Şimdi Ara

World of Metin2 - Ana Konu ★ Efsane Geri Döndü! (269. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
5.882
Cevap
49
Favori
234.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
16 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 267268269270271
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • World of Metin2 - Ana Konu ★ Efsane Geri Döndü!

Herkese merhaba,

Ben AngelicSoul loncasının lideri Raziel. Bu serüvene sadece iki kişiyle başladık ama kısa zamanda hızla büyümeyi başararak oyundaki en büyük Türk loncası olduk. Amacımız PvP olarak milletimizin adını duyurabilmek ve oyun içinde yardımlaşarak daha keyifli bir ortam yaratmak. Loncamızda gerek dungeon'lar olsun gerekse balıkçılık ve madencilik olsun her alanla ilgilenen oyuncumuz bulunuyor, hatta ara ara discord kanalımızda toplanıp beraber balık tutuyoruz. Saygılı ve seviyeli herkesi aramızda görmekten sevinç duyarız.

Oyun içinden bana PM atabilirsiniz.
    Raziel & Nisroc

Birkaç screenshot ekleyeyim.

World of Metin2 - Ana Konu ★ Efsane Geri Döndü!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blasie -- 26 Ocak 2019; 4:24:55 >

• Blasie hocam teşekkür ederim lonca tanıtımımızı paylaştığınız için :) WoM2'nin tümörlü kitlesi yavaş yavaş başka serverlara gittiği için oyun her geçen gün güzelleşiyor, tabi bunu hissetmek size bağlı, RMT yapıp banlanınca çamur atmakla olmuyor bazı şeyler. 62 kişi olduk loncada, herkesin morali çok yüksek bir an önce kasılıp savaşmayı bekliyoruz. Ayrıca earth dragon ve razador runlara başladık çerez niyetine kesiyoruz. :)

Biyolog Red Wood Branch'ta, yine de bir Büyülü Silah olarak Nemere'nin içinden geçerken...

Christmas eventinde en çok farmlayan kişi olmuşum, ödül olarak "Silver Avalon Costume Set" verdiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SequentiaL -- 26 Ocak 2019; 6:10:47 >

• Senelerdir bu oyunu oynarım her çeşit pvp de oynadım ama bu server harbi başkaymış. Oyuncuların anlayışı, etkinliklerle yaratılan rekabet ortamı ve [GM]Blasie diye bir faktör var bu serverde. Oyuna yeni başlayan herkese sanki 40 yıllık arkadaşıymış gibi her konuda yardımcı olan(bilgi be tecrübeleriyle) şu itemi alsam mı uygun mu fiyatı diye sorabileceğiniz bir kişi.

Bir de Raziel var tabi çok sağolsun. O da hiç işim gücüm var demeden her konuda yardımcı olan biri.

Şunu demek istiyorum. Pvp arıyorsanız kaliteli olsun çoluk cocuk olmasın diyorsanız hiç tereddüt etmeden başlayın. Burda atıp tutanlara aldırmayın.

Sen oyunu oynayacaksın sonra rmt yapacaksın banlanınca da server şöyle kötü böyle kötü. Tamam abim sen git yaşıtlarınla o çok övdüğün serverlerde oyna ki burası böyle temiz kalabilsin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler ben de aranıza katılmak istiyorum hangi bayraktasınız vs discordunuz vs var mıdır söylerseniz sevinirim
  • intikam255 İ kullanıcısına yanıt
    Bayrağımız bojon ama rengini bilmiyorum :) yeşil olan galiba. Angelic soul loncasından birine pm atarsın, yetkisi olan biri seni loncaya alır. Yetkili olan açık değilse discord adresini versin, orada açık olup da oyunda kapalı olanlar olabilir. Bu arada ben hazirana kadar oyuna pek giremem, finalleri bekleyeceğim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konudan gelen birkaç kişiye rastlıyorum arada mesaj bırakmak lazım sanırım buraya. Loncada 80 kişi olduk, dolup taşıyoruz earth kestiğimiz kadroyu ikiye ayırdık günde 4-5 run atıyoruz toplam.

Earth takımları için Derin şekilli şukullu bir tasarım yaptı ben çok beğendim buraya da atayım.

World of Metin2 - Ana Konu ★ Efsane Geri Döndü! World of Metin2 - Ana Konu ★ Efsane Geri Döndü!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SequentiaL -- 12 Şubat 2019; 20:11:58 >

• O nasıl font öyle, gözlerimi bozdu. =)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K E N -- 13 Şubat 2019; 14:42:11 >
  • Konunun sahipliğini üzerime aldım ve ilk mesajı güncel bir hale getirdim kontrol edebilirsiniz.
  • SequentiaL kullanıcısına yanıt
    S.a kardeşim. Benim hem Luna serverinde hem de Sol serverinde çarlarım vardı, Luna ve Sol birleştiği sırada hesap aktarma işlemlerini vesaire yapmadım, bu yüzden silinmiş midir hesaplarım?
  • Celay C kullanıcısına yanıt
    Bence bunu GM ler ile konuşman daha mantıklı olur senin için
  • World of Metin2 - Ana Konu ★ Efsane Geri Döndü!

Başlayacak olanlara tavsiyem hızlı olmaları :)
    Sevgililer günü eventi hala devam etmekte. Ve kısa bir görevi tamamlayarak Amulet of Devotion ödülü alabiliyorsunuz.

