümidi kestim bunlardan. Biz WG'den kesin toprilliyiz exp ve kredi olarak. Başka açıklaması olamaz. Skill filan hikayeymiş
    |
    |
    PlayMakers kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Chronos1121

Naptın yaw, sırrı bozdun şimdi

Şu para konusu çok aklıma takıldı, dün gece oturdum işsiz işsiz araştırdım. Oyun Android'e 1.5 sürümünde çıkmış, çıktığı gün indirmiştim. 1.7de savaş sonu ekranı detaylandırılmış, o halde 1.7'de kredi nerfi geldiğinin altına imzamı atarım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elsa -- 26 Temmuz 2015; 15:30:27 >

Corsair Severler Derneği Corsair Fan Club

AMD Ryzen 7 2700X // MSI GTX 1060 6GB GAMING X // Corsair 570X // Corsair AX1500i // Corsair Vengeance LPX 16GB 3200MHz // Corsair H100i PRO // ASUS Crosshair 7 X470 // OCZ RD 400 NVMe 256GB M.2 // WD Green 1TB // Seagate Barracuda 11 1TB

OnePlus 3T 128GB
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    2 Not

Size kaç kere söylecem daha, frag size ek kredi vermiyor, damage, assist ve spot kredi getiriyor ancak.
    |
    |

Ben de size, resmi açıklamalara dayanarak, nerf yapılmadığını bir daha tekrarlarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chronos1121 -- 26 Temmuz 2015; 15:33:10 >
    |
    |
    Elsa kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

|
    |

Ben cevap vereyim,oyuna hiç para yatırmadım 4200 civarı savaşım var 1-Tier10 3-Tier9 1-Tier8 tank var şuan garajda,kazançlar çokta sıkıntı değil benim için geliniyor yani.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Kesin öyle hiç formül filan yok ortalıkta ve yaptıklarınızdan hiç kaynaklanmıyor
    |
    |

Ya ben sana tier 4 bir tanka gec oyna diyorum bos bos otup duruyosun t40 la 1.2k damage atıyorum tier 4 te adam bana 500 deneyim veriyor premium hesaba. Birak bu isleri 1 haftada bir dali sonuna kadar acacakmis.

Sen 1 haftada bir dali sonuna kadar acabilecegini soyluyorsan ben sana 60 degil 160 lira vereyim 1 hafta sonra maus acilmis olsun?

|
    |

Premium hesapla açarım tabi. Medium dallar hariç, ağır ve TD dalları bir haftada yapılabilir (yaptım da, E4 dalını)
    Haftasonu iki günde Obj 704 ve T95 açmışlığım var (300k exp demek bu) sırf indirmden onları almak için.
    Kazamayacağın iddiaya hiç girme bence.
    |
    |

Adamda peygamber sabrı var

Şaka bi yana bırak şunları hocam, harcadığın zamana yazık

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Canlı Tv izle
son dakika
Bey Azura
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,891
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.