Kısaca yapmanız gerekenler:
    Pembe zehirli mobları öldürerek '' Cupid's Arrow '' düşürüyorsunuz ve Captain den görevi alarak Baek Go ya gidiyorsunuz. Baek Go Cupid's Arrowları karakteriniz bayan ise erkeklere, erkek ise bayanlara atmanızı istiyor ve onları atarak belirli bir puan topluyorsunuz (4-5 Arrow atarak toplayabiliyorsunuz) . Sonrasında Baek Go ya tekrar giderek görevi bitirip, Captain den ödülünüzü alıyorsunuz.

Yeni başlayanlar için ilk 1 hafta boyunca gerçekten rahat edebilecekleri güzel düşünülmüş bir item. Verdiği bonuslar gerçekten rare bonuslar.

Oyuna yeni başlayanlara yardım edebilirim bu konuda eğer Cupid's Arrow düşürmekte zorlanırsanız direkt benden ücretsiz alabilirsiniz

Oyun içi nickim: Derin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sugar man -- 16 Şubat 2019; 23:48:34 >

• Celay C kullanıcısına yanıt
    Aleyküm Selam. Bize dediklerine göre Luna ve Sol birleşmesinde hesapları merge etmediysen silinmiş ama yine de Blasie ile konuşup şansını dene belki bir şey çıkar.
  • Merhaba, Sol ile Luna'dan kalma aktarılmamış hesaplar, oyunda oynanmayan karakterler tarafından alınmış olan kullanıcı adlarının temizlenmesi ve tekrardan alınabilir duruma getirilmesi adına tamamen sistemden temizlendiler. Fakat eğer tekrardan geri dönmek isterseniz, oyunda yeni başlayan oyuncular için birçok yenilikler ve kolaylıklar olduğunu fark edeceksiniz. Geri dönerseniz eski hesaplarınızı pek aramayacağınızı bile söyleyebilirim sizlere.
  • Merhaba arkadaşlar konuyu görünce tekrardan aklıma geldi bi indirip bakayım dedim , 76 level sadece zırhı eksik denilebilecek bir suram ve 75 level de bir buff hesabım ve de sıfıra yakın denecek bir param var . Sizden ricam bana bu hesapla şu an nerde ne yaparak para kasıp zırh alabileceğimi söylemeniz teşekkür ederim herkese iyi oyunlar.World of Metin2 - Ana Konu ★ Efsane Geri Döndü!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RayFlux -- 17 Şubat 2019; 18:18:56 >

• RayFlux kullanıcısına yanıt
    Hoşgeldin dostum kule 6. katta katil metni farmlayabilirsin suralar için çerez gibi veya +4 evasion taşlı bir zırh alıp örümcek zindanında simya kasabilirsin.

Bir ay önce yazdığımda lonca 34 kişiydi, şimdi 83 kişi olduk. İki kadroyla günde 5-6 kere earth kesiyoruz herkes aktif ve mutlu.

• RayFlux kullanıcısına yanıt
    Seni aramızda görmekten çok mutlu oluruz. Loncamızda her levelden her türlü farm ile uğraşan kişiler var, solo olsun birlikte olsun onlarada danışarak mid level için hangi farmlar uygun hangileri değil konuşarak tartışarak aklındaki soru işaretlerini silebileceğini düşünüyorum. Şimdiden hoşgeldin diyeyim sana.

Server eskiye göre çok değişti bu değişikliklerden yararlanabileceğin birçok şey mevcut oyundan bana danışabilirsen ne değişti ne değişmedi anlatmak isterim sana ve hertürlü konuda yardımcı olabileceiğimide düşünüyorum

Oyun içi nickim: Derin
  • Yeni gelen güncelleme ile aşağıda gösterilen Upgrading Meterialler oyundan kalktığı ve artık bir işlevi olmadığı için satıcıya belirli bir ücret karşılığında satabiliyorsunuz. Eski hesaplarınız varsa güzel bir miktar para elde edebilirsiniz bu sayede.
    Orc Amulet
    Bear Gall
    Skein
    Ornamental Hairpin
    Red Hairband
    Snake Tail
    White Tiger Hide
    Rusty Blade
    Ornament
    Worn Out Black Uniform
    Broken China
    White Hairband
    Facial Cream
    Tiger Hide
    Shiriken
    Scorpion Needle
    Scorpion Tail
    Flag
    Bear Foot Skin
    Snakeskin
    Wolf Fur+
    Bear Gall+
    White Hairband+
    Worn Out Black Uniform+
    Shiriken+
    Orc Amulet+
    Scorpion Tail+

Benim eski hesaplarımdan haycansı derecede nuldum ve sattım 100kk civarı bir para elde ettim.

Satılmayanlar ise aşağıdaki fotoğraftakiler eğer ihtiyacı olanlar varsa kendisine verebilirim yardım amaçlı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sugar man -- 18 Şubat 2019; 0:16:42 >

• Oyuna tekrardan başlamaya karar verince 76 level surama item dizmek için low level farma dönmem gerekti, dostum Derin'in verdiği bilgiler sayesinde oyuna tekrardan döndüm ve serverın yeni hali açıkçası hoşuma gitti bakalım 35 level savaşçıyla uzun bi farm yolu beni bekliyor World of Metin2 - Ana Konu ★ Efsane Geri Döndü!

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ss4Gogeta -- 19 Şubat 2019; 11:34:31 >
  • ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 267268269270271
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.